Szerző Téma: Celica  (Megtekintve 600047 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

MrIP

  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12046
Re: Celica
« Válasz #390 Dátum: 2009.03.29 23:16:28 »
Hátmég ha 4x4 -es lenne, már hívnám is.  :D
Egész szép.
   .... namégegyszer  :   xenonosluxusLSlexusslusszkulcs 

leszilaci

  • Vendég
Re: Celica
« Válasz #391 Dátum: 2009.03.30 08:11:08 »
Egész szép.
volt már fent ez az autó.

belsejéről nem véletlenül nincsen kép.
küszöböknél, váltó kulissza környékén, a lábtérnél vatta szerű anyaggal/fehér ronggyal végig van "dekorálva".
2 hónapig fent volt már.

de ettől függetlenül még lehet, h jó...

Gleris

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 244
Re: Celica
« Válasz #392 Dátum: 2009.03.31 00:36:29 »
Sziasztok!

Érdeklődnék, hogy mennyi lenne egy magyarországi balkormányos celica GT4 ST205 ára a használtpiacon, már ha lehetne ilyet találni? ::)

Üdv :eek:

Szepi_EP71

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 654
Re: Celica
« Válasz #393 Dátum: 2009.03.31 04:14:06 »
Sziasztok!

Érdeklődnék, hogy mennyi lenne egy magyarországi balkormányos celica GT4 ST205 ára a használtpiacon, már ha lehetne ilyet találni? ::)

Üdv :eek:

Régebben volt pár balkormányos st205 és a legolcsóbb 2,5M volt a legrdágább pedig 6M de ez verseny auto volt:))De körülbelől olyan 2-3M között számolj szerintem!
gy Toyota sosem hagy cserben...

Gleris

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 244
Re: Celica
« Válasz #394 Dátum: 2009.03.31 11:51:52 »

Régebben volt pár balkormányos st205 és a legolcsóbb 2,5M volt a legrdágább pedig 6M de ez verseny auto volt:))De körülbelől olyan 2-3M között számolj szerintem!

Nagyon bejön ez a kocsi, lehet, hogy idővel lecserélem a Yarist egy ilyenre :clap:

Bartender

  • Klubtag
  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 318
    • TUNEXCOM
Re: Celica
« Válasz #395 Dátum: 2009.03.31 13:05:21 »

Régebben volt pár balkormányos st205 és a legolcsóbb 2,5M volt a legrdágább pedig 6M de ez verseny auto volt:))De körülbelől olyan 2-3M között számolj szerintem!

Nagyon bejön ez a kocsi, lehet, hogy idővel lecserélem a Yarist egy ilyenre :clap:

3M alatt ne számoljatok szerintem  ::)

ami ez alatt van arra tuti egy vagyont kell költeni  :whistling:

www.tunexcom.org  Tuning Experience Exchanging Community

pszichopapa

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 36
Re: Celica
« Válasz #396 Dátum: 2009.04.02 14:48:27 »
Sziasztok.Lenne pár problémám.....Egy 97-es 2000cm-es GT Celicám van.Az elsö Toyotám,szeretem nagyon.De most egy két dolgot cserélnem kell rajta.Pl bal oldali alsó lengökart,mert a szilenjei kivannak rendesen,düben olyat hogy a frászt hozzarám(Nem a toronycsapágy lett a bünös Sepi),de az autós bolt programja  egészen más lengökart hoz hozzá,mint ami a kocsim alatt van,már fényképet is kellet bevinnem...
Tudtok olyan címet mondani ahol vágják a témát?
A másik problémám,hogy a jobb elsö fékem egyre idegesítöbb nyiki-nyiki hangot adki,kicseréltem elöször a fékbetétet,de a han ugyan úgy jött,most kicseréltem a féktárcsát,de a hang ugyanúgy jön....Nem látok nyomát semi felesleges surlódásnak ami az oka lehetne a hangnak...
Valaki járt már hasonlóan?Vagy valakinek van tipje?Elöre is köszi.
Sepi kereslek este,ha végre sikerül idöben hazaérnem.....
pszichopapa

Bartender

  • Klubtag
  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 318
    • TUNEXCOM
Re: Celica
« Válasz #397 Dátum: 2009.04.02 15:25:27 »
Sziasztok.Lenne pár problémám.....Egy 97-es 2000cm-es GT Celicám van.Az elsö Toyotám,szeretem nagyon.De most egy két dolgot cserélnem kell rajta.Pl bal oldali alsó lengökart,mert a szilenjei kivannak rendesen,düben olyat hogy a frászt hozzarám(Nem a toronycsapágy lett a bünös Sepi),de az autós bolt programja  egészen más lengökart hoz hozzá,mint ami a kocsim alatt van,már fényképet is kellet bevinnem...
Tudtok olyan címet mondani ahol vágják a témát?
A másik problémám,hogy a jobb elsö fékem egyre idegesítöbb nyiki-nyiki hangot adki,kicseréltem elöször a fékbetétet,de a han ugyan úgy jött,most kicseréltem a féktárcsát,de a hang ugyanúgy jön....Nem látok nyomát semi felesleges surlódásnak ami az oka lehetne a hangnak...
Valaki járt már hasonlóan?Vagy valakinek van tipje?Elöre is köszi.
Sepi kereslek este,ha végre sikerül idöben hazaérnem.....

