Szerző Téma: Horgászat  (Megtekintve 17546 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

tomahawk

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 500
Re: Horgászat
« Válasz #60 Dátum: 2010.08.16 15:34:49 »
vegul a negyedik egy toponty. szinten a malnaszorp+barackpalinkas csemegekukoricara jott.... lehet hogy szabadalmaztatni kene.  8] 1,76kg-s volt.

[a csatolmányt egy admin törölte]
Lehettem volna halasz ...

tomahawk

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 500
Re: Horgászat
« Válasz #61 Dátum: 2010.08.16 15:37:17 »
itt egy kep a kornyekrol. a botokat parhuzamosan a parttal kellett leszurni, mert nagyon le volt szorva kaviccsal.

[a csatolmányt egy admin törölte]
Lehettem volna halasz ...

tomahawk

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 500
Re: Horgászat
« Válasz #62 Dátum: 2010.08.16 15:37:50 »
meg egy kep.

[a csatolmányt egy admin törölte]
Lehettem volna halasz ...

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22261
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
Re: Horgászat
« Válasz #63 Dátum: 2010.08.21 14:05:37 »
koszi. amikor van alkalom megyek horgaszni.  most kaptam meghivast igarra es ha osszejon remelem tudok ujabb kepeket feltolteni.  8]
a baj csak az hogy elegge egyforma halakat fogok: ponty, karasz, keszeg, torpe. ezert lenne jo ha a tobbi toyotas-pecas is csinalna fotokat hogy legyenek pl. ragadozokhalak es mas horgaszhelyekrol tovabbi fotok. tovabba jo lenne kozos peca is egy mini toyotatali kereteben de egyelore ugy latom hogy a tobbiek beijedtek.  8]]]]
horgassz te is. meglatod milyen jo is az.  8]
Köszi 1x kimentem ballasztnak, oszt én fogtam egy félpontyot egyedül, de sajnos nem köt le, inkább szüttyögök egy karburátor fölött...
Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.

tomahawk

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 500
Re: Horgászat
« Válasz #64 Dátum: 2010.08.22 08:05:18 »
szerdan (aug.18.) en meg ballasztabb voltam.  8] kimentem megint a fehervaron a palotavarosi tavak deli tavara, de ahogy mar_korabban, nem volt nagy a sikerem. ez a deli to nem az igazi. osszesen ket karaszt fogtam. mondjuk az egyik egy szep 70 dekas volt, a masik csak 44 dekas.


[a csatolmányt egy admin törölte]
« Utoljára szerkesztve: 2010.08.22 08:12:34 írta tomahawk »
Lehettem volna halasz ...

tomahawk

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 500
Re: Horgászat
« Válasz #65 Dátum: 2010.08.30 06:52:32 »
mutlheten (aug 25.) lajosmizsen jartam ismet. delelott meg mozgas is alig volt, akkor a haldorados ponty piros etetoanyagot probalgattam. aztan delutan nem sokkal hozza kevertem a pelletes feketet, es a malnaszorp+barackpalinkas kukoricamra jott is egy 2,3kg-s tukros. kesobb meg egy 17centis minipontyot is fogtam, neki a barackpalinkas-kukorica+halaspellet csali tetszett. 8]

[a csatolmányt egy admin törölte]
Lehettem volna halasz ...