Szerző Téma: Klíma utólag?  (Megtekintve 33132 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

bono

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 3
Klíma utólag?
« Dátum: 2004.05.27 19:12:53 »
Van egy 1998-as 1,3 16V corollám, mindenben meg  vagyok elégedve vele :D , egyedül a klíma hiányolom belőle :cry: . Mit gondoltok érdemes utólag belerakatni? Az autót kevés km-rel vetten és sokáig meg akarom tartani. Úgy tudom, akkoriban minden Corollába utólag szerelték a klímát és csak gyárival azonos áll rendelkezésre. Csinált e már valaki ilyet-mennyibe került- tudtok e ajánlani valamit :?: ?

hillar

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 738
    • http://www.realszisztema.hu
Re: Klíma utólag?
« Válasz #1 Dátum: 2004.05.27 20:00:01 »
Idézetet írta: "bono"
Van egy 1998-as 1,3 16V corollám, mindenben meg  vagyok elégedve vele :D , egyedül a klíma hiányolom belőle :cry: . Mit gondoltok érdemes utólag belerakatni? Az autót kevés km-rel vetten és sokáig meg akarom tartani. Úgy tudom, akkoriban minden Corollába utólag szerelték a klímát és csak gyárival azonos áll rendelkezésre. Csinált e már valaki ilyet-mennyibe került- tudtok e ajánlani valamit :?: ?

Hali! :)
A klímaszettet éppen ma néztem meg valainek .... :wink: A gyári úgy 370.000,- és jó, mert 97'-től már műkszik bele .... de ez az ár még nem szerelt  :!: és feltöltöttre :!:  vonatkozik. Azt is írtam, hogy asszem nem sokkal olcsóbb az utángyártott se ... de ezt csak holnap tudom majd biztosan.. :cry:
ÁÁ  :D  :D
illerárpi
Corolla Sedan 2.0 D-4D
most Lexus - 23

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26327
Klíma utólag?
« Válasz #2 Dátum: 2004.05.27 23:43:52 »
Na, ezt jó tudni, mert én is kacérkodtam a gondolattal, de akkor ezt hagyjuk...
music     

bono

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 3
Klíma utólag?
« Válasz #3 Dátum: 2004.05.28 22:30:19 »
Ez az ár meglepő, mert amikor vettem az autót, akkor Kecskeméten és Hvásárhelyen is 250 eFt körüli összegről beszéltek beszereléssel együtt, bár nem pontosítottunk az ajánlatot.

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26327
Klíma utólag?
« Válasz #4 Dátum: 2004.05.28 22:36:36 »
Idézetet írta: "bono"
Ez az ár meglepő, mert amikor vettem az autót, akkor Kecskeméten és Hvásárhelyen is 250 eFt körüli összegről beszéltek beszereléssel együtt, bár nem pontosítottunk az ajánlatot.

Gyári?
music     

hillar

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 738
    • http://www.realszisztema.hu
Klíma utólag?
« Válasz #5 Dátum: 2004.05.29 07:32:26 »
Idézetet írta: "bono"
Ez az ár meglepő, mert amikor vettem az autót, akkor Kecskeméten és Hvásárhelyen is 250 eFt körüli összegről beszéltek beszereléssel együtt, bár nem pontosítottunk az ajánlatot.

Hi bono!
Ha új autót vettél,  :D akkor elszalasztottad a világ legkedvezőbb pénzes ajánlatát: az országban mindenhol 270, és ebből jönnek az akciók, kedvezmények. (Most a Corrolla Sedanhoz ingyen van...) :D  :shock: Új autóhoz persze, hogy más az ára... :oops:
Ha használtan vagy utólagos beszerelésre:  :lol: én a frankó gyári cucc  :!:  frankó bolti árát  :!: írtam neked .... :?  Tehát, ha valaki/bárki bejön hozzánk :twisted: , akkó ezt az árat kapja az vadonásúj gyári teljes cuccra .... :arrow:
Jelzem, a klubtagoknak jár némi kedvezmény - mint tudjátok, gondolom, - és ez pontosan 10%.
Tehát ha te nem csak levelező, hanem tag is vagy (mingyá megnézem...), akkó neked annyival olcsóbb! :lol:
A 250 mese, vagy nem gyári. :cry: De ha tudsz annyiért, akkor nagytételben vevő vagyok!! :D  :D
ÁÁ  :D  :D
illerárpi
Corolla Sedan 2.0 D-4D
most Lexus - 23

