Szerző Téma: CT  (Megtekintve 158532 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Botond

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 644
Re:CT
« Válasz #405 Dátum: 2015.10.10 15:08:45 »
Kmr-t kerdezd. Neki volt mindketto

Bicskei

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1593
Re:CT
« Válasz #406 Dátum: 2015.12.02 21:41:51 »
Nincs véletlenül a Reálszisztémánál valakinek embere, aki ránézne erre:
https://www.hasznaltauto.hu/auto/lexus/ct/lexus_ct_ct200h_mark_levinsonandpre-crash_automata_navi-bor-xenon-9607935

Ráizgultam erre, már meg is néztem személyesen, az index prius fórumában írtam is róla.
Ami a fura, hogy egy hét alatt 2x csökkentették az árát, már jóval a piaci ár alatt van.
Személyesen megnézve a 150e km-nek megfelelő volt az állapot, de mindene működik, enyhébb használati nyomok vannak csak.

Ami fura volt, hogy a srác azt mondta, hogy ne vigyem szerinte megnézetni a Reálszisztémához, mert olyat is felírtak (priusnál) hibának, ami nem is volt az, csak hogy magukat védjék.
Inkább a budakeszii Mayert ajánlotta.
Toyota / Lexus HDD-s NAVI frissítést vállalok

kmr

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4497
Re:CT
« Válasz #407 Dátum: 2015.12.03 00:38:14 »
Nincs véletlenül a Reálszisztémánál valakinek embere, aki ránézne erre:
https://www.hasznaltauto.hu/auto/lexus/ct/lexus_ct_ct200h_mark_levinsonandpre-crash_automata_navi-bor-xenon-9607935

Ráizgultam erre, már meg is néztem személyesen, az index prius fórumában írtam is róla.
Ami a fura, hogy egy hét alatt 2x csökkentették az árát, már jóval a piaci ár alatt van.
Személyesen megnézve a 150e km-nek megfelelő volt az állapot, de mindene működik, enyhébb használati nyomok vannak csak.

Ami fura volt, hogy a srác azt mondta, hogy ne vigyem szerinte megnézetni a Reálszisztémához, mert olyat is felírtak (priusnál) hibának, ami nem is volt az, csak hogy magukat védjék.
Inkább a budakeszii Mayert ajánlotta.
Van ismerős, de szerintem nyugodtan viheted a Reálhoz e nélkül is, akár átnézés közben is tudsz beszélni a szerelővel.

Botond

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 644
Re:CT
« Válasz #408 Dátum: 2015.12.03 11:48:03 »
Biztos, hogy el akarjak adni :)

kmr

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4497
Re:CT
« Válasz #409 Dátum: 2015.12.17 14:46:03 »
Szolgálati gépkocsi :)

Kgabe

  • S6 forever
  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9802
Re:CT
« Válasz #410 Dátum: 2015.12.17 20:11:57 »
Már vártam ezt a képet. ;-) ismerős hely...
Gabe 254.

Bicskei

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1593
Re:CT
« Válasz #411 Dátum: 2015.12.17 20:43:01 »
Szolgálati gépkocsi :)
Szép autó!  :clap:
Toyota / Lexus HDD-s NAVI frissítést vállalok

paci11

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 31
Re:CT
« Válasz #412 Dátum: 2016.02.18 23:48:37 »
Sziasztok. Gyakorlati tapasztalatokra lenne szükségem. Hogyan fogyaszt az autó városban tempósan, lendületesen? Illetve ugyanez pályán és városon kívül is. Szeretek lendületesen vezetni és érdekelne, hogy megérné-e nekem a hibrid.

MiCKEY

  • The Boss :)
  • Adminisztrátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9733
Re:CT
« Válasz #413 Dátum: 2016.02.19 11:45:20 »
Sziasztok. Gyakorlati tapasztalatokra lenne szükségem. Hogyan fogyaszt az autó városban tempósan, lendületesen? Illetve ugyanez pályán és városon kívül is. Szeretek lendületesen vezetni és érdekelne, hogy megérné-e nekem a hibrid.

