Szerző Téma: Celica  (Megtekintve 603607 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

leszilaci

  • Vendég
Celica
« Válasz #210 Dátum: 2008.01.09 10:38:25 »
Idézetet írta: "Szepi_EP71"
Idézetet írta: "Misi"
Ha a lóerõk számát is olyan pontosan írta, mint az autója nevét, akkor a többit se hiszem...
 :szemez:  :szemez:  :szemez:


:D én hiszek neki mert ha tényleg CS akkor 50 lovat simán tud hozni 1,2 bárral :)

csak a kérdés,h meddig....

Szepi_EP71

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 654
Celica
« Válasz #211 Dátum: 2008.01.09 11:37:03 »
Nah srácok kezdjül az elején!

Nem védeni akarom a tagott mert ha ilyen kocsija van tökéletesen kellene tudni leírni Carlos Saintz nevét, szal elég egy ratyi lehet! De technikailag semmi akadálya a 300 lónak alatta.

A Celica motorja a 3S-GTE gyárilag 1,6 bar nyomásra lett tervezve, de mégis alatta használjuk bõven 0,7 barral. Most a tag egy alacsony nyomású folytó szeleppel emelt rajta 0,5 bar-t igy kb hozott 50-60 lovat. A C.S. Gyárilag tudjuk hogy nem felel meg a sima GT-Four teljesítményével, mert az az ST185ben csak 208 Le. A C. S. gyárilag 265 Le!
Motorikusan lehet több is mint 300Le a gép de a kerekeken csak 300 Le jön le... szerintem egész szép lenne tõle így!

Nem? :D  :toy:

Idézetet írta: "leszilaci"
Idézetet írta: "Szepi_EP71"
Idézetet írta: "Misi"
Ha a lóerõk számát is olyan pontosan írta, mint az autója nevét, akkor a többit se hiszem...
 :szemez:  :szemez:  :szemez:


:D én hiszek neki mert ha tényleg CS akkor 50 lovat simán tud hozni 1,2 bárral :)

csak a kérdés,h meddig....
gy Toyota sosem hagy cserben...

Kgabe

  • S6 forever
  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9802
Celica
« Válasz #212 Dátum: 2008.01.09 22:48:45 »
Idézetet írta: "Szepi_EP71"
Nem védeni akarom a tagott mert ha ilyen kocsija van tökéletesen kellene tudni leírni Carlos Saintz nevét...
Mármint Carlos Sainz nevét... :kacsint: Egyébként nekem a kedvencem volt az egész akkori és mostani mezõnybõl is. 2es számú pedig Grönholm. :szemforgat:
Gabe 254.

leszilaci

  • Vendég
Celica
« Válasz #213 Dátum: 2008.01.10 08:30:00 »
Idézetet írta: "Kgabe"
Idézetet írta: "Szepi_EP71"
Nem védeni akarom a tagott mert ha ilyen kocsija van tökéletesen kellene tudni leírni Carlos Saintz nevét...
Mármint Carlos Sainz nevét... :kacsint: Egyébként nekem a kedvencem volt az egész akkori és mostani mezõnybõl is. 2es számú pedig Grönholm. :szemforgat:

lerobbant corollát egyszer láttam...a fent említett úriember vezette: megy mint a mesze, nagy tócsa palcsssss és a céltól nem messze füstölögve megáll :torsziv: aztán többször visszajátszották a eurosporton :oops:
sajnáltam nagyon :szomoru: pedig akkor még nem is tudtam,h  :toy: -m lesz vmikor :nagymosoly:

Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
Hí All!
« Válasz #214 Dátum: 2008.01.10 10:36:34 »
Érdekel esetleg vkit celica ts,vagy gts-hez greddy supercharger?Több viszonteladóval beszéltem és azt mondták hogy adnak nagyobb kedvezményt több megrendelés esetén.Írjon privit akit érdekelhet a dolog.Köszi.Ja és nem eladni szeretnék vmit hanem megrendelni egy cori ts-hez/nehogy lemoderáljanak:-)))/.

Kgabe

  • S6 forever
  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9802
Celica
« Válasz #215 Dátum: 2008.01.11 21:14:22 »
Idézetet írta: "leszilaci"
Idézetet írta: "Kgabe"
Idézetet írta: "Szepi_EP71"
Nem védeni akarom a tagott mert ha ilyen kocsija van tökéletesen kellene tudni leírni Carlos Saintz nevét...
Mármint Carlos Sainz nevét... :kacsint: Egyébként nekem a kedvencem volt az egész akkori és mostani mezõnybõl is. 2es számú pedig Grönholm. :szemforgat:

lerobbant corollát egyszer láttam...a fent említett úriember vezette: megy mint a mesze, nagy tócsa palcsssss és a céltól nem messze füstölögve megáll :torsziv: aztán többször visszajátszották a eurosporton :oops:
sajnáltam nagyon :szomoru: pedig akkor még nem is tudtam,h  :toy: -m lesz vmikor :nagymosoly:

Na, azt a jelenetet én is láttam, asszem élõben. Borzasztóan sajnáltam, az aztán óriási pofon volt. És mekkora mák Tomi Makkinennek! A szállodában tudta meg, hogy világbajnok annak ellenére, hogy kiesett.
Gabe 254.

