Szerző Téma: Ki mikor született újjá - avagy a legnagyobb balesetek  (Megtekintve 161478 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

S

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 248
    • http://www.kótai.hu
Ki mikor született újjá - avagy a legnagyobb balesetek
« Válasz #60 Dátum: 2004.06.18 08:25:57 »
Ködfényszórónál már csak hab a tortán amikor a hátsót bekötik + féklámpának, illetve amikor a kiégett hátsó helyzetjelzőt helyettesítik vele. Engem a hátsó ködlámpa esőben nagyon irritál, de nem szoktam villogni csak csendben anyázok :D
Ma egyébként majdnem sikerült leamortizálnom az autót :( baromarcú belső sávból akart jobbra kanyarodni... (Margit krt.) innen is üdvözlöm az idiótáját  :twisted:
A hungaroringes vezetéstechnikai tanfolyam egész évben üzemel? Tudtommal van valami téli gyakorló pálya is az autóklubnál. Csak azért kérdezem mert most hogy volt ez az eset döbbentem rá mennyire nem vagyok még ura az automata váltó után az autónak :( a fékezés végén sikeresen lefulladtam.
dv S
----------------------
'04 Yaris Sol 1.3

rezol

  • Vendég
Ki mikor született újjá - avagy a legnagyobb balesetek
« Válasz #61 Dátum: 2004.06.18 12:58:46 »
Idézetet írta: "S"
Ma egyébként majdnem sikerült leamortizálnom az autót  baromarcú belső sávból akart jobbra kanyarodni...
Tegnap én voltam f@asz.(Mea Culpa!)
Divatos,szürke színre lefújt folcvágen bogarat nem vettem észre az esti szürkületben.
Tükör,ok,index,kormány.Dudaszó.Mi a *** az?!Bogár nem győzött megállni.Jobb oldalon jött,a tükörben nem látszott,majdnem betótam a sinekre.(Róbert K felüljáró)Mindez egy buzi golfos taxis miatt,aki nem engedett be.
Bogaram,sajnálom!

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22258
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
Ki mikor született újjá - avagy a legnagyobb balesetek
« Válasz #62 Dátum: 2004.06.18 13:08:40 »
Idézetet írta: "Palaczk"
OK , úgy tűnik , azért csak eljutottunk arra a pontra , hogy mindenki szerint jobban vakít  :wink:  ...


Hát látod, ezért szeretem ezt a társaságot! Mindíg helyére teszzük előbb-utóbb a dolgokat, mindenféle anyázás helyett!!
És még Vdani sincsen....:-)
Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Ki mikor született újjá - avagy a legnagyobb balesetek
« Válasz #63 Dátum: 2004.06.19 11:55:01 »
Idézetet írta: "S"
Ködfényszórónál már csak hab a tortán amikor a hátsót bekötik + féklámpának, illetve amikor a kiégett hátsó helyzetjelzőt helyettesítik vele. Engem a hátsó ködlámpa esőben nagyon irritál, de nem szoktam villogni csak csendben anyázok :D


Egen , általában hiába villogtat hátulról az ember a seggagyúakra , akik fönnfelejtik a hátsó ködlámpát - nem szoktak rájönni , hogy mi a gond  :?  ... Meg kell őket előzni , aztán jöhet a ködlámpa  :twisted:
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Ki mikor született újjá - avagy a legnagyobb balesetek
« Válasz #64 Dátum: 2004.06.19 13:16:54 »
Idézetet írta: "Trotter66"
Hát látod, ezért szeretem ezt a társaságot! Mindíg helyére teszzük előbb-utóbb a dolgokat, mindenféle anyázás helyett!!
És még Vdani sincsen....:-)


Hát szép is lenne , ha Klubon belül anyáznánk  :?  ... Nézeteltérések persze vannak , de amíg nem megy át a dolog torokharapdálásba , addig minden OK  :D

Az a nekivadult utálkozás , amiben máshol időnként bizony része lehet a gyakran fórumozónak , csöppet sem hiányzik  :!:
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

Apu

  • Klubtag
  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 915
Ki mikor született újjá - avagy a legnagyobb balesetek
« Válasz #65 Dátum: 2004.06.24 23:22:03 »
Most csodáltam meg a tv-ben a HNH-638 rendszámú Yarist, ami beszállt az Astoriánál az aluljáró lejáratába... Nem hívjuk meg klubtagnak? Biztosan tudna kunsztokat mutatni a talin....... :partyman:
'94 Corolla Sedan 1.3  16v 29

A vegetáriánus egy õsi indián szó.
Jelentése: rossz vadász.

Az élet folyamatos harc. Délelõtt az éhséggel, délután az álmossággal.

SzzS

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1930
  • A GONOSZ!
Ki mikor született újjá - avagy a legnagyobb balesetek
« Válasz #66 Dátum: 2004.06.25 08:09:02 »
http://www.video.racing.hu/index.php?p=l&page=55&o=1&vType=&act=new

így törik egy yaris,élesben!!!alulról a 3. videót nézzétek meg!
Mickey ajánlom figyelmedbe!!!!!!!!!

squiddy

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4649
  • Esküvői fotós
    • www.hazizsolt.hu
Ki mikor született újjá - avagy a legnagyobb balesetek
« Válasz #67 Dátum: 2004.06.25 12:00:02 »
Nálam alulról a 2. video a Yarisos. (test1_end_view_
.mpg) De ki az a barom, aki egy ilyet bevállal?!