Szia, konkrét választ, hogy nálad mit fog fogyasztani a te stílusodban nehéz lesz mondani, de kmr kolléga spritmonitor statisztikáját biztos veheted alapul :)  (5.39, 42.000km és nem az a csiga-tempós dolog :) )

paci11

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 31
Re:CT
« Válasz #414 Dátum: 2016.02.19 11:54:07 »

Szia, konkrét választ, hogy nálad mit fog fogyasztani a te stílusodban nehéz lesz mondani, de kmr kolléga spritmonitor statisztikáját biztos veheted alapul :)  (5.39, 42.000km és nem az a csiga-tempós dolog :) )

Igen ezek elég jó adatok tényleg. Én úgy látom, hogy ha tempósabban mennék is alul maradna fogyasztásban más autókhoz képest és ez nem mindegy. Egyébként mennyire szedi a lábát ha odalép neki az ember? A motor nem zavaró ilyenkor?

kmr

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4497
Re:CT
« Válasz #415 Dátum: 2016.02.24 12:08:52 »
Ezekre a kérdésekre nem lehet általános érvényű válaszokat adni.
Annyira megy mint amennyire a hajtáslánc teljesítménye indokolja, ez nem egy sport autó, de még csak nem is sportos. Megy, gyorsít, lassít, nekem tökéletesen megfelel mindennapos használatra. Ha meg élményautózni akarok átülök az SC-be. De ezek erősen szubjektív dolgok, csak úgy mint a motorhang - ami erősen túl van lihegve szerintem.
Választ úgyis csak akkor kapsz a kérdéseidre ha beülsz egy autóba és kipróbálod neked mennyire elegendő a teljesítménye, hangos a motorja, stb..

paci11

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 31
Re:CT
« Válasz #416 Dátum: 2016.02.24 13:26:30 »

Ezekre a kérdésekre nem lehet általános érvényű válaszokat adni.
Annyira megy mint amennyire a hajtáslánc teljesítménye indokolja, ez nem egy sport autó, de még csak nem is sportos. Megy, gyorsít, lassít, nekem tökéletesen megfelel mindennapos használatra. Ha meg élményautózni akarok átülök az SC-be. De ezek erősen szubjektív dolgok, csak úgy mint a motorhang - ami erősen túl van lihegve szerintem.
Választ úgyis csak akkor kapsz a kérdéseidre ha beülsz egy autóba és kipróbálod neked mennyire elegendő a teljesítménye, hangos a motorja, stb..
Persze tudom, hogy ki kell próbáljam ahhoz hogy tudjam megfelel-e nekem csak kíváncsi vagyok másoknak mi a tapasztalata. Egy ismerősöm mesélte, hogy ő beszélt olyannal aki nem kiméli az autót és így eszik neki 8 litert. Ez sok vagy kevésnek számít?

bepi81

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 23129
Re:CT
« Válasz #417 Dátum: 2016.02.24 14:18:08 »
Persze tudom, hogy ki kell próbáljam ahhoz hogy tudjam megfelel-e nekem csak kíváncsi vagyok másoknak mi a tapasztalata. Egy ismerősöm mesélte, hogy ő beszélt olyannal aki nem kiméli az autót és így eszik neki 8 litert. Ez sok vagy kevésnek számít?
Ez kb egy konkrét maximális értéknek számít.
4 év E11 fl Corolla liftback 1,4 vvt-i
9 év T22 fl Avensis Wagon 1,8 vvt-i
jelenleg 2007 COV 1,8 vvt-i

paci11

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 31
Re:CT
« Válasz #418 Dátum: 2016.02.24 16:31:19 »

Ez kb egy konkrét maximális értéknek számít.
Szerintem ez tök jó, hogy 8 literrel elvan ha siet az ember ha meg nem akkor 3-mal kevesebbel is. A hibridre is vannak azok a kedvezmenyek mint a zold rendszamos autokra?

kmr

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4497
Re:CT
« Válasz #419 Dátum: 2016.02.24 23:47:11 »
Szerintem ez tök jó, hogy 8 literrel elvan ha siet az ember ha meg nem akkor 3-mal kevesebbel is. A hibridre is vannak azok a kedvezmenyek mint a zold rendszamos autokra?
Nincsenek.