S.Zola

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 321
Re: Klíma utólag?
« Válasz #6 Dátum: 2004.05.29 11:14:46 »
Idézetet írta: "bono"
Van egy 1998-as 1,3 16V corollám, mindenben meg  vagyok elégedve vele :D , egyedül a klíma hiányolom belőle :cry: . Mit gondoltok érdemes utólag belerakatni? Az autót kevés km-rel vetten és sokáig meg akarom tartani. Úgy tudom, akkoriban minden Corollába utólag szerelték a klímát és csak gyárival azonos áll rendelkezésre. Csinált e már valaki ilyet-mennyibe került- tudtok e ajánlani valamit :?: ?


Az első lépésed szerintem a hővédő fóliázás legyen( már ha gyárilag nem színezett ), én is beleraktam a klímát a kocsimba, de ha besüt a nap, alig ér valamit. Egyébként a legolcsóbban bontott klímával jönnél ki. Egyébként ha pont olyat találsz, nem nagy szám belerakni, az autó, gondolom elő van készítve gyárilag. Csak a rohadt klímások nagyon lehúznak.  Tehát a legolcsóbb megoldás: bontott klíma, meg egy ismerős szerelő( ha van ), aki berakja. Klímás meg csak a feltöltéshez kell. Szerintem így 200 körül kijönne.

S.Zola

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 321
Klíma utólag?
« Válasz #7 Dátum: 2004.05.29 11:17:41 »
Idézetet írta: "hillar"
Idézetet írta: "bono"
Ez az ár meglepő, mert amikor vettem az autót, akkor Kecskeméten és Hvásárhelyen is 250 eFt körüli összegről beszéltek beszereléssel együtt, bár nem pontosítottunk az ajánlatot.

Hi bono!
Ha új autót vettél,  :D akkor elszalasztottad a világ legkedvezőbb pénzes ajánlatát: az országban mindenhol 270, és ebből jönnek az akciók, kedvezmények. (Most a Corrolla Sedanhoz ingyen van...) :D  :shock: Új autóhoz persze, hogy más az ára... :oops:
Ha használtan vagy utólagos beszerelésre:  :lol: én a frankó gyári cucc  :!:  frankó bolti árát  :!: írtam neked .... :?  Tehát, ha valaki/bárki bejön hozzánk :twisted: , akkó ezt az árat kapja az vadonásúj gyári teljes cuccra .... :arrow:
Jelzem, a klubtagoknak jár némi kedvezmény - mint tudjátok, gondolom, - és ez pontosan 10%.
Tehát ha te nem csak levelező, hanem tag is vagy (mingyá megnézem...), akkó neked annyival olcsóbb! :lol:
A 250 mese, vagy nem gyári. :cry: De ha tudsz annyiért, akkor nagytételben vevő vagyok!! :D  :D
ÁÁ  :D  :D


Akkor most a Corolla sedan 3660-ért van klímástól ? Ez mindenütt így van ? Csak gondolom, ilyenkor magasabb lesz a kamat, elvégre valahogy be kell fizettetni azt a 270-et, mert semmi sincs ingyen, csak úgy látszik !

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26327
Klíma utólag?
« Válasz #8 Dátum: 2004.05.29 12:51:08 »
Idézetet írta: "S.Zola"
Akkor most a Corolla sedan 3660-ért van klímástól ? Ez mindenütt így van ? Csak gondolom, ilyenkor magasabb lesz a kamat, elvégre valahogy be kell fizettetni azt a 270-et, mert semmi sincs ingyen, csak úgy látszik !

Ha kp. veszed, nincs kamat.
music     

S.Zola

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 321
Klíma utólag?
« Válasz #9 Dátum: 2004.05.29 20:03:34 »
Idézetet írta: "music"
Idézetet írta: "S.Zola"
Akkor most a Corolla sedan 3660-ért van klímástól ? Ez mindenütt így van ? Csak gondolom, ilyenkor magasabb lesz a kamat, elvégre valahogy be kell fizettetni azt a 270-et, mert semmi sincs ingyen, csak úgy látszik !

