Szerző Téma: Road Service - Karcag  (Megtekintve 16108 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Rozsomák

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 982
Road Service - Karcag
« Dátum: 2004.06.03 12:54:46 »
Elõzõ autómat is újonnan (márkakereskedésben) vettem. Akkor elkövettem azt a hibát, hogy nem térképeztem fel kellõ képpen a kereskedéseket és ez bizony komoly tízezrekbe és nem kevés bosszúságba került. Most kicsit talán nagyobb gyakorlattal, több típus különbözõ márkakereskedéseit is meglátogattam. Mivel nem volt sürgõs, hagytam magam kéretni, és amit csak lehetett kipróbáltam.
Az elsõ Toyotás élményem a miskolci márkakereskedõhöz kapcsolódik, kedvesek, de teljesen rugalmatlanok. A második a debreceni márkakereskedõ volt, aki kedves volt mindent részletesen elmondott és már az elsõ alkalommal elengedett 2 százalékot, talán csak az nem tetszett, hogy a próbaút kb. 3 km volt.
Ahol végül is megvásároltam az autót az a karcagi Road Service Kft.. Részletekbe menõen tájékoztatott a kereskedõ mind az autóról, mind a lehetséges finanszírozásról. A próbaút hosszúnak mondható volt, lényegében rám bízta, meddig szaladozok vele. Alaphangon elengedte a metálfelárat, adta a szõnyeg garnitúrát és a vonóhorgot, némi alkudozás, számolgatás után lett egy távirányító riasztóval és a kressz csomag. Nem kértek elõleget, azt mondták, ha meg gondolom magam nem szeretnék, hogy kellemetlenségem legyen e miatt, vagy ne azért vegyem meg náluk az autót egy jobb ajánlat esetén, mert már elköteleztem magam. Ami nem tetszett, hogy meg próbált lebeszélni a kedvezményes finanszírozásról a „merkantilos” javára. Gondolom, onnan kaptak volna jutalékot is. Persze akkor még mást is lehetett volna kérni bele. Az autó átadása csúszott mivel a VÁM ült a papírokon, de amikor naponta többször rájuk telefonáltam, akkor is kedvesek voltak, elnézésemet és türelmemet kérték.. Összességében nagyon jók a benyomásaim róluk.
Nemrégiben voltam Náluk a 2000-es átvizsgáláson, mely során készségesek voltak, a náluk megvásárolt sárfogókat ingyen szerelték föl. Ami nem tetszett, hogy felhívtam a figyelmüket a bal elsõ doblemez-védõ mûanyag és a doblemez közötti hézagra (csúnyán áll), amivel semmit sem csináltak. Ez a kereskedés a lakóhelyemtõl 100 km-re van, de egyenlõre úgy néz ki, megéri ennyit autózni miatta.
Ha valakinek van a karcagiakkal tapasztalata, ossza meg velem/velünk!
dv,
   Rozsomák
TOYOTA COROLLA 2004 1.4 HB 20
"Az élet olyan, mint egy doboz bon-bon. Nem tudhatod, mit veszel ki belõle."

kishaver

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2433
    • volonte
Re: TOYOTA Road Service Kft. Karcag
« Válasz #1 Dátum: 2004.07.21 14:04:26 »
Idézetet írta: "Rozsomák"

Ha valakinek van a karcagiakkal tapasztalata, ossza meg velem/velünk!


Helló Rozsomák és többiek!

Ha valakinek van tapasztalata, az én vagyok.

