Szerző Téma: Hungaroring, Euroring és különböző nyílt napok, események  (Megtekintve 305490 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

pzs

  • Vendég
Re: Hungaroring, Euroring és különböző nyílt napok, események
« Válasz #585 Dátum: 2011.07.13 14:17:38 »
Kozben keresgeltem picit. Ajanlom figyelmedbe az arcoskodasomrol szolo beszelgetest itt  :whistling:. Tok vidam hangvetelu beszelgetes volt es Marc, meg Te is megjegyezted, hogy mar annak is orulni fogtok, ha tartjatok a tempot mazzaggal  :sorcerer:.

Visszajovunk Kakucsrol, mindenki orom bodotta, mindenki boldog volt, mert senki nem tevedett nagyot. Te sem amikor azt allitottad, hogy szoros lesz en sem amikor azt allitottam, hogy az autom van olyan gyors palyan mint egy gyari Miata. Senki nem arcoskodott senkivel es utolag megkapom Toled, hogy kicsit vissza kellene venni az arcoskodasbol, hogy a Miatat jobbrol-balrol megkerulom?  :surrender: Ezt nem vartam volna, foleg Toled...  :flowers:
Haverokat nem vadolok alaptalanul es vitatkozok veluk meg nem tortent dolgokon privatban... Meg mindig varom az arcoskodas alapjaul szolgalo hsz-emet. Nyugodtan ramutathatsz merre talalom. Ha esetleg Te sem talalod, akkor ujra beszelgethetunk arrol, hogy ki lihegte tul ezt az egeszet ;).

Lizard

  • Klubtag
  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 742
Re: Hungaroring, Euroring és különböző nyílt napok, események
« Válasz #586 Dátum: 2011.07.13 14:18:49 »
Az nekem sem, csak nem szoktam városban 130+-al közlekedni ;)

 [rohog] [rohog] [rohog] :lol: :D :lol:

Kussol, nem röhög  :flowers: :helpsmilie:
Na asszem kiveséztünk mindent.
Megyek dógozni,mert lecsavarják a golyóimat....  :ph34r:
„If in doubt, flat out” (Colin McRae)

BloodRedSandman

  • Vendég
Re: Hungaroring, Euroring és különböző nyílt napok, események
« Válasz #587 Dátum: 2011.07.13 14:30:47 »
Fórumon nincs is, viszont élőben megkaptam párszor, ezt te is tudod, csak sajnos a szó elszáll ;) Nem alaptalan, ha így lenne nem mondanám... részemről befejeztem a témát  :flowers:

pzs

  • Vendég
Re: Hungaroring, Euroring és különböző nyílt napok, események
« Válasz #588 Dátum: 2011.07.13 14:34:53 »
Fórumon nincs is, viszont élőben megkaptam párszor, ezt te is tudod, csak sajnos a szó elszáll ;) Nem alaptalan, ha így lenne nem mondanám... részemről befejeztem a témát  :flowers:

Az lehet... csak eppen nem tolem...   :winkiss:

pzs

  • Vendég
Re: Hungaroring, Euroring és különböző nyílt napok, események
« Válasz #589 Dátum: 2011.07.13 14:37:57 »
Fórumon nincs is, viszont élőben megkaptam párszor, ezt te is tudod, csak sajnos a szó elszáll ;) Nem alaptalan, ha így lenne nem mondanám... részemről befejeztem a témát  :flowers:

Az lehet... csak eppen nem tolem...   :winkiss:

Reszemrol is lezarva azzal a kulonbseggel, hogy meg mindig ott tartok, hogy alaptalanul vadaskodtal...  :yawn:

Aaron85

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 425
Re: Hungaroring, Euroring és különböző nyílt napok, események
« Válasz #590 Dátum: 2011.07.13 19:04:14 »
egy kis érdekesség:
http://www.a5.hu/cikkek/53/48498.shtml
Kiváncsian várom, hogy milyen lett...
BLACK COROLLA TS 2005

mozso

  • Átalakítgató machinátor
  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1174
  • 2006 1.8L Corolla Turbo
Re: Hungaroring, Euroring és különböző nyílt napok, események
« Válasz #591 Dátum: 2011.07.13 19:57:07 »
egy kis érdekesség:
http://www.a5.hu/cikkek/53/48498.shtml
Kiváncsian várom, hogy milyen lett...

En szvsz annyira nem vagyok rajuk kivancsi :-)
Mozso::home, Corolla E12 HB kovácsolt 1ZZ-FE + GT2860R turbo + sok egyéb

Aaron85

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 425
Re: Hungaroring, Euroring és különböző nyílt napok, események
« Válasz #592 Dátum: 2011.07.13 20:36:41 »
egy kis érdekesség:
http://www.a5.hu/cikkek/53/48498.shtml
Kiváncsian várom, hogy milyen lett...

En szvsz annyira nem vagyok rajuk kivancsi :-)
Neked azért jól jött volna múltkor....Nem túl jó móka kavicsokat kiszedni a féktárcsából :D
BLACK COROLLA TS 2005

celicáss

  • Vendég
Re: Hungaroring, Euroring és különböző nyílt napok, események
« Válasz #593 Dátum: 2011.07.13 22:52:34 »
Aki más elvárásainak épít autót, azt fel lehet húzni egy beszólással, aki magának építi és élvezi, az meg röhög rajta.

