Szavazás

Ha nem japán, Te melyikre voksolnál?

Német autók - mert precízek.
19 (46.3%)
Francia autók - mert kényelmesek.
2 (4.9%)
Olasz autók - mert szépek.
2 (4.9%)
Koreai autók - mert már hozzák a "szintet".
13 (31.7%)
Amerikai autók - mert a V8 az V8.
5 (12.2%)

Összes szavazó: 41

Szerző Téma: Egyéb autók  (Megtekintve 5181224 alkalommal)

0 Felhasználó és 19 vendég van a témában

OK fine

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1357
  • mazda mx-5
Re:Egyéb autók
« Válasz #9495 Dátum: 2012.01.11 10:22:22 »
Írj nekik. Ti buta német TÜV: rosszul csináljátok. :yes:

Nekem ez nem keresztem, irj nekik te.  :winkiss:
  "The fact is that if you want a sports car, the MX-5 is perfect. Nothing on the road will give you better value. Nothing will give you so much fun. The only reason I’m giving it five stars is because I can’t give it 14." /Jeremy Clarkson/

bepi81

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 23132
Re:Egyéb autók
« Válasz #9496 Dátum: 2012.01.11 10:23:19 »
Ovatosan duhajkodnek a helyedben... Nekem sikerult kivalasztanom a kategoria legjobb autojat. Neked sikerult?
Természetesen.  :)
4 év E11 fl Corolla liftback 1,4 vvt-i
9 év T22 fl Avensis Wagon 1,8 vvt-i
jelenleg 2007 COV 1,8 vvt-i

bepi81

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 23132
Re:Egyéb autók
« Válasz #9497 Dátum: 2012.01.11 10:25:23 »
az en autom objektive a legjobb a kategoriaban, mindenben. Ar/ertek, tejesítmeny, fogyasztas, megbizhatosag, etc.

Így van. Te, pedig a legszebb és legokosabb, legvonzóbb vagy a SAJÁT kategóriádban.  :lol: :hug:
4 év E11 fl Corolla liftback 1,4 vvt-i
9 év T22 fl Avensis Wagon 1,8 vvt-i
jelenleg 2007 COV 1,8 vvt-i

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re:Egyéb autók
« Válasz #9498 Dátum: 2012.01.11 10:54:12 »
Nekem ez nem keresztem, irj nekik te.  :winkiss:
Én miért írnék? Tetszenek az eredményeik  :yes:
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re:Egyéb autók
« Válasz #9499 Dátum: 2012.01.11 10:54:33 »
Termeszetesen valasztottam, senki se tartott pisztolyt a fejemhez.  :lol:
Ket megjegyzes, a kerdest nem neked tettem fel. Ketto az ena utom objektive a legjobb a kategoriaban, mindenben. Ar/ertek, tejesítmeny, fogyasztas, megbizhatosag, etc. Kar kihegyezni egyetlen dologra.
New Orleans-meretu arcod neked ugyanugy megvan. Pont ugy szurkalsz, piszkalodsz, ahogyan en, raadasul meg az is faj, hogy bizonyos dolgokat nem veszek fel.
Az autódat NEM választottad. Nem volt "roadstert akarok venni" projekt, majd ezt követő választás a típusok közül. Eléd került ez a konkrét autó, és mivel jók voltak a feltételek, megvetted.

Ami a többit illeti ... :lol: ... Évek óta azzal kezded, hogy bejössz a kocsmába és az asztalra xarsz. Közben azért persze szeretsz ide járni  ;) ... Nem gondolod, hogy ez, hogy néha figyelmeztetnek/lek: "bunkó vagy, haver" - tényleg a legkevesebb?

Azt meg félreértetted, amit arról írtam, hogy bizonyos dolgokra nem reagáltál ;) ... Nem fáj, hanem örülök neki, hogy nem tudtál rájuk mit reagálni  :D

Hadd kérdezzem már meg újra, mert nagyon régen elvesztettem a fonalat: mi a célod ezzel? Bár igazából mindegy... Tudod: amilyen az adjonisten... Itt szórod a sértést meg a lesajnálást markológéppel, évek óta, és még csodálkozol :) ... Sokszor megbeszéltük már ezt: ahányszor újra idedobod ezt a kesztyűt, én készséggel reagálok ugyanúgy, ahogy eddig is - mert bántasz egy számomra igen fontos dolgot, egy számomra fontos csapatot, és "mellesleg" egyáltalán nincs is igazad (bár nem ez a fő probléma, mert ettől még viselkedhetnél úriember módjára, Cartman és az agresszív kismalac keveréke helyett). A döntés a tiéd  :yes:
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

bepi81

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 23132
Re:Egyéb autók
« Válasz #9500 Dátum: 2012.01.11 11:05:37 »
Az autódat NEM választottad. Nem volt "roadstert akarok venni" projekt, majd ezt követő választás a típusok közül. Eléd került ez a konkrét autó, és mivel jók voltak a feltételek, megvetted.

