Szerző Téma: CT  (Megtekintve 158530 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

atis38

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 22
Re:CT
« Válasz #465 Dátum: 2016.09.09 21:59:28 »
Pontosabban mennyi km után?:-)

Agyarka

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4345
Re:CT
« Válasz #466 Dátum: 2016.09.09 22:50:08 »
Láncos. Csak ellenőrizni kell.

atis38

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 22
Re:CT
« Válasz #467 Dátum: 2016.09.10 07:43:29 »
Uhh dejó köszönöm.

atis38

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 22
Re:CT
« Válasz #468 Dátum: 2016.09.30 11:53:19 »
Sziasztok.
Lexus ct 200 h ban kell cserélni a váltóban olajat? Valaki azt mondja nem kell soha,a holland szervizkönyvbol mintha azt venném ki hogy 60 000 km ként vagy 4 évente szükséges.


Diverboy

  • Klubtag
  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 27
Re:CT
« Válasz #469 Dátum: 2016.10.09 21:32:36 »
Sziasztok!
Bejelentkeznék, mint nagy visszatérő.. 2007-ben még Yarisosként, majd egy kis kitérővel a francia vonalat erősítve, most ismét "hazatértem"..
Megtettem az első 1000km-t egy F sport ülésében. Az autó 1hónapja van nálam, 124.000km-el vettem.
Elég rémisztő dolgokat olvastam(sajnos csak utólag, a hibridautóval kapcsolatosan), én tőlük vásároltam az autót és bevallom, nekem mindenben pozitív benyomásom volt velük kapcsolatban. Visszaellenőrzőtt szervízköny, lexus realszisztema igazolás, hibrid gari, így remélem hosszútávon is fenntarthatom ezen véleményem róluk.
És akkor maga az autó.. Egy gyöngyház fehér F sport 2012/6 hóból.
Bevallom, nem gondoltam, hogy ennyire megkedvelem és azt sem, hogy ilyen hamar.
Csak pozitív dolgokat tudok megemlíteni az autóról.
Egyetlen dolog ami talán hátránya és zavaró, a motorhang gyorsulásnál, picit hangosnak érzem. Amikor elveszem a gázról a lábam és beállok az adott tempóra, természetesen teljesen rendben van minden, de addig még szokni kell.
A pattogós futómű az F sporthoz tartozik és bevallom nekem nagyon bejön. Kényelmes a középkonzol, joystick elrendezése is, a bőrkormány, amely tényleg olyan mintha egy dodgemben ülne az ember. Az ülések marha jól tartanak, velúr borításuk szuper, kifejezetten örülök, hogy nem bőr.
Sajnos az egyetlen kényelmi comfort ami hiányzik belőle az a tolatóradar elöl.
A kamera hátul nagyon hasznos, mert tényleg kicsi a szélvédő.
A fogyasztás, 5,2L -5,6 L közötti vegyes fogyasztással.
Egyszóval 10es! Nagyon élvezem, hogy nincs belőle sok, kifejezetten egyedi autó.

Remélem még sokáig hű társam marad!
Köszi a figyelmet :)
Szívesen venném CT tulajok vélmeményét, hozzászólásait, mire kell figyelni, mi a gyenge pont, ennél az óraállásnál?
F sport tulajdonos is van a fórumban?
Diver

kmr

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4497
Re:CT
« Válasz #470 Dátum: 2016.10.11 11:24:38 »
Üdv a klubban! :)
Fura hogy a tiéd nem bőrős, eddig nem találkoztam velúros F-Sport-tal.
Milyen országból származik?
Biztosan nincsen benne tolató radar elöl? Az enyémben a kormánytól balra, viszonylag lent van egy gomb amivel aktiválni lehet a csipogós radart. Alapban csak a tolatókamera működik hátramenetben. A radarral viszont csipog és kijelzi a képernyőn hogy melyik szenzor érzékel akadályt.

Diverboy

  • Klubtag
  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 27
Re:CT
« Válasz #471 Dátum: 2016.10.13 22:10:08 »
Köszi, ezt majd csekkolom:) Én nem láttam, csak a tükör becsukás van meg a fényszóró magasság, meg a műszerfal világítás állítás.
Nem figyeltem fel másra de holnap megnéznem.
Franciaországból jött.. Neked is F van vagy sima? Milyen felszereltség, ha sima?
köszi,
Diver

