Szerző Téma: Ki mikor született újjá - avagy a legnagyobb balesetek  (Megtekintve 163888 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

afekete

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4547
Ki mikor született újjá - avagy a legnagyobb balesetek
« Válasz #75 Dátum: 2004.07.06 08:30:59 »
Idézetet írta: "squiddy"
afekete:
Jééééézusom  :!:  Még jó, hogy nem történt neked komolyabb bajod.

Még jó. És jó hogy nem volt velem a gyerek meg a feleségem. Mindenesetre kiváncsi vagyok totálra törtem az autót vagy sem? Nem hiányzott.
Ráadásul feleségem lent Mohácson a gyerekkel és ma kellett volna lemenni értük és csütörtök reggel jöttünk volna vissza.
Hát kellemetlen.
Attila 31
  - Avensis
- Prius

afekete

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4547
Összetört Yaris
« Válasz #76 Dátum: 2004.07.06 08:51:13 »
Most mondták, hogy nem a Budaörsi Toyotához vitték, hanem a Mogyoródi útra az Emil Frey-hez. Őket nem ismerem egyáltalán. Tud róluk valaki valamit? Most megyek be oda kitölteni a kárbejelentőt.
Attila 31
  - Avensis
- Prius

jofe

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 120
Re: Összetört Yaris
« Válasz #77 Dátum: 2004.07.06 08:58:10 »
Idézetet írta: "afekete"
Nem születtem ugyan újjá - sőt -, de ma nagyon összetörtem a Yarisomat az M7-es bevezetőjén.
Ki akartam sorolni a külsőbe, hogy lemenjek Budaörs felé, ABS, segge elindult, bénáztam és az autó máris keresztbe volt. Merőlegesen neki az elválasztó betonsávnak. A motor ugyan még elindult, a kerekek is egyben maradtak, de kiváncsi leszek mi lesz a vége. Casco van. Meg 10% önrész.
A hűtővíz elfolyt és gondolom a légkondi is ment a levesbe. Első szélvédő, motorháztető, az eleje és a két légzsák. Érdekes, hogy az első vonószem az utastérben volt. Hát most hirtelen ennyi.
A Budaörsi Toyotához vitték be. Nincs ott valakinek ismerőse, hogy ne szívjak túl sokat a casco-val?
Köszi,

Részvétem.
Ez nagyon kellemetlen, egyszer én is kicsúsztam saját hibából, hát heteken keresztül vertem a fejemet a falba. :x
Kárfelvételt ki csinálja?
--- /48 ----

whis

  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 11516
  • [2]
Ki mikor született újjá - avagy a legnagyobb balesetek
« Válasz #78 Dátum: 2004.07.06 09:05:18 »
afekete, nagyon sajnálom  [smilie=sm52.gif] , de szerencse, hogy így megúsztad!
Min sikerült így megcsúszni? Elkapott az esti nagy eső? :shock:
'16 RAV4 HSD AWD Trend +Safety

Tamás69

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8391
    • http://www.capella.hu
Ki mikor született újjá - avagy a legnagyobb balesetek
« Válasz #79 Dátum: 2004.07.06 09:41:41 »
Részvétem, ha  a motor nem sérült, akkor annyira nagy gáz nem lehet, kérdés hogy  a biztosító és a márkaszervíz miben tud megegyezni.
Tamás
'07 Hilux
'98 Corolla HB 1,4
'05 Corolla 1,6 SOL
'03 Lexus IS200

Capella Computer Kft        Minden, ami számítástechnika!

Toygli003

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 700
Ki mikor született újjá - avagy a legnagyobb balesetek
« Válasz #80 Dátum: 2004.07.06 11:38:28 »
Én részvétemet fejezem ki. Nekem is volt egy csúny a crashem még 2 éve. Ott is cseréltek elég sok mindent, de szerencsére felépült.
Annak tényleg örülhetsz, hogy nem lett komolyabb bajod. Tudom ilyenkor leszarja az ember, hogy mi baja van a kocsi az sokkal fontosabb. Legalábbis én így álltam akkor a dolgokhoz.
Remélem nnem tk-s az autod, mert az nem lenne valami jó.
Toygli
94' Carina E 1.6 XLI

afekete

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4547
Re: Összetört Yaris
« Válasz #81 Dátum: 2004.07.06 12:56:18 »
Idézetet írta: "jofe"
Részvétem.
Ez nagyon kellemetlen, egyszer én is kicsúsztam saját hibából, hát heteken keresztül vertem a fejemet a falba. :x
Kárfelvételt ki csinálja?

