Szerző Téma: Celica  (Megtekintve 595654 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

pszichopapa

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 36
Re: Celica
« Válasz #360 Dátum: 2009.02.20 16:38:07 »
Szerintem az Index Celica-s fórumán kérdezz utána, ott vszleg fognak tudni segíteni.
Köszi,rárepülök!
pszichopapa

Szepi_EP71

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 654
Re: Celica
« Válasz #361 Dátum: 2009.02.20 18:53:30 »
Ilyen kérdésekben fordulj LALA-hoz MSN-en ő ilyenekkel foglalkozik és érdemes univerzálissal foglalkozni!!!

Zöldkártyán voltam,és közölték hogy a lamda szondám kivan feküdve....96-os,Celica 2.0 GT-hez keresnék lamdaszondát.Érdemes univerzálissal kinlódni?Utángyártottakal van valakinek tapasztalata?Vagy nincs esetleg egy bontott eladó valakinek?Vagy marad a gyári,zsírka új?
gy Toyota sosem hagy cserben...

pszichopapa

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 36
Re: Celica
« Válasz #362 Dátum: 2009.02.20 20:23:33 »
Ilyen kérdésekben fordulj LALA-hoz MSN-en ő ilyenekkel foglalkozik és érdemes univerzálissal foglalkozni!!!

Zöldkártyán voltam,és közölték hogy a lamda szondám kivan feküdve....96-os,Celica 2.0 GT-hez keresnék lamdaszondát.Érdemes univerzálissal kinlódni?Utángyártottakal van valakinek tapasztalata?Vagy nincs esetleg egy bontott eladó valakinek?Vagy marad a gyári,zsírka új?
Az általad megadott számon találtam bontottat.Meg találtam túrbós motorháztetöt is ......120 ezerért :cry:
pszichopapa

Bartender

  • Klubtag
  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 318
    • TUNEXCOM
Re: Celica
« Válasz #363 Dátum: 2009.02.20 21:07:00 »
Ilyen kérdésekben fordulj LALA-hoz MSN-en ő ilyenekkel foglalkozik és érdemes univerzálissal foglalkozni!!!

Zöldkártyán voltam,és közölték hogy a lamda szondám kivan feküdve....96-os,Celica 2.0 GT-hez keresnék lamdaszondát.Érdemes univerzálissal kinlódni?Utángyártottakal van valakinek tapasztalata?Vagy nincs esetleg egy bontott eladó valakinek?Vagy marad a gyári,zsírka új?
Az általad megadott számon találtam bontottat.Meg találtam túrbós motorháztetöt is ......120 ezerért :cry:

viszont az alu!!  :sorcerer:
www.tunexcom.org  Tuning Experience Exchanging Community

pszichopapa

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 36
Re: Celica
« Válasz #364 Dátum: 2009.02.20 21:16:52 »
Ilyen kérdésekben fordulj LALA-hoz MSN-en ő ilyenekkel foglalkozik és érdemes univerzálissal foglalkozni!!!

Zöldkártyán voltam,és közölték hogy a lamda szondám kivan feküdve....96-os,Celica 2.0 GT-hez keresnék lamdaszondát.Érdemes univerzálissal kinlódni?Utángyártottakal van valakinek tapasztalata?Vagy nincs esetleg egy bontott eladó valakinek?Vagy marad a gyári,zsírka új?
Az általad megadott számon találtam bontottat.Meg találtam túrbós motorháztetöt is ......120 ezerért :cry:

viszont az alu!!  :sorcerer:
Akkor még biztonságiör is kell majd a vasam mellé bizonyos környékeken....jönnek a szinesfém "kereskedök" :hmmmm:
pszichopapa

leszilaci

  • Vendég
Re: Celica
« Válasz #365 Dátum: 2009.02.21 14:28:07 »
Akkor még biztonságiör is kell majd a vasam mellé bizonyos környékeken....jönnek a szinesfém "kereskedök" :hmmmm:
ez esetben rá kell ragasztani egy matricát, -mint a közlekedései táblákon van újabban- h műanyag :D

pszichopapa

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 36
Re: Celica
« Válasz #366 Dátum: 2009.02.21 20:35:29 »
Akkor még biztonságiör is kell majd a vasam mellé bizonyos környékeken....jönnek a szinesfém "kereskedök" :hmmmm:
ez esetben rá kell ragasztani egy matricát, -mint a közlekedései táblákon van újabban- h műanyag :D
Nem mind tud ám olvasni.......söt.... ::)....
pszichopapa