Ami a többit illeti ... :lol: ... Évek óta azzal kezded, hogy bejössz a kocsmába és az asztalra xarsz. Közben azért persze szeretsz ide járni  ;) ... Nem gondolod, hogy ez, hogy néha figyelmeztetnek/lek: "bunkó vagy, haver" - tényleg a legkevesebb?

Azt meg félreértetted, amit arról írtam, hogy bizonyos dolgokra nem reagáltál ;) ... Nem fáj, hanem örülök neki, hogy nem tudtál rájuk mit reagálni  :D

Hadd kérdezzem már meg újra, mert nagyon régen elvesztettem a fonalat: mi a célod ezzel? Bár igazából mindegy... Tudod: amilyen az adjonisten... Itt szórod a sértést meg a lesajnálást markológéppel, évek óta, és még csodálkozol :) ... Sokszor megbeszéltük már ezt: ahányszor újra idedobod ezt a kesztyűt, én készséggel reagálok ugyanúgy, ahogy eddig is - mert bántasz egy számomra igen fontos dolgot, egy számomra fontos csapatot, és "mellesleg" egyáltalán nincs is igazad (bár nem ez a fő probléma, mert ettől még viselkedhetnél úriember módjára, Cartman és az agresszív kismalac keveréke helyett). A döntés a tiéd  :yes:
Pontosan az itt leírtak miatt nem értem, miért nem tiltják ki innen. A hozzá hasonlókat hívják TROLLnak!  :yes:
Nem azért kellene, mert nem ért velünk egyet. Ez nem baj. Hanem a bunkósága, nagypofájúsága, rossz indulatúsága, lenéző stílusa miatt és a sértegetése miatt, amivel gyakorlatilag szinte minden megjelenésével megtalál valakit, leginkább Téged.
Gyakorlatilag nincs más hozzá hasonló nem kívánatos egyén ezen a fórumon, normálisan el tudunk akár naphosszakat vitatkozni dolgokon anélkül, hogy a másikat megsértenénk.
4 év E11 fl Corolla liftback 1,4 vvt-i
9 év T22 fl Avensis Wagon 1,8 vvt-i
jelenleg 2007 COV 1,8 vvt-i

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re:Egyéb autók
« Válasz #9501 Dátum: 2012.01.11 11:06:58 »
Hát... Ő az adrenalin-szállítónk  :D
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

Matthew90

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2743
  • Nem elfogult, de TOYOTA-Fan :)
Re:Egyéb autók
« Válasz #9502 Dátum: 2012.01.11 11:07:06 »
Ovatosan duhajkodnek a helyedben... Nekem sikerult kivalasztanom a kategoria legjobb autojat. Neked sikerult?

A kategóriád szubjektívan legjobb autóját minden bizonnyal birtoklod.  :devil:
Objektíven meg szerintem nincs legjobb/legrosszabb autó, mert mindig van olyan szempontok melyek szerint a sorrend abszolút változik.

De Te amúgy miért nem a mazdaclub.hu oldalon arcoskodsz, és fényezed a kocsidat?  :winkiss:



Toyota Corolla E12 Sedan 1.4 Linea Terra (2011.09.-2013.10.)
Toyota Avensis T25 Sedan 1.8 Sol Technic (2013.10.-2017.01.)
Toyota Prius III Premium + Solar roof + Navi + Leather (2017.01.- )

362.

bepi81

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 23132
Re:Egyéb autók
« Válasz #9503 Dátum: 2012.01.11 11:10:27 »
Hát... Ő az adrenalin-szállítónk  :D
A múltkor felhúztam magam rajta, most csak szánalmasnak találom Őt. Gyakorlatilag egy hiteltelen figura, aki szánt szándékkel hajtja a konflikusokat, lehet, hogy neki ettől áll fel?  :whistling:
4 év E11 fl Corolla liftback 1,4 vvt-i
9 év T22 fl Avensis Wagon 1,8 vvt-i
jelenleg 2007 COV 1,8 vvt-i

