Szerző Téma: Háztartási gépek - hibaelhárítás  (Megtekintve 48344 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22261
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
Aznap voltunk náluk, azóta nem tudtam beszélni vele. Kissé zsúfolt volt a nap. Este megpróbálom elérni.
Nagyon szépen köszönöm előre is.
Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.

Thomasino

  • Night-bird
  • Klubtag
  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 422
Re: Nem indul Trotter habverője
« Válasz #46 Dátum: 2010.10.18 23:35:20 »
én meg tegnap almáspitét csináltam és nem lett jó. nem sült át a tészta alja :(

Nagyon szépen dokumentáltad, de csatolhattál volna mintát hozzá, mert most egy kicsit éhes lettem.  :devil:

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26327
Én ezt tippelem a kiváltó típusnak. De nem értek hozzá csak okoskodom.
Te jó ég, a régi a harmadába került...
music     

leszilaci

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 663
  • _@_/"
Re: Nem indul Trotter habverője
« Válasz #48 Dátum: 2010.10.19 09:10:32 »
én meg tegnap almáspitét csináltam és nem lett jó. nem sült át a tészta alja :(

Nagyon szépen dokumentáltad, de csatolhattál volna mintát hozzá, mert most egy kicsit éhes lettem.  :devil:
csak az egészséged,és az alakod miatt nem tettem :flowers: éjjel fél12-kor almáspitét enni??? melegen,frissen? :szemez:

Thomasino

  • Night-bird
  • Klubtag
  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 422
Re: Nem indul Trotter habverője
« Válasz #49 Dátum: 2010.10.19 15:22:10 »
csak az egészséged,és az alakod miatt nem tettem :flowers: éjjel fél12-kor almáspitét enni??? melegen,frissen? :szemez:

Nekem belefér mert az csak a munkaidő fele volt, 5kor mentem aludni addigra megemésztettem volna.  Szerencsére a múlthéten már ettem jó pár almásapitét, azért is jutott eszembe egyből az íze.   :chef: :tooth:

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
Aznap voltunk náluk, azóta nem tudtam beszélni vele. Kissé zsúfolt volt a nap. Este megpróbálom elérni.
Nagyon szépen köszönöm előre is.

Dolgoznak az ügyeden... Ha van alkatrészforrás, akkor menni fog.

lasi

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8541
multhéten emlitett TV , aminek elvileg semmi baja nem volt. 1 hétig birta.....most megint nem kapcsol be :censored:
megint vihetem vissza, de most már rájuk verem az utiköltséget az tuti
Corolla AE86GT 20V (1984) Corolla AE86GT 16V (1985),Lexus IS 250 Mark Levinson (2008)Eladva
Corolla 1.4 D4D   (2005)Eladva!  2.0 D4d RAV4  (2005)Eladva, 2.2D4d Rav4 (2007) ,2.4D Hilux (1994)Eladva, 2.4D Hiace (1999)Eladva, 2.5 D4d Hilux (2009) 2.4 TD Hilux (2000)

lasi

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8541
multhéten emlitett TV , aminek elvileg semmi baja nem volt. 1 hétig birta.....most megint nem kapcsol be :censored:
megint vihetem vissza, de most már rájuk verem az utiköltséget az tuti

az elöfordulhat hogy tul vékonyak a kábelek a nagyi házában, valamint csak 1 fázis van bekötve.... ezért nem kapcsol be, talán nagyobb az áramfelvétele mint a sima régi képcsöves tvéknek?
Corolla AE86GT 20V (1984) Corolla AE86GT 16V (1985),Lexus IS 250 Mark Levinson (2008)Eladva
Corolla 1.4 D4D   (2005)Eladva!  2.0 D4d RAV4  (2005)Eladva, 2.2D4d Rav4 (2007) ,2.4D Hilux (1994)Eladva, 2.4D Hiace (1999)Eladva, 2.5 D4d Hilux (2009) 2.4 TD Hilux (2000)

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22261
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
Emberek, mindenkinem műxik minden háztartási gépegysége?  Gari nem jár le mostanában semmiről sem?
Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.

robi (Robi)

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9519
Ma sz@rt be a plazmaTV, kb. fél év után. 50PK350-es LG. Nem akar bekapcsolni. Bekapcsolás helyett felvillantja a képernyőt, majd azonnal kikapcsol. Ezt magától 3x egymás után lenyomja kb 2 másodpercenként, majd feladja, és vissza standby-ba.
Online bejelentettem a hibát a www.lg.hu -n, kíváncsi leszek...
Lehet, nem bírta ki a kánikulát  :hmmmm:

Tamás69

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8391
    • http://www.capella.hu
Ma sz@rt be a plazmaTV, kb. fél év után. 50PK350-es LG. Nem akar bekapcsolni. Bekapcsolás helyett felvillantja a képernyőt, majd azonnal kikapcsol. Ezt magától 3x egymás után lenyomja kb 2 másodpercenként, majd feladja, és vissza standby-ba.
Online bejelentettem a hibát a www.lg.hu -n, kíváncsi leszek...
Lehet, nem bírta ki a kánikulát  :hmmmm:

Tipikus tápegységhiba!
Tamás
'07 Hilux
'98 Corolla HB 1,4
'05 Corolla 1,6 SOL
'03 Lexus IS200

Capella Computer Kft        Minden, ami számítástechnika!

murray

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12152
pedig az LG tartós típus hirében áll.. :cry:
most: Suzuki Baleno  2019 1.2 GL
volt: Lada 2105 1985,
Toyota Corolla 1983
Corolla 1989,
Skoda Fabia  2002

robi (Robi)

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9519
Ma sz@rt be a plazmaTV, kb. fél év után. 50PK350-es LG. Nem akar bekapcsolni. Bekapcsolás helyett felvillantja a képernyőt, majd azonnal kikapcsol. Ezt magától 3x egymás után lenyomja kb 2 másodpercenként, majd feladja, és vissza standby-ba.
Online bejelentettem a hibát a www.lg.hu -n, kíváncsi leszek...
Lehet, nem bírta ki a kánikulát  :hmmmm:

Tipikus tápegységhiba!

Én is így sejtettem, amit telefonon vissza is igazoltak, így már látatlanban meg is rendelték a cserepéldányt, állítólag pár napon belül jönnek is cserélni.
« Utoljára szerkesztve: 2011.07.12 15:49:54 írta robi »

lablac

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 6859
Emberek, mindenkinem műxik minden háztartási gépegysége?  Gari nem jár le mostanában semmiről sem?
Nem. A mosogep kezd bexarni. Engedi be a vizet, ha kell, ha nem  :wacko:


Voltak:  '08 Auris 2.0 D-4D Sol; '05 Honda Jazz 1.2 i-DSI S Cool, '09 Honda Accord 2.4 i-VTEC EX

OldPiet

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12282
Nekem is az LG vel van gondom:nem kapcsol be, kigyullad a piros lámpa,10 percig nyomkodjuk, akkor elkezd zölden világitani, majd ujjabb 5 perc mulva bemelegszik,sorba váltogatja automatikusan a csatornákat majt 40 váltás után megáll és lehet  kivánt csatornát kapcsolni. Most hogy meleg van az egész tortura egy kicsit gyorsabban megy. Közben a távirányitó is beszart (DVD-n van és nemkapcsol át TV-re)
Universális távirányitot nem tudtuk ráhangolni (Sony TV-ez kapásból sikerült)
Igy elég munkás az élet [rohog] :D