Szerző Téma: CT  (Megtekintve 158528 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
Re: CT
« Válasz #150 Dátum: 2010.11.28 18:34:22 »
Az érdemi részen túl vagyunk. Egész nap vezettünk, városban, országúton, autópályán és zárt pályán is. A CT200h mellett kipróbáltuk a versenytársakat is, többféle (dízel) motorral, kézi és automata váltóval is.
Ez az autó nem egy Lexus emblémás Auris/Prius. Elhihetitek, állja a sarat a többivel (BMW 1, Audi A3, Alfa Julietta). A futóműve közel olyan, mint az IS-é. A régié.
Abszolút pozitív csalódás volt a kocsi. Képek hamarosan.

Makaveli

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 627
    • http://www.youtube.com/watch?v=P07dJEbG8zM&feature=related
Re: CT
« Válasz #151 Dátum: 2010.11.28 18:39:53 »
Az érdemi részen túl vagyunk. Egész nap vezettünk, városban, országúton, autópályán és zárt pályán is. A CT200h mellett kipróbáltuk a versenytársakat is, többféle (dízel) motorral, kézi és automata váltóval is.
Ez az autó nem egy Lexus emblémás Auris/Prius. Elhihetitek, állja a sarat a többivel (BMW 1, Audi A3, Alfa Julietta). A futóműve közel olyan, mint az IS-é. A régié.
Abszolút pozitív csalódás volt a kocsi. Képek hamarosan.


És a vetélytársakat sikerült leiskoláznia?

Hogy látod?
Ex IS300 tulaj :)

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
Re: CT
« Válasz #152 Dátum: 2010.11.28 18:59:04 »
Nem az volt a lényege a mai programnak, hogy a CT-t domborítsák, gyakorlatilag lehetőséget biztosítottak, hogy mi magunk mérjük fel az autót.
A személyes véleményem az, hogy minimum megállja a helyét. Furcsa volt pl. azt egymás után beülve a különféle autókba megtapasztalni, hogy hiába érzi az ember sokkal gyorsabbnak a dízelt, mégis, a kihelyezett sebességmérő alapján ott, ahol mondjuk az Audi vagy a BMW 81-re gyorsult ott a CT 78-79-re, ami gyakorlatilag jelentéktelen eltérés. Nyilván van az autóban olyan dolog is, ami ízlés kérdése (pl.: formák), de nekem tetszik a CT. Auris HSD vagy Prius III nekem nem kellene, de ha azt mondanák, hogy elcserélhetem erre az IS-t, akkor komolyan elgondolkoznék rajta.

Makaveli

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 627
    • http://www.youtube.com/watch?v=P07dJEbG8zM&feature=related
Re: CT
« Válasz #153 Dátum: 2010.11.28 19:02:10 »
Nem az volt a lényege a mai programnak, hogy a CT-t domborítsák, gyakorlatilag lehetőséget biztosítottak, hogy mi magunk mérjük fel az autót.
A személyes véleményem az, hogy minimum megállja a helyét. Furcsa volt pl. azt egymás után beülve a különféle autókba megtapasztalni, hogy hiába érzi az ember sokkal gyorsabbnak a dízelt, mégis, a kihelyezett sebességmérő alapján ott, ahol mondjuk az Audi vagy a BMW 81-re gyorsult ott a CT 78-79-re, ami gyakorlatilag jelentéktelen eltérés. Nyilván van az autóban olyan dolog is, ami ízlés kérdése (pl.: formák), de nekem tetszik a CT. Auris HSD vagy Prius III nekem nem kellene, de ha azt mondanák, hogy elcserélhetem erre az IS-t, akkor komolyan elgondolkoznék rajta.


Pontosan erre voltam kíváncsi  ;)
Ex IS300 tulaj :)

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
Re: CT
« Válasz #154 Dátum: 2010.11.28 19:12:03 »
Azt persze hozzátenném, hogy ez nem egy sportautó, az IS250 jobban gyorsul, nyomatékosabb. De vezetni nagyon jó, mert tényleg remek futómű került alá, jó a belső kialakítása is, sport módban nagyon direkt lesz a kormányzás (ez pl. direktebb, mint a mostani IS!, kevesebb az ütközéstől-ütközésig tartó kormányfordulat), az LFA után ebben van a legjobb oldaltartású ülés a mostani Lexusokban, stb.
Rakom a képeket a gépre, de lehet, hogy már csak otthon lesz időm publikálni őket.

