Szerző Téma: Horgászat  (Megtekintve 17621 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

tomahawk

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 500
Horgászat
« Dátum: 2010.04.16 23:15:58 »
a multkor cegleden voltam pecazni, elegge szereny (3 karasz, 1 deverkeszeg)  eredmennyel, mikozben a cimboram az apjaval rengeteg halat fogott. 8] hogy mi volt a hiba, abba egyelore nem mennek bele, mert lehet hogy ez a topic eleve halva szuletett. viszont ha van erdeklodes, akkor johetnek tanacsok, bevalt eszkozok, etetoanyagok, modszerek es talan horgaszos toyota talik is. na lassuk ...  8]
Lehettem volna halasz ...

zsono

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 538
Re: Horgászat
« Válasz #1 Dátum: 2010.04.16 23:49:39 »
a multkor cegleden voltam pecazni, elegge szereny (3 karasz, 1 deverkeszeg)  eredmennyel, mikozben a cimboram az apjaval rengeteg halat fogott. 8] hogy mi volt a hiba, abba egyelore nem mennek bele, mert lehet hogy ez a topic eleve halva szuletett. viszont ha van erdeklodes, akkor johetnek tanacsok, bevalt eszkozok, etetoanyagok, modszerek es talan horgaszos toyota talik is. na lassuk ...  8]

Én benne vagyok, hogy legyen ilyen, toyotával járok horgászni. :-) Szépen befér a botzsák az AVE-ba :-)
Zsono

murray

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12152
Re: Horgászat
« Válasz #2 Dátum: 2010.04.17 06:57:39 »
pecatopic!  :clap:
engem gyerekkoromban rokonok, barátok faterjai sokat vittek pecázni. jó kis emlékeim vannak. [rohog]
eccer vhol ráckevén vagy hol voltunk kinn éjjel pecázni. haver bambult és aludni próbáltam
ott kinn a fűben feküdtem hálózsákban erre vmi pocok vagy mi bemászott a hálózsákomba.. :cry:
gyorsan levetköztem.. [rohog]
most: Suzuki Baleno  2019 1.2 GL
volt: Lada 2105 1985,
Toyota Corolla 1983
Corolla 1989,
Skoda Fabia  2002

tomahawk

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 500
Re: Horgászat
« Válasz #3 Dátum: 2010.04.17 17:33:26 »
a multkor cegleden voltam pecazni, elegge szereny (3 karasz, 1 deverkeszeg)  eredmennyel, mikozben a cimboram az apjaval rengeteg halat fogott. 8] hogy mi volt a hiba, abba egyelore nem mennek bele, mert lehet hogy ez a topic eleve halva szuletett. viszont ha van erdeklodes, akkor johetnek tanacsok, bevalt eszkozok, etetoanyagok, modszerek es talan horgaszos toyota talik is. na lassuk ...  8]

Én benne vagyok, hogy legyen ilyen, toyotával járok horgászni. :-) Szépen befér a botzsák az AVE-ba :-)
ocsemtol tavaly kaptam ket balzer magna blue 3m-es, de 2 reszes botot. szetszedve 1.5m, es csak ugy fer be atlosan a csomagtartoba ha eloredontom az ulest. persze miutan bement a bot masik vege, akkor visszatudom donteni a helyere az uleseket, csak elegge rafinalt betenni.  8]  ez legyen a legkisebb problema.  8]
merre szoktal pecazni?
Lehettem volna halasz ...

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22261
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
Re: Horgászat
« Válasz #4 Dátum: 2010.04.18 17:53:14 »
pecatopic!  :clap:
engem gyerekkoromban rokonok, barátok faterjai sokat vittek pecázni. jó kis emlékeim vannak. [rohog]
eccer vhol ráckevén vagy hol voltunk kinn éjjel pecázni. haver bambult és aludni próbáltam
ott kinn a fűben feküdtem hálózsákban erre vmi pocok vagy mi bemászott a hálózsákomba.. :cry:
gyorsan levetköztem.. [rohog]

Wháááááóóóóóóóóó, waze, volt valami akció, is a nudi után?  [rohog] [rohog] [rohog] [rohog] [rohog] [rohog] [rohog]

 :hug: :flowers:
Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.

murray

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12152
Re: Horgászat
« Válasz #5 Dátum: 2010.04.18 21:06:24 »
Koma, ez gyerekkoromba vót  :hug:
most: Suzuki Baleno  2019 1.2 GL
volt: Lada 2105 1985,
Toyota Corolla 1983
Corolla 1989,
Skoda Fabia  2002

zsono

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 538
Re: Horgászat
« Válasz #6 Dátum: 2010.04.18 21:29:08 »
merre szoktal pecazni?

Háziréten vagyok tag, de gyakran járjuk Somogyország, Sárvidék szép tavait. Örspuszta, Dég, Nagycsely, Ócsárd, Lipót, csupa szép helyek... :-)
Zsono

tomahawk

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 500
Re: Horgászat
« Válasz #7 Dátum: 2010.04.18 23:33:02 »
merre szoktal pecazni?

