Szerző Téma: Sorozatok: mit és miért érdemes nézni?  (Megtekintve 49624 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz

diegho

  • Vendég
Re: Sorozatok: mit és miért érdemes nézni?
« Válasz #91 Dátum: 2010.12.28 19:04:57 »
Misi az Universe 2. évada is olyan, mint az első? Ebben van némi akció? Nekem az nem tetszett az első évadban, hogy kb semmi akció nem volt benne és az SG1-ben meg SGA-ban kb minden 3. rész akciódúsabb volt, itt meg semmi nem történt.

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
Re: Sorozatok: mit és miért érdemes nézni?
« Válasz #92 Dátum: 2010.12.28 20:34:22 »
A második évad mozgalmasabb. Nem olyan, mint a SG1, de már vannak idegenek, stb.
Ott szúrták el a készítők szerintem, hogy nagyon elhúzták a cselekményt, persze ebben az is benne volt, hogy nem nagyon volt pénze a stúdiónak.

diegho

  • Vendég
Re: Sorozatok: mit és miért érdemes nézni?
« Válasz #93 Dátum: 2010.12.29 10:34:04 »
SG1-ben az SGU első évada kb 2 részbe benne lett volna aztán csókolom.

Top Gear-t várom már, igazán jöhetne az új széria.

Kgabe

  • S6 forever
  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9802
Re: Sorozatok: mit és miért érdemes nézni?
« Válasz #94 Dátum: 2010.12.29 10:40:57 »
A legutóbbi két karácsonyi különkiadás megvolt, ugye? Mindenesetre már csak 25 nap az új széria kezdetéig...
Gabe 254.

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
Re: Sorozatok: mit és miért érdemes nézni?
« Válasz #95 Dátum: 2010.12.29 13:03:32 »
SG1-ben az SGU első évada kb 2 részbe benne lett volna aztán csókolom.

Igen, más stílus az Universe, mint a többi Csillagkapu volt, de ezt nem is titkolták. Picivel több idegent/cselekményt én is elviselnék, de nekem így is bejön a sorozat. Remélem lesz folytatása, ha már buktam idén a Terriers-t és a The Good Guys-t... Előbbit még megértem, hogy levették, mert tényleg nem klisék szerint készült és a csacsi amerikaiak nem szeretnek gondolkozni, de a Good Guys még az Ő mércéjükkel is jó sorozat. Azt a csatorna cseszte el, mert holtszezonban kezdte el bevezetni. Persze, hogy nem nézték...

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
Re: Sorozatok: mit és miért érdemes nézni?
« Válasz #96 Dátum: 2010.12.29 13:29:05 »

Satriani

  • Vendég
Re: Sorozatok: mit és miért érdemes nézni?
« Válasz #97 Dátum: 2010.12.30 20:18:30 »
Eurekát nézi valaki? Érdemes?  :1eye:

MFerenc

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1935
Re: Sorozatok: mit és miért érdemes nézni?
« Válasz #98 Dátum: 2010.12.30 20:41:07 »
Én eddig minden részét láttam, 4. évad megy most, ha jól emlékszem; szerintem egy nagyon aranyos, a maga módján izgalmas sorozat, ugyanakkor van benne némi romantika is. Nem utolsósorban jókat lehet nevetni rajta!

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
Re: Sorozatok: mit és miért érdemes nézni?
« Válasz #99 Dátum: 2011.01.04 23:05:42 »
No, a Dextreből a harmadik évad második részén is túl vagyok. Nálam ez a sorozat a nézhető kategória, nem igazán tudtam megkedvelni. Az alapötlet nagyon jó, de a megvalósítás amerikai módon sablonos. Ha nem lenne holtszezon, asszem nem is nézném, így ezt az évadot még valószínűleg végignézem, de a negyedik/ötödik évad már nem biztos, hogy terítékre fog kerülni.

Mivel a fenti sorozat nem köt le, próbáltam valami újba is belekzdeni. Elsőként a Louie című sitcom került elő, ebből egy részen vagyok túl. Ez tulajdonképpen az Amerikában nagyon népszerű stand up comedy-s Louis C.K. (magyar származású fickó C.K = Székely) fellépéseinek összeollózása. Az első rész nem az a fetrengős fajta volt (hozzáteszem, nekem iszonyat nehéz olyat mutatni, amin fetrengek, hiába tetszik nagyon), de biztos, hogy megnézem az összeset majd.
A sorozat kapcsán eszembe jutott a Lucky Louie című sorozat, mely az HBO-n ment, szintén Louis C.K.főszereplésével. Sajnos csak egy évadot ment, pedig a nézettséggel sem volt gond. Viszont a stílusa eléggé megosztó. Rövid ízelítő: katt és megint csak katt.
A sorozat gyakorlatilag a Rém rendes család káromkodós verziója volt. (szerintem korábban más topicban írtam már erről)


Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
Re: Sorozatok: mit és miért érdemes nézni?
« Válasz #100 Dátum: 2011.01.11 11:40:33 »
Az amerikai FOX csatorna berendelte a Raising Hope című sitcom második évadát. A sorozat nálunk február 1-től lesz látható az HBO-n, Nevelésből elégséges címmel.

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
Re: Sorozatok: mit és miért érdemes nézni?
« Válasz #101 Dátum: 2011.01.11 19:29:16 »
Kint a felénél jár a Blue Bloods első évada, nálunk pedig 14-én kezdi meg pályafutását a TV2-n, Zsaruvér címmel. Nem tudom, hogy milyen szinkront sikerült készíteni hozzá, de remélem nem rontják el, mert a sorozat amúgy jó, ajánlom mindenkinek.

kmr

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4497
Re: Sorozatok: mit és miért érdemes nézni?
« Válasz #102 Dátum: 2011.01.19 12:15:24 »
(ha valakit érdekel és még nem töltötte le a biztonsági másolatot) jön a Breaking Bad az RTL-re

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
Re: Sorozatok: mit és miért érdemes nézni?
« Válasz #103 Dátum: 2011.01.19 17:50:36 »
Sőt, más sorozatok is jönnek! Pl.: a Community.
 :flowers:
« Utoljára szerkesztve: 2011.01.19 17:53:37 írta Misi »

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
Re: Sorozatok: mit és miért érdemes nézni?
« Válasz #104 Dátum: 2011.01.27 23:55:55 »
Az imént fejeztem be a Being Human című sorozat dupla részes pilotjának első felét. Eddig 10/9. A sorozat most indul(t), úgyhogy nem kell sokat pótolnia annak, aki belevágna.