Egy kedves ismerősöm mutatott be a lent említett csapatnak (reklám helye: Road Service Kft Karcag). Aztán volt egy régi Mitsubitshi Lancer 1,8D 12 évesen leélt motorral 250e km-t mutató órával. Készségesen bevették, hogy vehessek náluk egy használt corollát. Kettő volt náluk. Az egyikről közölték velem, hogy törés javított és nem ők forgalmazták új korában ill. nem ők szervizelték. A másik ugyanolyan gépről mindent tudtak. Persze, hogy drágább volt 200e HUN Ft-al, de mindent tudtak róla. Nem volt kamu, mert megvettem és 3 évig ( 85e km) úgy használtam a kocsit, hogy semmi gondja nem volt. Csak a szükségeseket végeztem el vele. Végül 185e km-el adtam el 10 évesen 1 hónapja. Persze, hogy náluk vettem új autót. Egy diesel Yarist. Lefaxoltam az irataimat nekik, megbeszéltünk biztosítási részleteket telefonon 10 perc alatt és múlt héten szombaton beültem az autóba és kész. Nem nagyon akartam készpénzezni csak a szükségeseket. Simán megengedték, hogy köv héten hétfőn fizessem a hitel önerőjét. Aztán hétfőn nem sikerült egyéb okokból, de még egy telefont sem engedtek el felém, hogy sürgessenek. Persze kedden fizettem. Elengedték a metál árát, kaptam szőnyeget és kötelező tartozékokat. Beszerelték a CD-m, amit vittem és mindezt mosolyogva szombaton, holott nincs munka a szervízben hétvégén. Sajna nem kaptam kipufogóvéget, amit még szerettem volna, de sebaj, megoldom. A Merkantilt nekem is jobban nyomták, de mivel az előző gép egy kis része is így volt megoldva és jó volt, belementem. Törzsvendégként nem kaptap extra kedvezményeket, de elmondásuk szerint nagyon kicsi a hasznuk Yarison, így megelégedtem a kis apróságokkal. A köv autóm is itt veszem, de tuti, hogy alkudozunk majd. kb 5-6 év múlva.

Csak ajánlani tudom.

Összességében: Kiegyensúlyozott csapat, segítőkészek, nem hitegetnek, gyorsak, megbízhatóak, mindig mindent megoldanak nekem és szüleimnek. Ők is itt vásároltak, sőt ide járnak szervízre, holott Miskolc 25 km, Karcag 100 km a lakhelyüktől. A hab a tortán, én jelenleg 450 km-re dolgozok Karcagtól. Nem vagyok hülye, de nekem megérte, hogy odáig utazzak egy autó miatt, egy kereskedés miatt. :10:
Üdv: Kishaver 74

kishaver

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2433
    • volonte
Re: TOYOTA Road Service Kft. Karcag
« Válasz #2 Dátum: 2004.07.21 14:14:04 »
DE, hogy ne csak Karcagot nyaljuk!

Toyota SUPER    Bp!

Hiller Árpi előtt le a kalappal. Amit itt nyújt a neten Hillar, szerintem az nagyon szép. Mindenhez van hozzáfűzni való okos gondolata és minden mondatába csak a segítséget érzem. Nem tudom, hogy Árpi milyen poszton nyomul Superéknél, de megérdemel egy nagy csokor virágot és lassan egy szép nagy bőrfotelt is.

Ha minden emberük ilyen, akkor szerintem Japánból a Toyota is kezet foghat velük.

Sajna vagy nem, nincs további tapasztalatom Superrel, de lehet, hogy ha arra járok, akkor csak azért bemegyek, hogy jól megnézzem magamanak azt az Árpi srácot. Szerintem a kocsihoz nem kell majd nyúlni. Toyota.

Csak így tovább!!!
Üdv: Kishaver 74

Rozsomák

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 982
Re: TOYOTA Road Service Kft. Karcag
« Válasz #3 Dátum: 2004.07.21 14:16:45 »
Idézetet írta: "kishaver"
Idézetet írta: "Rozsomák"

Ha valakinek van a karcagiakkal tapasztalata, ossza meg velem/velünk!


Helló Rozsomák és többiek!

Ha valakinek van tapasztalata, az én vagyok.
...
Ők is itt vásároltak, sőt ide járnak szervízre, holott Miskolc 25 km, Karcag 100 km a lakhelyüktől. :10:


Hasonló paraméterekre lakok a két szervíztől. Lehet, hogy itt laknak a szüleid a közelben?
Örülök, hogy megosztottad velem a véleményedet, így még nyugodtabban várom a 15.000-es szervízt.
dv,
   Rozsomák
TOYOTA COROLLA 2004 1.4 HB 20
"Az élet olyan, mint egy doboz bon-bon. Nem tudhatod, mit veszel ki belõle."

kishaver

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2433
    • volonte
Re: TOYOTA Road Service Kft. Karcag
« Válasz #4 Dátum: 2004.07.21 14:38:52 »
Idézetet írta: "Rozsomák"
Idézetet írta: "kishaver"
Idézetet írta: "Rozsomák"

Ha valakinek van a karcagiakkal tapasztalata, ossza meg velem/velünk!


