Szerző Téma: Beszélgessünk...  (Megtekintve 3348023 alkalommal)

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában

vdanii

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 307
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #16440 Dátum: 2016.09.29 12:24:40 »
Ez a puszta feltételezés. Valóban, van egy üres profilom, mert a munkám miatt kell két közösségi oldalt működtetnem, de magánszemélyként irtózom attól, hogy bármi az életemből oda kerüljön. A fényképem vagy bármi.
Nem akarom, hogy bárki ismerősnek jelöljön... stb.
Vagyis: nem a prisuklubbal van bajom, hanem a facebook természetével.
Erről van szó.
Ezen a néven (ami valódi, nem pedig egy fantázia nicknév sok helyen meg lehet találni a jelenlétemet különböző fórumokon, fotós, terepjárós, kávés, hifis témakörökben.
De a facebook más dolog... ezért ha az kell a "klubnak", hogy ott legyen a képem, miegyebem, akkor kösz, nem.

"Ezen a néven (ami valódi, nem pedig egy fantázia nicknév"

Ez a neved? I? :D
egy betű? tehát nicknév
Prius 1.8 HSD

fejes.i

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 33
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #16441 Dátum: 2016.09.29 12:41:57 »
"Ezen a néven (ami valódi, nem pedig egy fantázia nicknév"

Ez a neved? I? :D
egy betű? tehát nicknév
Most akkor kérdezzek vissza, hogy mi a "V"?
Nehogymár szándékosan legyünk hülyék, az nem áll jól.
Fejes István, ez a teljes nevem, csakhogy a teljes név a legtöbb rendszerben már valaki által foglalt, ezért így szoktam meg.
A fejes.i nem elég névnek, sajnálom. Javaslom összevetni a "jv7954" meg a Dodi77 és a "minden nick foglalt" jellegű nickekkel.

De felesleges ezen vitatkozni, mert aki nem akarja érteni, nem érti.

Maci87

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 194
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #16442 Dátum: 2016.09.29 12:59:49 »
Érdeklődnék, hogy ezt a gyertyát néztem ki a prius 2-es autómba ha van valaki tud olcsobbat az nyugodtan írhat megköszönöm szépen.

Hali!
Ennél olcsóbb nem nagyon lesz szerintem. Nyugodtan megveheted. A Kowee írta valamelyik nap, talán FB-n, hogy van most a Bárdinál(vagy UNIX?) nagyon akciós Bosch irídium gyertya. Ezt csak azért, mert nem kell kézzel lábbal ragaszkodni a densohoz, de tény, hogy nagyon jó.

vdanii

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 307
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #16443 Dátum: 2016.09.29 15:19:51 »
Most akkor kérdezzek vissza, hogy mi a "V"?
Nehogymár szándékosan legyünk hülyék, az nem áll jól.
Fejes István, ez a teljes nevem, csakhogy a teljes név a legtöbb rendszerben már valaki által foglalt, ezért így szoktam meg.
A fejes.i nem elég névnek, sajnálom. Javaslom összevetni a "jv7954" meg a Dodi77 és a "minden nick foglalt" jellegű nickekkel.

De felesleges ezen vitatkozni, mert aki nem akarja érteni, nem érti.

Nekem nicknevem van, nem mondom az I betűre, hogy az 1 teljes név, nem nicknév. Csak szólok :P
Prius 1.8 HSD

Thomas800

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 119
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #16444 Dátum: 2016.09.29 15:55:55 »
Tényleg nem akarom bántani a céget, nem tudok rólunk semmit, de ezeken a videókon nagyon jókat "mosolyogtam" [rohog] http://www.hibridauto.hu/kisfilm-sorozat

"A P+-ban rövidebb a váltóáttét mint a P3-ban"
"A Li-ion aksi miatt jobban gyorsul a P+ mint a sima P3"

Eddig bírtam. Ez volt a második kisfilm közepe.

reho

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 310
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #16445 Dátum: 2016.09.29 16:12:54 »
"A P+-ban rövidebb a váltóáttét mint a P3-ban"
"A Li-ion aksi miatt jobban gyorsul a P+ mint a sima P3"

Eddig bírtam. Ez volt a második kisfilm közepe.
Én is kb eddig bírtam, aztán csak beletekergettem mindbe. De amikor a bringás csaj bekérdez azon kifeküdtem, az a színészi teljesítmény netovábbja :D
A legjobb, hogy a Dobrádi fején végig látszik a "mi a f.sznak vállaltam én ezt el" arckifejezés.  :lol:

Thomas800

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 119
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #16446 Dátum: 2016.09.29 21:11:30 »
Én is kb eddig bírtam, aztán csak beletekergettem mindbe. De amikor a bringás csaj bekérdez azon kifeküdtem, az a színészi teljesítmény netovábbja :D
A legjobb, hogy a Dobrádi fején végig látszik a "mi a f.sznak vállaltam én ezt el" arckifejezés.  :lol:

Azokba a filmekbe már bele se mertem nézni....  :censored:

fejes.i

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 33
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #16447 Dátum: 2016.09.29 21:32:25 »
Napok óta ismerkedésben vagyok az autómmal és van jópár dolog, amit még nem értek. Az egyik ("nagy" navi, HDD), hogyha az USB-re pendrive-ot dugok, akkor a CD gombbal érem el a tartalmát, de a képernyőn 6 könyvtár jelenik csak meg (mintha egy 6-os CD váltó lenne), a többi könyvtárat nem látom.
Van erre valami gyógyszer, vagy rendezzem be 6 könyvtárba az összes többi zenét?

