Szavazás

Ha nem japán, Te melyikre voksolnál?

Német autók - mert precízek.
19 (46.3%)
Francia autók - mert kényelmesek.
2 (4.9%)
Olasz autók - mert szépek.
2 (4.9%)
Koreai autók - mert már hozzák a "szintet".
13 (31.7%)
Amerikai autók - mert a V8 az V8.
5 (12.2%)

Összes szavazó: 41

Szerző Téma: Egyéb autók  (Megtekintve 5184256 alkalommal)

0 Felhasználó és 18 vendég van a témában

gomzol

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1590
Re:Egyéb autók
« Válasz #9450 Dátum: 2012.01.06 12:26:39 »

csufár

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 10323
Re:Egyéb autók
« Válasz #9451 Dátum: 2012.01.08 15:46:46 »
péntek reggel bevitt a mentő a kórházba, vesekövem van. ne tudjátok meg, hogy fáj. a fószer, aki mellé tettek, egy lepukkant ötvenes északi proli kinézetű, nagy hasú csóka volt. aztán kiderült róla, hogy nem ötven éves, hanem hetven, valami helyi dzsiu-dzsicu mester, és egy 1977-es kívül-belül fehér merci 280 slc-je van, mióta eladta a 348-as ferrariját. hát izé,  én nem mondtam, milyen kocsim van...

TSityu

  • Vendég
Re:Egyéb autók
« Válasz #9452 Dátum: 2012.01.08 15:54:30 »
...péntek reggel bevitt a mentő a kórházba, vesekövem van. ne tudjátok meg, hogy fáj...

Egyen már túlestem... :censored:
Igyál sok sört.  ;)
Javulást.  :flowers:

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re:Egyéb autók
« Válasz #9453 Dátum: 2012.01.08 17:15:43 »
péntek reggel bevitt a mentő a kórházba, vesekövem van. ne tudjátok meg, hogy fáj. a fószer, aki mellé tettek, egy lepukkant ötvenes északi proli kinézetű, nagy hasú csóka volt. aztán kiderült róla, hogy nem ötven éves, hanem hetven, valami helyi dzsiu-dzsicu mester, és egy 1977-es kívül-belül fehér merci 280 slc-je van, mióta eladta a 348-as ferrariját. hát izé,  én nem mondtam, milyen kocsim van...
:lol: ... Jobbulást neked  :yes: :flowers: !
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22266
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
Re:Egyéb autók
« Válasz #9454 Dátum: 2012.01.08 17:33:27 »
péntek reggel bevitt a mentő a kórházba, vesekövem van. ne tudjátok meg, hogy fáj. a fószer, aki mellé tettek, egy lepukkant ötvenes északi proli kinézetű, nagy hasú csóka volt. aztán kiderült róla, hogy nem ötven éves, hanem hetven, valami helyi dzsiu-dzsicu mester, és egy 1977-es kívül-belül fehér merci 280 slc-je van, mióta eladta a 348-as ferrariját. hát izé,  én nem mondtam, milyen kocsim van...
Üdv a klubban.......   Igyál sokat és sört! Nekem bejött, igaz 1994-ben műtöttek.
Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.

OldPiet

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12282
Re:Egyéb autók
« Válasz #9455 Dátum: 2012.01.08 18:05:40 »
péntek reggel bevitt a mentő a kórházba, vesekövem van. ne tudjátok meg, hogy fáj. a fószer, aki mellé tettek, egy lepukkant ötvenes északi proli kinézetű, nagy hasú csóka volt. aztán kiderült róla, hogy nem ötven éves, hanem hetven, valami helyi dzsiu-dzsicu mester, és egy 1977-es kívül-belül fehér merci 280 slc-je van, mióta eladta a 348-as ferrariját. hát izé,  én nem mondtam, milyen kocsim van...
Jobbulást! Most te bent szörfözöl?
Kiveszik, szétzuzzák? Állitólag még az a legjobb.

mondi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8808
Re:Egyéb autók
« Válasz #9456 Dátum: 2012.01.08 18:51:03 »
Csufár, jobbulást!
Majd privátban mesélhetnél nekem a belga egészségügyről!  :whistling:
Az autó benzinnel megy, minden más a sátán műve...

kleingy

  • Moderátorok gyöngye
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 13346
Re:Egyéb autók
« Válasz #9457 Dátum: 2012.01.08 19:23:59 »
Jobbulást csufár! Engem tavaly(előtt) karácsonykor vitt el a mentő jobb oldali vesegörccsel a melóból, nem szeretném még egyszer... Ehhez képest hetek óta görcsölget mindkét oldali... Egyszer még megszívom én is tuti.  :wacko:
         

BloodRedSandman

  • Vendég
Re:Egyéb autók
« Válasz #9458 Dátum: 2012.01.08 19:25:44 »
Jó bulát :) !

Én ma megnéztem googleben, hogy miért lehet az hogy a reggeli saláta után is folyamatos éhségérzet gyötört... azt írta hogy ez a terhesség természetes velejárója...