Helló Rozsomák és többiek!

Ha valakinek van tapasztalata, az én vagyok.
...
Ők is itt vásároltak, sőt ide járnak szervízre, holott Miskolc 25 km, Karcag 100 km a lakhelyüktől. :10:


Hasonló paraméterekre lakok a két szervíztől. Lehet, hogy itt laknak a szüleid a közelben?


Elárulom hol vannak a gyökereim, csak nem robbantod fel az ősöket, emődi vagyok. Nyékládháza mellett a 3-as fűúton. Lehet, hogy még ismerjük is egymást?

Lényeg a lényeg, Karcag jó!
Üdv: Kishaver 74

Rozsomák

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 982
Road Service - Karcag
« Válasz #5 Dátum: 2004.07.21 14:44:24 »
A szerző rovat, tartózkodási hely részénél látható honnan írogatok, gondolom Neked mond valamit.
Emődön nem nagyon ismerek senkit, de néhány hónapja ott voltunk Off-roadozni a testvérkémmel. Szuper verseny volt.
dv,
   Rozsomák
TOYOTA COROLLA 2004 1.4 HB 20
"Az élet olyan, mint egy doboz bon-bon. Nem tudhatod, mit veszel ki belõle."

kishaver

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2433
    • volonte
Road Service - Karcag
« Válasz #6 Dátum: 2004.07.21 15:47:48 »
Ja, mond valamit a helységnév, de kicsit bambulok. Bocccs nagyon meleg van ma :givemebeer:  :D

Sajna ritkán vagyok otthon, de a nagy versenyt nem hagytam ki. Szerintem nem sikerült olyan jól, mint tavaly. Most nagyobb volt a szervezetleneség. Lásd vasárnapi sárdagonya, amibe csak a rendező vett részt, amíg be nem sz@rt a gépe a méteres víztől.

De ez nem befolyásolja a vélemyényem a Road Service Kft-vel kapcsolatban :prayer:
Üdv: Kishaver 74

Rozsomák

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 982
Road Service - Karcag
« Válasz #7 Dátum: 2004.07.22 08:25:15 »
Idézetet írta: "kishaver"
Ja, mond valamit a helységnév, de kicsit bambulok. Bocccs nagyon meleg van ma :givemebeer:  :D

Sajna ritkán vagyok otthon, de a nagy versenyt nem hagytam ki. Szerintem nem sikerült olyan jól, mint tavaly. Most nagyobb volt a szervezetleneség. Lásd vasárnapi sárdagonya, amibe csak a rendező vett részt, amíg be nem sz@rt a gépe a méteres víztől.

De ez nem befolyásolja a vélemyényem a Road Service Kft-vel kapcsolatban :prayer:


Az igazi sárgyorsulás szombaton délután volt. Ha ott lettél volna a tavalyi barcikai versenyen, akkor tapasztalhattad volna mi azaz igazi szervezetlenség. Az itiner teljesen használhatatlan volt, bár mi így is jól szórakoztunk :D  :D .
dv,
   Rozsomák
TOYOTA COROLLA 2004 1.4 HB 20
"Az élet olyan, mint egy doboz bon-bon. Nem tudhatod, mit veszel ki belõle."

kishaver

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2433
    • volonte
Road Service - Karcag
« Válasz #8 Dátum: 2004.07.22 09:03:34 »
Hi!

Ha ilyen nagy Off-road szerelmes vagy, akkor itt lenne a helyed Zalaegerszeg környékén. A volt főnököm az itteni klub vezetője és igazából ő szólt, hogy figyi, ez érdekes lehet.

Ja, az is. A környéken (Zeg) rengeteg versenyt szerveznek, bár 3 hónapja az egyikre nem volt engedélyük, pont esett az eső és annyira összevágták a fellazult talajt, hogy feljelentették őket. Azóta kicsit megcsappant a versenykedv, de azért látok ezt azt így is.




...és hogy ne bántsanak minket Rozsomák: Road Service Kft JÓ. :toy:
Üdv: Kishaver 74

kishaver

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2433
    • volonte
Road Service - Karcag
« Válasz #9 Dátum: 2004.08.16 09:50:08 »
Azért annyira nem minden százas ezzel a kereskedéssel sem....
 