Most majd valószinüleg én is ezt teszem. Cirka 1112000 hitel van még rajta. Ha ey totálkár lesz, az nagyon gáz.
Tudja valaki ilyenkor mennyit fizet a biztosító?
A kárfelvételt az Emil Frey csinálja.
Attila 31
  - Avensis
- Prius

afekete

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4547
Ki mikor született újjá - avagy a legnagyobb balesetek
« Válasz #82 Dátum: 2004.07.06 12:58:38 »
Idézetet írta: "whis"
afekete, nagyon sajnálom  [smilie=sm52.gif] , de szerencse, hogy így megúsztad!
Min sikerült így megcsúszni? Elkapott az esti nagy eső? :shock:

Hát egyszerűen csak nagyot fékeztem és elindult a hátulja. Aztán már nem tudtam megfogni. Még eső előtt volt.
Az a legrosszabb, hogyha nem akarok oda beállni, hanem még előbb besorolok, akkor nincs semmi. Talán ha felengedem a féket, akkor is megúsztam volna. De utólg könnyen okoskodok.
Attila 31
  - Avensis
- Prius

afekete

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4547
Ki mikor született újjá - avagy a legnagyobb balesetek
« Válasz #83 Dátum: 2004.07.06 12:59:54 »
Idézetet írta: "Tamás69"
Részvétem, ha  a motor nem sérült, akkor annyira nagy gáz nem lehet, kérdés hogy  a biztosító és a márkaszervíz miben tud megegyezni.

Úgy ránézére a motor is megmozdult. De beindítani be lehetett. Remélem igazad lesz.
Attila 31
  - Avensis
- Prius

afekete

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4547
Ki mikor született újjá - avagy a legnagyobb balesetek
« Válasz #84 Dátum: 2004.07.06 13:05:47 »
Idézetet írta: "Toygli003"

Annak tényleg örülhetsz, hogy nem lett komolyabb bajod. Tudom ilyenkor leszarja az ember, hogy mi baja van a kocsi az sokkal fontosabb. Legalábbis én így álltam akkor a dolgokhoz.

Orrvérzésen és a vállon a véraláfutáson kívül semmi, de orromal se töltöttem meg egy zsebkendőt.
Idézetet írta: "Toygli003"
Remélem nem tk-s az autod, mert az nem lenne valami jó.

Én is ezt remélem. De ebben benne van a teljes eleje - lámpa, spoiler, motorháztető, doblemez, oldalsó elemek, hűtő és gondolom a légkondi -, meg a két légzsák és a jobboldali öv. A gumik egyben maradtak és kormányozni is lehetett, bár mintha akadt volna az egyik irányba. Ez jót jelent?  :cry:
Attila 31
  - Avensis
- Prius

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22261
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
Ki mikor született újjá - avagy a legnagyobb balesetek
« Válasz #85 Dátum: 2004.07.06 13:08:53 »
Részvétem Attila!

Nem lesz olcsó a mutatvány, abban lehet reménykedni, hogy a hordváz nem sérült meg, bár a húzatópad csodákra képes.

Egy a lényeg, hogy komolyabb bajod nem történt.
Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.

afekete

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4547
Ki mikor született újjá - avagy a legnagyobb balesetek
« Válasz #86 Dátum: 2004.07.06 15:39:28 »
Idézetet írta: "Trotter66"
Részvétem Attila!

Nem lesz olcsó a mutatvány, abban lehet reménykedni, hogy a hordváz nem sérült meg, bár a húzatópad csodákra képes.

Egy a lényeg, hogy komolyabb bajod nem történt.


Hát az autó ujjonnan került 3.2 millióba. 10 % az önrész. Ha megcsinálják, akkor nem hiszem, hogy többet kell fizetni 300 ezernél ezt még kinyőgnénk.
Ha totálkár, akkor viszont nem tudom. Biztosító fizet mondjuk 2 milliót, amiből lejön a részlet, ami még kb. 1.2 millió. És ehhez jön az önrész? Ebből nem nagyon lesz másik autó egyhamar. Kérdés mennyit lehetne kapni a roncsért. (De remélem ezen majd nem kell gondolkoznom.)
Mindenesetre péntekre kiderül.
Attila 31
  - Avensis
- Prius

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26326
Ki mikor született újjá - avagy a legnagyobb balesetek
« Válasz #87 Dátum: 2004.07.06 17:21:21 »
HUhhhhhhhhhh. Reszvetem; a kocsi miatt kulon is.
Nekem csak kisebb koccanasom volt, de utana meg igy is napokig hallottam magamban a csattanast, ugyhogy kepzelem Neked milyen lehet...
music     

afekete

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4547
Ki mikor született újjá - avagy a legnagyobb balesetek
« Válasz #88 Dátum: 2004.07.06 17:26:48 »
Idézetet írta: "music"
HUhhhhhhhhhh. Reszvetem; a kocsi miatt kulon is.
Nekem csak kisebb koccanasom volt, de utana meg igy is napokig hallottam magamban a csattanast, ugyhogy kepzelem Neked milyen lehet...

Hogy őszinte legyek, szinte semmi. Arra sem emlékszem, hogy pontosan mi történt. Csak elnyomtam magamba egy "b...sza meg"-et amikor merőlegesn enkimentem a beton elválasztónak. Az első flikk-flakk és e között nem emlékszem mi történt. Állítólag borulás közeli álapotban volt az autó, de nekem ez se tünt fel.
Inkább ami az autóval történt, attól nem tudok aludni...  :cry:
Attila 31
  - Avensis
- Prius

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26326
Ki mikor született újjá - avagy a legnagyobb balesetek
« Válasz #89 Dátum: 2004.07.06 18:16:48 »
Ezt nem csodalom...
music