Szerző Téma: CT  (Megtekintve 158556 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

akibor000 (Robi)

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 16564
Re:CT
« Válasz #420 Dátum: 2016.02.25 11:01:40 »
Szerintem ez tök jó, hogy 8 literrel elvan ha siet az ember ha meg nem akkor 3-mal kevesebbel is. A hibridre is vannak azok a kedvezmenyek mint a zold rendszamos autokra?
ébresztő...ez magyarország... mi kéne még neked? kedvezmény?? a napelemeket is megadóztatják...akkor a hibridet xerinted nemfogják...
meglepödnék ha a full e-autó adómentes lenne...
2005.12. Mazda5 TX Standard Diesel Power 110LE/310Nm


детские игрушки

paci11

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 31
Re:CT
« Válasz #421 Dátum: 2016.02.25 11:12:11 »

ébresztő...ez magyarország... mi kéne még neked? kedvezmény?? a napelemeket is megadóztatják...akkor a hibridet xerinted nemfogják...
meglepödnék ha a full e-autó adómentes lenne...
Hát sajnos igaz amit írsz, pedig sokkal többen vennének ilyen autókat ha egy kicsit motiválnák az embereket

Mr. Moon

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 84
Re:CT
« Válasz #422 Dátum: 2016.04.02 21:21:24 »
Sziasztok!

Valaki tudna segíteni, hogy a facelift előtti CT-k esetében az M. Levinson felszereltség tételesen miket tartalmazott?
(Ha esetleg valakinek lenne facelift előtti katalógusa PDF-ben, az is tökéletes lenne, sőt :))

Köszi és üdv,
Mr. Moon

kmr

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4497
Re:CT
« Válasz #423 Dátum: 2016.04.04 09:09:22 »
Csatoltan egy felszereltségi lista - természetesen ez csak a hazai autókra vonatkozik.

Mr. Moon

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 84
Re:CT
« Válasz #424 Dátum: 2016.04.05 18:49:12 »
Csatoltan egy felszereltségi lista - természetesen ez csak a hazai autókra vonatkozik.

Köszi szépen!
Közben én is megtaláltam amit kerestem...kicsit mélyebb google kereséssel sikerült 2011-es holland CT katalógust találnom, úgyhogy már biztosan tudom, hogy mi volt akkoriban - a holland - specifikáció :)

Bicskei

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1593
Re:CT
« Válasz #425 Dátum: 2016.04.07 21:24:32 »
Sziasztok!

Valaki tudna segíteni, hogy a facelift előtti CT-k esetében az M. Levinson felszereltség tételesen miket tartalmazott?
(Ha esetleg valakinek lenne facelift előtti katalógusa PDF-ben, az is tökéletes lenne, sőt :))

Köszi és üdv,
Mr. Moon
Inkább mondom nekem mi nincs: tetőablak, radaros tempomat (+Pre Crash), króm küszöb.
Szerintem minden más van.
2012/1, holland, Mark Levinson az én példányom.
Toyota / Lexus HDD-s NAVI frissítést vállalok

Mr. Moon

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 84
Re:CT
« Válasz #426 Dátum: 2016.04.09 19:26:32 »
Inkább mondom nekem mi nincs: tetőablak, radaros tempomat (+Pre Crash), króm küszöb.
Szerintem minden más van.
2012/1, holland, Mark Levinson az én példányom.

Köszönöm, amit én nézek, az is ugyanígy van...sőt, abban még a csillapítós toronymerevítők is megvannak.

Bicskei

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1593
Re:CT
« Válasz #427 Dátum: 2016.04.19 22:37:28 »
Hahu-n fent van?
Toyota / Lexus HDD-s NAVI frissítést vállalok

Mr. Moon

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 84
Re:CT
« Válasz #428 Dátum: 2016.04.26 12:01:32 »
Igen, de kívül-belül nagyon lelakott volt, így végül nem lett befutó...szóval ha tud bárki eladó M. Levinson felszereltségű CT-t, az kérem jelezze! :)

(Azokon kívül persze, amik jelenleg fent vannak a hahun :))