Makaveli

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 627
    • http://www.youtube.com/watch?v=P07dJEbG8zM&feature=related
Re: CT
« Válasz #155 Dátum: 2010.11.28 19:21:08 »
Azt persze hozzátenném, hogy ez nem egy sportautó, az IS250 jobban gyorsul, nyomatékosabb. De vezetni nagyon jó, mert tényleg remek futómű került alá, jó a belső kialakítása is, sport módban nagyon direkt lesz a kormányzás (ez pl. direktebb, mint a mostani IS!, kevesebb az ütközéstől-ütközésig tartó kormányfordulat), az LFA után ebben van a legjobb oldaltartású ülés a mostani Lexusokban, stb.
Rakom a képeket a gépre, de lehet, hogy már csak otthon lesz időm publikálni őket.


Kivárjuk :)

De majd mesélj a környezetről is.
Ex IS300 tulaj :)

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
Re: CT
« Válasz #156 Dátum: 2010.11.28 19:26:49 »
A környezetről majd máshol, bevezetésként annyit, hogy az az apartman, aminek az árába nem fér bele a külön fizetős (22 euró/24h) internet az 2105 Euró/nap (igen, kettőezer-egyszáz-öt euró).
Lefotóztam az ártáblát a szobában, ha valaki nem hinné...

Kgabe

  • S6 forever
  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9802
Re: CT
« Válasz #157 Dátum: 2010.11.28 20:32:38 »
Még jó, hogy volt kéznél defibrillátor :eek:

CTh meg kéne kategória. Megígéred, hogy szólsz időben, ha esetleg sikerül hozni pénteki talira? :whistling:
Gabe 254.

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
Re: CT
« Válasz #158 Dátum: 2010.11.28 23:38:27 »
Persze, de az nem mostanában lesz... Decemberben indul a gyártása, ami azt jelenti, hogy leghamarabb február/március környékén lesz autónk.

Kgabe

  • S6 forever
  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9802
Re: CT
« Válasz #159 Dátum: 2010.11.28 23:47:26 »
Sebaj, addig legalább a hó is elolvad.
Amúgy asszem kicsit fáradt vagyok: mondom magamnak miről nem tudok? Debrecenben gyártják majd ezt a gépet?!? :lol:  :ph34r:
Gabe 254.

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
Re: CT
« Válasz #160 Dátum: 2010.11.28 23:54:13 »
Hát, arról még én sem tudok.  :D


[a csatolmányt egy admin törölte]

sghu77

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2439
Re: CT
« Válasz #161 Dátum: 2010.11.29 07:26:35 »
Akkor jövőre csaphatunk egy nagy CT-néző banzájt? Benne vagyok én is... :flowers: :)

Nagyon tetszik a gép...

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
Re: CT
« Válasz #162 Dátum: 2010.11.29 07:39:00 »
Összehozunk majd valami közös tesztet ha megjönnek az autók.

Az autó nekem is tetszik, itt többféle előszériás modell van, némelyiknek még alvázszáma sincs... A belső anyagok sok helyen egyforma, fekete műanyagból vannak, nem a végleges belsőt tették bele, bár van 1-2 olyan is, ami szerintünk már nagyon "gyártás közeli" állapotban van.

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
Re: CT
« Válasz #163 Dátum: 2010.11.29 13:57:12 »
Nizzában ülünk a reptéren... Müncehen keresztül mennénk haza, de nem indult el a gépünk (1kor kellett volna), mert nagy havazás van a németeknél.
Néhány járatot már töröltek, a minénkről még nincs hír.

sghu77

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2439
Re: CT
« Válasz #164 Dátum: 2010.11.29 14:00:28 »
Ajjaj. Hát jó szelet, kevés havat! :)