Szerző Téma: Beszélgessünk...  (Megtekintve 3315646 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

Gokuball

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 40
Beszélgessünk...
« Válasz #60 Dátum: 2004.06.30 13:52:16 »
Ha lenne kedvezmény  akocsira, akkor az ára nagyon versenyképes lenne, ami miatt minden közbeszerzésen kénytelenek lennének Prius-t venni (amit persze nem akarnak, mert nincs toyotás haver, illetőleg szerintem a Toyota nem is hajlik a kenőpénzes megoldásra)... valószínűleg ez lehet a háttérben.

S

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 248
    • http://www.kótai.hu
Beszélgessünk...
« Válasz #61 Dátum: 2004.06.30 19:33:53 »
Music igazad van... sajnos. Viszont azt be kéne látnotok hogy nem nevezhető presztízs modellnek, sehol a világon nem használnak ilyen autókat állami szinten. Hogy egy államtitkárnak adják annak meg semmi értelmét nem látom :) Egyébként Demszky is kapott annak idején Pulit mégis all road quattroval jár szegénykém (úgy látszik mégse olyan jók az utak :twisted: )
Kiváncsi leszek hogy alacsonyabb áron is lesznek-e ilyen autók vagy az olaj lobby megöli ezeket a próbálkozásokat.
Egyébként én nem láttam azt a közbeszerzést amin az állami autókat vették, de ezzel az erővel vehetnénk a nagykörúti villamosokat, ahol a qrva drága siemens azért nyert mert alu könnyű kocsikat szállít, persze utána kiderül hogy mégsem és aztán hipp hopp egy szerződés módósítás de mégiscsak ők nyertek! Pedig a Ganz is nyerhetett volna.... de leállítom magam mert ez már totál OFF  :wink:
dv S
----------------------
'04 Yaris Sol 1.3

jofe

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 120
Beszélgessünk...
« Válasz #62 Dátum: 2004.06.30 19:59:41 »
Idézetet írta: "S"
Music igazad van... sajnos. Viszont azt be kéne látnotok hogy nem nevezhető presztízs modellnek, sehol a világon nem használnak ilyen autókat állami szinten. Hogy egy államtitkárnak adják annak meg semmi értelmét nem látom :) Egyébként Demszky is kapott annak idején Pulit mégis all road quattroval jár szegénykém (úgy látszik mégse olyan jók az utak :twisted: )
Kiváncsi leszek hogy alacsonyabb áron is lesznek-e ilyen autók vagy az olaj lobby megöli ezeket a próbálkozásokat.
Egyébként én nem láttam azt a közbeszerzést amin az állami autókat vették, de ezzel az erővel vehetnénk a nagykörúti villamosokat, ahol a qrva drága siemens azért nyert mert alu könnyű kocsikat szállít, persze utána kiderül hogy mégsem és aztán hipp hopp egy szerződés módósítás de mégiscsak ők nyertek! Pedig a Ganz is nyerhetett volna.... de leállítom magam mert ez már totál OFF  :wink:

Valóban totál OFF
Viszont szimpatikus....  :D
--- /48 ----

music

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26316
Beszélgessünk...
« Válasz #63 Dátum: 2004.07.01 02:26:10 »
Idézetet írta: "S"
Music igazad van... sajnos. Viszont azt be kéne látnotok hogy nem nevezhető presztízs modellnek, sehol a világon nem használnak ilyen autókat állami szinten. Egyébként én nem láttam azt a közbeszerzést amin az állami autókat vették, de ezzel az erővel vehetnénk a nagykörúti villamosokat, ahol a qrva drága siemens azért nyert mert alu könnyű kocsikat szállít, persze utána kiderül hogy mégsem és aztán hipp hopp egy szerződés módósítás de mégiscsak ők nyertek! Pedig a Ganz is nyerhetett volna.... de leállítom magam mert ez már totál OFF  :wink:

Ket dolog. Egyreszt ha a politikusok (itt is, kulfoldon is) peldamutatassal elenjarnanak, lehetne presztizse a Priusnak, illetve keszulhetne egy hasonlo elvu, de nagyobb auto.
A masik az OFF villamosok kerdese. Tenyleg megkerdojelezheto a Siemens gyozelme - bar igy a kotberrel egyutt mar a legolcsobb lesz a 3 ajanlatbol - de a Ganznak nem volt partikepes ajanlata, ahhoz pedig tul forgalmas a nagykorut, hogy rajtunk kiserletezzek ki az uj villamosukat.
music     

S

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 248
    • http://www.kótai.hu
Beszélgessünk...
« Válasz #64 Dátum: 2004.07.01 08:12:43 »
Idézetet írta: "music"

Ket dolog. Egyreszt ha a politikusok (itt is, kulfoldon is) peldamutatassal elenjarnanak, lehetne presztizse a Priusnak, illetve keszulhetne egy hasonlo elvu, de nagyobb auto.
A masik az OFF villamosok kerdese. Tenyleg megkerdojelezheto a Siemens gyozelme - bar igy a kotberrel egyutt mar a legolcsobb lesz a 3 ajanlatbol - de a Ganznak nem volt partikepes ajanlata, ahhoz pedig tul forgalmas a nagykorut, hogy rajtunk kiserletezzek ki az uj villamosukat.


