Szerző Téma: Mennyit érne meg Nektek egy jól szervezett autós találkozó a Hungaroringen?  (Megtekintve 48806 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

kmr

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4497
A ringes program alapvetően jó ötlet, de ahogy írtad ehhez nagy létszám kell. Ez pedig előre láthatóan egy csomó hülye megjelenését is előrevetíti. :(

Satriani

  • Vendég
Akkor csináljunk elitista bulit fejenként 40 ezerért, és csak a jófej-tesztet eredményesen kitöltők mehetnek!  :clap:

Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
A csomó hülye miatt vannak a szabályok.Pont a ringen egy amatőr versenyen volt hogy odaverte az egyik skyline-os az autóját a másik eg driftelt.MInd2 el lett zavarva és nem a szervezők hanem a Hungaroring tette meg ezt.Tehát hülyék kilőve.

kmr

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4497
Akkor csináljunk elitista bulit fejenként 40 ezerért, és csak a jófej-tesztet eredményesen kitöltők mehetnek!  :clap:
Látom érted mire gondoltam...

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
Mondjuk az is kérdéses, hogy ekkora bevétel eléréséhez mekkora létszám kell, és így mennyi idő jut egy autónak a pályán?

Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
Rám is rámszóltatok 1 alkalommal kakucson,aztán abbahagytam.Szal sztem 1 rászólás aztán fej vagy gyomor és indulás haza,de mondom ezt nem mi hanem a Hungaroring versenyszabályzata írja hogy ne legyenek felesleges barmok akikkel nem lehet bírni.

1 20 pecres autózáson ami pl a nyílt nap ott 30-40 autó van fent egyszerre.Annál több nem lehet és nem is kell.Emiatt lennének kategóriák hogy ne legyen túl gyors jármű mellett túl lassú 1 időben.Így ha reggel 9-től du 5-ig számolod akkor félóránként elég sok autó tud menni a pályán.Lenne lehetőség arra is hogy 1 autó többször is menjen és lehet hogy nem akar mindenki 2-3 alkalommal menni a saját autójával,de máshoz beülne 1 körre.1 utas szállítható a ringen is szóval autónként 2*20 perc biztosan lenne.

BloodRedSandman

  • Vendég
És mi történne akkor ha mondjuk az idei nyári találkozót a Hungaroring re szerveznénk? Mert van olyan mint kakucsring, ha jól tudom még nemvolt tali ott soha, és még a sok ember is garantált lenne... sztem lenne benne ötlet... Nah?

Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
Hány éve mondom...:-)

A gond csak az hopgy toyotásokból nem jönne össze annyi ember hogy a bérleti díj kijöjjön....

BloodRedSandman

  • Vendég
Hány éve mondom...:-)

A gond csak az hopgy toyotásokból nem jönne össze annyi ember hogy a bérleti díj kijöjjön....

Hívjunk honda klubbot, az is japán... és akkor már hátha! Ma voltam ricsinél olvasd el avetuningban!

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
Kicsit erős lenne egy olyan Toyota találkozó, ahol van 100 Toyota meg 600 Honda.
Ráadásul a Honda tipikus Boyracer autó....

Amiről ti beszéltek az a Japfest.....

BloodRedSandman

  • Vendég
Amiről ti beszéltek az a Japfest.....

Akkor legyen Japfest. És mondjuk nem az éves toyotali helyett, hanem melett. A 3milkát meg elfelezzük, vagy harmadoljuk másokkal. Engem nem zavar ha sokan vagyunk csak a pályán ne legyen dugó :D

ToTo

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1597

Szuti, csak pályázásra gondoltatok vagy esetleg gyorsulásra is? Milyen egyéb programok, illetve vetélkedők merültek fel?
Toyota Yaris T SPORT
153



Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
Japfest semmiképp nem lenne,de az elv az.Tehát a névvel nem akarunk játszani nem tudjuk le van védve vagy sem.Bármilyen autós ügyességi akár drift és bemutató is belefér még az off road pálya használata is.Minden megbeszélés kérdése meg az anyagiaké.

Nem érdekelne a boyracerek ha a szabályok szerint közlekednek:-)))

tutinet

  • Vendég
Kicsit erős lenne egy olyan Toyota találkozó, ahol van 100 Toyota meg 600 Honda.
Ráadásul a Honda tipikus Boyracer autó....


 [rohog] [rohog]

Ma új szót tanultam: boyracer.  :clap:
van girlracer is ?

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22261
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
Japfest semmiképp nem lenne,de az elv az.Tehát a névvel nem akarunk játszani nem tudjuk le van védve vagy sem.Bármilyen autós ügyességi akár drift és bemutató is belefér még az off road pálya használata is.Minden megbeszélés kérdése meg az anyagiaké.

Nem érdekelne a boyracerek ha a szabályok szerint közlekednek:-)))

Nos, a Japfest le van védve, de ez nem akadály, jól ismerem a Japfest rendezvény csapatát, mivel annó én is tagja voltam a Japfest tököli rendezvényént lebonyolító "személyzetnek".
Ha ebben gondolkodunk, akkor szvsz. lehet akár Japfest is akár, csak össze kell hangolni a dolgokat. Ha jól emlékezem 385 autó körül volt a végfe a rendezvénynek akkor.

A Hungin legalább nem kellene személyzetet adni, ha jól értem, ennyi előnye biztosan van. 

Beszélgessünk róla, lenne igény?
Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.