Szerző Téma: CT  (Megtekintve 158507 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Diverboy

  • Klubtag
  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 27
Re:CT
« Válasz #495 Dátum: 2016.10.25 21:47:32 »
A nap híre, hogy minden rendben az autóval. Borzalmasan készségesek voltak a kereskedésben. A francia barátom elérte azt a céget, aki a szervízt leigazolta és valós a km. Úgyhogy ezen a vizsgán átment a hibridauto, mint cég. Ahogyan a barátom mesélte, sikerült a szervízvezetővel egyeztetnie, persze előre ő semmit nem mondott csak az alvázszámot, noha pontosan látta, a papírokból amit átküldtem neki, hogy mikor mi volt az autón elvégezve. Szerencsém volt, mert még az "F sport" miatt emlékezett is a fószer az autóra. Azt mondta gondos gazdája volt, flotta autóként, 1 tulaj, ő használta egészen 120.000km-ig, én 122.000-el vettem. Tehát rendben van a dolog. Törve sem volt sosem, ami szintén jó hír. Bár ezt már a festékmérő is megmutatta, mert azért azt megnéztem a vásárláskor. De jobb ezt attól hallani, aki követte az autó életét.
Összességében megnyugodtam, örülök hogy nem kellett csalódnom.
Eddig is boldog lexus tulajdonos voltam de így még kerekebb a világ:)
A kérdésem viszont az lenne, hogy nektek sincs soha teljesen feltöltve az aksi?Nálam az utolsó két rublika mindig üres a képernyőn.. ez normális?
köszi,
Diver

Mr. Moon

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 84
Re:CT
« Válasz #496 Dátum: 2016.10.26 17:59:15 »
A hazai állapotokat jól tükrözi, hogy végül is gratulálok, hogy nem tekert végül is az autód :)

Nekem is mindig marad egy kis töltetlen rész az akksi visszajelző tetején, de ezt nem gondolnám problémának.
(A hibridrendszer-teszten is megfelelt az autó...amit mellesleg neked is ajánlok elvégeztetni, ha eddig netán nem tetted volna --> http://www.lexus.hu/lexus-today/hibrid-szervizprogram/#Introduction )

sghu77

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2439
Re:CT
« Válasz #497 Dátum: 2016.10.26 19:28:35 »
Elég hosszú lejtőn megjön majd a maradék két csík is... :)

/direkt csinálja a kocsi, hogy nem hagyja "teljesen" feltöltődni/

Diverboy

  • Klubtag
  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 27
Re:CT
« Válasz #498 Dátum: 2016.11.01 09:06:37 »
Szerencsere ugy adtak at a kocsit, h. elvegeztettek rajta.. Es meg is kaptam az egy evre szolo hibrid garit.
Viszont abban kernem a segitsegeteket, h. mire kell figyelni kulon, ennel a tipusnal, mennyi km-nel, mi az amit kotelezo csereltetni?Mi az amire keszuljek lelkileg, h. draga alkatresz es cserelni kell, es mikor?
Koszi szepen,
Diver

atis38

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 22
Re:CT
« Válasz #499 Dátum: 2016.11.08 21:10:05 »
Sziasztok.Segítségetek kérem.Lassan 2 honapja hasznalom a ct met,és még nem tudtam rájönni,hogyan kell pause ni,vagy beletekerni a zenébe ha usb vagy cd n halgatom a zenéket??.Nagyon rossz pl ha nincs be trackelve.:-((

Mr. Moon

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 84
Re:CT
« Válasz #500 Dátum: 2016.11.22 06:45:52 »
2011-es évjáratú CT-nél létezik olyan beállítás, hogy a zárak feloldása után világítson az autó? (Helyzetjelző, nappali menetfény, netán ködlámpák) Más típusoknál azt hiszem ezt hívják üdvözlőfénynek...

Xtrem

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 10658
CT
« Válasz #501 Dátum: 2016.11.22 16:34:51 »
Ma láttam egy CT Taxit. az elsőt.
Priusból van dögivel, de Lexus taxit még nem láttam a fővárosban.  :D ;)
2005 Avensis Sedan 2.4 D4 vvt-i Aut Executive Navi + TTE front
2001 Citroën Evasion 2.0 16V benzin, Aut - Exclusive
61

Bicskei

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1593
Re:CT
« Válasz #502 Dátum: 2016.11.25 22:21:17 »
2011-es évjáratú CT-nél létezik olyan beállítás, hogy a zárak feloldása után világítson az autó? (Helyzetjelző, nappali menetfény, netán ködlámpák) Más típusoknál azt hiszem ezt hívják üdvözlőfénynek...
Úgy érted, hogy amikor kinyitod távirányítóval? Sajna nincs, szerintem ha van is az max. a '13-as frissítéstől, de menj a kormányon a settingsbe, ott babráld a light funkciókat, én nem láttam.

