Szerző Téma: Magunkról! Ide írhat mindenki magáról pár szót.  (Megtekintve 18686 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

MFerenc

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1935
Re: Magunkról! Ide írhat mindenki magáról pár szót.
« Válasz #15 Dátum: 2010.09.25 20:31:01 »
Te Palaczk, ha már... Ez az I.F.P.A. mit jelent pontosan a neved alatt?
Ezen már én is sokat gondolkoztam, talán International Fighter Pilots Academy, vagy International Flipper Pinball Association stb...? Áruld el, légyszi'!

Én egyébként nyomdászkodom, bő 14 éve, de naaaagy gépeken, így nem tudok se meghívót, se névjegykártyát (na jó, talán), se 100 db szórólapot nyomtatni.
Százhalombattán vagyok megtalálható.
Bpesten dolgozom, Csepelen.
Feleség, 5 éves kislány.
Akvárium, teli tapadóharcsával és guppival...
Hobby (volt) makket és kerékpározás, utóbbi összeszerelés-karbantartás is. Plusz szabadidős elfoglaltságként amit lehet, megszerelek Toyotámon, több-kevesebb sikerrel...

OldPiet

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12282
Re: Magunkról! Ide írhat mindenki magáról pár szót.
« Válasz #16 Dátum: 2010.09.25 20:38:36 »
Én Budapesten lakom, 14 évet voltam külföldön (Hollandia,Ausztria, Görögország)
Egy kis céget vezetek, mely  nyomdaiparral foglalkozik : WWW.wald.h/h pontossabban stancszerszámkészitéssel.
Van egy Corrollám, feleségemnek egy Honda Jazze valamint motororozom is: van egy Yamaha Thunderece 1000-es sportmotorom és egy Stalker robogom.

OldPiet

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12282
Re: Magunkról! Ide írhat mindenki magáról pár szót.
« Válasz #17 Dátum: 2010.09.25 20:41:41 »
Huhu a huból lemaradt az u:  www.wald.hu/h

Ákos2004

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 6642
  • Corolla E12 1.4 vvti SOL Corolla E15 1.6 Luna
Re: Magunkról! Ide írhat mindenki magáról pár szót.
« Válasz #18 Dátum: 2010.09.25 20:44:02 »
Én Ákos vagyok, most lettem 32éves, DélBudán - Budafokon születtem, és lakom... a SavoyaPark magasságában.... kertes házban, fél éve vagyok nős, van egy fiatal beauceron kutyám, szabadidőmben vele foglalkozom, sok éve autós fórumozom, előtte Fastrám volt, Ford Focust akartam, de egy másik fórumon megismert Satriani fórumtárs beszélt rá az E12 Corira....innen nem sok mindenkit ismerek, személyesen Tsityut, aki nagyon jó fej, csak átállt a sötét oldalra  :D  ..jelenleg munkanélküli vagyok, egyébként építőipari területeken irodakukac vagyok... most ennyi jut eszembe...

[a csatolmányt egy admin törölte]

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re: Magunkról! Ide írhat mindenki magáról pár szót.
« Válasz #19 Dátum: 2010.09.25 20:52:20 »
Te Palaczk, ha már... Ez az I.F.P.A. mit jelent pontosan a neved alatt?
Ezen már én is sokat gondolkoztam, talán International Fighter Pilots Academy, vagy International Flipper Pinball Association stb...? Áruld el, légyszi'!
Az első a bingó  :yes: ... klikk! Na, nem mintha ténylegesen közöm lenne hozzájuk, sajnos  ::) ... Csak egyszer láttam egy felvarrót egy pilóta egyenruháján, hogy "I.F.P.A. MiG Driver", és ez nagyon megtetszett, gondoltam, lekoppintom  :D

(Ehhez tudni kell, hogy a repülésben a "pilóta" szakszerű megnevezése: repülőgép-vezető.)
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

szkaresz27

  • Vendég
Re: Magunkról! Ide írhat mindenki magáról pár szót.
« Válasz #20 Dátum: 2010.09.25 21:32:57 »
Na látom azért alakulgatunk...örülök hogy van erre a topikra igény azért!! Szívesen olvasok tényleg mindenkiről pár sort...így már nekem kicsit személyesebb a dolog!!