Matthew90

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2743
  • Nem elfogult, de TOYOTA-Fan :)
Re:Egyéb autók
« Válasz #9504 Dátum: 2012.01.11 11:14:00 »
A múltkor felhúztam magam rajta, most csak szánalmasnak találom Őt. Gyakorlatilag egy hiteltelen figura, aki szánt szándékkel hajtja a konflikusokat, lehet, hogy neki ettől áll fel?  :whistling:

... vagy MÈG ettöl sem!  :lol:



Toyota Corolla E12 Sedan 1.4 Linea Terra (2011.09.-2013.10.)
Toyota Avensis T25 Sedan 1.8 Sol Technic (2013.10.-2017.01.)
Toyota Prius III Premium + Solar roof + Navi + Leather (2017.01.- )

362.

csufár

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 10323
Re:Egyéb autók
« Válasz #9505 Dátum: 2012.01.11 11:56:02 »
a mazdaclub nem valami pörgős hely, én se sokat járok arra :D

OK fine

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1357
  • mazda mx-5
Re:Egyéb autók
« Válasz #9506 Dátum: 2012.01.11 12:12:19 »
De Te amúgy miért nem a mazdaclub.hu oldalon arcoskodsz, és fényezed a kocsidat?  :winkiss:

Talan mert en nem vagyok elvakult, sem markafanatik. Mit b@z@ljak a tobbi mazdassal?
  "The fact is that if you want a sports car, the MX-5 is perfect. Nothing on the road will give you better value. Nothing will give you so much fun. The only reason I’m giving it five stars is because I can’t give it 14." /Jeremy Clarkson/

OK fine

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1357
  • mazda mx-5
Re:Egyéb autók
« Válasz #9507 Dátum: 2012.01.11 12:13:14 »
a mazdaclub nem valami pörgős hely

Ez is igaz.  :D
  "The fact is that if you want a sports car, the MX-5 is perfect. Nothing on the road will give you better value. Nothing will give you so much fun. The only reason I’m giving it five stars is because I can’t give it 14." /Jeremy Clarkson/

OK fine

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1357
  • mazda mx-5
Re:Egyéb autók
« Válasz #9508 Dátum: 2012.01.11 12:16:42 »
Az autódat NEM választottad. Nem volt "roadstert akarok venni" projekt, majd ezt követő választás a típusok közül. Eléd került ez a konkrét autó, és mivel jók voltak a feltételek, megvetted.


Tovabbra is csak azt tudom mondani, en valasztottam. Senki nem kenyszeritett. Nem tudom te hol elsz? Idehaza momentan meg demokracia van. Senki se kenyszeritette ram az autot. Valasztottam es megvettem.
Nem a veletlen muve volt, nem lotton nyertem, nem utaltak ki es nem jegyre vettem. VALASZTOTTAM.  :winkiss:
  "The fact is that if you want a sports car, the MX-5 is perfect. Nothing on the road will give you better value. Nothing will give you so much fun. The only reason I’m giving it five stars is because I can’t give it 14." /Jeremy Clarkson/

OK fine

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1357
  • mazda mx-5
Re:Egyéb autók
« Válasz #9509 Dátum: 2012.01.11 12:21:08 »
Pontosan az itt leírtak miatt nem értem, miért nem tiltják ki innen. A hozzá hasonlókat hívják TROLLnak!  :yes:
Nem azért kellene, mert nem ért velünk egyet. Ez nem baj. Hanem a bunkósága, nagypofájúsága, rossz indulatúsága, lenéző stílusa miatt és a sértegetése miatt, amivel gyakorlatilag szinte minden megjelenésével megtalál valakit, leginkább Téged.
Gyakorlatilag nincs más hozzá hasonló nem kívánatos egyén ezen a fórumon, normálisan el tudunk akár naphosszakat vitatkozni dolgokon anélkül, hogy a másikat megsértenénk.

Folyamatosan megserted a szabalyokat az allando szemelyeskedessel es a legszebb az egeszben, hogy ennek ellenere te beszelsz kitiltasrol.  :clap: :flowers:
  "The fact is that if you want a sports car, the MX-5 is perfect. Nothing on the road will give you better value. Nothing will give you so much fun. The only reason I’m giving it five stars is because I can’t give it 14." /Jeremy Clarkson/