Szerző Téma: Ki mikor született újjá - avagy a legnagyobb balesetek  (Megtekintve 164878 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Kgabe

  • S6 forever
  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9802
Re: Ki mikor született újjá - avagy a legnagyobb balesetek
« Válasz #765 Dátum: 2010.08.11 14:16:01 »
Akkor javasolhatok?

Autópálya felüljáró utáni körforgónál jobbra el, a reptér mögött, majd után balra be a városba (Szabadkai út). Át a vasúton, majd egy integetés balra (nekünk :D). egyenesen be a város felé. Dugonics téri kettős korforgó: elsőn és a másodikon is második kijárat, egyenesen tovább a Tisza Lajos krt-on, egészen túl az Anna-kúton. A Dózsa utcánál (az Anna-kút utáni első lámpa, mikor meglátod a Novotel hotelt...) jobbra, körforgónál második kijárat, majd a lámpánál balra, fel a hídra, onnan le, jobb kéz felé, Sportcsarnoknál jobbra onnan csak az utat kell követni, ismerős lesz. Ezzel a hagyományos tranzitutat kerülöd ki, és megszabadulsz a baromi sok nemnormális román kamionostól. (akik közül ma az egyik a vadi új sok sávos körforgóban nem volt képes a sávját tartani és majd letarolt, majd a dudálásra meg még neki állt feljebb...)
Erre az útvonalra gondoltam. B pontnál kell integetni :D
Gabe 254.

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re: Ki mikor született újjá - avagy a legnagyobb balesetek
« Válasz #766 Dátum: 2010.08.11 14:21:33 »
Ezzel csak annyi a gond, hogy nekem Hmvhely felé kell továbbmennem, a 47-esre  :szemez: ... Én Nagyváradra megyek mindig, arra pedig Hmvhelyen, Bcsabán és a méhkeréki (szalontai) határátkelőn át visz az út... Nagylak nekem nem jó, az elég nagy felesleges kerülő lenne.
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

kmr

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4497
Re: Ki mikor született újjá - avagy a legnagyobb balesetek
« Válasz #767 Dátum: 2010.08.11 14:24:20 »
Akkor a Novotelnél rá a József A. sugárútra és onnan már csak egyenesen. ;)

Kgabe

  • S6 forever
  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9802
Re: Ki mikor született újjá - avagy a legnagyobb balesetek
« Válasz #768 Dátum: 2010.08.11 14:25:12 »
Et voilá
Bár látom, megelőztek...
Gabe 254.

kmr

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4497
Re: Ki mikor született újjá - avagy a legnagyobb balesetek
« Válasz #769 Dátum: 2010.08.11 14:32:54 »
Térkép nélkül gyorsabb volt ;)

Kgabe

  • S6 forever
  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9802
Re: Ki mikor született újjá - avagy a legnagyobb balesetek
« Válasz #770 Dátum: 2010.08.11 14:44:08 »
Úgy látom, pont 52 mp-el...  :D
Gabe 254.

Kgabe

  • S6 forever
  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9802
Re: Ki mikor született újjá - avagy a legnagyobb balesetek
« Válasz #771 Dátum: 2010.08.11 14:48:26 »
Az igazi majd úgyis az lesz, ha lesz végre M43, mert akkor: M5re fel, M43-ra át, azon 47eseig, aztán csókolom. És mivel ez városi elkerülő lesz, ezért ingyenes :)
Gabe 254.

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re: Ki mikor született újjá - avagy a legnagyobb balesetek
« Válasz #772 Dátum: 2010.08.11 20:53:21 »
Hát épül szépen, ahogy láttam. Amúgy ez tényleg zsííír lesz  :yes: ... Jó 15-20 percet biztos meg lehet majd spórolni vele (ha nem akarok halászlézni). Így oda tudok majd érni Váradra civilizált (=110 körüli) tempóval is kb. 5 óra alatt  :yes:
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

BloodRedSandman

  • Vendég
Re: Ki mikor született újjá - avagy a legnagyobb balesetek
« Válasz #773 Dátum: 2011.04.05 14:14:26 »
Látom ez a téma meghalt...