Háziréten vagyok tag, de gyakran járjuk Somogyország, Sárvidék szép tavait. Örspuszta, Dég, Nagycsely, Ócsárd, Lipót, csupa szép helyek... :-)
a haldorardo.hu -n nem regen lattam egy dome gabor fele filmet haziretrol. egeszen jonak tunik. 

murray cartars, egy honapon belul szeretne(n)k fotot latni a horgaszigazolvanyodrol.  8]]]
Lehettem volna halasz ...

tomahawk

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 500
Re: Horgászat
« Válasz #8 Dátum: 2010.04.28 20:03:46 »
ma kiugrottam fehervaron a palotavarosi tavakhoz. a haldorados pelletes fekete etetoenyag es a mezes-palinkas kukorica, 1 darab torpillat eredmenyezett, reggel 10-tol este 6-ig.  a fotozas utan visszaengedtem. 8]


[a csatolmányt egy admin törölte]
Lehettem volna halasz ...

Kasu

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 680
  • Gas pedal fuck3r |Carina E fanatic
Re: Horgászat
« Válasz #9 Dátum: 2010.04.28 22:54:21 »
Életben tartjuk majd ezt a topikot ne aggodj :)
Nagy pecás vagyok én is, igaz a horgaszvizsga szüségességét még nem éreztem de idén lerakom :D
Törpét nem engedtem volna vissza. Szemtelen dögök :D

Vasárnap voltunk kint 5ponty töménytelen keszeg kárász... éssss
2 csuka spiccbottal csontival.... teljesen véletlenul. Sportjeggyel voltunk :) Visszanyerték szabadságukat (nem úgy mint 2 hete :ph34r:) Mjuk még a csuka amugy is retúros.

tomahawk

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 500
Re: Horgászat
« Válasz #10 Dátum: 2010.04.29 12:59:39 »
nem vagyok en olyan aggodos. 8] ha nem ir bele senki, majd en fenntartom sajat naplonak.  8]

kulonben a szomszed allasban levo ket horgasz folyamatosan dobalta a kifogott torpeket a bokorba meg a fak koze. alapvetoen en is hulladekhalnak tartom a torpet, de minden hallal ugy vagyok hogy ha nem eszem meg, nem olom meg.  8]

mindig irigykedek ha vki csukat fog ugyhogy gratula hozza. merre horgasztatok?
Lehettem volna halasz ...

MiCKEY

  • The Boss :)
  • Adminisztrátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9733
Re: Horgászat
« Válasz #11 Dátum: 2010.04.29 19:17:42 »
Hmmm, tényleg :)

Csinálhatnánk egy családi-pecázós napot valamikor.

Elalamo

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 52
  • 2002 E12 1,6 16V
Re: Horgászat
« Válasz #12 Dátum: 2010.04.29 20:15:39 »
Sziasztok!

Örültem amikor megláttam ezt a topikot ;) Nagy pecás vagyok... Sőt a cégem tulaja is, gyakran járunk együtt. Van bent a telephelyen egy "kerti tó" 2,5m mély, most már tele van hallal, kb. 10 ponty, keszegek, kárász,  2 harcsa, compó egy kis csuka és egy "krokodil" ;) 82cm csuka. Szóval amit fogunk és nem engedjük vissza az megy a céges tóba ;)

Ha már itt tartunk, vki tud javasolni olyan tavat ahol lehet céges horgászversenyt tartani? A partnerekkel csinálnánk kb 100 fő, szóval az egész tavat kibérelnénk. Megnéztük Gyáltól nem messze a Peremvárosi Egyesület tavát, csak közel az M5 és elég hangos - elveszti a varázsát :S

A lényeg, benne vagyok bármilyen horgász "buliba". És örülök a topiknak ;)

murray

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12152
Re: Horgászat
« Válasz #13 Dátum: 2010.04.29 20:29:36 »
gyáli pecázásban benne vagyok. bár már nincs cuccom .. :cry:
most: Suzuki Baleno  2019 1.2 GL
volt: Lada 2105 1985,
Toyota Corolla 1983
Corolla 1989,
Skoda Fabia  2002

tomahawk

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 500
Re: Horgászat
« Válasz #14 Dátum: 2010.04.30 21:58:40 »
ugye vannak tavak ahova nem kell igazolvany (asszem pl. toszeg is ilyen), gondolom csak egy telefon kerdese a helyfoglalas. murray cartarsnak meg siman osszedobunk ideiglenesen vmi cuccot. nekem pl. van egy daiwa 3.40-es teleszkopos botom, csak sajnos szetesett az orsoja. szal akar egy minibajnoksag  is kerekedhet belole.  8]
apropo verseny, pl. toyotaclub team neven lehetne nevezni egyeb eles versenyekre is. ilyesmiket mindig szerveznek.
na jo abbahagyom ... kezdek elszallni.  8]]]
Lehettem volna halasz ...