Szerző Téma: Ki mikor született újjá - avagy a legnagyobb balesetek  (Megtekintve 164880 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

kmr

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4497
Re: Ki mikor született újjá - avagy a legnagyobb balesetek
« Válasz #780 Dátum: 2011.04.05 20:38:12 »
M4?? Ez mikor történt? Két év múlva?  :tt2:

Zénóka

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1463
Re: Ki mikor született újjá - avagy a legnagyobb balesetek
« Válasz #781 Dátum: 2011.04.05 21:38:11 »
Ezek a dolgok nagyon veszélyesek és jó lenne ha ezt mindenki megtanulná. Úgyis jól megúszta a srác, sokkal xarabbul is járhatott volna. Mondjuk ha betört orral kellett volna úgy bocsánatot makogni, hogy közben az eltört ujja már tövig benn az ánuszában.... Veszélyes dolog ez a mutogatás mindig mondtam.


Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re: Ki mikor született újjá - avagy a legnagyobb balesetek
« Válasz #782 Dátum: 2011.04.06 00:51:43 »
Pont ez történt. Tanú volt, meg is mondta, hogy a ***i rárántotta, mivel viszont nem értek össze, ezért ez érvénytelen...
És ezt ki mondta? A helyszínelő rendőr? ... Nem hagynám annyiban. Mondjuk ha valaki szabálytalanul előz, és én miatta elrántom a kormányt és az árokban kötök ki, akkor ő megússza csak azért, mert nem ütköztünk? Nehogy már  :nonono:
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re: Ki mikor született újjá - avagy a legnagyobb balesetek
« Válasz #783 Dátum: 2011.04.06 00:55:52 »
Ezek a dolgok nagyon veszélyesek és jó lenne ha ezt mindenki megtanulná. Úgyis jól megúszta a srác, sokkal xarabbul is járhatott volna. Mondjuk ha betört orral kellett volna úgy bocsánatot makogni, hogy közben az eltört ujja már tövig benn az ánuszában.... Veszélyes dolog ez a mutogatás mindig mondtam.
Hm... Igen, valóban az. De miért az a hibás, aki mutogat - és miért nem az, aki okot ad rá? Azért tényleg iszonyat gáz, hogy nálunk mindenki jogot formál magának mindenféle hajmeresztő magatartásra, aztán ha a másik fél emiatt beszól/bemutat, akkor azt egyből kb. meg akarja ölni  :nonono:
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

Zénóka

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1463
Re: Ki mikor született újjá - avagy a legnagyobb balesetek
« Válasz #784 Dátum: 2011.04.06 10:02:59 »
Ezek a dolgok nagyon veszélyesek és jó lenne ha ezt mindenki megtanulná. Úgyis jól megúszta a srác, sokkal xarabbul is járhatott volna. Mondjuk ha betört orral kellett volna úgy bocsánatot makogni, hogy közben az eltört ujja már tövig benn az ánuszában.... Veszélyes dolog ez a mutogatás mindig mondtam.
Hm... Igen, valóban az. De miért az a hibás, aki mutogat - és miért nem az, aki okot ad rá? Azért tényleg iszonyat gáz, hogy nálunk mindenki jogot formál magának mindenféle hajmeresztő magatartásra, aztán ha a másik fél emiatt beszól/bemutat, akkor azt egyből kb. meg akarja ölni  :nonono:
Tehát az a hibás aki hátulról gyorsabban jött. Nem pedig az aki a jobbratartás nemtetsző szabálya miatt bemutatott a gyorsabb járműnek?
Szólj ha igy van, akkor ezentúl a bal legbelsőben fogok kózlekedni  :) ;)


Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22265
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
Re: Ki mikor született újjá - avagy a legnagyobb balesetek
« Válasz #785 Dátum: 2011.04.06 10:37:45 »
M4?? Ez mikor történt? Két év múlva?  :tt2:

Modjuk Vecsés és a gyömrői leág között?? Meg Cegléd mellett??? Usw.

