Típusok - TOYOTA > Sportautók

Celica

(1/369) > >>

Tomis:
Sziasztok! Én egy leendõ Celica tulajdonos vagyok. Belzúgtam a 6-os szériába. Van egy 1995/12 és egy 1994/11 évjáratu 1.8-as modellek amelyek közül szeretném valamelyiket megvásárolni. Sajnos csak részletfizetéssel, de most nem ez számít. Ti, mint régi vagy új tulajok, milyen pozitív és negatív tulajdonságokat tudnátok megosztani velem errol a tipusrol? Nem hallgatok senkire, mert úgy is megveszem ezt a tipust, de mégis, kíváncsi vagyok mások és elsõsorban tulajok véleményére.

rezol:

--- Idézetet írta: "Tomis" ---Sziasztok! Én egy leendõ Celica tulajdonos vagyok. Belzúgtam a 6-os szériába. Van egy 1995/12 és egy 1994/11 évjáratu 1.8-as modellek amelyek közül szeretném valamelyiket megvásárolni. Sajnos csak részletfizetéssel, de most nem ez számít. Ti, mint régi vagy új tulajok, milyen pozitív és negatív tulajdonságokat tudnátok megosztani velem errol a tipusrol? Nem hallgatok senkire, mert úgy is megveszem ezt a tipust, de mégis, kíváncsi vagyok mások és elsõsorban tulajok véleményére.
--- Idézet vége ---
Szerintem a http://www.toyotasportautoklub.hu/ on több sikerrel járhatsz. :roll:

music:
Most valakinek ingyen reklámot csinálok, de láttam az utcánkban egy eladó bukólámpásCelicát. '86-os évjáratú, állítólag 2000 cm3-es,180 LEs. Citromsárga színű, az állapota a legjobb indulattal is korának megfelelő.
Az ára 369.000 Ft. és a (20) 3176225 szám volt kiírva, ahol érdeklődni lehet.
Szerintem jó az ára.

Jelciny:
Sziasztok,

segitségetek szeretném kérni, kinéztem magamnak egy '82-es Celica-t 2000-es motorral. A kérdésem az hogy mire figyeljek a vásárlásnál, mennyire nehéz és költséges a javitása. Illetve hogy mennyit fogyaszt egy ilyen városban?

Előre is köszönöm,


Iván

Szeke:
Üdv!
Pontosabb behatárolás kéne!
Karburátoros vagy injektoros? 4kerék meghajtású vagy sima? Turbós vagy sem? Ha karbis, akkor 12 alatt nem úszod meg városban. Injektoros talán 10 körül eszik. 4*4-est ilyen öregen ne vegyél, se turbóst, nagyon sok a hibalehetőség.

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

Teljes verzió megtekintése