Szerző Téma: " CSAK erős IDEGzettel !!! " ( Durva poénok, etc .. )  (Megtekintve 122833 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re: " CSAK erős IDEGzettel !!! " ( Durva poénok, etc .. )
« Válasz #165 Dátum: 2011.01.07 17:26:28 »
Hajlakk helyett WC-illatosítót használni... Ezt tesóm követte el egyszer... Én viszont dezodor helyett alkalmaztam egyszer a WC-illatosítót  [rohog]
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

BloodRedSandman

  • Vendég
Re: " CSAK erős IDEGzettel !!! " ( Durva poénok, etc .. )
« Válasz #166 Dátum: 2011.01.07 17:43:40 »
Na úgylátom mégsem maradtam egyedül a hülyeségben :) Kicsi a boiler és régi, tehát lassan melegít, de azt is lassan :)

Rendeltem a Mcdriveba és a második ablaknál elfelejettem megállni, tehát csak fizettem és eljöttem.. nem volt pofám visszamenni a mögöttem jövő autók miatt, tuti volt kavarodás.. :)

Nagycitrom

  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9392
  • 2017. T27 2ZR-FAE
    • Dentmill Frézközpont
Re: " CSAK erős IDEGzettel !!! " ( Durva poénok, etc .. )
« Válasz #167 Dátum: 2011.01.07 17:52:02 »
Cimbi, a mekdönci szeretettel visszavár  :clap:   Te vagy a legjobb vevőjük (az alkalmazottak meg majd jól elhíznak miattad  :lol:)

Hetente kb. 3-5 alkalommal megyek postára dobozos levelet, csomagot feladni. Jó a postánál észrevenni, hogy csak az ajánlott szelvényt hoztam, a dobozt nem (a pénztárca nem gond, már jól ismernek, majd legközelebb rendezem  :innocent: )

lablac

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 6859
Re: " CSAK erős IDEGzettel !!! " ( Durva poénok, etc .. )
« Válasz #168 Dátum: 2011.01.07 18:05:30 »
Anno hajnalban Bergamobol Milano fele indultam el, nem Verona fele. A GPS vegig pofazott, hogy fordulj mar meg. En meg csak neztem mi a baja. Akkor kezdett csak gyanus lenni, amikor mar a milanoi reggeli dugoban alltam.  [rohog]


Voltak:  '08 Auris 2.0 D-4D Sol; '05 Honda Jazz 1.2 i-DSI S Cool, '09 Honda Accord 2.4 i-VTEC EX

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26327
Re: " CSAK erős IDEGzettel !!! " ( Durva poénok, etc .. )
« Válasz #169 Dátum: 2011.01.08 15:36:30 »
Nyáron egy kevésbé meleg napon este lefekvés előtt keresem a pizsamanadrágomat. Valahogy nem ugrik be, reggel hova tettem, a helyén nincs csak a felső, a többi szobában sincs, a szennyestartóban sincs, mosni nem mostunk. Sehol sincs. Ekkor magamra nézek...  :clap: :eek: :wacko:
music     

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re: " CSAK erős IDEGzettel !!! " ( Durva poénok, etc .. )
« Válasz #170 Dátum: 2011.01.08 16:24:25 »
Én egyszer majdnem elindultam a suliba, pizsinadrágban  :clap: ... Ez még gimiben volt. Az lett volna még a szép  :lol:
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

favágó

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 653
Re: " CSAK erős IDEGzettel !!! " ( Durva poénok, etc .. )
« Válasz #171 Dátum: 2011.01.08 23:03:10 »
95 nyarán katonai kiképzésen voltam. Lábsérülés miatt pár napra konyhára osztottak be pihenni.Bejött egy morcos felettes és ahogy meglátott már startbol üvöltött nekem.Én persze kisé végigmustráltam jó alaposan mielött telyesitettem volna a parancsát,erre ő mégjobban felkapta a vizet és megigérte h. másnap ugy megtáncoltat h. megbánom azt is h. megszülettem,ugyanis másnap ő lett volna a szolgálatos tiszt. A szakács nagyon ajánlotta h. másnap kerüljem el valhogy a konyhát ugyanis ő ismerte az ipse haragos természetét,de tehetetlen voltam.Egész este azon imádkoztam h. mentsen meg az úr e férfi haragjátol.Másnap konyha,a pali sehol.Kérdem a szakácsot aki közli velem h.ne is várjam mert az este belefulladt ittasan a folyoba.
“A tétlenség rozsdája többet árt, mint a munka általi kopás”

szkaresz27

  • Vendég
Re: " CSAK erős IDEGzettel !!! " ( Durva poénok, etc .. )
« Válasz #172 Dátum: 2011.01.08 23:48:53 »
1998 Ősi....tél...k. nagy köd.... részegen kijöttem a diszkóból és nagy okosan majd gyalog elindulok haza....-10fok....ehe....elindultam...csak én is jobbra fordultam ki,nem balra......az hagyján hogy tutti árokparttól árokpartig közlekedtem,de az térített észhez amikor megláttam a várpalota előtt a tavakat..... kb bő 5-6km gyaloglás.....utána visszafordul...újra Ősi,Nádasdladány,majd Sárkeszi.....Több ilyen mutatványom is volt...
Másik segg részegen 16évesen nyárfaállítás....motorral mentünk földúton....azaz folyóparton....250es etz haver mögöttem ült.....(egy darabig) Nagykeszin vettem észre hogy nincs mögöttem....visszafordulok,hogy mi a pics.a van,hát a barom leesett mögülem seggre,és a földút közepén ül és szakad a röhögéstől!!(jah nem tudott kapaszkodni mert az egyik kezében ásó,a másik kezében csákány volt) Mondanom se kell hogy másnap a motort is úgy kellett megkeresni,mert az egyik csaj háza előtt otthagytam!! :D:D