OFF most csak egy példát mondtam, egyébként az eladás sehol se nagy biznisz hanem inkább a szerviz. imho, a siemensnek szállítunk mi is komplett berendezést amit aztán saját néven ad el, mert a saját méregdrága gépét senki nem venné meg a környékünkön. ON ma láttam egy Prius I-et, de ez naon csúnya vót :) I..-555 rsz szürke metál.

Szerintem egy toyotának sosem lesz akkora presztizse mint pl. egy mercinek, audinak, ez még a toyotának se lehet érdeke, inkább a lexus-t szeretnék ezen a helyen látni, (nem a maguk ellenségei) de annak meg kéne egy értelmes formaterv, ami nem az említett német márkákra hajaz, hanem valami önálló arculatot hoz. Nekem Lexusban egyedül az IS nemtudommiaszáma tetszik külsőre.
dv S
----------------------
'04 Yaris Sol 1.3

Gokuball

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 40
Beszélgessünk...
« Válasz #65 Dátum: 2004.07.07 12:00:58 »
http://www.realszisztema.hu/fset_toyota.htm

Prius felszereltség és árak

MiCKEY

  • The Boss :)
  • Adminisztrátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9733
Beszélgessünk...
« Válasz #66 Dátum: 2004.07.07 14:45:48 »
7.3? még visszaviszek egy pár üres üveget :)

afekete

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4547
Beszélgessünk...
« Válasz #67 Dátum: 2004.07.07 15:24:09 »
Idézetet írta: "MiCKEY"
7.3? még visszaviszek egy pár üres üveget :)

Sőt, nekem elég a 6.975.000-ért is. A ködfényszóró, a *** kulcs meg az amúgy is lecserélendő audió nem ér annyit - illetve ér annyit, csak nem nekem.
Attila 31
  - Avensis
- Prius

MiCKEY

  • The Boss :)
  • Adminisztrátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9733
Beszélgessünk...
« Válasz #68 Dátum: 2004.07.07 15:25:32 »
JBL 9 hangszóróval, CD tárral :) Nekem csont elég  :wink:
(a tempomat-ot kihagytad)

afekete

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4547
Beszélgessünk...
« Válasz #69 Dátum: 2004.07.07 15:30:33 »
Idézetet írta: "MiCKEY"
JBL 9 hangszóróval, CD tárral :) Nekem csont elég  :wink:
(a tempomat-ot kihagytad)

Ups, afölött tényleg elsiklottam. Na jó, majd arra gyűjtök - a lakás után :-).
Attila 31
  - Avensis
- Prius

Szeke

  • Lost & Found :)
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4578
Beszélgessünk...
« Válasz #70 Dátum: 2004.07.12 14:32:55 »
Megjött a Prius tesztautónk. Exluzív teszt a klub számára jöhet?  Mire vagytok kíváncsiak?
'83 Camry 2.0 GLi Liftback (most épp nem automata)  Sunroof + '05 Yaris I  D4D

squiddy

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4649
  • Esküvői fotós
    • www.hazizsolt.hu
Beszélgessünk...
« Válasz #71 Dátum: 2004.07.12 15:26:27 »
Mindenre :)

afekete

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4547
Beszélgessünk...
« Válasz #72 Dátum: 2004.07.12 15:37:48 »
Idézetet írta: "Szeke"
Mire vagytok kíváncsiak?

Meg a fogyi országút / város?
Meg hogy mennyire villanyautó?
(Már a mindenen felül...  :wink: )
Attila 31
  - Avensis
- Prius

music

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26316
Beszélgessünk...
« Válasz #73 Dátum: 2004.07.12 15:58:23 »
Idézetet írta: "squiddy"
Mindenre :)

Valahogy úgy... :wink:
music     

Szeke

  • Lost & Found :)
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4578
Beszélgessünk...
« Válasz #74 Dátum: 2004.07.12 21:11:54 »
Képek megvannak, szöveg írás alatt. Majd elküldöm Mickeynek és majd kirakja a tesztek közé  :wink:
'83 Camry 2.0 GLi Liftback (most épp nem automata)  Sunroof + '05 Yaris I  D4D