Szepi_EP71

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 654
Celica
« Válasz #216 Dátum: 2008.01.12 12:01:11 »
Srácok arra gondoltam, nem tudom hogy olvassátok e a Starlet fórumot, de Megyek fel pestre kedden vagy hétfõn és össze kellene hozzni egy apró kis mikro talit?! A Starletesek Szerdát beszéltek szerda délutánt hogy jó nekik akit érdekelne a dolog az írjon oda is hogy minnél többen legyünk!
gy Toyota sosem hagy cserben...

leszilaci

  • Vendég
Celica
« Válasz #217 Dátum: 2008.01.16 16:36:41 »
Km/h allasa: 70612 mph. :rohog:  :rohog:

szkaresz27

  • Vendég
Celica
« Válasz #218 Dátum: 2008.01.27 15:12:49 »
Üdv. Mindenkinek!! Nekem egy 1978-as 2.0ST négykörlámpás(RA40) coupe Celicám volt,metál zöld szinte gyári állapotban!! Sajna eladtam!! Már bánom!! :-( RA40000969 volt a kaszni száma CGE-400 a rendszáma!! Ha valaki tud róla kinél van most, kérem irjon!! Hiányzik a "kicsike" a Camry-k mellé!! :-DD
Akinek ilyen van nehogy eladja,meg fogja bánni!! Volt a családban másik Celica is,de ez volt a leghálásabb!! :-D :toy:

Szepi_EP71

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 654
Celica
« Válasz #219 Dátum: 2008.01.27 19:20:58 »
Erre gondoltatok?



Idézetet írta: "Kgabe"
Idézetet írta: "leszilaci"
Idézetet írta: "Kgabe"
Idézetet írta: "Szepi_EP71"
Nem védeni akarom a tagott mert ha ilyen kocsija van tökéletesen kellene tudni leírni Carlos Saintz nevét...
Mármint Carlos Sainz nevét... :kacsint: Egyébként nekem a kedvencem volt az egész akkori és mostani mezõnybõl is. 2es számú pedig Grönholm. :szemforgat:

lerobbant corollát egyszer láttam...a fent említett úriember vezette: megy mint a mesze, nagy tócsa palcsssss és a céltól nem messze füstölögve megáll :torsziv: aztán többször visszajátszották a eurosporton :oops:
sajnáltam nagyon :szomoru: pedig akkor még nem is tudtam,h  :toy: -m lesz vmikor :nagymosoly:

Na, azt a jelenetet én is láttam, asszem élõben. Borzasztóan sajnáltam, az aztán óriási pofon volt. És mekkora mák Tomi Makkinennek! A szállodában tudta meg, hogy világbajnok annak ellenére, hogy kiesett.
gy Toyota sosem hagy cserben...

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
Celica
« Válasz #220 Dátum: 2008.02.10 11:51:18 »
Atyaisten...
Calica...
Muhaha...
"Az ár irányár, de lehet egyezkedni."
Aszittem ez az irányár lényege.
 :crazy:

kmr

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4497
Celica
« Válasz #221 Dátum: 2008.02.10 20:34:55 »
Idézetet írta: "Misi"
Atyaisten...
Calica...
Muhaha...
"Az ár irányár, de lehet egyezkedni."
Aszittem ez az irányár lényege.
 :crazy:

Ha a feléért eladja, már abból is lehet egy kompakt fényképezõgépet venni...  :kacag:

kleingy

  • Moderátorok gyöngye
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 13346
Celica
« Válasz #222 Dátum: 2008.02.10 20:38:24 »
A fogalmazás után nem kicsit IQ betyár lehet az illetõ...  :mrgreen:
És a helyesírás...  :szemforgat:
         

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Celica
« Válasz #223 Dátum: 2008.02.18 17:55:24 »
Idézetet írta: "Misi"
Atyaisten...
Calica...
Muhaha...
"Az ár irányár, de lehet egyezkedni."
Aszittem ez az irányár lényege.
 :crazy:


Nagyon jó dumaaaaa :nagymosoly:  :kacag:  :rohog: ... Hát ez totál kész :crazy: ... És az autója is totál kész, majdnem roncs, ahogy a fotókról (ultraszuper fotók...) meg lehet állapítani :|
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

Szepi_EP71

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 654
Celica
« Válasz #224 Dátum: 2008.02.25 02:19:18 »
Szerintetek mit tudhat esetleg valaki isermi? érdemes e megvenni vagy csak alkatrésznek?

http://www.hasznaltauto.hu/1840139_toyota_celica_1988
gy Toyota sosem hagy cserben...