Szerző Téma: Toyota Pécs - Pécsváradi út 23.  (Megtekintve 7342 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

colorboy

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 1
Toyota Pécs - Pécsváradi út 23.
« Dátum: 2010.03.03 20:21:44 »
A napokban jártam náluk mert karosszéria munkám lesz és árajánlatot kértem! Valaki tud róluk valamit írni mert szeretnék márkaszervizben javíttatni és
Kaposvárra ezért nem mennék.

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22258
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
Re: Toyota Pécs - Pécsváradi út 23.
« Válasz #1 Dátum: 2010.03.04 18:33:16 »
A napokban jártam náluk mert karosszéria munkám lesz és árajánlatot kértem! Valaki tud róluk valamit írni mert szeretnék márkaszervizben javíttatni és
Kaposvárra ezért nem mennék.

Háát, amennyiben ez lenne az új pécsi márkaszerviz, akkor szvsz. nincsen. Tudtommal januárban nyitottak és, ha hinni lehet a korábbi topicban (Toyota Troska) leírtaknak, akkor Fiat szerviz volt.
Szerintem, majd jön Palaczk Mester és nyilatkozik. De ő is inkább a Kaposvárra viszi, és ahogy én olvastam simán megéri.
Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.

vd1234

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 10229
  • Toyota Carina E 1994 sedan (japán verzió;) )
Re:Toyota Pécs - Pécsváradi út 23.
« Válasz #2 Dátum: 2021.08.17 13:21:04 »
Sziasztok!
Többször rendeltem tőlük gyári alkatrészt, pozitív tapasztalatokkal.

Ma éppen nem az volt. Mentem hozzájuk, mert tegnap telefonáltak, hogy megvan az alkatrész, mehetek érte, tök rendesek, tényleg. Mondtam, hogy oké, kedden tudok menni érte, mondták rendben.
Odaértem, egy hölgy ül a tér közepén, kedvesen kérdi miben segíthet, mondom alkatrészért jöttem. Toyota? Igen, Toyota.
Jaj, hát pont pár perce ment el az illetékes munkatárs ebédelni, egy óra múlva vissza tudnék-e jönni?? Mondom tegnap telefonáltak, azt senki nem mondta, hogy ebédszünetben nem lehet jönni, gondolom valaki csak ki tudja adni. Na, elment egy percre, jön vissza, sajnos nem tudja megoldani a szervizes kolléga. Bakker, akkor én tegnap a kulcsemberrel beszéltem!! Megkértem a hölgyet, hogy legyen kedves jelezni, hogy módosítsák a protokollt, mert a város másik oldaláról volt most egy 25 km-es utam ezért. Mondja, hogy igen, ez tényleg kellemetlen, mondom igen, tényleg,  viszontlátásra.

Előtte voltam két boltban, megrendelt dolgokért (sehol nincs semmi készleten lassan), mindenhol volt, aki kiszolgált.
Ha ezek után visszamegyek, és még nekiáll az illető vicceskedni, akkor még a panaszkönyvbe is beírok.