Szerző Téma: Celica  (Megtekintve 603604 alkalommal)

0 Felhasználó és 10 vendég van a témában

Szepi_EP71

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 654
Celica
« Válasz #180 Dátum: 2007.08.05 12:43:02 »
Sziasztok! Jó volt a tegnap esti tali itt nálunk,de most nem errõl akarok irni! Este kicsit nyálkás esõs idõ volt, a kocsinak jót tett lehetet autókázni de nagyon jól! Csak sajna a turbó vízhûtõ csövem durrant el:( Hogy ebben a kocsiban egy csõ sem biztonságos :( Elég jó fogyit tudtam kihozni a kocsiból ebben az idõben
13 litert evett meg 100kmen de nagyon nyomtam neki! Lehet kezd vissza állni a fogyija a kocsinak?
gy Toyota sosem hagy cserben...

Tomcy7

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 4
Celica
« Válasz #181 Dátum: 2007.08.05 16:30:24 »
Idézetet írta: "Szepi_EP71"
Sziasztok! Jó volt a tegnap esti tali itt nálunk,de most nem errõl akarok irni! Este kicsit nyálkás esõs idõ volt, a kocsinak jót tett lehetet autókázni de nagyon jól! Csak sajna a turbó vízhûtõ csövem durrant el:( Hogy ebben a kocsiban egy csõ sem biztonságos :( Elég jó fogyit tudtam kihozni a kocsiból ebben az idõben
13 litert evett meg 100kmen de nagyon nyomtam neki! Lehet kezd vissza állni a fogyija a kocsinak?


Nézd meg a többi csövet is, esetleg takaritsd ki a intercoolert, és ha olajat cserélsz akkor az elõirtat tedd bele. Ezekbe nem kell 0w 40-es olaj, ha a gyárit belerakod azzal teszel a legjobbat. Hidegben kicsit sürübb az igaz, de szerintem inkább járasd 1percig a motort és utánna menj vele télen(persze kis terheléssel), mint hogy túl hig legyen amikor meleg a motor. Kipuff nem fuj ki valahol?
Comp resetre arra gondoltam hogy vedd le az akkusarut egy idõre és utánna ujra tanul elvileg.

Szepi_EP71

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 654
Celica
« Válasz #182 Dátum: 2007.08.05 18:16:16 »
Ez az aku sarus levétel már párszor megvolt mert volt rajta hegesztve pár dolog kipufogó meg ilyenek! A többi csövet is majd megveszem mert tényleg le akarok benne mindent cserélni!
Most 10W 60as olajat akarok beletenni. Azt irták bele.

Idézetet írta: "Tomcy7"
Idézetet írta: "Szepi_EP71"
Sziasztok! Jó volt a tegnap esti tali itt nálunk,de most nem errõl akarok irni! Este kicsit nyálkás esõs idõ volt, a kocsinak jót tett lehetet autókázni de nagyon jól! Csak sajna a turbó vízhûtõ csövem durrant el:( Hogy ebben a kocsiban egy csõ sem biztonságos :( Elég jó fogyit tudtam kihozni a kocsiból ebben az idõben
13 litert evett meg 100kmen de nagyon nyomtam neki! Lehet kezd vissza állni a fogyija a kocsinak?


Nézd meg a többi csövet is, esetleg takaritsd ki a intercoolert, és ha olajat cserélsz akkor az elõirtat tedd bele. Ezekbe nem kell 0w 40-es olaj, ha a gyárit belerakod azzal teszel a legjobbat. Hidegben kicsit sürübb az igaz, de szerintem inkább járasd 1percig a motort és utánna menj vele télen(persze kis terheléssel), mint hogy túl hig legyen amikor meleg a motor. Kipuff nem fuj ki valahol?
Comp resetre arra gondoltam hogy vedd le az akkusarut egy idõre és utánna ujra tanul elvileg.
gy Toyota sosem hagy cserben...

xxxnyc

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 27
Celica
« Válasz #183 Dátum: 2007.08.09 13:29:57 »
Sziasztok!

Tudnátok nekem segíteni: vennék egy 93-as Celicát. Van benne valami szervíz menü vagy ilyesmi, ahol meg lehet nézni, hogy valójában mennyi km-t ment?
Elõre is köszi a segítséget
xxnyc BZs

Szepi_EP71

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 654
Celica
« Válasz #184 Dátum: 2007.08.10 14:46:41 »
GTK ásra törték a celicámat!!Nagyon rossz érzés!!! ésmég csak 2 és fél hónapja van nálam!!!
gy Toyota sosem hagy cserben...