Ricsipí Tatai út!

Begurulsz, megnézi, ad cikkszámot is, hogy mit kell rendelni hozzá  :yes:
www.tunexcom.org  Tuning Experience Exchanging Community

leszilaci

  • Vendég
Re: Celica
« Válasz #398 Dátum: 2009.04.02 15:44:17 »
én Tőlük is megkérdezném.

Szepi_EP71

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 654
Re: Celica
« Válasz #399 Dátum: 2009.04.02 15:50:13 »
Sziasztok.Lenne pár problémám.....Egy 97-es 2000cm-es GT Celicám van.Az elsö Toyotám,szeretem nagyon.De most egy két dolgot cserélnem kell rajta.Pl bal oldali alsó lengökart,mert a szilenjei kivannak rendesen,düben olyat hogy a frászt hozzarám(Nem a toronycsapágy lett a bünös Sepi),de az autós bolt programja  egészen más lengökart hoz hozzá,mint ami a kocsim alatt van,már fényképet is kellet bevinnem...
Tudtok olyan címet mondani ahol vágják a témát?
A másik problémám,hogy a jobb elsö fékem egyre idegesítöbb nyiki-nyiki hangot adki,kicseréltem elöször a fékbetétet,de a han ugyan úgy jött,most kicseréltem a féktárcsát,de a hang ugyanúgy jön....Nem látok nyomát semi felesleges surlódásnak ami az oka lehetne a hangnak...
Valaki járt már hasonlóan?Vagy valakinek van tipje?Elöre is köszi.
Sepi kereslek este,ha végre sikerül idöben hazaérnem.....

Hali Ákos itt van az egész komplett első futóműd : http://www.toyodiy.com/parts/p_E_1997_TOYOTA_CELICA_ST202L-BLMGFW_4802.2.html?hl=48066A
Nézd ki hogy neked mi is kell pontosan ott vannak a cikszámok, meg minden! Este csak 8 után leszek MSN en mert melózom!
gy Toyota sosem hagy cserben...

pszichopapa

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 36
Re: Celica
« Válasz #400 Dátum: 2009.04.02 18:14:16 »
Köszönöm Sepi,és valóban,ezen a rajzon szerepel az a nagy bazi vas  :clap:,de hiányos nyelvtudásomnak hála nem nagyon igazodok kirajta,amit azt hiszek,hogy a vas száma az szerintem csak a szilenté,.....vagy szilentek,gömbej cserélhetö benne????Nem vágom még ezt a Toyota témát.... :helpsmilie:Fél kilencig Thai-box edzésen vagyok,úgyhogy én is csak az után leszek mns-en!Köszi!
pszichopapa

pszichopapa

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 36
Re: Celica
« Válasz #401 Dátum: 2009.04.02 18:19:51 »
Köszönöm Bartender,leszilaci.
Én sajna az adot címtöl lakok vagy 160 km-re,és mostmár a városból sem nagyon merek kimenni vele.......
Azóta az a szitu,hogy úgynézki túrbós futómü van alatta gyárilag.....így is jöttek ki,és a másik fajta futómüvel is.....
Az adot netcímen szét nézek!
Köszi!
pszichopapa

kmr

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4497
Re: Celica
« Válasz #402 Dátum: 2009.04.02 21:18:04 »
Akkor menj vissza a toyodiy-en a kezdőlapra és írd be az alvázszámodat (VIN number) úgy kapod meg a legbiztosabban az autód jellemzőit.

pszichopapa

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 36
Re: Celica
« Válasz #403 Dátum: 2009.04.03 10:03:27 »
S.O.S.-ben kellene nekem ez a Celica alsó legökar.....úgyhogy bontott is érdekelne.....legalább idéglenesen...Ha van valakinek elfekvöben,vagy van valami jó tipje,bontó címe,ahol érdemes megnézni .....azt megköszönném.Toyota Celica 2.0 GT ,97-es a gép,a túrbós alsó legökarja van alatta,A Sepi által belinkelt 3-4-el fejebb lévö rajzon rajta van.....
Elöre is köszi.
pszichopapa

Bartender

  • Klubtag
  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 318
    • TUNEXCOM
Re: Celica
« Válasz #404 Dátum: 2009.04.03 11:00:36 »
Egy kis ízelítő a hétvégi Hungaroring nyíltnapról:



&feature=channel


És az előző Euroringes hétévégéről:

&feature=channel

&feature=channel






www.tunexcom.org  Tuning Experience Exchanging Community