BloodRedSandman

  • Vendég
Re: Magunkról! Ide írhat mindenki magáról pár szót.
« Válasz #21 Dátum: 2010.09.25 21:50:25 »
Karesz ez tökjó ötlet! Végre tudunk egy kis infót csatolni a semmitmondó avatarokhoz és nickneveckhez :)

Rólam: Balló Marci vagyok budapesti lakos. Életem első két évét a szigetközben töltöttem aztán felköltöztünk pestre a XVI.kerületbe. Végzettségem vendéglátóipari technikus és korom ellenére elég sokat dolgoztam már külföldön. Jelenleg egy utazási irodában vagyok PRos, amit élvezek és jól is megy :).

Első autóm egy e10 corolla volt, aztán követte sok minden más és most az avensis után egy mazda mx5ben gokartozom :) Szabadidőmben bütykölgetem mazzagot és autós programokra járok, valamint társasági estéket szervezek (bográcsozás, szalonnasütés, mozizás vagy egyéb). Alapvetően vidám alkat vagyok, de tudok iszonyú bunkó is lenni, mindenkinek azt a felem mutatom amelyiket megérdemli :)

Asszony nincs, gyerek nem férne be a kocsiba, szal most egy ideig nem is lesz :)



[a csatolmányt egy admin törölte]

szkaresz27

  • Vendég
Re: Magunkról! Ide írhat mindenki magáról pár szót.
« Válasz #22 Dátum: 2010.09.25 21:59:44 »
Nah Rád szerinted ki volt kíváncsi Cimbi??!! [rohog] [rohog] [rohog] :flowers: :flowers: :flowers: :flowers:
Korrekt bemutatkozás volt szerintem...bár kihagytad a bicepsz méreted!! [rohog]
Jut eszembe...nagyon felhoztad a mazda topikot!! :D Máshol is kérünk ám szereplést!!  :devil: :whistling:
« Utoljára szerkesztve: 2010.09.25 22:06:57 írta szkaresz »

pinyo24

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 273
Re: Magunkról!! Ide lehet írni mindenkinek magáról pár szót!!
« Válasz #23 Dátum: 2010.10.01 19:02:43 »
Engem mindenki ismer. :sorcerer:
Én nem igazán
99' Avensis 1.6 4A-FE

bepi81

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 23131
Re: Magunkról! Ide írhat mindenki magáról pár szót.
« Válasz #24 Dátum: 2010.10.01 21:52:15 »
Sziasztok! szkaresz, nem hülyeség ez a topic, sztem visz egy kis személyességet a társaságba. Nem árt, ha tudunk arcot csatolni azokhoz a fórumtársakhoz, akikkel beszélgetünk, hülyéskedünk, segítjük/szívatjuk, stb.
Magamról:
BEnde PIsti vagyok, 1981-ben jöttem le a gyártósorról. Békés megyében egy kis városban, Sarkadon éltünk családdal, viszont 4 éve lakom feleségemmel Békéscsabán. Végzettségemet tekintve útépítő mérnök vagyok, de dolgoztam 1 évet vasúti kitűző mérnökként is. Most egy kis mérnöki irodában vagyok, projektmenedzseléssel és műszaki ellenőrzéssel foglalatoskodom.
1 éve vagyok boldog házas ember (tudom, tudom, fog ez még változni...), van egy fantasztikus kutyánk, Jamie, egy márvány színű angol cocker spániel, aki most éppen itt alszik mellettem az ágyon, égbe dobott 4 lábbal...
Jelenlegi autónk az első saját verda, amiről nem hittem volna az elején, hogy Toyota függővé tesz. Az asszony már panaszkodott, hogy többet simogatom az autót, mint Őt. Ez van.
Hobbym: Toyota fórum (és közben tényleg), zene, autók, Forma1, WRC, konditerem, kutyasuli fordított fontossági sorrendben.  ;)
Álmom egy GS450h, vagy egy IS220d, reális célom: Verso 2,0d-4d Sol; Avensis W 2,0 d-4d Sol.
4 év E11 fl Corolla liftback 1,4 vvt-i
9 év T22 fl Avensis Wagon 1,8 vvt-i
jelenleg 2007 COV 1,8 vvt-i

