Szavazás

Ha nem japán, Te melyikre voksolnál?

Német autók - mert precízek.
19 (46.3%)
Francia autók - mert kényelmesek.
2 (4.9%)
Olasz autók - mert szépek.
2 (4.9%)
Koreai autók - mert már hozzák a "szintet".
13 (31.7%)
Amerikai autók - mert a V8 az V8.
5 (12.2%)

Összes szavazó: 41

Szerző Téma: Egyéb autók  (Megtekintve 5009357 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

bepi81

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 23131
Re:Egyéb autók
« Válasz #28050 Dátum: 2017.05.16 22:41:24 »
Lexusból ezt érzem úri vételnek :yes:
Jééézus...na, igen. <3
4 év E11 fl Corolla liftback 1,4 vvt-i
9 év T22 fl Avensis Wagon 1,8 vvt-i
jelenleg 2007 COV 1,8 vvt-i

bepi81

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 23131
Re:Egyéb autók
« Válasz #28051 Dátum: 2017.05.16 22:41:58 »
Nekem illő a 2.4 sor5 is 1.5BAR töltéskor :)
Camry csak szürkeimportból van Svájcban, itt a komplett hibrid választék: https://www.autoscout24.ch/de/autos/toyota--camry?fuel=51&make=78&model=537&st=1&vehtyp=10 Melyik tetszene a kettő közül? :D
Mindenképpen a kék. [emoji6]
4 év E11 fl Corolla liftback 1,4 vvt-i
9 év T22 fl Avensis Wagon 1,8 vvt-i
jelenleg 2007 COV 1,8 vvt-i

kis_andras

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4279
  • Rájder
Re:Egyéb autók
« Válasz #28052 Dátum: 2017.05.16 22:42:23 »
Jééézus...na, igen. <3

Ha lenne most ennyi pénzem pluszba, akkor holnaptól nem lenne. :helpsmilie:
kisa
born to ride

DonPrego

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 7766
  • A Troll
Re:159
« Válasz #28053 Dátum: 2017.05.17 10:23:45 »
Sikerült lőnöm egy 3.2 V6 4x4 manuál 159-est nagyon pici pénzért, boldogságos időszak következik. Eibach sportfutómű van alatta. Voltam kifizetni, holnap hozom haza  :clap:

http://imgur.com/a/OboA5
Most a dídzel 159 helyett lesz egy benyás 159-esed? :D
Te se fogsz kikerülni az olasz körforgásból :D
Én tegnap tettem egy kört a háztömb körül a Lanciával, megint elcsábított :D
Aki másnak vermet ás az a Stack Pointer

csufár

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 10322
Re:Egyéb autók
« Válasz #28054 Dátum: 2017.05.17 11:41:01 »
Ha lenne most ennyi pénzem pluszba, akkor holnaptól nem lenne. :helpsmilie:
hát ezzel asszem nem lenne fárasztó hazajönni... :wub:

Nagycitrom

  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9392
  • 2017. T27 2ZR-FAE
    • Dentmill Frézközpont
Re:Egyéb autók
« Válasz #28055 Dátum: 2017.05.17 12:27:31 »
hát ezzel asszem nem lenne fárasztó hazajönni... :wub:
De-de! Állandóan leshetnéd a sebességhatárokat és paráznál a trafipaxoktól!  :D :tt2:
Persze ettől még eltolnád neki, mert azért van  :clap:

kis_andras

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4279
  • Rájder
Re:159
« Válasz #28056 Dátum: 2017.05.17 13:08:50 »
Most a dídzel 159 helyett lesz egy benyás 159-esed? :D
Te se fogsz kikerülni az olasz körforgásból :D
Én tegnap tettem egy kört a háztömb körül a Lanciával, megint elcsábított :D

Aktuálisan feladtam az egy drága-szép autót veszek tervet, és több olcsóbb felé kanyarodtam.
Múlt héten találtam bagóért, egy jobboldalán karcos 2.2jts-t, amit a dízel helyett magamnak akartam, mert a dízelből azt gondoltam jobb haszonnal tudok kiszállni, most pedig generátorhibásan ezt a 3.2-őt licitálós oldalon vicc pénzért megnyertem. Nem is gondoltam komolyan, de raktam rá, és más meg nem :D
Most hirdetem mind a hármat, és ami marad, az lesz az enyém. A dízel van legjobb, és legszebb állapotba. A 3.2-vel kicsit foglalkozni kell motorikusan, mert másfél éve nem látta szerelő, a 2.2 műszakilag rendbe van, de a minőségi kinézethez a komplett jobboldalát fújni kellene. Ez előtte-utána fotókkal dokumentálva lesz, mert senki le nem mossa rólam, hogy törött volt, holott csak egy benyomódás, meg másfél méter karc.  :no:

Nem is akarok kikerülni a körforgásból, élvezem nagyon. Sok olasszal megyek, mert közbe azért próbálgatom őket, meg vadászok a jó üzletekre, és minél többet próbálok ki, annál jobban tetszik az olasz világ. Személyes kedvencem a bőrbelsős 147 Q2 1.9jtd volt eddig. 170-175le-re volt chipelve.
Beírtam az álmok nagy könyvébe a Maserati Quattroporte-t. Majd ha lesz olyan, hogy minden elkel, és egybe lesz a pénzem, akkor ráfekszek jobban a nézegetésükre. 1-2 hónap használat, majd eladás a terv.