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
Re: Celica
« Válasz #367 Dátum: 2009.02.25 00:52:58 »
Kéretik elolvasni, a szellemiségét betartani:
Klikk

pszichopapa

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 36
Re: Celica
« Válasz #368 Dátum: 2009.02.25 17:46:47 »
Szepi,lehet csak érdekelne a cimbid Momo felnije....msn-en kereslek majd holnap...
pszichopapa

Szepi_EP71

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 654
Re: Celica
« Válasz #369 Dátum: 2009.02.25 18:04:14 »
Van egy eladó CT26 turbóm Single portos, de adom hozzá a leömlőt és a downpipe-ot is 40 ezer Forint! Az ár azért ennyi, mert lehet fel kell újítatni a turbót! De lehet nem egyszer sok olajat öntöttem a kocsiba véletlenül és átnyomta az olajat a turbón keresztűl! kb 25 ezer egy felújító készlet hozzá!! A turbót csak fel kell tenni a kocsira szinte némi átalakítással Olaj plusz vizet igényel csak!!! Nekem sűrgős alkudni nem lehet belőle vigyétek el!!!! Van 3S-GE GTI vezérműtengelyem 10 ezer per db!!!!


Vigyétek már el!!! :surrender: :surrender: :surrender:
gy Toyota sosem hagy cserben...

Bartender

  • Klubtag
  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 318
    • TUNEXCOM
Re: Celica
« Válasz #370 Dátum: 2009.02.25 18:19:54 »
Van egy eladó CT26 turbóm Single portos, de adom hozzá a leömlőt és a downpipe-ot is 40 ezer Forint! Az ár azért ennyi, mert lehet fel kell újítatni a turbót! De lehet nem egyszer sok olajat öntöttem a kocsiba véletlenül és átnyomta az olajat a turbón keresztűl! kb 25 ezer egy felújító készlet hozzá!! A turbót csak fel kell tenni a kocsira szinte némi átalakítással Olaj plusz vizet igényel csak!!! Nekem sűrgős alkudni nem lehet belőle vigyétek el!!!! Van 3S-GE GTI vezérműtengelyem 10 ezer per db!!!!


Vigyétek már el!!! :surrender: :surrender: :surrender:

Ha a downpipe jó az ST205-höz akkor érdekelne :hmmmm:

Természetesen ha megy külön is...  ::)
www.tunexcom.org  Tuning Experience Exchanging Community

Szepi_EP71

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 654
Re: Celica
« Válasz #371 Dátum: 2009.02.26 04:25:05 »
Az a baj hogy ez egyben megy fel csak az ST205-ösre mivel a 205ösön twin portos CT20b van amit most vettem a single portos ct26os helyett, de ha te le akarod cserélni egy single portosra ct26-osra akkor azt neked kell tudnod!
Single portos downpipe 4 csavaros csak
Twin entry portos pedig 6 illetve 7 csavaros és neked 7 csavaros kell ha jól tudom...


Felesleges idézeteket töröltem.
Misi.
Újra kérném:

Kéretik elolvasni, a szellemiségét betartani:
Klikk
« Utoljára szerkesztve: 2009.02.26 08:08:58 írta Misi »
gy Toyota sosem hagy cserben...

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
Re: Celica
« Válasz #372 Dátum: 2009.02.27 00:23:39 »
Kissé el van varázsolva...

Szepi_EP71

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 654
Re: Celica
« Válasz #373 Dátum: 2009.02.27 02:00:05 »
Nem gyengén :D mert még ha teljesen gyári álapotú lenne és tényleg úgy nézne ki mint ami most jött ki a gyárból akkor talán kb ennyit érne de igen gáz állapotban van:) max milla

Kissé el van varázsolva...

gy Toyota sosem hagy cserben...

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re: Celica
« Válasz #374 Dátum: 2009.02.28 09:35:56 »
Kissé el van varázsolva...

Talán 3000 eurot ér ilyen állapotban.

Amúgy ettől a "speer diffi" kifejezéstől már szétdurran az agyam  :banging: ... Tényleg senki nem képes ezt helyesen írni?! Az még a jobbik eset, mikor "sper"-nek írják, de ez a "speer", ez borzalmas  :gun_bandana: ... helyesen SPERR, hogy a jó büdös franc enné meg :excl:

Mert azt jelenti, hogy differenciálzár, azaz Sperr-Differential, németül.
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )