Szerző Téma: Beszélgessünk...  (Megtekintve 3338155 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

dextro

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 35
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #17175 Dátum: 2017.06.06 08:26:28 »
PRIUS 2 alufelni ELADÓ!  :clap:

Átvehető Bp 22. ker.

Mondj egy árat és viheted, nálam a helyet foglalja már csak.


Thomas59

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 907
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #17176 Dátum: 2017.06.06 22:18:33 »
1. A Grossglocknerre a COV is hangos volt ;),
2. Viszont itten van egy bevizelős cikk amit hiányoltam
http://totalcar.hu/kozosseg/rsvptc/2017/06/06/milyen_mely_vizbe_mehetsz_hibriddel/?utm_source=index.hu&utm_medium=doboz&utm_campaign=link

Michele

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 256
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #17177 Dátum: 2017.06.06 23:01:35 »
1. A Grossglocknerre a COV is hangos volt ;),
2. Viszont itten van egy bevizelős cikk amit hiányoltam
http://totalcar.hu/kozosseg/rsvptc/2017/06/06/milyen_mely_vizbe_mehetsz_hibriddel/?utm_source=index.hu&utm_medium=doboz&utm_campaign=link

Haha én is most találtam meg... :)

Tapatalk 2-vel küldve Motorola X Style - ról


dextro

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 35
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #17178 Dátum: 2017.06.07 07:56:16 »
PRIUS 2 alufelni ELADÓ!  :clap:

Átvehető Bp 22. ker.

Mondj egy árat és viheted, nálam a helyet foglalja már csak.


25.000ert viheto a 4 felni!

Outlaw

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1259
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #17179 Dátum: 2017.06.08 10:37:14 »
Ennek mi értelme volt szerintetek?
Today, tomorrow and after tomorrow!

Outlaw

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1259
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #17180 Dátum: 2017.06.08 10:46:48 »
« Utoljára szerkesztve: 2017.06.08 10:48:56 írta Outlaw »
Today, tomorrow and after tomorrow!

Szababo

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 249
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #17181 Dátum: 2017.06.10 10:58:26 »
Sziasztok!

Érdeklődni szeretnék, hogy a kintről pl.: Franciaországból behozott Prius3-ra érvényes-e a meghosszabított (azt hiszem 10 évig hosszabítják) hybrid garancia? Egy magyarországi tulaj azt mondta, hogy a behozott autókra nem adja meg a Toyota Hungária a meghosszabbítható garit, hiába szeretnéd érvényesíteni. Igaz ez?

Előre is köszi.
Asszony taposta prius:
Volvo S80 D5:

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22261
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #17182 Dátum: 2017.06.10 16:49:22 »
Sziasztok!

Érdeklődni szeretnék, hogy a kintről pl.: Franciaországból behozott Prius3-ra érvényes-e a meghosszabított (azt hiszem 10 évig hosszabítják) hybrid garancia? Egy magyarországi tulaj azt mondta, hogy a behozott autókra nem adja meg a Toyota Hungária a meghosszabbítható garit, hiába szeretnéd érvényesíteni. Igaz ez?

Előre is köszi.

Üzenem a magyarországi tulajnak, hogy rosszak az információi, és legyen szíves ne terjessze.   A hibrid garancia az autó 10 éves koráig köthető, teljesen mindegy, hogy honnan jött be, ha EU-s.  (Amcsi eredetűre tudtommal nem adja meg  az európai Toyota.)  Nekem egy 2009-es holland első forgalomba helyezésű P3-van, simán megkapta a hibridgarit.  Ha van lehetőséget vidd a pilisvörösvári Mayerbe, vagy a Kovácshoz Monorra.
Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.

Szababo

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 249
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #17183 Dátum: 2017.06.10 21:39:42 »
Üzenem a magyarországi tulajnak, hogy rosszak az információi, és legyen szíves ne terjessze.   A hibrid garancia az autó 10 éves koráig köthető, teljesen mindegy, hogy honnan jött be, ha EU-s.  (Amcsi eredetűre tudtommal nem adja meg  az európai Toyota.)  Nekem egy 2009-es holland első forgalomba helyezésű P3-van, simán megkapta a hibridgarit.  Ha van lehetőséget vidd a pilisvörösvári Mayerbe, vagy a Kovácshoz Monorra.

Köszi a gyors választ.