Ha kp. veszed, nincs kamat.

 De jó volna, he lenne annyi kp-em !

hillar

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 738
    • http://www.realszisztema.hu
Klíma utólag?
« Válasz #10 Dátum: 2004.05.31 08:08:31 »
Idézetet írta: "S.Zola"
Idézetet írta: "music"
Idézetet írta: "S.Zola"
Akkor most a Corolla sedan 3660-ért van klímástól ? Ez mindenütt így van ? Csak gondolom, ilyenkor magasabb lesz a kamat, elvégre valahogy be kell fizettetni azt a 270-et, mert semmi sincs ingyen, csak úgy látszik !

Ha kp. veszed, nincs kamat.

 De jó volna, he lenne annyi kp-em !

Nyugi! MOST  :D semmi köze a kamatnak a légkondi-kedvezményhez.... :lol:  :lol: Üzleti dógokat nem nagyon szeretnék itt (plána így, hoggy frankók  :twisted: vagyunk) mesélni ...  :shock: de most igaz hogy ingyen van a sedanba a klíma :o , és 6% alatti is lehet  :!:  a THM-ünk. Együtt. Most :idea: ez van.
ÁÁ :D  :D
illerárpi
Corolla Sedan 2.0 D-4D
most Lexus - 23

bono

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 3
Klíma utólag?
« Válasz #11 Dátum: 2004.05.31 19:55:12 »
Az autót használtan vettem magánszemélytől, tavaly. A  szalonban gyári klímára kérdeztem rá, bár árajánlatot nem kértem. Másrészt az autó eredetének néztem utánna, tényleg ott volt e szervízben stb.  Ez a 350 eFt  (kedvezménnyel?) soknak tűnik, hogy egy 6 éves autóra költsem, még ha az egyébbként tökéletes is. A bontott is megfordult a fejemben, de garancia nincs rá, ezért elvettetóm az ötletet.

hillar

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 738
    • http://www.realszisztema.hu
Klíma utólag?
« Válasz #12 Dátum: 2004.06.01 06:39:44 »
Idézetet írta: "bono"
Az autót használtan vettem magánszemélytől, tavaly. A  szalonban gyári klímára kérdeztem rá, bár árajánlatot nem kértem. Másrészt az autó eredetének néztem utánna, tényleg ott volt e szervízben stb.  Ez a 350 eFt  (kedvezménnyel?) soknak tűnik, hogy egy 6 éves autóra költsem, még ha az egyébbként tökéletes is. A bontott is megfordult a fejemben, de garancia nincs rá, ezért elvettetóm az ötletet.

bono!
Kitűnő típust választottál! :lol: Használd egészséggel és balesetmentesen!! :lol: A szervizeknek úgyis kívülről fogsz integetni csak! :lol:  :lol:
ÁÁ  :D  :D
illerárpi
Corolla Sedan 2.0 D-4D
most Lexus - 23

csaszi

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 26
Klíma utólag?
« Válasz #13 Dátum: 2004.06.17 22:03:00 »
Nekem 11 éves automata corollám van, természetesen klíma nélkül. Elvittem a Mammut-ban lévő hifi beszerelő műhelybe, ahol azt igérték, hogy 2 hónapon belül behozza a Realsistema Kft a vadiúj klímát japánból.
100 ezer Ft előleg, hitegetés három hónapig, és amikor azt hazudtam nekik, hogy eladtam az autót, és az origi klímát dobozban adják nekem, ha netán megérkezne, akkor a Denso cég hírtelen nem tudott legyártani egy alkatrészt.Mindez három hónapig.Már lemondtam róla, amikor felhívtam a Hella Hungaria Kft-t, hátha gyártanak klíma szettet. Egy oltári rendes fiatalember udvariasan visszautasított, de ajánlott egy XV. ker i céget, akik beépítik két év garanciával a klímát.

szazketto

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 664
Klíma utólag?
« Válasz #14 Dátum: 2004.06.30 23:58:34 »
Ha aktualis meg valakinek, most van ebayen 4E-FE motorhoz klima jelenleg 200 euroert...