Felhasználónév: Jelszó:

Szerző Téma: Beszélgessünk...  (Megtekintve 1504128 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

simico

• Kezdő
  • **
  • Autó: Prius 3
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #17640 Dátum: 2019.03.06 16:40:44 »
Szia! Így egy év távlatából: jutottál valamire a bluetooth ügyben? Nekem is hasonló problámáim vannak, de nekem néha csatllakozik, néha nem. Jellemzően akkor nem, amikor használni kéne...

Szia! Igen, pár hét után véletlenül lett meg nálam a megoldás: a telefonomon levő egyik alkalmazás kavart be. Elvileg a csatlakoztatott bluetooth eszközök akkuját kérdezte le és mutatta az értesítési sávban. Úgy látszik a Prius nem díjazta ezt a lekérdezést és rögtön megszakította a BT kapcsolatot :) Letiltottam az alkalmazást, utána már rendben működött minden. Azóta már telefont is cseréltem, rendben működik a BT kihangosítás. Illetve egy apró probléma azért van: rohadtul halk, hiába van a telefonon a hívás & BT hangerő maxra véve, a kormányra kell dőlnöm, hogy halljam a másik felet, pedig a kocsin is feltekertem a hangerőt :(

kovacsd

• Újonc
  • *
  • Autó: Prius P3
« Válasz #17641 Dátum: 2019.03.20 09:33:14 »
Idézet
Elvileg a csatlakoztatott bluetooth eszközök akkuját kérdezte le és mutatta az értesítési sávban.

Emléxel esetleg mi volt az az app?  :helpsmilie:

simico

• Kezdő
  • **
  • Autó: Prius 3
« Válasz #17642 Dátum: 2019.03.21 13:27:26 »
Emléxel esetleg mi volt az az app?  :helpsmilie:

Nem, de a Playben megtaláltam a korábbi alkalmazásaim között: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.limi.baton