Ákos2004

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 6642
  • Corolla E12 1.4 vvti SOL Corolla E15 1.6 Luna
Re: Magunkról! Ide írhat mindenki magáról pár szót.
« Válasz #25 Dátum: 2010.10.02 12:56:50 »
Álmom egy GS450h, vagy egy IS220d, reális célom: Verso 2,0d-4d Sol; Avensis W 2,0 d-4d Sol.
Most hogy ezt olvastam, én is elkezdtem gondolkodni mi lehet az álmom (GS450h-t próbáltam, nagyon OK, de majd ha 40-50éves leszek).... de nincs, valahogy semmi....túl sok kocsi tetszik, így álmom nincs ha gazdag gyerek lennék, elkezdeném pörgetni a kocsikat, vagyis évente újat vennék....előző A4 Audi kombi verzióban 3TDI-vel, aztán 335i coupe vagy kombi 3er...de ami még reálisabb autó, közelebb van a jelenlegi anyagi helyzetemhez: pár éves Golf5 GT a dupla feltöltős motorral. Sajnos Toyota nincs az álmaim között, bár egy faceliftes Auris 1,6 valvematic-nak nagyon tudnék örülni, egyébként meg a jelenlegi E12 annyira kielégíti igényeimet, hogy nem vágyom másra  :flowers:

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re: Magunkról! Ide írhat mindenki magáról pár szót.
« Válasz #26 Dátum: 2010.10.02 13:34:14 »
Nekem van elég sok álomautóm, de azokat már nem gyártják  :) ... Ha az anyagiak nem jelentenének problémát, elsősorban ilyeneket állnék neki beszerezni, legelsőnek egy szép Merci 560 SEL-t  :wub: ... Az új autók közül pedig egy Landcruiser V8-ra esne valószínűleg a választásom  :yes:

Viszont ezt a kérdést inkább az Egyéb autók-ban ragozzuk tovább.
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

Ákos2004

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 6642
  • Corolla E12 1.4 vvti SOL Corolla E15 1.6 Luna
Re: Magunkról! Ide írhat mindenki magáról pár szót.
« Válasz #27 Dátum: 2010.10.02 15:24:46 »
Viszont ezt a kérdést inkább az Egyéb autók-ban ragozzuk tovább.
Ennek a topicnak úgy is mindegy, mivel szinte senki nem ír magáról semmit...no de mindegy.. :flowers:

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22261
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
Re: Magunkról! Ide írhat mindenki magáról pár szót.
« Válasz #28 Dátum: 2010.10.02 16:10:54 »
Én az első perctől szkeptikus voltam....
Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re: Magunkról! Ide írhat mindenki magáról pár szót.
« Válasz #29 Dátum: 2010.10.02 16:26:35 »
Viszont ezt a kérdést inkább az Egyéb autók-ban ragozzuk tovább.
Ennek a topicnak úgy is mindegy, mivel szinte senki nem ír magáról semmit...no de mindegy.. :flowers:
Hát én ezt nem így látom, szerintem elég sokan írtak  :yes: ... Pl. te egy nagy kérdőjel voltál mindeddig, most ez jelentősen megváltozott  :)

Annyiban egyetértek, hogy mivel a fórum nyilvános, ezért érthető, hogy sokan nem akarnak magukról ilyesmiket leírni... Hisz többek közt pont ez a fórumozás egyik motiváló tényezője, hogy az ember megőrizheti az inkognitóját. De aki akarja, az hadd írja, nincs ebben semmi rossz.
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )