Szavazás

Ha nem japán, Te melyikre voksolnál?

Német autók - mert precízek.
19 (46.3%)
Francia autók - mert kényelmesek.
2 (4.9%)
Olasz autók - mert szépek.
2 (4.9%)
Koreai autók - mert már hozzák a "szintet".
13 (31.7%)
Amerikai autók - mert a V8 az V8.
5 (12.2%)

Összes szavazó: 41

Szerző Téma: Egyéb autók  (Megtekintve 4950560 alkalommal)

0 Felhasználó és 19 vendég van a témában

leszilaci

  • Vendég
Re: (ideiglenes) Egyéb autók
« Válasz #30 Dátum: 2009.12.10 19:17:16 »
http://www.vezess.hu/teszt/teszt_opel_astra_2_0/21807/

Jó-jó, ízlések és pofonok, valakit biztosan taszít a gombrengeteg a középkonzolon, vagy valakinek biztos nem lesz szimpatikus a vörös világítás. Meg ez egy bő 7 millás (nyüff...) kompakt, az alapverzió alig több mint a fele.

De bakker, ez egy másik bolygóról jött, mint a tejfölösdoboz műszerfalú Auris, pedig "csak" egy Opel.

Ez tényleg gyönyörű.... így avét nézve talán a belső design amit hiányolok belőle... nemtudom milyen a legújabbé de ilyen szép biztos nincs... erre talán cserélném avét is... csak lenne rajta toyologó:)
BRS: toyotamatricában már otthon vagy, azzal nem lenne probléma :D

bőr ülések sokat dobnak az összképen (a celiben hasonlóan van "varrva" az egész műszerfal, mint ennek az ajtókárpitja)
hogyan is szoktál mondani az ótós újságírók? hmmm..megvan: UNALMAS a bordélyházi pirosával és az agyoncsépelt cső-műszerekkel

el nem cserélném még a celicámat sem erre, pedig az a huszadát sem éri számszerűsítve...könyörgöm...hogy néz már ez ki??? és tapsolunk mert van vízhőfok mérő a 4 cső egyikében??? és a töltésjelző, olajnyomásjelző az csak a nagyon régi xarokban van? :ph34r: aztán beindítod, és megszólal a traktorhang?  :wacko:  mindez 7millióért...akkor még kitoldom 2-vel és veszek egy is250-t, ami nem opel és V6 :flowers:
esetleg egy prius3-t, ami kussol, és ettől is kevesebbet eszik, miközben nagyobb autó.
vagy inkább 4-ért egy "tejfölösdoboz" műszerfalú, autóhangú, 6sebességes 1.33 aurist :wub: , és a maradék 3milából körbeautózom 5ször a Földet 6 literes átlaggal...persze csak akkor, ha sietek :flowers:

drágacsúnya és dízel. nem kell :)

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26316
Re: (ideiglenes) Egyéb autók
« Válasz #31 Dátum: 2009.12.11 11:28:43 »
Én épp azt figyeltem meg (ismét), hogy ugyan a Toyotáknak egyáltalán nem feltűnő a formaterve, - még az új Avensis drabális orra sem hat már annak - de éppen ezért nem is avulnak, mert egyrészt nincs miből, másrészt általában harmonikusak is. Egy E9 liftback Corolla még most is annyira izgalmas, mint volt anno, a sokak által csúnyának vélt béka Corolla sem unalmas, vagy egy Yaris sem avult el a szememben, más kérdés, hogy nem hat újszerűnek a látványa, de olyan autót nem tudsz mondani, amely 10 után annak hat.
Az Aurisnál is ezt érzem: az idő múlásával semmit sem kopott a megjelenése, sőt, én egyre harmonikusabbnak látom, míg mondjuk egy 4-es, vagy 5-ös Golfot nem, nem beszélve az ufo Civiről.
music     

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26316
Re: (ideiglenes) Egyéb autók
« Válasz #32 Dátum: 2009.12.11 12:59:13 »
10 év után
music     

BloodRedSandman

  • Vendég
Re: (ideiglenes) Egyéb autók
« Válasz #33 Dátum: 2009.12.11 13:17:36 »
Nekem a béka corolla sem tetszett de egy g6 mostmár megindítaná a fantáziámat:) Az elején nagyon undi volt a béka lámpa de mostmár kezdek rájönni, hogy éppen azért volt különleges... viszont a sedan még most sem kéne...

Avét meg bömbinek nézték a kereken világító fényszórók miatt:) Apám azt hitte hogy egy bunkó bmws leakarja villogni pedig csak köszöntem amikor előttem termett:D

Viszont közel5liter vizet szedtem ki belőle majd hamarosan lesznek képek ave topicban.... a hátuljában a bal oldalon van egy ilyen légrés amin szerintem bever a víz és annyi volt benne hogy már kezdett algásodni.... most száraz egyenlőre de meg kell oldani...

leszilaci

  • Vendég
Re: (ideiglenes) Egyéb autók
« Válasz #34 Dátum: 2009.12.11 13:25:50 »

Satriani

  • Vendég
Re: (ideiglenes) Egyéb autók
« Válasz #35 Dátum: 2009.12.12 09:24:17 »

BloodRedSandman

  • Vendég

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
Re: (ideiglenes) Egyéb autók
« Válasz #37 Dátum: 2009.12.12 14:32:32 »
Ez az ideiglenes topic lassan a szovjet hadsereg ideiglenes itt tartózkosára kezd emlékeztetni...

Satriani

  • Vendég
Re: (ideiglenes) Egyéb autók
« Válasz #38 Dátum: 2009.12.12 14:41:25 »
Szóval most komcsizol.

BloodRedSandman

  • Vendég
Re: (ideiglenes) Egyéb autók
« Válasz #39 Dátum: 2009.12.12 14:44:57 »
nézzétek topgeart megy a hilux:D

Peti

  • Vendég
Re: (ideiglenes) Egyéb autók
« Válasz #40 Dátum: 2009.12.12 16:34:42 »

Peti

  • Vendég
Re: (ideiglenes) Egyéb autók
« Válasz #41 Dátum: 2009.12.12 16:35:43 »
Optikai tuning/le FAIL

Melyik képen van a 800ezres optikai tuning? :hmmmm:

BloodRedSandman

  • Vendég
Re: (ideiglenes) Egyéb autók
« Válasz #42 Dátum: 2009.12.12 17:45:20 »
Optikai tuning/le FAIL

Melyik képen van a 800ezres optikai tuning? :hmmmm:

a kerekek... meg a H matrica...meg a fényezés:D

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re: (ideiglenes) Egyéb autók
« Válasz #43 Dátum: 2009.12.12 19:50:55 »
http://www.vezess.hu/teszt/teszt_opel_astra_2_0/21807/

Jó-jó, ízlések és pofonok, valakit biztosan taszít a gombrengeteg a középkonzolon, vagy valakinek biztos nem lesz szimpatikus a vörös világítás. Meg ez egy bő 7 millás (nyüff...) kompakt, az alapverzió alig több mint a fele.

De bakker, ez egy másik bolygóról jött, mint a tejfölösdoboz műszerfalú Auris, pedig "csak" egy Opel.
Nem ültem benne (nyilván te sem), de szerintem ebben ugyanúgy "tejfölösdobozból" vannak a fémhatású műanyagok, mint az Aurisban.

Amúgy meg olyan benyomást kelt, mint egy falusi lány, aki a dizsibe menet magára aggatott mindenféle bizsut.
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re: (ideiglenes) Egyéb autók
« Válasz #44 Dátum: 2009.12.12 19:56:19 »
(kép a két W124-es Merciről)
Ez mit akar jelenteni?
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )