Szerző Téma: Forralt borozás karácsony körül  (Megtekintve 55176 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 522
Re: 2010 Bográcsos vacsi :)
« Válasz #15 Dátum: 2010.05.09 22:50:40 »
Viszem a grillezőt, meg szenet hozzá
Just drive for fun

BloodRedSandman

  • Vendég
Re: 2010 Bográcsos vacsi :)
« Válasz #16 Dátum: 2010.05.09 23:12:19 »
Huhh hát nem hittem volna, hogy ekkora lesz az érdeklődés :) Na de akkor finoman összefoglalom mire gondoltam :) Na meg hogy így mim van :D

        A kert elég nagy és sokan elférünk és sok a fa meg a zöld, füvesíteni kellene, de azt addig még nem fogok. Ha minden jól megy akkor cseresznyeérés környékére célzom a dátumot így lesz bőven több forrásból is cserkó :D
        Bográcsot és a belevaló hozzávalókat megoldom egy jó kis gulyáshoz és tűzrakó helyet is kerítünk szalonnához viszont nyársam nem nagyon van... valakinek? :)
Asztalokat, székeket stb megoldom azok vannak bőven, legfeljebb nem mind egyformák :) Tányérok, evőeszköz, poharak szintén megoldva, amerikai filmesen megpróbálok piros sörös műanyag poharakat keríteni :D

        Mondtam a BBQ-t, na az egyenlőre csak terv marad mivel nekem sajnos nincs ilyen grillem... ha valakinek akad és ért is hozzá akkor sztem sokan boldogak lennének egy kis flekkennel :D
Közkívánatra gyerekeknek lesz hinta ha van rá igény, az álvány most is megvan csak maga a lengő részét kell felcsavarozni mert télire leszedtem. Labdázásra is akad hely bőven ha lesznek csemeték :)

        Sztem a szombat lenne a legjobb, mert gondolom ez egy egész estés picit éjszakába is nyúló történet lehet, ha mindannyian jól érezzük magunkat :) Mint már említettem aki szeretne sörözni vagy csak vidékről jönne és reggel menne haza azoknak bőven kerítünk valami helyet ottéjszakázáshoz csupán egy felfújható gumimatrac kell hozzá (by Sityu).

      Belépő: én arra gondoltam, hogy most mindenki megmutathatja tudását esetleg nemtudását :) Belépő valami ehető (sali, fasírt, kenyér, hertz szalámi, szalonna) és valami iható (sörcsi vagy üccsi) :)

     Akinek olajcsere kell vagy valamit bütykölni és egyébként nincs rá lehetősége annak biztosítok egy garázst a legszükségesebb szerszámokkal. Akinek bármi ötlete van azt várjuk szívesen (Zó-val közösen) és majd ha kiderült a pontos időpont akkor összeszedem a részleteket! Addig is kellene egy kb létszám hogy ki az aki jönne és kb hány fővel!

Ja és MICKEYtől a killer szószt.... várjuk :)



  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 522
Re: 2010 Bográcsos vacsi :)
« Válasz #17 Dátum: 2010.05.09 23:29:00 »
Megint keménykedni akarsz? :devil:
Just drive for fun

MiCKEY

  • The Boss :)
  • Adminisztrátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9733
Re: 2010 Bográcsos vacsi :)
« Válasz #18 Dátum: 2010.05.10 08:31:48 »
Egy rekesz üdítő, műanyag tányérok, műanyag evőeszközök erejéig a Klub is beszáll a költségekbe  ::)

...és persze jövök(jövünk)

Thomasino

  • Night-bird
  • Klubtag
  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 422
Re: 2010 Bográcsos vacsi :)
« Válasz #19 Dátum: 2010.05.10 10:00:56 »
Hú ez nagyon jó ötlet BRS, szívessen csatlakozom.  :)

BloodRedSandman

  • Vendég
Re: 2010 Bográcsos vacsi :)
« Válasz #20 Dátum: 2010.05.10 10:20:37 »
Egy rekesz üdítő, műanyag tányérok, műanyag evőeszközök erejéig a Klub is beszáll a költségekbe  ::)

...és persze jövök(jövünk)


Köszi :) Örülök, hogy ennyira pozitív a visszajelzés :)

BloodRedSandman

  • Vendég
Re: 2010 Bográcsos vacsi :)
« Válasz #21 Dátum: 2010.05.10 10:21:00 »
Hú ez nagyon jó ötlet BRS, szívessen csatlakozom.  :)

Ámen Ámen :)

pzs

  • Vendég
Re: 2010 Bográcsos vacsi :)
« Válasz #22 Dátum: 2010.05.10 10:24:02 »
Hú ez nagyon jó ötlet BRS, szívessen csatlakozom.  :)

Ámen Ámen :)

Ha tenyleg ennyi erdeklodo van, akkor az utcat le kell zarni aznap, mert a 20 autos ferohely kicsit tulzas volt :) :P.

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22261
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
Re: 2010 Bográcsos vacsi :)
« Válasz #23 Dátum: 2010.05.10 11:00:07 »
A lezárást csak-csak megoldjuk valahogy. Bójánk van, sárga mellény meg akad minden autóban. Legfeljebb az eáposoknak majd helybe visszük a kaját.  :D

Tényleg nagyonjó ötletnek tartom a kezdeményezést, a magunk részéről nagy biztonsággal megyünk!
Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.

BloodRedSandman

  • Vendég
Re: 2010 Bográcsos vacsi :)
« Válasz #24 Dátum: 2010.05.10 11:21:36 »
Örülök Trotter mester:)

Hát figy a hosszú egyenesbe meg a kanyarba befér 10autó az biztos plusz az alsó garázsba is 2 kissebb :) A felső garázsba meg befér mégegy autó és a bejáróra is 3hely tuti van:) az utcarészen közvetlenül a ház előtt is elfér legalább 4 :) Bocs tévedtem tényleg :) 15-16nak elég kell hogy legyen :) Ha több lesz akkor azt is megoldjuk :)

pzs

  • Vendég
Re: 2010 Bográcsos vacsi :)
« Válasz #25 Dátum: 2010.05.10 11:23:08 »
Örülök Trotter mester:)

Hát figy a hosszú egyenesbe meg a kanyarba befér 10autó az biztos plusz az alsó garázsba is 2 kissebb :) A felső garázsba meg befér mégegy autó és a bejáróra is 3hely tuti van:) az utcarészen közvetlenül a ház előtt is elfér legalább 4 :) Bocs tévedtem tényleg :) 15-16nak elég kell hogy legyen :) Ha több lesz akkor azt is megoldjuk :)

Azt irtad, hogy a kertbe befer 20 auto...  :flowers:

BloodRedSandman

  • Vendég
Re: 2010 Bográcsos vacsi :)
« Válasz #26 Dátum: 2010.05.10 11:39:23 »
OKi ne kötekedj :) Yarist majd berakom a spájzba :D

pzs

  • Vendég
Re: 2010 Bográcsos vacsi :)
« Válasz #27 Dátum: 2010.05.10 11:44:28 »
OKi ne kötekedj :) Yarist majd berakom a spájzba :D

Jo lesz annak a sotet garazs is  :flowers:.

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 522
Re: 2010 Bográcsos vacsi :)
« Válasz #28 Dátum: 2010.05.10 14:48:49 »
Ott vannak a mellékutcák, ezzel ne legyen már gond:D de én stipistopi kert  :D
Just drive for fun

musspici

  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1755
Re: 2010 Bográcsos vacsi :)
« Válasz #29 Dátum: 2010.05.10 15:24:21 »
Azt hiszem, hogy a szülői háznál akad vagy hat darab saválló nyárs, ha nem felejtem el, akkor addigra magamhoz veszem őket. Tehát 6db nyárs megoldva. Valamint rendelkezünk egy felfújható vendégággyal, de ha nagyon jó lesz a buli, akkor ez saját részre kell majd. :devil:  :D  :D  :D
musspici 242
Toyota Prius 4 PHV