Szerző Téma: Beszélgessünk...  (Megtekintve 3345083 alkalommal)

0 Felhasználó és 6 vendég van a témában

reho

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 310
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #17490 Dátum: 2018.03.29 14:33:26 »
Úgy legyen!  :flowers:
Ez biza úgy is van. AutoDNA + egy másik szolgáltatással is lekértem a km-t és egyezett az RDW-s tellerrapporttal. A casco-s meg körbemérte az egész autót és totál gyári a fényezése. Jenőknél rakattam bele védelmet, ők is megerősítették, hogy jó a gép. Aztán lehet csak mázlim volt.  :sorcerer:

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22261
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #17491 Dátum: 2018.03.29 18:35:51 »
Igen, olvastam, hogy a védelmek nem publikusak. Ezért egyenlőre csak az árára lennék kíváncsi, mennyibe kerül az.
Tudom, magyaros szokás a kilométeróra állás, és ezeknél kevésbé mérvadó ez is, de mennyi az a futott km, amire még szívesen rábólintotok Prius esetén?

Egy három modulos védelem 100E alatt egy kicsivel.  Ekkor már nyugodtan alszol, pláne, ha van mellé minimum egy lopás Casco.  Ekkor azonban P3-ban kell gondolkodni, mert csak 10 éves körig lehet Casco-t.   Viszont, ha 9,5 éves korban kötsz, akkor, ha nálad marad a verda akármeddig van rajta Casco.   Remélem átjön a lényeg.   Biztosítás kötésekor keresd az FB-n Németh István, autóbehozatal tárgyában a méradavó a www.eliteauto.hu tulajonosa Juhász Jenő.  Velük nem tudsz mellényúlni, bizonyítja a számtalan elégedett vásárló. Hivatkozz nyugodtam rám náluk.
Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.

Oldjawás

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 24
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #17492 Dátum: 2018.03.29 18:48:11 »
Ekkor azonban P3-ban kell gondolkodni, mert csak 10 éves körig lehet Casco-t.   

Ezzel az eggyel vitatkoznom kell Trotter barátom. Nekem a 2006-os P2-re is van Casco, igaz csak és kizárólag lopásra. De simán meg lehet kötni..... És másfél éve van nálam az autó, tehát nem tiz éves koráig kötöttem, hanem utána bőven.
Ha a hülyeségért dijakat osztogatnának, minden héten lenne Oszkár gála!

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22261
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #17493 Dátum: 2018.03.31 18:13:25 »
Ezzel az eggyel vitatkoznom kell Trotter barátom. Nekem a 2006-os P2-re is van Casco, igaz csak és kizárólag lopásra. De simán meg lehet kötni..... És másfél éve van nálam az autó, tehát nem tiz éves koráig kötöttem, hanem utána bőven.

Igaz, pontatlanul fogalmaztam, teljes casco-t nem kötnek.  Modulost lehet kötni sok helyütt.  Köszi a helyreigazítást!
Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.

huan

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 57
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #17494 Dátum: 2018.03.31 18:15:27 »
Egy három modulos védelem 100E alatt egy kicsivel.  Ekkor már nyugodtan alszol, pláne, ha van mellé minimum egy lopás Casco.  Ekkor azonban P3-ban kell gondolkodni, mert csak 10 éves körig lehet Casco-t.   Viszont, ha 9,5 éves korban kötsz, akkor, ha nálad marad a verda akármeddig van rajta Casco.   Remélem átjön a lényeg.   Biztosítás kötésekor keresd az FB-n Németh István, autóbehozatal tárgyában a méradavó a www.eliteauto.hu tulajonosa Juhász Jenő.  Velük nem tudsz mellényúlni, bizonyítja a számtalan elégedett vásárló. Hivatkozz nyugodtam rám náluk.
Juhász Jenőékkel hozatni is lehet külföldről Priust?

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22261
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #17495 Dátum: 2018.03.31 18:18:39 »
Juhász Jenőékkel hozatni is lehet külföldről Priust?