Na jó, nincsen összekötve, de azé..... :D :D
Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re: Ki mikor született újjá - avagy a legnagyobb balesetek
« Válasz #786 Dátum: 2011.04.06 11:04:38 »
Tehát az a hibás aki hátulról gyorsabban jött. Nem pedig az aki a jobbratartás nemtetsző szabálya miatt bemutatott a gyorsabb járműnek?
Szólj ha igy van, akkor ezentúl a bal legbelsőben fogok kózlekedni  :) ;)
Te ott voltál, láttad az esetet  ;) ? ... Én nem, úgyhogy törekszem rá, hogy ne ítéljem el alapból a "bemutogatót". Éppenséggel akkor is elég gyakran adnak okot bemutogatásra kedves autóstársaink, ha amúgy full szabályosan közlekedünk. Pl. mi van, ha épp szabályosan előzött a srác, a másik meg ráment hátulról "mint állat"? Ilyen szituk után nekem is kedvem lenne bemutatni... És csak azért nem teszem, amit te is írtál: mert tényleg veszélyes, mert tele van ellenséget kereső, önbíráskodó, elkattant agyú, agresszív lelkibetegekkel az egész ország.
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re: Ki mikor született újjá - avagy a legnagyobb balesetek
« Válasz #787 Dátum: 2011.04.06 11:07:37 »
M4?? Ez mikor történt? Két év múlva?  :tt2:

Modjuk Vecsés és a gyömrői leág között?? Meg Cegléd mellett??? Usw.
És ezeket a szakaszokat tényleg M4-nek hívják  :hmmmm: ? Nem költői a kérdés; csakugyan nem tudom, még sosem figyeltem meg.
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

Nagycitrom

  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9392
  • 2017. T27 2ZR-FAE
    • Dentmill Frézközpont
Re: Ki mikor született újjá - avagy a legnagyobb balesetek
« Válasz #788 Dátum: 2011.04.06 11:21:42 »
Tehát az a hibás aki hátulról gyorsabban jött. Nem pedig az aki a jobbratartás nemtetsző szabálya miatt bemutatott a gyorsabb járműnek?
Szólj ha igy van, akkor ezentúl a bal legbelsőben fogok kózlekedni  :) ;)
A szitu nem egyértelmű.
Kb annyi a belsőben bóklászó, mint a kamiont előző autóst agresszívan levillogó, akinek nincs 5 másodperce, hogy kivárja, hogy visszasoroljanak előle.
Én az utóbbira tippelnék.

kmr

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4497
Re: Ki mikor született újjá - avagy a legnagyobb balesetek
« Válasz #789 Dátum: 2011.04.06 11:31:36 »
Modjuk Vecsés és a gyömrői leág között?? Meg Cegléd mellett??? Usw.
És ezeket a szakaszokat tényleg M4-nek hívják  :hmmmm: ? Nem költői a kérdés; csakugyan nem tudom, még sosem figyeltem meg.
Nem, az (még) nem M4, hanem a 4-es út.
Ezért is piszkálódtam Trotterrel. :)

Zénóka

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1463
Re: Ki mikor született újjá - avagy a legnagyobb balesetek
« Válasz #790 Dátum: 2011.04.06 11:41:52 »
Tehát az a hibás aki hátulról gyorsabban jött. Nem pedig az aki a jobbratartás nemtetsző szabálya miatt bemutatott a gyorsabb járműnek?
Szólj ha igy van, akkor ezentúl a bal legbelsőben fogok kózlekedni  :) ;)
Te ott voltál, láttad az esetet  ;) ? ... Én nem, úgyhogy törekszem rá, hogy ne ítéljem el alapból a "bemutogatót". Éppenséggel akkor is elég gyakran adnak okot bemutogatásra kedves autóstársaink, ha amúgy full szabályosan közlekedünk. Pl. mi van, ha épp szabályosan előzött a srác, a másik meg ráment hátulról "mint állat"? Ilyen szituk után nekem is kedvem lenne bemutatni... És csak azért nem teszem, amit te is írtál: mert tényleg veszélyes, mert tele van ellenséget kereső, önbíráskodó, elkattant agyú, agresszív lelkibetegekkel az egész ország.
A "le akarta nyomni egy opel" szövegkörnyezet nekem valahogy a nehogymáegyopel lenyomjon esetet juttatja az eszembe, nem pedig a szabályos előzést. Már bocsi ha félreértettem volna ;) :)