Bicskei

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1593
Re:CT
« Válasz #429 Dátum: 2016.04.26 22:58:29 »
Köszi szépen!
Közben én is megtaláltam amit kerestem...kicsit mélyebb google kereséssel sikerült 2011-es holland CT katalógust találnom, úgyhogy már biztosan tudom, hogy mi volt akkoriban - a holland - specifikáció :)
Megírod, hogy mi volt a linkje? Vagy átküldöd mailben? "Nevem" kukac blueplanet pont hu.
Toyota / Lexus HDD-s NAVI frissítést vállalok

Bicskei

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1593
Re:CT
« Válasz #430 Dátum: 2016.05.01 21:49:23 »
Na megtörtént a CT navi frissítése, fejegység kiszerelésével.
Ha valakit érdekel, vállalom másnál is.
A 2011-12 körüli a térképet mindenképp megéri frissíteni, ilyen az új lefedettség:

Toyota / Lexus HDD-s NAVI frissítést vállalok

Mr. Moon

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 84
Re:CT
« Válasz #431 Dátum: 2016.05.02 20:49:06 »
Ha valaki esetleg elcsábulna, kijózanításként:
http://www.hasznaltauto.hu/auto/lexus/ct/lexus_ct_200h_f-sport_automata_1_ev_garancia-10104667
Az autón 146 604 km-rel tavaly november 10-én csináltak szervizt Amszterdamban...alvázszám alapján jártam utána.
Bár a HibridAutó.hu azt állítja, hogy az országban ők egyedül férnek hozzá a Lexus-ok európai szerviztörténetéhez, ez hazugság, illetve amit ez alapján küldenek, az hamisítvány.
(Egy ideig stimmelnek a szervizelések dátumai és a km óra állása, aztán ahogy közeledik a hirdetésben szereplő km szám, úgy kezdenek hamis dátumok feltűnni, illetve 60 ezernél megáll a felsorolás, miközben az autóban 146 ezer km volt már tavaly év végén...és bár próbáltak azzal előhozakodni, hogy az elküldött alvázszám tévedésből egy másik hozzájuk tartozó CT200h-é, ez is hazugság, ugyanis a holland márkaszerviz visszaigazolta, hogy az alvázszám egy fekete F-Sporthoz tartozik.)

Az autó nagyon szép, és az állapota alapján még hihető is lenne a hirdetésben szereplő 76500 km...szóval remélem sikerül ezúton is párakat megmenteni attól, hogy egy ordas nagy átverés áldozatai legyenek.

Bicskei

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1593
Re:CT
« Válasz #432 Dátum: 2016.05.03 20:06:35 »
Ha valaki esetleg elcsábulna, kijózanításként:
http://www.hasznaltauto.hu/auto/lexus/ct/lexus_ct_200h_f-sport_automata_1_ev_garancia-10104667
Az autón 146 604 km-rel tavaly november 10-én csináltak szervizt Amszterdamban...alvázszám alapján jártam utána.
Bár a HibridAutó.hu azt állítja, hogy az országban ők egyedül férnek hozzá a Lexus-ok európai szerviztörténetéhez, ez hazugság, illetve amit ez alapján küldenek, az hamisítvány.
(Egy ideig stimmelnek a szervizelések dátumai és a km óra állása, aztán ahogy közeledik a hirdetésben szereplő km szám, úgy kezdenek hamis dátumok feltűnni, illetve 60 ezernél megáll a felsorolás, miközben az autóban 146 ezer km volt már tavaly év végén...és bár próbáltak azzal előhozakodni, hogy az elküldött alvázszám tévedésből egy másik hozzájuk tartozó CT200h-é, ez is hazugság, ugyanis a holland márkaszerviz visszaigazolta, hogy az alvázszám egy fekete F-Sporthoz tartozik.)

Az autó nagyon szép, és az állapota alapján még hihető is lenne a hirdetésben szereplő 76500 km...szóval remélem sikerül ezúton is párakat megmenteni attól, hogy egy ordas nagy átverés áldozatai legyenek.
Hmmm, amit mondasz, az komoly dolog... A szervízkönyv ezexerint hamis, amit a kocsihoz adnak??? Idézem: "Vezetett elektronikus szervízkönyvvel" hahh.
Pedig jól néztek ki a kocsik náluk, amiket néztem anno. Amit linkeltél kocsinál a bőrözés nem gyári, a gyári középen az ülőrészen perforált, és az ülésfűtés kapcsolói sem gyáriak. A karbon az gondolom csak matrica "Carbon betétek", ja. A jobb elején a ködlámpa alatt sérült?
A Ct-nél a kilométer állást állapot alapján is lehet látni tipikus dolgok: a középső kartámasz nyomógombja 100e km-től szorul (lassan enged vissza), szintén 100e felett szokott a filc hátul kibolyhosodni. A középső konzol és az ajtón is a műanyag szintén 100e fölött fényesedik.
« Utoljára szerkesztve: 2016.05.03 20:11:52 írta Bicskei »
Toyota / Lexus HDD-s NAVI frissítést vállalok