Azóta sütöttem egy pizzát és az éhségérzet is megszünt, sőt! megyek is szülni lassan :)

OldPiet

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12282
Re:Egyéb autók
« Válasz #9459 Dátum: 2012.01.08 19:28:21 »
Jobbulást csufár! Engem tavaly(előtt) karácsonykor vitt el a mentő jobb oldali vesegörccsel a melóból, nem szeretném még egyszer... Ehhez képest hetek óta görcsölget mindkét oldali... Egyszer még megszívom én is tuti.  :wacko:
Akkor te is igyál egy jó teát a saját egészségedre :yes:

csufár

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 10323
Re:Egyéb autók
« Válasz #9460 Dátum: 2012.01.08 20:22:59 »
kösz mindenkinek. nem vagyok még túl rajta, péntek hajnalban kellett hívni a mentőket (nem hittem el, mennyire fáj bakker, kár hogy a fájdalom ezt nem vette észre, hogy én őt nem hiszem el :D ), most vasárnap ebéd után hazaküldtek, hogy majd szerdán szétlövik valami lézerrel, mert magától nem akar (t eddig legalábbis) kijönni a kis rohadék. pedig állítólag  "csak" 3 mm-es, ami kicsinek számít. adtak egy táska gyógyszert, hogy szedegessem be holnap reggelig, aztán majd fel is írják és akkor megvehetem magamnak ... bent fizetős a net, úgyhogy inkább pasziánszoztam meg filmeket néztem... ja és a két és fél nap alatt belémtöltöttek kb. 3 liter ilyenolyan löttyöt intravénásan, továbbá híztam 4 kilót  :eek: a belga egészségügy egyébként egy fos. gazdagok meg minden, szép a kórház, jó a kaja, de simán megdögölhetsz a kezük között. Általános tapasztalat, az otthoni orvosok sokkal jobbak, csak xarabb körülmények között kell dolgozniuk. Ja és a kislányom születése 3800 euróba került. Ez a mostani se lesz piskóta asszem...

OldPiet

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12282
Re:Egyéb autók
« Válasz #9461 Dátum: 2012.01.08 20:44:13 »
TB-d nincs?

bepi81

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 23132
Re:Egyéb autók
« Válasz #9462 Dátum: 2012.01.08 22:00:57 »
Jobbulást Csufi!

Én 2008-ban jártam úgy, hogy pontosan a nyaralás előtti nap, péntek délután 4-kor begörcsölt a hasam. Mondtam is Jucinak, hogy most ne röhögjön, mert ez nem egyszerű hasgörcs. Kórház -> ügyelet -> vakbél gyanú -> nemaz -> UH -> epekő -> 2db 4mm-es és több apró epehomok a vezetékben -> ez durrant be -> mehetek nyaralni? -> nesze antibiotikum, mennyé' -> Juci, bamme' kerüld a qrva csatornafedlapokat -> 2 nap alatt elmúlt a görcs -> azóta is tünetmentes.

 :D
4 év E11 fl Corolla liftback 1,4 vvt-i
9 év T22 fl Avensis Wagon 1,8 vvt-i
jelenleg 2007 COV 1,8 vvt-i

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re:Egyéb autók
« Válasz #9463 Dátum: 2012.01.08 23:02:34 »
kösz mindenkinek. nem vagyok még túl rajta, péntek hajnalban kellett hívni a mentőket (nem hittem el, mennyire fáj bakker, kár hogy a fájdalom ezt nem vette észre, hogy én őt nem hiszem el :D ), most vasárnap ebéd után hazaküldtek, hogy majd szerdán szétlövik valami lézerrel, mert magától nem akar (t eddig legalábbis) kijönni a kis rohadék. pedig állítólag  "csak" 3 mm-es, ami kicsinek számít. adtak egy táska gyógyszert, hogy szedegessem be holnap reggelig, aztán majd fel is írják és akkor megvehetem magamnak ... bent fizetős a net, úgyhogy inkább pasziánszoztam meg filmeket néztem... ja és a két és fél nap alatt belémtöltöttek kb. 3 liter ilyenolyan löttyöt intravénásan, továbbá híztam 4 kilót  :eek: a belga egészségügy egyébként egy fos. gazdagok meg minden, szép a kórház, jó a kaja, de simán megdögölhetsz a kezük között. Általános tapasztalat, az otthoni orvosok sokkal jobbak, csak xarabb körülmények között kell dolgozniuk. Ja és a kislányom születése 3800 euróba került. Ez a mostani se lesz piskóta asszem...
Hát, hidd el, jobb hogy szétlövik, mert kb. beszarnál, mire "megszülnéd" azt a 3 mm-es követ, egészben  :wacko: ... Utána viszont, ha tudsz, tényleg igyál sok sört. Nem vicc. Még így sem lesz maradéktalanul kellemes, míg kijönnek a kő darabkái. De minél több folyadék megy át rajtad minél rövidebb idő alatt (és ebben a sör verhetetlen  :lol: ) - annál jobb.
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26345
Re:Egyéb autók
« Válasz #9464 Dátum: 2012.01.08 23:44:44 »
Csufár, jobbulást!
Majd privátban mesélhetnél nekem a belga egészségügyről!  :whistling:
Addig jó, amíg nem tudsz róla semmit... :eek:
music