SzzS

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1930
  • A GONOSZ!
Ki mikor született újjá - avagy a legnagyobb balesetek
« Válasz #68 Dátum: 2004.06.25 12:38:14 »
szerintem iszonyatosan durva csattanás!!!Meg még 2 szer biztos átfordult tetőn is!
EZ véleményem szerint egy tesztpályán történt, egy crash-test alkalmával!
Ha szavazni lehetne rá szerintem 10 es lenne!!
Ha megnézed azért elég jól egyben maradt a bódé!

squiddy

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4649
  • Esküvői fotós
    • www.hazizsolt.hu
Ki mikor született újjá - avagy a legnagyobb balesetek
« Válasz #69 Dátum: 2004.06.28 08:37:43 »
Megnéztem lassítva, tényleg tesztnek tűnt, mert a kocsi oldalán fel voltak festve a crash tesztre emlékeztető jelölések.

afekete

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4547
Összetört Yaris
« Válasz #70 Dátum: 2004.07.05 21:51:40 »
Nem születtem ugyan újjá - sőt -, de ma nagyon összetörtem a Yarisomat az M7-es bevezetőjén.
Ki akartam sorolni a külsőbe, hogy lemenjek Budaörs felé, ABS, segge elindult, bénáztam és az autó máris keresztbe volt. Merőlegesen neki az elválasztó betonsávnak. A motor ugyan még elindult, a kerekek is egyben maradtak, de kiváncsi leszek mi lesz a vége. Casco van. Meg 10% önrész.
A hűtővíz elfolyt és gondolom a légkondi is ment a levesbe. Első szélvédő, motorháztető, az eleje és a két légzsák. Érdekes, hogy az első vonószem az utastérben volt. Hát most hirtelen ennyi.
A Budaörsi Toyotához vitték be. Nincs ott valakinek ismerőse, hogy ne szívjak túl sokat a casco-val?
Köszi,
Attila 31
  - Avensis
- Prius

Szeke

  • Lost & Found :)
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4578
Ki mikor született újjá - avagy a legnagyobb balesetek
« Válasz #71 Dátum: 2004.07.05 22:00:59 »
Idézetet írta: "afekete"
Nem születtem ugyan újjá - sőt -, de ma nagyon összetörtem a Yarisomat az M7-es bevezetőjén.
Ki akartam sorolni a külsőbe, hogy lemenjek Budaörs felé, ABS, segge elindult, bénáztam és az autó máris keresztbe volt. Merőlegesen neki az elválasztó betonsávnak. A motor ugyan még elindult, a kerekek is egyben maradtak, de kiváncsi leszek mi lesz a vége. Casco van. Meg 10% önrész.
A hűtővíz elfolyt és gondolom a légkondi is ment a levesbe. Első szélvédő, motorháztető, az eleje és a két légzsák. Érdekes, hogy az első vonószem az utastérben volt. Hát most hirtelen ennyi.

 [smilie=sm50.gif]  [smilie=sm52.gif]  :pal1:
'83 Camry 2.0 GLi Liftback (most épp nem automata)  Sunroof + '05 Yaris I  D4D

afekete

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4547
Összetört Yaris
« Válasz #72 Dátum: 2004.07.05 22:06:47 »
Még annyi, hogy a fékezési manőver előtt "nem tartottam egészen" a sebesség korlátozást. Ehhez képest annyi bajom történt, hogy vérzet az orrom amikor kiszáltam és véraláfutás keletkezett a vállamnál a bizotnági öv miatt. (Meg a légzsák valahogy elállította a szemüvegemet.)
Attila 31
  - Avensis
- Prius

Apu

  • Klubtag
  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 915
Ki mikor született újjá - avagy a legnagyobb balesetek
« Válasz #73 Dátum: 2004.07.05 22:11:40 »
Vasárnap hajnalban egy ittas kis 18 éves úgy gondolta hogy anyuci off Honda Civicével on be tud venni egy enyhe balos ívet 130 al egy parkoló autók miatt egy sávra szűkülő úton. Egy 40 méteres féknyom után belecsattant az orvosi ügyelet astrájába, ami először a jobboldali járdára  repült, majd az előtte parkoló skoda ELŐTT mondínerből vissza pattanva a bal oldali járdán kötött ki... A skodában ült egy ürge, aki az ügyeletre várt.... Na ő újjá született. Egy karcolás sem esett a skodán..... Ellenben hülyegyerekünk anyukája bőszen állította, hogy kicsi fia még soha nem ivott, és kizárt hogy 130-al ment volna.... Mindenesetre a felelősségbiztosítója örülni fog az ügyeleti astra farában porrá tört lélegeztető és újraáélesztő gépeknek, EKG-nak, stb.....
'94 Corolla Sedan 1.3  16v 29

A vegetáriánus egy õsi indián szó.
Jelentése: rossz vadász.

Az élet folyamatos harc. Délelõtt az éhséggel, délután az álmossággal.

squiddy

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4649
  • Esküvői fotós
    • www.hazizsolt.hu
Ki mikor született újjá - avagy a legnagyobb balesetek
« Válasz #74 Dátum: 2004.07.06 07:53:53 »
afekete:
Jééééézusom  :!:  Még jó, hogy nem történt neked komolyabb bajod.