Szerző Téma: Avensis Tuning  (Megtekintve 124961 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

BloodRedSandman

  • Vendég
Re: Avensis Tuning
« Válasz #45 Dátum: 2010.01.10 23:20:17 »
Ha egyszer kész lesz az ami majd eldől hogy milesz:) Értitek?!?!:D Akkor már tudni fogom valszeg hogy mit hogy merre. Tehát nem lesz olyan nagy dolog ideoda szerelgetni... majd vizsga előtt meg után... az meg hogy én bármit is bejelentsek....az így hogyismondjam....elég irreálisnak tűnik részemről... de ha mérőpaddal fognak járkálni a rendőrök! Na akkor bejelentem majd:)

Nem kell ahhoz meropad.... Eleg lesz ha alazod majd a TT-t autopalyan... :D

Ennek örömére holnap reggel letolok mindekit nulláson :D

Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
Re: Avensis Tuning
« Válasz #46 Dátum: 2010.01.11 08:35:48 »
Úgy néz ki belemegy a 3sgte az avédba ;)

kleingy

  • Moderátorok gyöngye
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 13346
Re: Avensis Tuning
« Válasz #47 Dátum: 2010.01.11 08:48:01 »
Ennek örömére holnap reggel letolok mindekit nulláson :D
Nagyszerű, elveszik a jogsid és nem lesz gond az átépítés kérdésével egy darabig.  :D
         

Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
Re: Avensis Tuning
« Válasz #48 Dátum: 2010.01.11 09:15:19 »
Ennek örömére holnap reggel letolok mindekit nulláson :D
Nagyszerű, elveszik a jogsid és nem lesz gond az átépítés kérdésével egy darabig.  :D

Tudod mennyit spórolna mondjuk fél év alatt? ;) :lol:

BloodRedSandman

  • Vendég
Re: Avensis Tuning
« Válasz #49 Dátum: 2010.01.11 10:41:38 »
Úgy néz ki belemegy a 3sgte az avédba ;)

 :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap:

BloodRedSandman

  • Vendég
Re: Avensis Tuning
« Válasz #50 Dátum: 2010.01.11 10:53:39 »
Már csak azt kéne kitalálnom, hogy a mostani moci ami kb tökéletes állapotban van a váltóval együtt mennyit érhet, és kinek kellene, és hogy kijönne e belőle a 3sgte. Ugye a mostani moci 160ezer kilómétert ment, viszont korszerűbb és 2001es. Valamint a váltó is jó állapotban van kuplunggal együtt. Szerintetek be lehetne mondjuk cserélni egy az egyben? Vagy rá kéne fizetnem? Vagy még nyerhetnék is rajta?

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26316
Re: Avensis Tuning
« Válasz #51 Dátum: 2010.01.11 10:57:50 »
Off: A vezetéstechnikai topikban megy a polémia arról, hogy szabadna-e jogsit adni az öregeknek, merthogy olyan veszélyesek(?)...
music     

Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
Re: Avensis Tuning
« Válasz #52 Dátum: 2010.01.11 12:43:04 »
Már csak azt kéne kitalálnom, hogy a mostani moci ami kb tökéletes állapotban van a váltóval együtt mennyit érhet, és kinek kellene, és hogy kijönne e belőle a 3sgte. Ugye a mostani moci 160ezer kilómétert ment, viszont korszerűbb és 2001es. Valamint a váltó is jó állapotban van kuplunggal együtt. Szerintetek be lehetne mondjuk cserélni egy az egyben? Vagy rá kéne fizetnem? Vagy még nyerhetnék is rajta?

A helyedben csak akkor adnám el azt a mocit meg váltót ha pénzszűkében lennék esetleg ha 10 év múlva el akarod adni az autót akkor vissza tudod alakíttatni simává.Be kellene menned a sráchoz hogy megdumáljátok mit hogy lehet...Azt mondta 10 perc alatt megmondja mekkora szívás a meló.Amúgy akinek 3sgt-je van eladó az ritkán akar 2000-res ave mocit cserébe ;)

Priviben írom hova menj.