Apámnak volt még egy érdekes trükkje.....80-as években fehér dacia-nk volt...apám haverjának is,aki közvetlen szomszédunk volt,egymás mellett állt a 2 autó...a mienk 1300as az övé 1310es!! Dacia-ról tudni kellett hogy az ajtó kulccsal nagyon sok másik dákót is ki lehetett nyitni!! Fater egyik reggel kómásan lemegy ,kinyitotta,beült,és indítana de nem megy neki,nem fordult el a kulcs,akkor nézett körül hogy kicsit másabb a műszerfal.....akkor esett le neki hogy Janibá' autójába ült be!! :innocent:

A legnagyobb storry nem velem történt meg hanem haverral,és elmesélték csajával!! Egyik éjjel ez a barom,véletlenül ráfordult csajára,el is kezdtek xxxxx-elni,és ez az állat akkor kelt fel mikor már érezte hogy valami jó,de a csaj is akkor kezdett csak észhez térni,szóval félig álmukban k.féltek egy jót!! :D De a barom még röhögve el is mesélte!!

A másik storry is haverommal történt meg....elfelejtette hogy erős paprikát evett mielőtt elkezdte barátnőjét (most már feleségét) szájjal kényeztetni,,,,,,FOLYTASSAM?? szerintem tudjátok a storry végét... :D:D:D [rohog]

Roli spanommal el szoktuk hordani tesóm(nővérem) autóját csajozni,még csikó korunkban!! Tesó másnap takarította az autót,ablakpucolás kívülről,azt hitte vmi bogár kenődött szét az első szélvédőn...kapargatja semmi...nem kopik....erre belülről is elkezdte kapargatni......(mire rájött mi az) Túl jól sikerült az este...összeszedtünk két pu.ncist.....valami meg mellé ment...pazarolt vmelyik kis r.ibi!! Hát nem kell mondanom hogy 2 hét autóelvonás volt,anyá.zásokkal és röhögéssel tarkítva!! :D:D

musspici

  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1755
Re: " CSAK erős IDEGzettel !!! " ( Durva poénok, etc .. )
« Válasz #173 Dátum: 2011.01.09 06:49:13 »
1998 Ősi....tél...k. nagy köd.... részegen kijöttem a diszkóból és nagy okosan majd gyalog elindulok haza....-10fok....ehe....elindultam...csak én is jobbra fordultam ki,nem balra......az hagyján hogy tutti árokparttól árokpartig közlekedtem,de az térített észhez amikor megláttam a várpalota előtt a tavakat..... kb bő 5-6km gyaloglás.....utána visszafordul...újra Ősi,Nádasdladány,majd Sárkeszi.....Több ilyen mutatványom is volt...
Ismerve a környéket, azt kell mondjam szép teljesítmény részegen. [rohog] [rohog]
musspici 242
Toyota Prius 4 PHV

szkaresz27

  • Vendég
Re: " CSAK erős IDEGzettel !!! " ( Durva poénok, etc .. )
« Válasz #174 Dátum: 2011.01.09 09:11:29 »
nekem mondod?? nyáron aludtam is búzatáblában,csak másnap viszketett a hátsóm!! :D:D
Egyébként Ősi Keszi távolságot többször is lesétáltam anno,egy h. pi.csa miatt miket meg nem tesz az ember??!! :surrender: :innocent:
« Utoljára szerkesztve: 2011.01.09 09:13:00 írta szkaresz »

lasi

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8541
Re: " CSAK erős IDEGzettel !!! " ( Durva poénok, etc .. )
« Válasz #175 Dátum: 2011.01.16 22:15:52 »
3:25 töl.
Gabo haverom csöppet jol érezte magát :devil: [rohog]
Corolla AE86GT 20V (1984) Corolla AE86GT 16V (1985),Lexus IS 250 Mark Levinson (2008)Eladva
Corolla 1.4 D4D   (2005)Eladva!  2.0 D4d RAV4  (2005)Eladva, 2.2D4d Rav4 (2007) ,2.4D Hilux (1994)Eladva, 2.4D Hiace (1999)Eladva, 2.5 D4d Hilux (2009) 2.4 TD Hilux (2000)

bepi81

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 23131
Re: " CSAK erős IDEGzettel !!! " ( Durva poénok, etc .. )
« Válasz #176 Dátum: 2011.01.17 09:10:16 »
...a lényeg tekintetében egyet értek vele, még így józanul is!  :D
4 év E11 fl Corolla liftback 1,4 vvt-i
9 év T22 fl Avensis Wagon 1,8 vvt-i
jelenleg 2007 COV 1,8 vvt-i

pzs

  • Vendég
Re: " CSAK erős IDEGzettel !!! " ( Durva poénok, etc .. )
« Válasz #177 Dátum: 2011.01.19 10:31:18 »
Jövőre kezdik nyomni az ötvenezer forintos bankjegyeket.
Cicciolina és Rózsa Sándor lesz rajta, jelképezve, hogy ***a
betyár világ gyün ...



BloodRedSandman

  • Vendég
Re: " CSAK erős IDEGzettel !!! " ( Durva poénok, etc .. )
« Válasz #178 Dátum: 2011.01.27 14:43:32 »

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22265
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
Re: " CSAK erős IDEGzettel !!! " ( Durva poénok, etc .. )
« Válasz #179 Dátum: 2011.01.27 17:12:15 »
Csak szerette volna, ha 180 fölé megy a kisautó. Szerintem alacsonyabb sebesség is sok volt adott pillanatban. Ezzel együtt remélem azért nem lett nagy baja a sofőrnek.
Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.