Szerző Téma: Mennyit érne meg Nektek egy jól szervezett autós találkozó a Hungaroringen?  (Megtekintve 48712 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

BloodRedSandman

  • Vendég
Ha minden jól megy akkor igen 300autót legalább szeretnénk ha megjelenne,de nem tiltanánk ki azokat sem akik off autóval érkeznének hadd nézelődjenek akár autózzanak is.Kalács meg ilyen finomságok sztem lesznek,de ne haargudjatok nem felnire tekerve ;)

Minden 10.kalácsban ajándék silencer sponsored by szuti?  :D

pzs

  • Vendég
Honnan fogunk 300an (marmint 300 auto) osszegyulni? Megis meg lesznek hivva masik japan marka kepviseloi vagy mindenki szol annak akit ismer?  :hmmmm:

Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
Brscimbi az kemény lenne kicsit árban:-))

Az a terv hogy Toyota,Honda,Mazda,Subaru,Nissan,Mitsubishik lennének még ott.Közülük szerintem meglenne a 300 autó.

Nova azért is lenne csak 15 perc vagy 20 perc a menetidő a pályán hogy mindenki épségben fel tudjon menni a második alkalommal is.Szóval nem kell igazán időre autózni inkább csak autózni a márkatársakkal.Mindeki persze csak akkor mehet fel ha az autója teljesen jó műszaki állapotban van.

BloodRedSandman

  • Vendég
Az a terv hogy Toyota,Honda,Mazda,Subaru,Nissan,Mitsubishik lennének még ott.Közülük szerintem meglenne a 300 autó.

Hogyha anno az én felvetésemre miszerint hívjuk a hondásokat az volt a válasz hogy sok lenne a 600honda.... így ez nem lesz kicsit sok????

tutinet

  • Vendég
Honnan fogunk 300an (marmint 300 auto) osszegyulni? Megis meg lesznek hivva masik japan marka kepviseloi vagy mindenki szol annak akit ismer?  :hmmmm:

Nem, mindenki szól 10 embernek.  :clap: :cool2: :yes:

Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
Az a terv hogy Toyota,Honda,Mazda,Subaru,Nissan,Mitsubishik lennének még ott.Közülük szerintem meglenne a 300 autó.

Hogyha anno az én felvetésemre miszerint hívjuk a hondásokat az volt a válasz hogy sok lenne a 600honda.... így ez nem lesz kicsit sok????

Ha visszaolvasod azt nem én írtam és sztem 600 hondás nem fog eljönni akár már csak a belépő miatt így annyi toyotás sem sajna akik amúgy jönnének,de mondjuk sokallják a 10ezer körüli összeget.Így mi is kitaláltunk valamit amivel csökkentjük a belépőt,de erről majd kicsit később ;)

Nova a parkoló simán a miénk lehet és  a szlalom is tervben van.

pzs

  • Vendég
Utasnak kb. mennyibe fog kerulni a beugro? 

BloodRedSandman

  • Vendég
Örömlányok is lesznek a ringhez vezető úton? :D

Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
Örömlányok is lesznek a ringhez vezető úton? :D

Ha igen azokat nem mi szervezzük:-))

Pzs ezt még pontosan nem tudom sztem 2-3000ft, a belépő,de utána már ha utasként be akar ülni valaki mellé azt meg próbáljuk megszervezni.Kivéve ha versenyző mellé akar beülni,de erre még visszatérünk.

tutinet

  • Vendég
Van pár rádióadó és tvadó ahol élőbe be lehet telefonálni mondjuk azért, hogy kérjünk egy zenét és -véletlenül- be lehet hadarni érthetően ezt a talit is, amit szerintem jópár emberke meg fog hallani , főleg egy országos frekvencián. Mire észbekapnak már elmondtad...... Meg vannak ezek a nagy plakátok, azokat is le lehet ragasztani pár helyen, hetekig a kutya se nyúl hozzájuk úgyee, főleg a hungária körűton, repülőtéri gyorsforgalmin, m3 m5 kivezetőn tudok helyeket.


Én benevezek 1-2 akcióra, másvalaki ?????  :cool2: :D :D :whistling:

BloodRedSandman

  • Vendég
Én benevezek 1-2 akcióra, másvalaki  :cool2: :D :D :whistling:

Én is benevezlek!!! Hajrá!! Majd írj hogy mivolt!!! :D :D

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
Van pár rádióadó és tvadó ahol élőbe be lehet telefonálni mondjuk azért, hogy kérjünk egy zenét és -véletlenül- be lehet hadarni érthetően ezt a talit is, amit szerintem jópár emberke meg fog hallani , főleg egy országos frekvencián. Mire észbekapnak már elmondtad...... Meg vannak ezek a nagy plakátok, azokat is le lehet ragasztani pár helyen, hetekig a kutya se nyúl hozzájuk úgyee, főleg a hungária körűton, repülőtéri gyorsforgalmin, m3 m5 kivezetőn tudok helyeket.

Szeretem az ilyen gerinces megoldásokat....
Amúgy a rádiók élő kívánságműsoraiban a betelefonálók nem élőben kerülnek adásba.  ;)

tutinet

  • Vendég

Szeretem az ilyen gerinces megoldásokat....
Amúgy a rádiók élő kívánságműsoraiban a betelefonálók nem élőben kerülnek adásba.  ;)

Ha jobbat tudsz, szólhatsz.
De mi a gerinctelen ebben ?  Mivel nonprofit önfenntartó lenne a rendezvény , nyugodtan el lehet mondani.  Amúgy véleményszabadság van a rádiókban vagy te nem ennek a pártján vagy ????

Nem hallgatsz roxyt pl. mert ott élőben telóznak be.
« Utoljára szerkesztve: 2010.01.19 22:54:05 írta tutinet »

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
A slágernél biztosan nem így volt, ezt tudom...

Amúgy tudok jobbat: reklámnak hívják.

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
Ó, már megint ez a rohadt hozzászólás átszerkesztés. Mire megírom a választ, már más a hozzászólás.