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22265
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #16448 Dátum: 2016.09.29 21:33:55 »
Napok óta ismerkedésben vagyok az autómmal és van jópár dolog, amit még nem értek. Az egyik ("nagy" navi, HDD), hogyha az USB-re pendrive-ot dugok, akkor a CD gombbal érem el a tartalmát, de a képernyőn 6 könyvtár jelenik csak meg (mintha egy 6-os CD váltó lenne), a többi könyvtárat nem látom.
Van erre valami gyógyszer, vagy rendezzem be 6 könyvtárba az összes többi zenét?

Tudtommal csak 6 DIR-t tud emulálni. Ez ilyen.
Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.

lp

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3050
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #16449 Dátum: 2016.09.30 18:59:03 »
Ez a puszta feltételezés. Valóban, van egy üres profilom, mert a munkám miatt kell két közösségi oldalt működtetnem, de magánszemélyként irtózom attól, hogy bármi az életemből oda kerüljön. A fényképem vagy bármi.
Nem akarom, hogy bárki ismerősnek jelöljön... stb.
Vagyis: nem a prisuklubbal van bajom, hanem a facebook természetével.
Erről van szó.
Ezen a néven (ami valódi, nem pedig egy fantázia nicknév sok helyen meg lehet találni a jelenlétemet különböző fórumokon, fotós, terepjárós, kávés, hifis témakörökben.
De a facebook más dolog... ezért ha az kell a "klubnak", hogy ott legyen a képem, miegyebem, akkor kösz, nem.
Ez így teljesen érthető.
De a másik oldal is.
És jön az arany igazság (nem sok van), mindennek ára van.
Az, hogy ki mennyit, és mivel fizet, az egyéni.
Prius 2 - a mosolygós autó.

lp

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3050
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #16450 Dátum: 2016.09.30 19:03:44 »
"Ezen a néven (ami valódi, nem pedig egy fantázia nicknév"

Ez a neved? I? :D
egy betű? tehát nicknév
eszembe jutott az a vicc, amikor az embernek a hátába vágja a munkatársa a fejszét, mire az hátrafordul, és megkérdezi. Ez most vicc volt, vagy komoly? Mert viccnek egy kicsit durva.
Prius 2 - a mosolygós autó.

lp

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3050
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #16451 Dátum: 2016.09.30 19:19:57 »
Most van kuplung a hajtásláncban vagy nincs? Úgy tudtam nincs, de a videón az egy kuplungtárcsának tűnik. Vagy ha  nem az, akkor mi?
Prius 2 - a mosolygós autó.

fejes.i

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 33
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #16452 Dátum: 2016.09.30 19:46:39 »
Ez így teljesen érthető.
De a másik oldal is.
És jön az arany igazság (nem sok van), mindennek ára van.
Az, hogy ki mennyit, és mivel fizet, az egyéni.
Nincs nekem ezzel gondom. Természetes, hogy a házigazda mondja meg, le kell-e venni a cipőt a lakásban...
/Már ez a két facebook közösségi oldal is ellát napi szintű megnézni és reagálni való üzenettel. Nem hiányzik több, pláne személyes./


fejes.i

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 33
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #16453 Dátum: 2016.09.30 19:48:40 »
Most van kuplung a hajtásláncban vagy nincs? Úgy tudtam nincs, de a videón az egy kuplungtárcsának tűnik. Vagy ha  nem az, akkor mi?
Inkább tűnik valamiféle rugalmasabb nyomaték átadó eszköznek, nyomaték konverternek.

lp

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3050
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #16454 Dátum: 2016.09.30 22:02:49 »
Nincs nekem ezzel gondom. Természetes, hogy a házigazda mondja meg, le kell-e venni a cipőt a lakásban...
/Már ez a két facebook közösségi oldal is ellát napi szintű megnézni és reagálni való üzenettel. Nem hiányzik több, pláne személyes./
Amúgy a fészbúk oldal sokkal hígultabb. És akik számottevő választ tudnak adni számottevő kérdésekre, Ők itt vannak ezen a fórumon is. Tény, hogy az jobban pörög, de ez tömörebb, ha lehet így fogalmazni. Viszont köszönhetően annak, hogy a modik jól végzik dolgukat, illetve Toyotát sem akárki vesz, a facebook oldal sokkal kulturáltabb mint más csoportok esetében.
Itt meg a "durva vicc" semmiképp nem jellemző, egy eltévedt labda volt, úgyhogy kezdésképpen semmiképp ne vedd magadra.
Prius 2 - a mosolygós autó.