Mr. Moon

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 84
Re:CT
« Válasz #472 Dátum: 2016.10.16 21:34:06 »
Sziasztok!
Bejelentkeznék, mint nagy visszatérő.. 2007-ben még Yarisosként, majd egy kis kitérővel a francia vonalat erősítve, most ismét "hazatértem"..
Megtettem az első 1000km-t egy F sport ülésében. Az autó 1hónapja van nálam, 124.000km-el vettem.
Elég rémisztő dolgokat olvastam(sajnos csak utólag, a hibridautóval kapcsolatosan), én tőlük vásároltam az autót és bevallom, nekem mindenben pozitív benyomásom volt velük kapcsolatban. Visszaellenőrzőtt szervízköny, lexus realszisztema igazolás, hibrid gari, így remélem hosszútávon is fenntarthatom ezen véleményem róluk.
És akkor maga az autó.. Egy gyöngyház fehér F sport 2012/6 hóból.
Bevallom, nem gondoltam, hogy ennyire megkedvelem és azt sem, hogy ilyen hamar.
Csak pozitív dolgokat tudok megemlíteni az autóról.
Egyetlen dolog ami talán hátránya és zavaró, a motorhang gyorsulásnál, picit hangosnak érzem. Amikor elveszem a gázról a lábam és beállok az adott tempóra, természetesen teljesen rendben van minden, de addig még szokni kell.
A pattogós futómű az F sporthoz tartozik és bevallom nekem nagyon bejön. Kényelmes a középkonzol, joystick elrendezése is, a bőrkormány, amely tényleg olyan mintha egy dodgemben ülne az ember. Az ülések marha jól tartanak, velúr borításuk szuper, kifejezetten örülök, hogy nem bőr.
Sajnos az egyetlen kényelmi comfort ami hiányzik belőle az a tolatóradar elöl.
A kamera hátul nagyon hasznos, mert tényleg kicsi a szélvédő.
A fogyasztás, 5,2L -5,6 L közötti vegyes fogyasztással.
Egyszóval 10es! Nagyon élvezem, hogy nincs belőle sok, kifejezetten egyedi autó.

Remélem még sokáig hű társam marad!
Köszi a figyelmet :)
Szívesen venném CT tulajok vélmeményét, hozzászólásait, mire kell figyelni, mi a gyenge pont, ennél az óraállásnál?
F sport tulajdonos is van a fórumban?
Diver

Gratu az autóhoz!
A F-Sportok elve ritkék...a gyöngyházfehér pedig elég szép!
Kicsit olyan csirkehálós a hűtőmaszkod mintázata az F-Sport miatt?
A fogyasztásod kíváncsi leszek hogy alakul majd. Nekem majdnem 1l-t sikerült lefaragni azzal, hogy szépen lassan ráéreztem a hibrides közlekedés mikéntjére.
A külföldi szervizzel is leellenőriztetted a szervizkönyvet? Az számít sajnos csak, mivel a hibridautó sajnos nem csak teker, de hamisít is adatot, amit aztán megpróbál legálisnak feltüntetni azzal, hogy elviszi az autót a halásztelki szervizbe, ahol sajnos nem ellenőrzik a km óra állását a szervizeknél, de persze készül egy Lexus fejléces papír az adott óraállással, amit sokan hivatalosnak tekintenek így, pedig nincs ellenőrizve.
(Nem kedvet elvenni akarok, csak tényleg többszörösen /saját és mások tapasztalatai/ is bebizonyosodott már, hogy a hibridauto.hu-nál nagyobb csalók kevesen vannak ma használt autósok között.)

micila

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 6024
  • épGÉPész
Re:CT
« Válasz #473 Dátum: 2016.10.17 05:15:29 »
Sziasztok!
Bejelentkeznék, mint nagy visszatérő.. 2007-ben még Yarisosként, majd egy kis kitérővel a francia vonalat erősítve, most ismét "hazatértem"..
Megtettem az első 1000km-t egy F sport ülésében. Az autó 1hónapja van nálam, 124.000km-el vettem.
Elég rémisztő dolgokat olvastam(sajnos csak utólag, a hibridautóval kapcsolatosan), én tőlük vásároltam az autót és bevallom, nekem mindenben pozitív benyomásom volt velük kapcsolatban. Visszaellenőrzőtt szervízköny, lexus realszisztema igazolás, hibrid gari, így remélem hosszútávon is fenntarthatom ezen véleményem róluk.
És akkor maga az autó.. Egy gyöngyház fehér F sport 2012/6 hóból.
Bevallom, nem gondoltam, hogy ennyire megkedvelem és azt sem, hogy ilyen hamar.
Csak pozitív dolgokat tudok megemlíteni az autóról.
Egyetlen dolog ami talán hátránya és zavaró, a motorhang gyorsulásnál, picit hangosnak érzem. Amikor elveszem a gázról a lábam és beállok az adott tempóra, természetesen teljesen rendben van minden, de addig még szokni kell.
A pattogós futómű az F sporthoz tartozik és bevallom nekem nagyon bejön. Kényelmes a középkonzol, joystick elrendezése is, a bőrkormány, amely tényleg olyan mintha egy dodgemben ülne az ember. Az ülések marha jól tartanak, velúr borításuk szuper, kifejezetten örülök, hogy nem bőr.
Sajnos az egyetlen kényelmi comfort ami hiányzik belőle az a tolatóradar elöl.
A kamera hátul nagyon hasznos, mert tényleg kicsi a szélvédő.
A fogyasztás, 5,2L -5,6 L közötti vegyes fogyasztással.
Egyszóval 10es! Nagyon élvezem, hogy nincs belőle sok, kifejezetten egyedi autó.