Más: látom elég sok CT tulaj lett itt, végre :) Szóval, ha navi frissítésre szorultok, szóljatok, a 2016-17v2 térkép már megvan. KMR cartársnak is megcsináltam a múltkor, és bár valami zörgésre panaszkodott utána(?) remélem azóta megszűnt neki. Az én autómban nem volt ebből gond.

Más2: amióta felpörgött a facebookon a Prius Klub csoport ritkábban járok erre, javaslom oda is nézzetek be ti is.

Más3: épp kötelezőt váltok, a Groupama-val Casco-t is kötök a kocsira, évi 50e Ft, szerintem nem rossz....
Toyota / Lexus HDD-s NAVI frissítést vállalok

Mr. Moon

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 84
Re:CT
« Válasz #503 Dátum: 2016.11.27 11:30:02 »
Úgy érted, hogy amikor kinyitod távirányítóval? Sajna nincs, szerintem ha van is az max. a '13-as frissítéstől, de menj a kormányon a settingsbe, ott babráld a light funkciókat, én nem láttam.

Igen-igen, ilyesmire gondoltam.
Nem olyan régen egy mélygarázsban láttam a leírt módon világítani egy CT-t, de az már facelift-es változat volt.

Diverboy

  • Klubtag
  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 27
Re:CT
« Válasz #504 Dátum: 2016.11.29 22:00:39 »
Sziasztok!
Az élet a legnagyobb forgatókönyv író.. Nem gondoltam, hogy ennyire hamar de mégis bekövetkezett..
Külföldi munkavállalás miatt sajnos máris tovább kell adnom a paripát :cry: Nem tudom magammal vinni a tengerentúlra..
Aki szeretne egy leinformált megbízható autót, keressen bátran.
https://www.hasznaltauto.hu/auto/lexus/ct/lexus_ct_ct200h_f-sport_automata-10882449

Köszi, ha megosztod..
Diver


haban

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 2
Re:CT
« Válasz #505 Dátum: 2016.12.01 16:36:31 »
Sziasztok, Lexus CT200h-n levo teli kerekeim 4db kf. felnijet fekete acelra cserelnem. Ha valakinek van 4 acel, akkor adnam erte a kepeken levo alukat.
16-6.5, 5X100

atis38

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 22
Re:CT
« Válasz #506 Dátum: 2017.04.26 19:10:06 »
Sziasztok Lexus CT 200-ban hűtőfolyadékot hogyan kell cserélni egy mezei szerelő le tudja cserélni vagy mindenképpen szervizbe vigyem.Tanácstalan vagyok.

kakuk_marci

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 1
Re:CT
« Válasz #507 Dátum: 2017.09.27 22:46:34 »
Sziasztok! Toyota hibrid autó beszerzésén gondolkodok (inkább Auris, esetleg Prius), és felmerült bennem, hogy milyen lenne egy CT. Fenntartását illetően mennyire különbözik a Toyotáktól? Gondolom annyival ritkább autó, hogy alkatrészt nem nagyon lehet bontóból szerezni, hanem úgy kell rendelni, ha valamire szükség van. Mi a tapasztalat ilyen téren? Aztán a Priusokat állítólag eléggé lopják. Igaz ez a CT-re is? Vannak egyéb nehezítő körülmények is a fenntartás körül (tudomisén, pl. magasabb biztosítási díj)? Előre is köszi!

Egükém

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1221
  • Jó munkásember!
    • Egümotors
Re:CT
« Válasz #508 Dátum: 2017.09.30 07:28:50 »
Ne olcsó CT-vegyél hanem jót akkor nem kell hozzá alkatrész. Ez igaz a Prius-ra is.

vwt4

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 3
Re:CT
« Válasz #509 Dátum: 2018.01.26 22:56:27 »
néhány napja vettem egy  2014-es F sport CT-t, és időnként furcsa szagot érzek menet közben, mintha gyenge elektromos égésszag lenne, de nem tudom a forrását behatárolni .
Találkozott már valaki hasonló jelenséggel?