Típusok - TOYOTA > SUV & Off Road & Haszongépjárművek

Hilux (és más Pick Up-ok)

(1/79) > >>

Geri:
Na, gyerünk, akkor ide is lehet írni.( már akinek van ilyen kocsija, vagy csak úgy )
8)

cere:

--- Idézetet írta: "Szalkai Gergely" ---Na, gyerünk, akkor ide is lehet írni.( már akinek van ilyen kocsija, vagy csak úgy )
8)
--- Idézet vége ---



Neked van ilyen?

Nálunk a cégnél van 1 Hilux (dupla kabin, nem d4d), és egy offL200, valamint egy offDiscovery. Többnyire a Discoveryt használom, de kb. 1000 km-t mentem a Hiluxal is.

Rozsomák:
Nekem ugyan nincs 4WD autóm, de a bátyámmal járunk OFF-ROADozni egy (alig merem leírni) Dacia motoros (tehát a kisebbik) Aro 4X4-el. Mielőtt körbe röhögnétek, az egésznek az a lényege, hogy jól érezzük magunkat és mellesleg a legutóbbi Emődi versenyen 2. helyezést értünk el TRIÁL-ban. Természetesen van egy halom képem róla, de nem tudom ide feltenni, mert (béna vagyok :) ) a tárhelyemre csak mások internetes hozzáférésén keresztül tudok képet feltölteni :oops: .
A sárgyorsulásban nem neveztünk, mert még haza is kellett meni a géppel :lol: , de megnéztük, ahogy az igazi terepjárók megmerülnek. A képeimen akad sáros Toyota terepjáró is :!:  :) . Ha megvalósul a klubtagsággal járó 20MB tárhely, talán egyszerűbbé válik a képek közkinccsé tétele.

Geri:

--- Idézetet írta: "cere" ---
--- Idézetet írta: "Szalkai Gergely" ---Na, gyerünk, akkor ide is lehet írni.( már akinek van ilyen kocsija, vagy csak úgy )
8)
--- Idézet vége ---



Neked van ilyen?

Nálunk a cégnél van 1 Hilux (dupla kabin, nem d4d), és egy offL200, valamint egy offDiscovery. Többnyire a Discoveryt használom, de kb. 1000 km-t mentem a Hiluxal is.
--- Idézet vége ---


Az apám ma, vagy holnap veszi át. Zöld, de nem tudom, hogy hány lóerős.

cere:
Úgy tudom, ugyan az a 102 LE-s 2,5 -ösz D4D van benne, mint a Hiace-ben.

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

Teljes verzió megtekintése