Mindenféle > OFF-topic

Egyéb autók

<< < (6090/6093) > >>

murray:
Voltam ma eredetvizsgálaton a szuzival. Ottani srácnak is ilyen van, elmondta a hibákat. kis rozsda, stb.  Körbemérte műszerrel , nem volt törve. minden elem gyári. ez jó.  :whistling:
sok munkám lesz vele. a skodából maradt egy csomó cuccom,  indul a felújitás.  ma reggel ezzel vittem suliba a gyerekeket, szeretik!  :wub:
nyugodtabban ül az ember a reggeli gyilokban egy hatkilós verdában ..

music:
Most őszintén, ezen mit kellett kutatni? Bárki megmondaná. Nálunk meg zöld rendszámot is kaphatnak, amit mondjuk egy százon átlagban 3,5 litert fogyasztó hibrid Yaris nem. Röhej.

music:
miért ne vegyél Mercedest? 46. rész

vd1234:
Ha jól néztem, akkor ez egy kb. 25-30 milliós, 367 LE-s autó. Nem elég, hogy 1-2 eurós alkatrészre kell várni (mert az legyen gyári, utángyártottat nem építenek be, de a tulaj sem akarja, mert később nehezebben tudja eladni, mert nem lesz gyári a hűtőtartó konzol!!!!! A vevő első kérdése ez lesz, gyári-e a javításra használt hűtőtartó konzol), hanem azt sem tudni, mikor lesz kész, 3 milliós a számla, még jó, hogy Balázsnak cascója is volt.
Ilyenkor eszembe jut, mikor megtörtem a Carinát, valami 15000 volt a lámpa, és mire mindent kikalapáltak meg lefestettek, hála Istennek a vége valami 130000 lett, és mondjuk max. 1,5 - 2 hét alatt befejezték. Jó, hát ez 5 éve volt, akkor ezt a Mercedest még nem is gyártották le.
Nem 367 LE, nem fordulnak meg utána az emberek (még...  ;) ), de általában elvisz A-ból B-be.

KLaco:
Szegény gazdagok.
3-ra kezdjük el sajnálni őket....
1
2
3
...

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

[*] Előző oldal

Teljes verzió megtekintése