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
Celica
« Válasz #185 Dátum: 2007.08.10 14:51:16 »
Idézetet írta: "Szepi_EP71"
GTK ásra törték a celicámat!!Nagyon rossz érzés!!! ésmég csak 2 és fél hónapja van nálam!!!


 :mivan:  :mivan:  :mivan:

Hogy történt?
Neked nem lett bajod?

Szepi_EP71

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 654
Celica
« Válasz #186 Dátum: 2007.08.10 16:21:42 »
Nem hála az égnek csak annyi hogy majd kiszakad a szívem!
A parkolóban áltam és vagy 50-60 km/h óráûval belecsapódot egy Fábia :(

Idézetet írta: "Misi"
Idézetet írta: "Szepi_EP71"
GTK ásra törték a celicámat!!Nagyon rossz érzés!!! ésmég csak 2 és fél hónapja van nálam!!!


 :mivan:  :mivan:  :mivan:

Hogy történt?
Neked nem lett bajod?
gy Toyota sosem hagy cserben...

Peti

  • Vendég
Celica
« Válasz #187 Dátum: 2007.08.20 17:03:05 »
Idézetet írta: "Szepi_EP71"
Nem hála az égnek csak annyi hogy majd kiszakad a szívem!
A parkolóban áltam és vagy 50-60 km/h óráûval belecsapódot egy Fábia :(


Na ennél nincs dühítõbb...  :robbanfej:

Nekem is így törték sza**á az egyik autóm, de a lényeg hogy nem voltál benne... :roll:

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
Celica
« Válasz #188 Dátum: 2007.08.20 17:14:55 »
Hát ez kész...
 :rohog:  :rohog:  :rohog:

kzzoli

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 1
    • http://www.karaokedj.gportal.hu
Celica
« Válasz #189 Dátum: 2007.08.20 20:55:43 »
ÜDV TOYOTÁSOK!! Segírtséget kérek .......2000-es/évjárat/ Toyota celica 1.8 GT  keresek motort aki tud valami forrást kérem jelezzen.Köszönettel.
Email:kzzoli@t-online.hu
Tel:06309450363

Szepi_EP71

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 654
Celica
« Válasz #190 Dátum: 2007.08.30 22:56:28 »
Srácok találtam valami nagyon hasznosat! Bár én nem értek angolul nagyon sokat! DE az ST165,ST185,ST205 höz van itt minden, ami szem szálynak ingere! Lehet ismeritek, de azért belinkelem!

http://www.gtfours.co.uk/

Itt vanhiba kód táblázat minden ami kell de tényleg!!! Tuning karban tartás áh jó nagyon de komolyan! Használjátok egézségel!
gy Toyota sosem hagy cserben...

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Celica
« Válasz #191 Dátum: 2007.09.09 20:04:46 »
Véleményem szerint ez ennyiért megérne egy közelebbi megtekintést :hmm: ... Nyilván nem tökéletes, de használhatónak tûnik, és ennyiért (pláne ha még némi alkut is beleszámolunk), 9 hónap vizsgával, szinte ingyen van :nana: ! Nyugaton simán megérné a háromszorosát, így látatlanban.
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
Celica
« Válasz #192 Dátum: 2007.09.09 22:39:47 »
Idézetet írta: "Palaczk"
Véleményem szerint ez ennyiért megérne egy közelebbi megtekintést :hmm: ... Nyilván nem tökéletes, de használhatónak tûnik, és ennyiért (pláne ha még némi alkut is beleszámolunk), 9 hónap vizsgával, szinte ingyen van :nana: ! Nyugaton simán megérné a háromszorosát, így látatlanban.


Hihi.
Tegnap néztem ezt az autót, de lebeszélt róla Andi, mondván inkább költsük babakocsira.
Nem volt érvem ellene.
 :nagymosoly:
Azért nagyon remélem, hogy sikerül beruháznom majd egy remek sportkocsiba egyszer.
Tud valaki egy jó állást?
 :szemez:

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Celica
« Válasz #193 Dátum: 2007.09.11 20:46:27 »
Mekkora poén lenne mondjuk megvenni a húgomnak - mostanában tervezi úgyis, hogy megcsinálja a jogsit :D ... Dehát túlságosan is kilógna a lóláb, hogy igazából magamnak akarok egy további veterán Toyotát :hmm:  :roll:  :nagymosoly:
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
Celica
« Válasz #194 Dátum: 2007.09.11 20:56:17 »
Idézetet írta: "Palaczk"
Mekkora poén lenne mondjuk megvenni a húgomnak - mostanában tervezi úgyis, hogy megcsinálja a jogsit :D ... Dehát túlságosan is kilógna a lóláb, hogy igazából magamnak akarok egy további veterán Toyotát :hmm:  :roll:  :nagymosoly:


Valaki már elvitte...