Ez érdekes lehet: Haveromat le akarta nyomni egy opel az M3 bevezetőn. Lement jobbra majd kicsit bemutatott neki. Opeles rárántotta a kormányt. Srác elrántotta és szalagkorlát. Kocsi kgt. Nem indult eljárás közúti veszélyeztetés okán mivel a magyarázat: "nem ért össze a két autó" volt...

Lehet firtatni, hogy ki volt a hibás és ki nem, és hogy nem szabad mutogatni, de azért egy 50éves ***inak is lehetne annyi esze, hogy miután letol valakit és az esetlegesen nem tetszik és bemutat, nem rántja rá szerencsétlenre a kormányt...

kleingy

  • Moderátorok gyöngye
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 13346
Re: Ki mikor született újjá - avagy a legnagyobb balesetek
« Válasz #774 Dátum: 2011.04.05 14:20:48 »
Azért hozzátartozik, hogy ha valaki le akar nyomni minket, nem az a megoldás, hogy akkor beintünk neki jól láthatóan... :szemez:
         

Nagycitrom

  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9392
  • 2017. T27 2ZR-FAE
    • Dentmill Frézközpont
Re: Ki mikor született újjá - avagy a legnagyobb balesetek
« Válasz #775 Dátum: 2011.04.05 15:34:51 »
Ha nyomul, max jót mosolygok rajta, ő az idegbeteg, nem én.
Ettől persze az eset mondjuk durva. Egy esélye lett volna, ha a mögöttük haladó tanúskodik, hogy az opelos mozdult és a haver el akarta kerülni a balesetet.

BloodRedSandman

  • Vendég
Re: Ki mikor született újjá - avagy a legnagyobb balesetek
« Válasz #776 Dátum: 2011.04.05 15:42:23 »
Pont ez történt. Tanú volt, meg is mondta, hogy a ***i rárántotta, mivel viszont nem értek össze, ezért ez érvénytelen...

Nagycitrom

  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9392
  • 2017. T27 2ZR-FAE
    • Dentmill Frézközpont
Re: Ki mikor született újjá - avagy a legnagyobb balesetek
« Válasz #777 Dátum: 2011.04.05 15:48:19 »
Hááát... Sofőr legyen a talpán, aki ilyenkor nem mozdítja meg a kormányt. 100-ból 99 biztosan nem megy nyílegyenesen tovább (kipróbáltatnám a rendőrrel, mit csinálna ilyen helyzetben)
De az is igaz, hogy lehet kicsit  és lehet nagyot rántani a kormányon. Valószínű az utóbbi történt. Autópálya tempónál ez már veszélyes játék.

afekete

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4549
Re: Ki mikor született újjá - avagy a legnagyobb balesetek
« Válasz #778 Dátum: 2011.04.05 16:06:07 »
Ha a ráhuzta a kormányt azt is jelenti, hogy elhagyta a sávját, akkor rá lehet verni - szerintem.
Nekem nagyjából így tört meg a Corolla. Monjuk én előztem és amikor a külföldi kolléga melett voltam, akkor ő is előzésbe kezdett. Aztán mégse, mert észrevettt. Én viszont már a padkán voltam. Az autók nem értek össze, de a rendőrség mégis őt hozta ki hibásnak.
Attila 31
  - Avensis
- Prius

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22265
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
Re: Ki mikor született újjá - avagy a legnagyobb balesetek
« Válasz #779 Dátum: 2011.04.05 18:34:58 »
Nekem is volt hasonló, előztem, utolért, kimentem, majd mellémjött és rámrántotta. M4-esen volt, tehát pályasebességnél. Nem jött át a sávomba, igaz én sem rántottam el, csak átnéztem, hogy mi van  :ph34r:. Nyomott egy rettentőt és elment a sunyiba, másodszor már nem próbálkozott. Azóta még soxor láttam, megy, mint az állat - nem tudom, hogy hova siet - 50 körüli ürge, ráadásul városbeli.  Az ő ízlésének nem felelt meg, hogy a 100-as táblánál csak 110-el megyek és nem húzódtam el előle a francba.  :hug:
De ezeken csak  [rohog] már. 
Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.