Mr. Moon

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 84
Re:CT
« Válasz #433 Dátum: 2016.05.03 20:45:39 »
Hmmm, amit mondasz, az komoly dolog... A szervízkönyv ezexerint hamis, amit a kocsihoz adnak??? Idézem: "Vezetett elektronikus szervízkönyvvel" hahh.
Pedig jól néztek ki a kocsik náluk, amiket néztem anno. Amit linkeltél kocsinál a bőrözés nem gyári, a gyári középen az ülőrészen perforált, és az ülésfűtés kapcsolói sem gyáriak. A karbon az gondolom csak matrica "Carbon betétek", ja. A jobb elején a ködlámpa alatt sérült?
A Ct-nél a kilométer állást állapot alapján is lehet látni tipikus dolgok: a középső kartámasz nyomógombja 100e km-től szorul (lassan enged vissza), szintén 100e felett szokott a filc hátul kibolyhosodni. A középső konzol és az ajtón is a műanyag szintén 100e fölött fényesedik.

Ha már visszatekerés, leleplezek egy másik átverést is:
http://www.hasznaltauto.hu/auto/lexus/ct/lexus_ct_200h_executive_leatherandnavigation_automata-10017477
Ezt az autót is visszaigazoltattam a holland Lexus Amersfort-tal, és
159 780 km-nél csinálták meg rajta a 150 ezres szervizt a Lexus Amersfort-nál 2015 október 7-én.
Ehhez képest az autót 69 500 km-rel árulják egy olyan szervizkönnyvel, amiben az utolsó bejegyzés egy 66 210 km-nél csinált szerviz 2015. január 22-éről...tehát a szervizkönyv hamis.

Ilyen ülésfűtés kapcsoló elég sok CT-ben...nem tudom gyári-e, esetleg utólagos gyári, de semmiféleképpen nem illik egy prémium autóba, az biztos. Ezzel együtt ha nem nem lenne hazugság az autó története, efelett simán szemet hunynék.

Visszatérve a hibridauto.hu átverésére:
Nem hiszem, hogy adnak hozzá hagyományos értelemben vett szervizkönyvet, hanem csak egy A/4-es lapot, amire ők azt mondják, hogy az a Lexus európai szerviztörténet-rendszeréből származik. Közben pedig hazugság...
Szerintük az autó:
64 599 km-rel esett át a 60 ezres szervizen a Lexus Amsterdam-nál 2015 július.13-án,
ezzel szemben a valóságban
70 599 km-nél csinálták meg a 60 ezres szervizt a Lexus Amsterdam-nál, 2014 január 13-án.
Tehát kitaláltak egy km óra állást, amivel az autó sohasem volt semmilyen szervizben (de közel van a 60 ezerhez), és hozzáadtak az eredeti dátumhoz napra pontosan 1,5 évet.
Amúgy az autó utolsó hollandiai szervizlátogatására 2015 november 15-én került sor, 164 604km-rel..ehhez képest árulják most 76 500-zal, és egy friss halásztelki Lexus-os 75 ezres szervizzel. (Ami nem mérvadó, mivel a szerviz csak felírja a km óra állását, de nem ellenőrzi annak valódiságát.)
mivel a papíron az utolsó szerviz 60 ezernél készült, ami egyébként igaz is, csak hogy az a valóságban nem tavaly történt, hanem 2014. január 13-án.
« Utoljára szerkesztve: 2016.05.03 20:48:12 írta Mr. Moon »

Egükém

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1221
  • Jó munkásember!
    • Egümotors
Re:CT
« Válasz #434 Dátum: 2016.05.04 19:38:35 »
Szerintem ezek az autók a minőségi anyag felhasználás miatt kortalanok, ezért veszik a bátorságot, hogy ilyen pofátlanságba bele menjenek.
Nejem autójába 80 ezer van, vissza csapnám 40-re, mindenki kivétel nélkül hinne a szemének..........