Teljesen elfogult voltam velük, de most, hogy láttam a nagy Yaris akciót (2004 júl 14-től 2004 aug 15-ig vagy valahogy így) kicsit kiestek a pixisből nálam.

Mesélem a történetet: Ugye eladtam az autóm és gyorsan kellett helyette valami. Mivel ők be voltak járatva nálam ,mert a szüleim is ott vásároltak, meg én is az előző autóm persze most is felkerestem őket. Volt is diesel Yaris alap a sötét szürke (homokkő vagy mi) színben náluk. Rendeltek gyorsan légkondit és kb 2 hét alatt lezongoráztuk az egészet. Az üzembehelyezés dátuma 2004. júl. 15. Hozzáteszem, hogy a most futó nagy Yaris akcióban nagyon jó kis hitekonstrukciók vannak. Ez az akció 2004 júl 14. én indult, de egy kib@ szóval nem szóltak csak simán aláírtam egy 7,8 % körüli THM-et 6 évre. A lényeg a lényeg, most 33.200-t fizetek 6 évig havonta, úgy kb 29.900 körül nyögtem volna. Nem sok különbség, de nézzük csak. A különbség 3.300x72=237.600 :shock:  Azért elmehetnek kicsit..... Persze most már hiába is vakarózok, azt megnézhetik, hogy mikor beszélük róluk ilyen pozitívan, mint eddig.

Azt hittem, hogy azért kicsit akarják, hogy a vevőnek jó legyen. Talán az évek során ők is megváltoztak ettől a szuper gazdasági helyzettől és ***ult piactól :x  :cry:
Üdv: Kishaver 74

Rozsomák

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 982
Road Service - Karcag
« Válasz #10 Dátum: 2004.08.25 13:28:06 »
Idézetet írta: "kishaver"
Azért annyira nem minden százas ezzel a kereskedéssel sem....
 
Teljesen elfogult voltam velük, de most, hogy láttam a nagy Yaris akciót (2004 júl 14-től 2004 aug 15-ig vagy valahogy így) kicsit kiestek a pixisből nálam.

Mesélem a történetet: Ugye eladtam az autóm és gyorsan kellett helyette valami. Mivel ők be voltak járatva nálam ,mert a szüleim is ott vásároltak, meg én is az előző autóm persze most is felkerestem őket. Volt is diesel Yaris alap a sötét szürke (homokkő vagy mi) színben náluk. Rendeltek gyorsan légkondit és kb 2 hét alatt lezongoráztuk az egészet. Az üzembehelyezés dátuma 2004. júl. 15. Hozzáteszem, hogy a most futó nagy Yaris akcióban nagyon jó kis hitekonstrukciók vannak. Ez az akció 2004 júl 14. én indult, de egy kib@ szóval nem szóltak csak simán aláírtam egy 7,8 % körüli THM-et 6 évre. A lényeg a lényeg, most 33.200-t fizetek 6 évig havonta, úgy kb 29.900 körül nyögtem volna. Nem sok különbség, de nézzük csak. A különbség 3.300x72=237.600 :shock:  Azért elmehetnek kicsit..... Persze most már hiába is vakarózok, azt megnézhetik, hogy mikor beszélük róluk ilyen pozitívan, mint eddig.

Azt hittem, hogy azért kicsit akarják, hogy a vevőnek jó legyen. Talán az évek során ők is megváltoztak ettől a szuper gazdasági helyzettől és ***ult piactól :x  :cry:


Sajna ritkán van időm mostanában netezni. Ezt a hitelkonstrukció ügyet velem is megpróbálták eljátszani, de szerencsémre nem dőltem be nekik. Azt állították, hogy az egész átverés és pár hónap múlva a Toyota bank feltornázza a részleteket. Döntés előtt minden ismerősömet felhívtam, aki ezügyben tudhat valamit, de azt mondták, hogy amennyivel kevesebbet kell így kifizetnem, annyival kevesebb haszna marad a kereskedőnek (a különbözeten 50-50 százalékban osztozik a kereskedő és az importőr). Tehát nem átverés! Viszont nekik kicsit rosszabb.
A Merkantil banktól viszont kaptak volna egy komolyabb jutalékot és megmarad az a bizonyos 50 százalék.
Nehéz okosnak lenni ezekben a kérdésekben.
dv,
   Rozsomák
TOYOTA COROLLA 2004 1.4 HB 20
"Az élet olyan, mint egy doboz bon-bon. Nem tudhatod, mit veszel ki belõle."

kishaver

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2433
    • volonte
Road Service - Karcag
« Válasz #11 Dátum: 2004.08.25 14:10:45 »
Idézetet írta: "Rozsomák"

Nehéz okosnak lenni ezekben a kérdésekben.