BloodRedSandman

  • Vendég
Re: Ki mikor született újjá - avagy a legnagyobb balesetek
« Válasz #791 Dátum: 2011.04.06 13:08:46 »
Bocs a félrefogalmazásért. A lényeg, hogy a srác a max megengedett sebesség + ment, tehát nem lassan. Az opel mögéért, rámászott és villogott. Ezekután én a következő benzinkúton téptem volna ki a szívét. A srác bemutatott és puff.... De mindent leszámítva asszem abban egyetértünk, hogy a mutogatás nem életveszélyes, míg az ijjesztgetés igen...

lablac

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 6859
Re: Ki mikor született újjá - avagy a legnagyobb balesetek
« Válasz #792 Dátum: 2011.04.06 13:13:14 »
Tudom nehez, de nem kell felvenni es reagalni ra. En bo egy eve ugy vagyok vele, hogy: nem baj beteg, majd meggyogyul. Elozes utan lehuzodom mint rendesen. Adrenalint nem erdemel az ilyen.  :hug:


Voltak:  '08 Auris 2.0 D-4D Sol; '05 Honda Jazz 1.2 i-DSI S Cool, '09 Honda Accord 2.4 i-VTEC EX

Nagycitrom

  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9392
  • 2017. T27 2ZR-FAE
    • Dentmill Frézközpont
Re: Ki mikor született újjá - avagy a legnagyobb balesetek
« Válasz #793 Dátum: 2011.04.06 13:18:23 »
 :yes:

bepi81

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 23131
Re: Ki mikor született újjá - avagy a legnagyobb balesetek
« Válasz #794 Dátum: 2011.04.06 13:59:39 »
Talán picit OFFnak tűnhet, de az utóbbi hsz-ekhez viszonyítva nem az:

Tegnap előtt sétáltunk a kutyával Békéscsabán az élővízcsatorna partján, járdán. A csatorna mentén hosszában két oldalt van egy-egy utca, mindkettő egyirányú, az egyik erre, a másik arra.
Egy tanulóvezető kanyarodott a többsávos útról az egyik ilyen egyirányú ágba és haladt a csatorna mentén, mikor is egy "szimpatikus" X6-os a tanulót jobbról a párhuzamos parkolón keresztül megelőzte és kb 80-nal verte fel az utca összes porszemcséjét a 335-ös kerekeivel.  :censored:
Mivel a kanyarodástól kezdve végignéztem az egész eseményt, láttam, hogy a tanuló még csak nem is bénázott, teljesen szabályosan, a BMW-t egyébként nem feltartó tempóval végezte a műveletet, majd haladt tovább.

Ezen annyira felháborodtam!!! Belegondoltam, hogy ha engem kísérelt volna meg megelőzni ugyanilyen - ba..ok mindenkire, takarodjatok ti ..arok előlem - stílusban, miközben én pont a párhuzamos parkolóhelyre akarok megállni a hátsó ülésen a feleségemmel és a kis gyerekemmel, az hót sicher, hogy gondolkodás nélkül kirángatom a sofőrt, legyen az bármilyen redősnyakú 2 szekrény széles vadbarom, és a meglepetés erejével átharapom helyből a torkát, még mielőtt Ő ezt elhinné, hogy megmerem tenni.
Az ilyen mi jogon meri ily módon veszélyeztetni bármelyik más embert, család épségét?! Ki ez?! És ki az, aki ezt szó nélkül hagyná?! A mgam részéről lefo.nám a következményeket, abban a pillanatban szerintem elborulna az agyam, roló le, és fight! Addig rúgnám, amíg lélegzik!
4 év E11 fl Corolla liftback 1,4 vvt-i
9 év T22 fl Avensis Wagon 1,8 vvt-i
jelenleg 2007 COV 1,8 vvt-i