Én is meglepődtem rajta. Legalább ennyi hasznunk legyen az unióból. :) Egy gyanusan jóárusított hahus Prius3 tulajt hívtam fel, aki kábított ilyenekkel. Elég sánta volt a történet, de aki szeretne utánajárhat itt megteheti: https://www.hasznaltauto.hu/auto/toyota/prius/toyota_prius_1.8_hsd_sol_navi_automata-11467967.

Mayerról nekem is jó tapasztalatom van. Most épp Budakeszire járok, de Pilicsabán is már voltam.
Asszony taposta prius:
Volvo S80 D5:

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22261
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #17184 Dátum: 2017.06.11 07:15:22 »
Köszi a gyors választ.

Én is meglepődtem rajta. Legalább ennyi hasznunk legyen az unióból. :) Egy gyanusan jóárusított hahus Prius3 tulajt hívtam fel, aki kábított ilyenekkel. Elég sánta volt a történet, de aki szeretne utánajárhat itt megteheti: https://www.hasznaltauto.hu/auto/toyota/prius/toyota_prius_1.8_hsd_sol_navi_automata-11467967.

Mayerról nekem is jó tapasztalatom van. Most épp Budakeszire járok, de Pilicsabán is már voltam.
Ebben szerintem egy százassal több van, mint a bevallott.  Az a pedálgumi beszédes.  Egyébként meglepően jól bírják a kiképzést a beltér elemei. Maximum a karcosodás jellemző.
Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.

sghu77

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2439
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #17185 Dátum: 2017.06.11 13:44:15 »
Úgy néz ki, hogy a közeljövőben külföldre fogunk költözni. Ezért gondolkodom a Prius valami hétszemélyes járgányra cserélésén (öten vagyunk, a reptéri transzfer egyszerűbb lenne így, nem kéne taxi/ egyéb megoldás - vidékre kell, nem BP).

Update. Egy jóbarátomnak kell a kocsi, ezért megtartjuk és majd "kölcsönvisszavesszük", amikor itthon vagyunk. Szóval az eladás/csere így okafogyottá vált.

Szababo

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 249
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #17186 Dátum: 2017.06.11 22:47:08 »
Ebben szerintem egy százassal több van, mint a bevallott.  Az a pedálgumi beszédes.  Egyébként meglepően jól bírják a kiképzést a beltér elemei. Maximum a karcosodás jellemző.

Mik vannak... Most hogy mondod a feleségem P2-esében nincs így elkopva, pedig most haladtunk túl a 200e km-t. Akkor lehet ezért nem kapta meg a + hybrid garit. Mert mondott olyat is, hogy az ellenörző program nem tud lefutni. Valószínűleg a nem átírható km számláló (ha van ilyan) nem egyezik az átírhatóval.... 4év alatt nem tettek bele 15.000 km-nél többet.

Mi lehet a taktika? Minden műszaki előtt visszatekerik és sutyiba olajcserét végeznek?  :?:
Asszony taposta prius:
Volvo S80 D5:

Outlaw

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1259
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #17187 Dátum: 2017.06.13 08:42:48 »
Valaki használt már ilyet?
Today, tomorrow and after tomorrow!

micila

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 6024
  • épGÉPész
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #17188 Dátum: 2017.06.13 09:08:08 »
Valaki használt már ilyet?

 Igen.:yes: :yes: :yes:
 Azonban az üléskárpit kimosásának nincs párja. Kivesz,szétszed, kimos, összerak. Σ=1 nap
de internis non iudicat praetor  /Aquinói Tamás nyomán/
audacter mentiare, semper aliquid haeret
Nouă ouă ouă nu

lp

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3050
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #17189 Dátum: 2017.06.13 19:16:14 »
Ettől a bégetés faxságtól nekem is kivan a ..köm.  Semmi zavaró nincs számomra a motorhangban és nem volt akkor sem mikor átültem kézi váltós sima autóból.  Tolom hangosabb, nem tolom csendesebb mint a többi autó. Ennyi.
A totalcarosok sztem bevanank oltva a Prius ellen. Többek között variátort írtak a váltójára.  :banging:
Sokan azért szerezik, ha az autó váltogat, mert megszokták. Csakhogy azok a váltók nem tudják folyamatosan a legoptimálisabb tartományban tartani a fordulatot.
Gyakorlatilag a fokozatos váltó az autózás kezdeti gyerekcipőben járó változata, amit igen lassan növünk ki.
El tudom képzelni, amikor az első benzinmotors autó megjelent, a többség hiányolta, hogy nem lehet a lónak cöccögni. és nem fingik néha az orruk alá. Mert annak van igazán közvetlen kapcsolata a vezetési élménnyel.
Prius 2 - a mosolygós autó.