Mostanra kicsit lelohadt a láng az agyamba az akció elhallgatása miatt, mert jött 1-2 infó az üggyel kapcsolatban. Az egyik pl, hogy a kereskedő azt akciókról legtöbb esetben csak az akció kezdetének napján kap tudomást az egészről, nehogy valmiféle spekuláció történjen. Persze ez nem nyugtat, viszont az idő minden sebet begyógyít.

Nekik vagy nem nekik köszönhető, hogy pár óra híján lecsúsztam az akcióról, az biztos, hogy másképpen nézek rájuk. Még most sem negatív érzettel, de egy biztos már nem olyan pozítívval, mint ezelőtt két hónappal. Már lehet, hogy nem csinálnék ekkora utazó show-t a Yaris vásárlásból. Igaz a magnóm beszerelték szó nélkül és kaptam ezt azt, de az akció az fáj, hiszen komoly ártárgyalást csak velük végeztem a vásárlást megelőző pár napban. Ha mással is ilyen komolyan beszélek, lehet, hogy pár 100e-t megspórolok a kamatokon.

Ez van. Az autó értéke szememben nem csökkent, a menet tulajdonságok sem és ez a lényeg. Amin meg már nem tudok változatatni azon kár rágódni.
Üdv: Kishaver 74

kishaver

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2433
    • volonte
Road Service - Karcag
« Válasz #12 Dátum: 2005.04.19 14:43:24 »
Jó pár hónap eltelt, amióta meg van az autó. A bringa teljesen korrket. Azóta történt egysmás. Vettem náluk egy kartámaszt. Odatelefonáltam, hogy kell, ők meg szépen becsomagolták és a címemre elpostázták. A csomagolás valami hyperszuper volt. Könyöktámasz :arrow: sok hézagoló papírcsík :arrow: erős karton doboz  :arrow:  fóliázva :arrow:  leragasztva :arrow: körbekötve Természetesen nem is sérült meg!!

Köszönöm!
Üdv: Kishaver 74

MiCKEY

  • The Boss :)
  • Adminisztrátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9733
Road Service - Karcag
« Válasz #13 Dátum: 2005.04.19 15:55:54 »
Idézetet írta: "kishaver"
Jó pár hónap eltelt, amióta meg van az autó. A bringa teljesen korrket. Azóta történt egysmás. Vettem náluk egy kartámaszt. Odatelefonáltam, hogy kell, ők meg szépen becsomagolták és a címemre elpostázták. A csomagolás valami hyperszuper volt. Könyöktámasz :arrow: sok hézagoló papírcsík :arrow: erős karton doboz  :arrow:  fóliázva :arrow:  leragasztva :arrow: körbekötve Természetesen nem is sérült meg!!

Köszönöm!


Erre mondjuk hogy ötös? :)

kishaver

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2433
    • volonte
Road Service - Karcag
« Válasz #14 Dátum: 2005.04.20 07:56:32 »
Idézetet írta: "MiCKEY"
Idézetet írta: "kishaver"
Jó pár hónap eltelt, amióta meg van az autó. A bringa teljesen korrket. Azóta történt egysmás. Vettem náluk egy kartámaszt. Odatelefonáltam, hogy kell, ők meg szépen becsomagolták és a címemre elpostázták. A csomagolás valami hyperszuper volt. Könyöktámasz :arrow: sok hézagoló papírcsík :arrow: erős karton doboz  :arrow:  fóliázva :arrow:  leragasztva :arrow: körbekötve Természetesen nem is sérült meg!!Köszönöm!


Erre mondjuk hogy ötös? :)
A doboz természetesen meg volt sérülve, mert gondolom a postások ezt a precizitást látva biztos, hogy provokálták a csomagot, de a tartalom az közel se volt a sérülés esélyéhez. :lol:  :lol:
Üdv: Kishaver 74