Szerző Téma: Beszélgessünk...  (Megtekintve 3432427 alkalommal)

0 Felhasználó és 7 vendég van a témában

kowee

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1254
  • Storage Admin
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #7620 Dátum: 2013.01.16 23:04:42 »

lfarkas

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 281
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #7621 Dátum: 2013.01.16 23:58:51 »
Na ezzel en is pont igy vagyok!! Nekem is olyan Corollam volt. Ami meg hianyzik az a 4 full auto ablakemelo !!
Üdv!

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #7622 Dátum: 2013.01.17 02:57:33 »
Mit gondoltok 1 utólagos esőérzékelő beszereléshez, megoldható sztetek?
Ugyanis ez az 1 dolog nagyon hiányzik, corollámba volt és gyakorlatilag 95% ezt használtam.
Gyári bontott toyota érzékelővel persze. :hmmmm: :otlet: :surrender:

Az enyémben átlátszó a szélvédő, így rögtön érzékelem, ha elered az eső. Sőt, hónál is működik.
 :sorcerer:

Agyarka

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4345
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #7623 Dátum: 2013.01.17 05:54:26 »
Az enyémben átlátszó a szélvédő, így rögtön érzékelem, ha elered az eső. Sőt, hónál is működik.
És fokozatmentesen szabályozható vele az ablaktörlők bekapcsolása.-)


Hammer

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 564
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #7624 Dátum: 2013.01.17 08:11:01 »
Az enyémben átlátszó a szélvédő, így rögtön érzékelem, ha elered az eső. Sőt, hónál is működik.
 :sorcerer:
mókás...:P
Többször volt már, hogy nem találtam a megfelelő sebességet, az érzékelős meg szinte mindig megtalálta, hiába az a gyűrű a kapcsolón, nem vagyok én nagy híve a mindenféle automatizálásnak, a mostani fullos járgányok minden figyelőjétől biztos megörülnék ha állandóan besípol vmi miatt, de ezt nagyon szerettem, tényleg ritka alkalom volt, amikor nem találta a megfelelő sebességet, nem beszélve amikor 1 szembejövő kamion beterítette vízzel a szélvédőt azt is lereagálta gyorsan :)

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #7625 Dátum: 2013.01.17 10:23:10 »
És fokozatmentesen szabályozható vele az ablaktörlők bekapcsolása.-)

Persze, hiszen semmi sem akadályozhatja meg a kezemet abban, hogy a tetszőleges sebességre állítsam. Őrület, nem?
 :1eye:

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #7626 Dátum: 2013.01.17 10:25:08 »
mókás...:P
Többször volt már, hogy nem találtam a megfelelő sebességet, az érzékelős meg szinte mindig megtalálta, hiába az a gyűrű a kapcsolón, nem vagyok én nagy híve a mindenféle automatizálásnak, a mostani fullos járgányok minden figyelőjétől biztos megörülnék ha állandóan besípol vmi miatt, de ezt nagyon szerettem, tényleg ritka alkalom volt, amikor nem találta a megfelelő sebességet, nem beszélve amikor 1 szembejövő kamion beterítette vízzel a szélvédőt azt is lereagálta gyorsan :)

Az én rendszerem még ennél is fejlettebb: amíg ugyanis az esőérzékelő csak a kamion által felloccsantott víz megérkezte után tud intézkedni, addig én már a kamion felbukkanásakor aktiválni tudom a rendszert.
 :sorcerer:

solya2000

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 167
    • groteszk.hu
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #7627 Dátum: 2013.01.17 10:29:00 »
mókás...:P
Többször volt már, hogy nem találtam a megfelelő sebességet, az érzékelős meg szinte mindig megtalálta, hiába az a gyűrű a kapcsolón, nem vagyok én nagy híve a mindenféle automatizálásnak, a mostani fullos járgányok minden figyelőjétől biztos megörülnék ha állandóan besípol vmi miatt, de ezt nagyon szerettem, tényleg ritka alkalom volt, amikor nem találta a megfelelő sebességet, nem beszélve amikor 1 szembejövő kamion beterítette vízzel a szélvédőt azt is lereagálta gyorsan :)
Én a Renault Scenicemben használtam/használom és nem tökéletes sajnos, így nem is hiányzik annyira, viszont az automata világítást imádom és szerintem egy bontott alkony kapcsolóval szerintem nem is lehet ördöngőség befabrikálni a rendszerbe. Valakinek van tapasztalata eseteg?

kmr

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4497
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #7628 Dátum: 2013.01.17 10:50:11 »
Az én rendszerem még ennél is fejlettebb: amíg ugyanis az esőérzékelő csak a kamion által felloccsantott víz megérkezte után tud intézkedni, addig én már a kamion felbukkanásakor aktiválni tudom a rendszert.
 :sorcerer:
Misi 4 President!!  :otlet:

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #7629 Dátum: 2013.01.17 11:57:47 »
Mármint, hogy újra.
 :whistling:

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22266
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #7630 Dátum: 2013.01.17 18:44:32 »
Én a Renault Scenicemben használtam/használom és nem tökéletes sajnos, így nem is hiányzik annyira, viszont az automata világítást imádom és szerintem egy bontott alkony kapcsolóval szerintem nem is lehet ördöngőség befabrikálni a rendszerbe. Valakinek van tapasztalata eseteg?
Scenic-hez vastagon. :)
Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.

NoName

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 204
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #7631 Dátum: 2013.01.19 13:43:05 »
Az enyémben átlátszó a szélvédő, így rögtön érzékelem, ha elered az eső. Sőt, hónál is működik.
 :sorcerer:

Nagyon bírom a poénjaidat :)

Amúgy nekem az előző autómban volt és annyira utáltam. Szerencsére a Priusomban nincsen.

squiddy

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4649
  • Esküvői fotós
    • www.hazizsolt.hu
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #7632 Dátum: 2013.01.19 20:23:03 »
Ha ki van kapcsolva a smart key és a "fob" kihúzása után is csipog az autó, az mit jelent? Ugyanúgy beep-el, mint amikor bent van a fob a helyén és kinyitom a vezetőajtót. Lehet köze az indítóakksi alacsony feszültségéhez?  :ph34r:

Szerk: ezt találtam külföldi fórumon "Your SKS fob battery is dying."  :helpsmilie: ez a típus megfelel nekünk igaz? 45Ah-s Bosch 0092S40220
« Utoljára szerkesztve: 2013.01.19 20:37:35 írta squiddy »

b.c.

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2870
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #7633 Dátum: 2013.01.20 20:41:13 »
Szerintem a kulcsban lévő elem kukás már.

Outlaw

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1259
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #7634 Dátum: 2013.01.21 07:20:49 »
Még, hogy nincs élet 200E km felett:De van!
Igen baráti az ár itt is bár a géptetővel foglakozni kell.
Van viszont szépnek tűnő darab is kevesebb km-rel.
Ezzel szemben itthon kissé lehangoló a kép:
az USA modellek lassan tényleg az 1M Ft-os határt súrolják, van TS kormányos modell is kérdéses km-rel és nem a legszebben összerakott fészlift orrú modell is.
Éppen 2M Ft felett aztán egy ritka hazai versenyző JBL-lel.
« Utoljára szerkesztve: 2013.01.21 07:28:19 írta Outlaw »
Today, tomorrow and after tomorrow!