Típusok - TOYOTA > Avensis

Avensis Tuning

(1/43) > >>

BloodRedSandman:
A téma azért jött létre, hogy ne offoljunk szét más topicokat:)

BloodRedSandman:
Szóval két dolgon gondolkodom avéval kapcsolatban:

Vagy egy turbósítás egy Kit segítségével, ami mondjuk kicsit szívásos lehet és nem tudni mi lesz a vége valamit valószínűleg sosem lesz tökéletes. Vagy egy másik motor ami nagyobb teljesítményű.

Szuti:
Sztem nagyjából úg ynéz ki a dolog hogy ha egy alap motort turbósítasz akkor ott a váltóval  meg a motorral lehet gondod.nem lehet tudni mennyi plusz teljesítményt bírnak el.Ha egy olyan setupot választasz ahol egy jól bejáratott dolgot teszel be akkor az sokáig működhet kevés kockázattal.

A Beams amúgy jó alap japánban is sok alzettás versenyt csináltak és arra is van turbó kit,meg szívóként is el lehet menni vele 260 paciig,de emiatt egyszerűbb a 3sgte,mert az már alapon 242 vagy 260 és a vákltójuk ha jól tudom ugyanaz.

BloodRedSandman:

--- Idézetet írta: Szuti - 2010.01.10 11:49:32 ---Sztem nagyjából úg ynéz ki a dolog hogy ha egy alap motort turbósítasz akkor ott a váltóval  meg a motorral lehet gondod.nem lehet tudni mennyi plusz teljesítményt bírnak el.Ha egy olyan setupot választasz ahol egy jól bejáratott dolgot teszel be akkor az sokáig működhet kevés kockázattal.

A Beams amúgy jó alap japánban is sok alzettás versenyt csináltak és arra is van turbó kit,meg szívóként is el lehet menni vele 260 paciig,de emiatt egyszerűbb a 3sgte,mert az már alapon 242 vagy 260 és a vákltójuk ha jól tudom ugyanaz.

--- Idézet vége ---

Értem. És szerinted mekkora szívással járna beleaplikálni a motort? Belemenne egyáltalán? Sokat kéne fúrni faragni?

Szuti:
Valamennyit biztosan kellene,de mondom írj annak a srácnak akit mutattam a youtube-on.Neki már benne van és biztosan nagy tapasztalata van a dologban mint beépítés terén mind használat terén.

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

Teljes verzió megtekintése