Mindenféle > OFF-topic

Horgászat

(1/14) > >>

tomahawk:
a multkor cegleden voltam pecazni, elegge szereny (3 karasz, 1 deverkeszeg)  eredmennyel, mikozben a cimboram az apjaval rengeteg halat fogott. 8] hogy mi volt a hiba, abba egyelore nem mennek bele, mert lehet hogy ez a topic eleve halva szuletett. viszont ha van erdeklodes, akkor johetnek tanacsok, bevalt eszkozok, etetoanyagok, modszerek es talan horgaszos toyota talik is. na lassuk ...  8]

zsono:

--- Idézetet írta: tomahawk - 2010.04.16 23:15:58 ---a multkor cegleden voltam pecazni, elegge szereny (3 karasz, 1 deverkeszeg)  eredmennyel, mikozben a cimboram az apjaval rengeteg halat fogott. 8] hogy mi volt a hiba, abba egyelore nem mennek bele, mert lehet hogy ez a topic eleve halva szuletett. viszont ha van erdeklodes, akkor johetnek tanacsok, bevalt eszkozok, etetoanyagok, modszerek es talan horgaszos toyota talik is. na lassuk ...  8]

--- Idézet vége ---

Én benne vagyok, hogy legyen ilyen, toyotával járok horgászni. :-) Szépen befér a botzsák az AVE-ba :-)

murray:
pecatopic!  :clap:
engem gyerekkoromban rokonok, barátok faterjai sokat vittek pecázni. jó kis emlékeim vannak. [rohog]
eccer vhol ráckevén vagy hol voltunk kinn éjjel pecázni. haver bambult és aludni próbáltam
ott kinn a fűben feküdtem hálózsákban erre vmi pocok vagy mi bemászott a hálózsákomba.. :cry:
gyorsan levetköztem.. [rohog]

tomahawk:

--- Idézetet írta: zsono - 2010.04.16 23:49:39 ---
--- Idézetet írta: tomahawk - 2010.04.16 23:15:58 ---a multkor cegleden voltam pecazni, elegge szereny (3 karasz, 1 deverkeszeg)  eredmennyel, mikozben a cimboram az apjaval rengeteg halat fogott. 8] hogy mi volt a hiba, abba egyelore nem mennek bele, mert lehet hogy ez a topic eleve halva szuletett. viszont ha van erdeklodes, akkor johetnek tanacsok, bevalt eszkozok, etetoanyagok, modszerek es talan horgaszos toyota talik is. na lassuk ...  8]

--- Idézet vége ---

Én benne vagyok, hogy legyen ilyen, toyotával járok horgászni. :-) Szépen befér a botzsák az AVE-ba :-)

--- Idézet vége ---
ocsemtol tavaly kaptam ket balzer magna blue 3m-es, de 2 reszes botot. szetszedve 1.5m, es csak ugy fer be atlosan a csomagtartoba ha eloredontom az ulest. persze miutan bement a bot masik vege, akkor visszatudom donteni a helyere az uleseket, csak elegge rafinalt betenni.  8]  ez legyen a legkisebb problema.  8]
merre szoktal pecazni?

Trotter66:

--- Idézetet írta: murray - 2010.04.17 06:57:39 ---pecatopic!  :clap:
engem gyerekkoromban rokonok, barátok faterjai sokat vittek pecázni. jó kis emlékeim vannak. [rohog]
eccer vhol ráckevén vagy hol voltunk kinn éjjel pecázni. haver bambult és aludni próbáltam
ott kinn a fűben feküdtem hálózsákban erre vmi pocok vagy mi bemászott a hálózsákomba.. :cry:
gyorsan levetköztem.. [rohog]
--- Idézet vége ---

Wháááááóóóóóóóóó, waze, volt valami akció, is a nudi után?  [rohog] [rohog] [rohog] [rohog] [rohog] [rohog] [rohog]

 :hug: :flowers:

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

Teljes verzió megtekintése