De egyenlőre két Alfát kellene eladni, hogy legyen pénzem arra az LS-re, amíg fentvan. Ha meg nem, akkor nem. Imádom, hogy nem kell átírást fizetni, mondtam már?  :clap: :clap: :clap:
kisa
born to ride

DonPrego

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 7766
  • A Troll
Re:159
« Válasz #28057 Dátum: 2017.05.17 13:20:05 »
Imádom, hogy nem kell átírást fizetni, mondtam már?  :clap: :clap: :clap:
Igen, ezt én is végigzongoráztam a Lanciával, legalább 50 ezrembe került csak a kocsi parkoltatása, amíg sikerült minden papírt összegereblyézni a névrevételhez, illetve a lakossági engedélyhez.
Okmányiroda be, kéne ilyen vizsga, akkor elmenni olyan vizsgára, ahol amolyan vizsga kellene, aztán vissza okmányirodába, ahol kiderül hogy még mindig nincs meg minden.
Majd hasonló sok körös rohangálás a KGFB besorolás átvitelével, meg kiderült hogy fél évig biztosítás sem volt a kocsin ...
Aki másnak vermet ás az a Stack Pointer

kis_andras

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4279
  • Rájder
Re:Egyéb autók
« Válasz #28058 Dátum: 2017.05.17 13:24:40 »
Itt felhívom a biztosítót, megmondom, hogy vettem mégegyet, jelentsük be csererendszámra. Tipuskódot-alvázszámot-motorszámot be kell diktálnom, ő online elküldi a hivatalba a biztosítási igazolást, és ahogy megnyomja az entert, mehetek forgalmiért. 40chf egy forgalmi engedély. Rendszámtáblát nem kell cserélgetni, mert hozzám tartozik, nem a kocsihoz, és egy rendszámhoz egyszerre lehet 2autóm, és csak az erősebbre kell biztosítást fizetni.
nagyonnagy találmányok ezek :wub:
kisa
born to ride

DonPrego

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 7766
  • A Troll
Re:Egyéb autók
« Válasz #28059 Dátum: 2017.05.17 13:26:02 »
Itt felhívom a biztosítót, megmondom, hogy vettem mégegyet, jelentsük be csererendszámra. Tipuskódot-alvázszámot-motorszámot be kell diktálnom, ő online elküldi a hivatalba a biztosítási igazolást, és ahogy megnyomja az entert, mehetek forgalmiért. 40chf egy forgalmi engedély. Rendszámtáblát nem kell cserélgetni, mert hozzám tartozik, nem a kocsihoz, és egy rendszámhoz egyszerre lehet 2autóm, és csak az erősebbre kell biztosítást fizetni.
nagyonnagy találmányok ezek :wub:
És nálatok ki lehet kerülni élve egy egészségügyi intézményből? :D
Aki másnak vermet ás az a Stack Pointer

kis_andras

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4279
  • Rájder
Re:Egyéb autók
« Válasz #28060 Dátum: 2017.05.17 13:52:34 »
És nálatok ki lehet kerülni élve egy egészségügyi intézményből? :D

Nem vagy ismerősöm mi? Műtétem körül sokat postoltam. Minden nap jön öltönybe egy playmate, hogy másnapra milyen kaját hozhatnak, és hogyan legyen elkészítve. Lazactól az ír báránysteak-ig minden volt. :D
A kórház kb olyan, mint egy 3-4csillagos hotel, csak itt folyamatosan van ***erviz, nem kell hívni  [rohog]
kisa
born to ride

Myko

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1993
Re:159
« Válasz #28061 Dátum: 2017.05.17 14:32:08 »
Imádom, hogy nem kell átírást fizetni, mondtam már?  :clap: :clap: :clap:
Ja,hogy!  :nonono: Nincs igazság! :D
Itt meg még az ember gatyáját is levetetik,ha új/másik autóba akar ülni. Engem ez az egy dolog hátráltat,hogy még sűrűbben cseréljek autót...hogy elég jelentős összeg egyikből a másikba ülni és a bürokratikus dolgokat számba sem vettem...
Toyota Corolla '02 1.4VVT-i Linea Terra Plus

csufár

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 10322
Re:Egyéb autók
« Válasz #28062 Dátum: 2017.05.17 15:20:19 »
én is váltanék.

mondjatok valamit, mire cseréljem le a mazdát? nem mintha baja lenne, de úgy érzem, lassan itt az idő.

ez az aktuális kedvencem

vagy egy e46-os kupét inkább? abból "kicsit" nagyobb a merítés...a mini korábban kiesett, nagyon gagyi. az mx5-ösben túl kevés az ülés.

PiciPeti

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
Re:Egyéb autók
« Válasz #28063 Dátum: 2017.05.17 17:56:43 »
Minek még egy nagy dög a Prius mellé?  ::)

Én helyedben tuti valami olyat vennék, ami vezetési élményben, vagy komfortban sokkal többet, mást ad...  :szemez:

Mondjuk Volvo V70, akár valami nagy motoros, vagy egy kisebb Volvo polestar...  :devil:
Esetleg valami olasz, amiért lehet lelkesedni.  ::)

Silent

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4160
Re:Egyéb autók
« Válasz #28064 Dátum: 2017.05.17 22:00:40 »
Minek még egy nagy dög a Prius mellé?  ::)
Én helyedben tuti valami olyat vennék, ami vezetési élményben, vagy komfortban sokkal többet, mást ad...  :szemez:
Vezettél már V6 Infinity-t? Viselési engedély kéne hozzá. :D