Szerző Téma: Mennyit érne meg Nektek egy jól szervezett autós találkozó a Hungaroringen?  (Megtekintve 48821 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Konrad

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1314
Tököl olcsóbb,de oda annyian nem jönnének más a célcsoport és ott nem lehet megrendezni azt amit akarunk.Rábaring nincs jözel ámbár éléetveszélyes a döntött pálya miatt sok a crash.Hungaroring lesz az amit mi szervezünk.Kb 1 hónap múlva elmondom a részleteket és akkor tiszta lesz miért is a Hungaroring kell ;)

Pedig az écsi ovál nagyon jó, bár csak a kapuig jutottam, illetve a parkolóban hülyültem. Volt kollegák mentek egy ex HC-s Ivecoval 24 tonna műterheléssel 90-el a kanyarba, azt mondták lassítani nem szabad mert akkor borul a kamion!

A Hungarorin tényleg élmény mert szintén mondták, hogy Wartburgal is végigmentek, még a HC-s időkben :D.



Konrád

Konrad

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1314
Mozso!

A Rábaring be van zárva hétköznap, egy őr áll.Nem olyan kicsi ám,mert több pályarészből áll! (elég sokszor fenn voltam már-écsi az oldalbordám)
Amúgy a VW találkozó pl ott volt a nyáron, Subaru tali is volt ott már, tehát bérelhető!
Abban egyet értek, hogy inkább találkozókra való, illetve tesztpályának készült. (Nekem bejön a hegy tetőn feeling nagyon, háta mögött a Pannonhalmi borvidék.)
Amikor készült az új TT jó párral szembe találtam magam Écsen!
Konrád

Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
Sőt Konrad még trabanttal is versenyeztek vele a régi időkben.Nagyon komoly ;)

Igen a rábaringgel aza baj ha ott az ovál részen elveszed a gázt akkor lecsúszol az ívről és crash.Emiatt is volt ott halálos baleset.A másik hogy messze van eléggé a Hungaroringre sztem többen eljönnének ebben biztos vagyok.

ToTo

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1597

Remélem marad a Hungaroring, teljesen más érzés ott kőrözni és egyedibb a többihez képest!  :sorcerer:
Toyota Yaris T SPORT
153



Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)

Remélem marad a Hungaroring, teljesen más érzés ott kőrözni és egyedibb a többihez képest!  :sorcerer:

Biztosan Hungaroring lesz.

szkaresz27

  • Vendég
Tököl olcsóbb,de oda annyian nem jönnének más a célcsoport és ott nem lehet megrendezni azt amit akarunk.Rábaring nincs jözel ámbár éléetveszélyes a döntött pálya miatt sok a crash.Hungaroring lesz az amit mi szervezünk.Kb 1 hónap múlva elmondom a részleteket és akkor tiszta lesz miért is a Hungaroring kell ;)

Megosztjuk a pályát a forma1el?:) Szegény sumit letolnám avéval :D
Szerintem olyan amatőr embereket oda se engednénk mint a schumi....különben is,öreg az már ahhoz...mióta nem versenyez már!! :D :D :ph34r:

hnova

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 208
  • élőszövet a fémvázban
Hívjunk honda klubbot, az is japán... és akkor már hátha! Ma voltam ricsinél olvasd el avetuningban!
honda minden évben jár oda...komám mindíg szokott hívni, van egy-két állat, de inkább azért nem megyek mert nincs pofám... :innocent:
taaaaaavasz vááááááá  :tt1:

Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
Hívjunk honda klubbot, az is japán... és akkor már hátha! Ma voltam ricsinél olvasd el avetuningban!
honda minden évben jár oda...komám mindíg szokott hívni, van egy-két állat, de inkább azért nem megyek mert nincs pofám... :innocent:

Sztem tökölre járnak asszem áprilisban van az éves nagytalijuk.

hnova

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 208
  • élőszövet a fémvázban
Hívjunk honda klubbot, az is japán... és akkor már hátha! Ma voltam ricsinél olvasd el avetuningban!
honda minden évben jár oda...komám mindíg szokott hívni, van egy-két állat, de inkább azért nem megyek mert nincs pofám... :innocent:

Sztem tökölre járnak asszem áprilisban van az éves nagytalijuk.
Kiskunlacháza nekik a nagy évadnyitó áprilisban, és valamikor tavasz-nyár körül szokott lenni ha van a hungaroring... :hmmmm: lehet hogy az HBKM (hondabarátok mittudomén)-es tali azért nincsenek rajta "annyian" ,de az elmúlt 4évben már kétszer hívott a haver, valszeg nem ritka hogy ott leledzenek.
egy időben az alfásokkal jártak együtt mindenhova, az ő arányuk nagyjából hasonló lehetne miránk is. közös évadnyitót még pártolnám (azon szinte mindíg ott vagyok), de a ringen tényleg sokan lennénk együtt...egyébként a miénkre ha összejön, van valami minimális létszám?
taaaaaavasz vááááááá  :tt1:

BloodRedSandman

  • Vendég
egyébként a miénkre ha összejön, van valami minimális létszám?

asszem 300fő

hnova

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 208
  • élőszövet a fémvázban
egyébként a miénkre ha összejön, van valami minimális létszám?

asszem 300fő
jaaa akkor ez volt a 10karikát kell várni dolog...időben nem tudom ki mennyit akar menni, nekem a gyári pihepuha fékem kb 4-5kört bír ha rendesen nyomom, utána üveg. +levezető, melegítő kör...hááááát
mondjuk közben valamelyik alsó parkolót ki lehetne üríteni egy kis szlalom erejéig gondolom... :szemez:
taaaaaavasz vááááááá  :tt1:

BloodRedSandman

  • Vendég
nekem a gyári pihepuha fékem kb 4-5kört bír ha rendesen nyomom

Minek az? Nem lesznek lámpák :D

hnova

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 208
  • élőszövet a fémvázban
nekem a gyári pihepuha fékem kb 4-5kört bír ha rendesen nyomom

Minek az? Nem lesznek lámpák :D
és utána afterparty a felniken sült tükörtojásokból  :clap:
taaaaaavasz vááááááá  :tt1:

BloodRedSandman

  • Vendég
nekem a gyári pihepuha fékem kb 4-5kört bír ha rendesen nyomom

Minek az? Nem lesznek lámpák :D
és utána afterparty a felniken sült tükörtojásokból  :clap:

Én kűtrőskalácsot tekernék rá!!! :D

Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
Ha minden jól megy akkor igen 300autót legalább szeretnénk ha megjelenne,de nem tiltanánk ki azokat sem akik off autóval érkeznének hadd nézelődjenek akár autózzanak is.Kalács meg ilyen finomságok sztem lesznek,de ne haargudjatok nem felnire tekerve ;)