Ebben a mondatban benne van minden. :clap: :clap:
Sose legyen rosszabb kocsim mint most. Ha lehetőségem majd lesz jobb de csak addig ameddig az a biz. takaró elér.

Engem is felhúz ha bemondják, hogy ebből a pénzből ezt és ezt lehetett volna venni, de ott és akkor nem volt az a pénz másrészt nem kell minden pénzt csak erre költeni. Szerintem.
Az autóhitelt meg inkább hagyjuk, sokan bukták már az autót úgy, hogy sokkal többet fizettek mint magának az autónak az ára és a végén autójuk se lett.
"Uzsoracivilizáció" : Drábik János könyve tessék elolvasni !


celicáss

  • Vendég
Re: Hungaroring, Euroring és különböző nyílt napok, események
« Válasz #594 Dátum: 2011.07.14 00:33:40 »
Elnézve a köridőket ami nekem feltűnt , hogy PZS nagyon jót ment mivel 3. lett a nagy 3SGTE-k után közvetlenül és Marci is szintén nagyon jót ment így elsőre.
De PZS körideje nekem már tavaly is feltűnt, hogy nagyon jó lett pedig  az akkori autója mára már sokat változott.

A Miatatát az MR2-vel lehetne mondjuk úgy összevetni, hogy nagyjából ugyanolyan jellegű felépítményű kocsi mind2.
És valóban a köridőben csak 2 tized volt a különbség az MR2 javára de nemrég mondta valaki, hogy az MR2-t egy autóversenyző illető vezette . Tehát Marci qrva jót ment. Plusz az MR2-be a motor is nagyobb meg erősebb, mint a Miatáé.

Szval gratula a top 10-nek . :clap:

Az meg , hogy ki kinél mennyivel jobb szerintem egy gokartversenyen kiderülhet.

kis_andras

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4279
  • Rájder
Re: Hungaroring, Euroring és különböző nyílt napok, események
« Válasz #595 Dátum: 2011.07.14 01:12:27 »
te nagyon bolcs vagy, hol voltal az utobbi evekben? :1eye:
kisa
born to ride

celicáss

  • Vendég
Re: Hungaroring, Euroring és különböző nyílt napok, események
« Válasz #596 Dátum: 2011.07.14 01:19:33 »
te nagyon bolcs vagy, hol voltal az utobbi evekben? :1eye:

2008-ban voltam utoljára Kakucson talin.

BloodRedSandman

  • Vendég
Re: Hungaroring, Euroring és különböző nyílt napok, események
« Válasz #597 Dátum: 2011.07.14 11:15:47 »
Elnézve a köridőket ami nekem feltűnt , hogy PZS nagyon jót ment mivel 3. lett a nagy 3SGTE-k után közvetlenül és Marci is szintén nagyon jót ment így elsőre.
De PZS körideje nekem már tavaly is feltűnt, hogy nagyon jó lett pedig  az akkori autója mára már sokat változott.

A Miatatát az MR2-vel lehetne mondjuk úgy összevetni, hogy nagyjából ugyanolyan jellegű felépítményű kocsi mind2.
És valóban a köridőben csak 2 tized volt a különbség az MR2 javára de nemrég mondta valaki, hogy az MR2-t egy autóversenyző illető vezette . Tehát Marci qrva jót ment. Plusz az MR2-be a motor is nagyobb meg erősebb, mint a Miatáé.

Szval gratula a top 10-nek . :clap:

Az meg , hogy ki kinél mennyivel jobb szerintem egy gokartversenyen kiderülhet.

Gyere ki te is next time ;) TUTI benne lettél volna te is a top10ben ;)

Lizard

  • Klubtag
  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 742
Re: Hungaroring, Euroring és különböző nyílt napok, események
« Válasz #598 Dátum: 2011.07.14 18:31:07 »
Aki más elvárásainak épít autót, azt fel lehet húzni egy beszólással, aki magának építi és élvezi, az meg röhög rajta.

Ebben a mondatban benne van minden. :clap: :clap:
Sose legyen rosszabb kocsim mint most. Ha lehetőségem majd lesz jobb de csak addig ameddig az a biz. takaró elér.

Engem is felhúz ha bemondják, hogy ebből a pénzből ezt és ezt lehetett volna venni, de ott és akkor nem volt az a pénz másrészt nem kell minden pénzt csak erre költeni. Szerintem.
Az autóhitelt meg inkább hagyjuk, sokan bukták már az autót úgy, hogy sokkal többet fizettek mint magának az autónak az ára és a végén autójuk se lett.
"Uzsoracivilizáció" : Drábik János könyve tessék elolvasni !

Azt még bele akartam írni, hogy hiába épít autót magának valaki, ha egyetlen rendezvényen sem jelenik meg vele.
Akinek nem inge, ne vegye magára, de jó lenne, ha egyesek felöltöznének....
„If in doubt, flat out” (Colin McRae)

Lizard

  • Klubtag
  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 742
Re: Hungaroring, Euroring és különböző nyílt napok, események
« Válasz #599 Dátum: 2011.07.14 18:32:27 »
Ma telefonáltak, hogy hétfőn milyen koordináták között mozgok, mert szeretnék hozni a YellowStuff betétjeimet. :innocent:
Rágyúrok a 2:28.xx-re Hungaroringen.  :punk:
„If in doubt, flat out” (Colin McRae)