Mivel külföldről hozzák, így igen.
Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.

fábián

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 242
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #17496 Dátum: 2018.04.05 15:32:05 »
Üdv
Kerdesem lenne
A toyota hybrid prius auris ugye elsosorban varosi auto
De nekem nincs penzem meg egy kocsira igy ezzel szeretnek elmenni Erdelybe a nyaron
Erdeklodom hegyi utas tapasztalatok felol mer ugye kint vannak
Itthon voltam multkor Nagyborzsonyben azert erzodott hogy nyomni kell a gazt
Valaszokat elore is koszonom

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22261
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #17497 Dátum: 2018.04.07 16:43:19 »
Üdv
Kerdesem lenne
A toyota hybrid prius auris ugye elsosorban varosi auto
De nekem nincs penzem meg egy kocsira igy ezzel szeretnek elmenni Erdelybe a nyaron
Erdeklodom hegyi utas tapasztalatok felol mer ugye kint vannak
Itthon voltam multkor Nagyborzsonyben azert erzodott hogy nyomni kell a gazt
Valaszokat elore is koszonom

Nézd minden autónak hegynek felfele nyomni kell a gázt, így egy hibridnek is.  Ne aggódj, több cartárs megjárta már az Alpokat is, és vannak erdélyi kollégák is, akik hibrideznek a hegyekben, így Téged is el fog vinni, megbízhatóan.  Arra azonban készülj, hogy hallani fogod a motort hegynek felfele.

Amúgy meg én személy szerint elég sokat pályázom a P3-al, de nincsen panaszom sem a sebességre, annak tartására, sem pedig a fogyasztásra.
Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.

treslunas

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 31
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #17498 Dátum: 2018.04.17 20:47:54 »
Tisztelt Car-társak.Lassan lejár a P3-som Műszakija.Tud valaki ajánlani(elsősorban) Dél-pesten,Csepelen,Budafokon és ezek környezete,olyan helyet,ahol vizsgáztatnak hibridet?Leghamarabb pénteken 04.27.-én aktuális,mert akkor tudok hazajönni.[/left]Segítségüket előre is köszönöm.

mlui

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 36

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22261
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #17500 Dátum: 2018.04.19 14:56:07 »
Tisztelt Car-társak.Lassan lejár a P3-som Műszakija.Tud valaki ajánlani(elsősorban) Dél-pesten,Csepelen,Budafokon és ezek környezete,olyan helyet,ahol vizsgáztatnak hibridet?Leghamarabb pénteken 04.27.-én aktuális,mert akkor tudok hazajönni.[/left]Segítségüket előre is köszönöm.

ToyoTeamGarage, igaz Újpest, viszont megvárható, viszik hozzák.  (előtte egyeztetni kell, hogy a vizsgahelyen legyen foglalva időpont)  Keresd priviben Szuti felhasználót.  Vagy az FB-n  Szendrei József-et.
Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.

treslunas

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 31
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #17501 Dátum: 2018.04.19 19:09:56 »
Tisztelt Trotter!
Köszönöm szépen!

Szil

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 2
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #17502 Dátum: 2018.04.21 09:54:52 »
Sziasztok!

Azzal a kérdéssel fordulnék hozzátok, hogy szeretnék egy P3 át vásárolni, de nem tudom hogy mik lehetnek a buktatói.Mite kell figyelnem vásárláskor ?Toyotas bevizsgalás Ok csak ha már előtte le tudom szűrni hogy nem lesz jó vásár akkor nem eroltetném tovább a kocsit .
Köszi előre is!

 :)

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22261
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #17503 Dátum: 2018.04.22 18:04:04 »
Sziasztok!

Azzal a kérdéssel fordulnék hozzátok, hogy szeretnék egy P3 át vásárolni, de nem tudom hogy mik lehetnek a buktatói.Mite kell figyelnem vásárláskor ?Toyotas bevizsgalás Ok csak ha már előtte le tudom szűrni hogy nem lesz jó vásár akkor nem eroltetném tovább a kocsit .
Köszi előre is!

 :)


Helló!  Ha van FB-s, akkor keresd meg Juhász Jenőt a bevizsgálással, többet tud a Priusokról, mint  Toyotánál.  Hivatkozz rám. :)

Ha nincsen FB prolod, akkor az elite auto honlapján lévő telefonszámon hívd fel őt.
Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.

Szil

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 2
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #17504 Dátum: 2018.04.22 19:26:41 »

Helló!  Ha van FB-s, akkor keresd meg Juhász Jenőt a bevizsgálással, többet tud a Priusokról, mint  Toyotánál.  Hivatkozz rám. :)

Ha nincsen FB prolod, akkor az elite auto honlapján lévő telefonszámon hívd fel őt.


Köszönöm szépen.Holnap fel is hívom. ;)