BloodRedSandman

  • Vendég
Re: Avensis Tuning
« Válasz #53 Dátum: 2010.01.11 16:59:40 »
Nézegetem a felniket és valami szépet szeretnék és eddig a 17"jönnek be! Tudom kicsit nagy meg stb de ha vigyáznék vele akkor nemhiszem hogy nagy gondokat jelentene.

ez tetszik ez 17"


musspici

  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1755
Re: Avensis Tuning
« Válasz #54 Dátum: 2010.01.11 18:45:15 »
A helyedben nem tennék fel 17"-os felniket, maximum 16"-osakat! :innocent: A 17"-os felnire annyira peres gumit kell tenned, hogy minden apró úthiba egy horror lesz neked is, és a szép, új felnidnek is. Ha évente belefér neked egy görgőzés, akkor csináld. Volt kollégám már a jóval minőségibb német utakon vezetve is ágált a Lagunáján fenn lévő 17-es papucsok ellen. Akkor neked milyen lenne az élmény a fővárosban? :hmmmm:
musspici 242
Toyota Prius 4 PHV

Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
Re: Avensis Tuning
« Válasz #55 Dátum: 2010.01.11 21:28:19 »
A helyedben nem tennék fel 17"-os felniket, maximum 16"-osakat! :innocent: A 17"-os felnire annyira peres gumit kell tenned, hogy minden apró úthiba egy horror lesz neked is, és a szép, új felnidnek is. Ha évente belefér neked egy görgőzés, akkor csináld. Volt kollégám már a jóval minőségibb német utakon vezetve is ágált a Lagunáján fenn lévő 17-es papucsok ellen. Akkor neked milyen lenne az élmény a fővárosban? :hmmmm:

A 214 45 17 ha rámegy még nem olyan peres és sztem utcai futóművel nem olyan vészes...

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re: Avensis Tuning
« Válasz #56 Dátum: 2010.01.12 20:25:50 »
Hát arról tudok beszámolni, hogy az Ave II milyen a 215/45x17-es gumival... Nem az igazi, kemény, üt, ráz. Sokkal kényelmetlenebb, mint a 205/55x16-ossal. Kanyarokban persze valamivel jobb; de szvsz nem annyival, ami kompenzálná a komfort-mínuszt. Persze ez nyilván ízlés dolga.
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

tutinet

  • Vendég
Re: Avensis Tuning
« Válasz #57 Dátum: 2010.01.12 22:10:29 »
Nézegetem a felniket és valami szépet szeretnék és eddig a 17"jönnek be! Tudom kicsit nagy meg stb de ha vigyáznék vele akkor nemhiszem hogy nagy gondokat jelentene.


Voltál az illetőnél aki beépítené a motort ?????
Miket mondott ha igen ?

BloodRedSandman

  • Vendég
Re: Avensis Tuning
« Válasz #58 Dátum: 2010.01.12 22:20:19 »
Nézegetem a felniket és valami szépet szeretnék és eddig a 17"jönnek be! Tudom kicsit nagy meg stb de ha vigyáznék vele akkor nemhiszem hogy nagy gondokat jelentene.


Voltál az illetőnél aki beépítené a motort ?????
Miket mondott ha igen ?

Szia! Úgy volt hogy holnap megyek, de mivel bekell mennem dolgozni csak csütörtökön! Akkor megyek ricsiékhez, és a megrendelt indexbúrámért is:) Most az eladom az alufelnitgumival és veszek helyette alufelnitgumival project van még tervbevéve...

BloodRedSandman

  • Vendég
Re: Avensis Tuning
« Válasz #59 Dátum: 2010.01.12 22:46:01 »
Lenne egy kérdésem:

     Gondolkodok egy toronymerevítőn.. Mivel nemigazán van avensishez a piacon... viszont le tudnám gyártatni. Családban nagyfater lakatos és elég jó, kerítéseket csinál meg stb egyszóval jól megy neki. Szóval ha pontosan lemérném hogy merre hogy fér el, majd megcsináltatnám vele akkor az lenne olyan mint amilyeneket árulnak? Félreértés ne essék, nem olcsón gányolni akarok, de mivel nem árulnak és ha csináltatnám akkor ugyanígy csinálnák valszeg csak sokkal drágábban, akkor már miért ne válasszal ezt az utat?! Vagy van valami amire iyenkor nagyon kell figyelni? Megközelítheti ez a "gyári" minőséget? Van ismerősöm aki fényező és még le is fújná nekem. Szerintetek ez gányolás? Vagy tökmind1, mert ugyanazt a hatást érném el vele... Egyáltalán az ilyeneknek van valami hatása érzetre?