Remélem még sokáig hű társam marad!
Köszi a figyelmet :)
Szívesen venném CT tulajok vélmeményét, hozzászólásait, mire kell figyelni, mi a gyenge pont, ennél az óraállásnál?
F sport tulajdonos is van a fórumban?
Diver


Tévedés! Bőr az biza, méghozzá a kényesebbik oldala.
"tolatóradar elöl" Ez ellentmondás, v. háttal ülsz az autód kormányának??
de internis non iudicat praetor  /Aquinói Tamás nyomán/
audacter mentiare, semper aliquid haeret
Nouă ouă ouă nu

Xtrem

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 10658
CT
« Válasz #474 Dátum: 2016.10.17 12:57:59 »
Gondolom helyesen távolságérzékelő első szenzor vagy hasonló lenne a becsületes neve, de mind tudjuk, mit is jelent az első tolatószenzor.  :D ;)
2005 Avensis Sedan 2.4 D4 vvt-i Aut Executive Navi + TTE front
2001 Citroën Evasion 2.0 16V benzin, Aut - Exclusive
61

kmr

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4497
Re:CT
« Válasz #475 Dátum: 2016.10.17 13:30:09 »
Köszi, ezt majd csekkolom:) Én nem láttam, csak a tükör becsukás van meg a fényszóró magasság, meg a műszerfal világítás állítás.
Nem figyeltem fel másra de holnap megnéznem.
Franciaországból jött.. Neked is F van vagy sima? Milyen felszereltség, ha sima?
köszi,
Diver
Az enyém is F-Sport.

Mr. Moon

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 84
Re:CT
« Válasz #476 Dátum: 2016.10.17 14:37:56 »
Gondolom helyesen távolságérzékelő első szenzor vagy hasonló lenne a becsületes neve, de mind tudjuk, mit is jelent az első tolatószenzor.  :D ;)

micila csodálatosan megragadta a több bekezdéses hozzászólás "lényegét".
Az "Év trollja-díj" ezüst manósapkájára nálam jó eséllyell pályázik :D

micila

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 6024
  • épGÉPész
Re:CT
« Válasz #477 Dátum: 2016.10.17 14:41:31 »
Gondolom helyesen távolságérzékelő első szenzor vagy hasonló lenne a becsületes neve, de mind tudjuk, mit is jelent az első tolatószenzor.  :D ;)

Akkó monnyuk neki aztat! A Pistikét sem hívjuk elsőslagos Marikának, legalábbi s mi nem!!
de internis non iudicat praetor  /Aquinói Tamás nyomán/
audacter mentiare, semper aliquid haeret
Nouă ouă ouă nu

micila

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 6024
  • épGÉPész
Re:CT
« Válasz #478 Dátum: 2016.10.17 14:49:41 »
micila csodálatosan megragadta a több bekezdéses hozzászólás "lényegét".
Az "Év trollja-díj" ezüst manósapkájára nálam jó eséllyell pályázik :D


Nos, hamán leírtad én bizton végigolvasom! Aztán a több bekezdésnyi szövegben rejlő hülleségeket így tutti kiszúrom!!( a "velúr nem bőr"??, autó elejére szerelt tolatóradar)
Azért érdekes, hogy a hülleséget "büntetlenül" lehet terjeszteni, de azokra rávilágítani felér a troll-ság=?????? felejthetetlen bűnével???????:yes: :yes: :tt2: :winkiss: ::) ;) :) :szemez: :hug: :flowers: :yawn: :yawn: :yawn: :yawn:
de internis non iudicat praetor  /Aquinói Tamás nyomán/
audacter mentiare, semper aliquid haeret
Nouă ouă ouă nu

Mr. Moon

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 84
Re:CT
« Válasz #479 Dátum: 2016.10.17 15:29:07 »
Nos, hamán leírtad én bizton végigolvasom! Aztán a több bekezdésnyi szövegben rejlő hülleségeket így tutti kiszúrom!!( a "velúr nem bőr"??, autó elejére szerelt tolatóradar)
Azért érdekes, hogy a hülleséget "büntetlenül" lehet terjeszteni, de azokra rávilágítani felér a troll-ság=?????? felejthetetlen bűnével???????:yes: :yes: :tt2: :winkiss: ::) ;) :) :szemez: :hug: :flowers: :yawn: :yawn: :yawn: :yawn:

Nem én írtam :)
Ha mindig mindenki olyan hibája után képesek lennénk kommentet írni, ami a megértést nem befolyásolja, elég silány hely lenne ez a topik.
(Mert gondolom te is értetted, hogy alapvetően annak örült, hogy nem hagyományos bőr ülése van, illetve a tolatóradaros rész is érthető volt.)

De lendüljünk is túl ezen, maradjon téma a CT.
Ti milyen gumit használtok télen az autón? Conti? Pirelli? Brigde? Hankook?