Szavazás

Ha nem japán, Te melyikre voksolnál?

Német autók - mert precízek.
19 (46.3%)
Francia autók - mert kényelmesek.
2 (4.9%)
Olasz autók - mert szépek.
2 (4.9%)
Koreai autók - mert már hozzák a "szintet".
13 (31.7%)
Amerikai autók - mert a V8 az V8.
5 (12.2%)

Összes szavazó: 41

Szerző Téma: Egyéb autók  (Megtekintve 5209934 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

diegho

  • Vendég
Re:Egyéb autók
« Válasz #14265 Dátum: 2013.02.11 15:57:48 »
Neked.  ;)

Többieknek is hidd el, csak én ki merem mondani  :flowers:

DonPrego

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 7766
  • A Troll
Re:Egyéb autók
« Válasz #14266 Dátum: 2013.02.11 16:00:50 »
Többieknek is hidd el, csak én ki merem mondani  :flowers:
Gyerekek, menjünk el sörölni oszt béküljetek ki. Ha bunyó lesz mégis, több sör marad nekem, csak fizessetek előre :D
Aki másnak vermet ás az a Stack Pointer

OldPiet

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12282
Re:Egyéb autók
« Válasz #14267 Dátum: 2013.02.11 16:01:24 »
Don Prego!
Ugy gondolod hogy annyira törödött vele, hogy már nem volt mire költenie ezért rakott rá extra kipufogót meg fóliát? :hmmmm:
Én úgy figyeltem meg a szükséges dolgok róvására szoktak az ilyenek nélkülözhető extrákra költeni. :szemez:
De most a lényegen nem változtat: lehet a te példányod nagyon jó vagy nagyon rossz, az csak 1 db és ebből ítélkezel.

bepi81

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 23134
Re:Egyéb autók
« Válasz #14268 Dátum: 2013.02.11 16:07:01 »
Gyerekek, menjünk el sörölni oszt béküljetek ki. Ha bunyó lesz mégis, több sör marad nekem, csak fizessetek előre :D
Közötte vagy azoknak, akiket meghívnék...  :D
4 év E11 fl Corolla liftback 1,4 vvt-i
9 év T22 fl Avensis Wagon 1,8 vvt-i
jelenleg 2007 COV 1,8 vvt-i

DonPrego

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 7766
  • A Troll
Re:Egyéb autók
« Válasz #14269 Dátum: 2013.02.11 16:07:10 »
Don Prego!
Ugy gondolod hogy annyira törödött vele, hogy már nem volt mire költenie ezért rakott rá extra kipufogót meg fóliát? :hmmmm:
Én úgy figyeltem meg a szükséges dolgok róvására szoktak az ilyenek nélkülözhető extrákra költeni. :szemez:
De most a lényegen nem változtat: lehet a te példányod nagyon jó vagy nagyon rossz, az csak 1 db és ebből ítélkezel.
Én meg a TÜV, ADAC, kormánypárti, stb statisztikákban nem hiszek :D
Elég jelentős cégek ahhoz, hogy megérje kicsit puhatolózni. Még mindig olcsóbb mint jobb minőségben tömeggyártani. :)
Egy 10-15 éves kocsira meg tuti hogy lehetne bármikor bármennyit költeni.
« Utoljára szerkesztve: 2013.02.11 16:12:53 írta DonPrego »
Aki másnak vermet ás az a Stack Pointer

DonPrego

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 7766
  • A Troll
Re:Egyéb autók
« Válasz #14270 Dátum: 2013.02.11 16:08:19 »
Közötte vagy azoknak, akiket meghívnék...  :D
Már úgyis van vagy 3 éve hogy nem bunyóztam egy jót. A fog és herevédőm még megvan azért :D
Aki másnak vermet ás az a Stack Pointer

bepi81

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 23134
Re:Egyéb autók
« Válasz #14271 Dátum: 2013.02.11 16:09:31 »
Többieknek is hidd el, csak én ki merem mondani  :flowers:
Nyilván... Csak nem Médium vagy, hogy annyira tudod mások véleményét?  :szemez:
Szerintem maradj E/1-ben, nem ismersz...  ;)
4 év E11 fl Corolla liftback 1,4 vvt-i
9 év T22 fl Avensis Wagon 1,8 vvt-i
jelenleg 2007 COV 1,8 vvt-i

bepi81

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 23134
Re:Egyéb autók
« Válasz #14272 Dátum: 2013.02.11 16:10:22 »
Már úgyis van vagy 3 éve hogy nem bunyóztam egy jót. A fog és herevédőm még megvan azért :D
Én arra az időre kivenném a műfogsoromat, talán a Parodontax elengedi annyi időre...  :D
4 év E11 fl Corolla liftback 1,4 vvt-i
9 év T22 fl Avensis Wagon 1,8 vvt-i
jelenleg 2007 COV 1,8 vvt-i

DonPrego

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 7766
  • A Troll
Re:Egyéb autók
« Válasz #14273 Dátum: 2013.02.11 16:11:55 »
Én arra az időre kivenném a műfogsoromat, talán a Parodontax elengedi annyi időre...  :D
Ne csalj!! :D
Aki másnak vermet ás az a Stack Pointer

diegho

  • Vendég
Re:Egyéb autók
« Válasz #14274 Dátum: 2013.02.11 16:16:30 »
Gyerekek, menjünk el sörölni oszt béküljetek ki. Ha bunyó lesz mégis, több sör marad nekem, csak fizessetek előre :D

Kész tényként állít sok olyan dolgot, ami ízlés, tapasztalat, látásmód stb kérdése, de mégis foggal-körömmel ragaszkodik ahhoz, hogy csak neki lehet igaza, csak az a jó, amit ő állít, hiszen mindenkinek az kell, ami neki, még akkor is, ha nincs igaza. (lásd a kínai gumi tökéletes történetet, most meg baleset havas úton - csak én látom az összefüggést?)

bepi81

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 23134
Re:Egyéb autók
« Válasz #14275 Dátum: 2013.02.11 16:19:15 »
Kész tényként állít sok olyan dolgot, ami ízlés, tapasztalat, látásmód stb kérdése, de mégis foggal-körömmel ragaszkodik ahhoz, hogy csak neki lehet igaza, csak az a jó, amit ő állít, hiszen mindenkinek az kell, ami neki, még akkor is, ha nincs igaza. (lásd a kínai gumi tökéletes történetet, most meg baleset havas úton - csak én látom az összefüggést?)
Megfordítanám: Csak Te nem látod...  :cool2:
4 év E11 fl Corolla liftback 1,4 vvt-i
9 év T22 fl Avensis Wagon 1,8 vvt-i
jelenleg 2007 COV 1,8 vvt-i

DonPrego

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 7766
  • A Troll
Re:Egyéb autók
« Válasz #14276 Dátum: 2013.02.11 16:20:08 »
Kész tényként állít sok olyan dolgot, ami ízlés, tapasztalat, látásmód stb kérdése, de mégis foggal-körömmel ragaszkodik ahhoz, hogy csak neki lehet igaza, csak az a jó, amit ő állít, hiszen mindenkinek az kell, ami neki, még akkor is, ha nincs igaza. (lásd a kínai gumi tökéletes történetet, most meg baleset havas úton - csak én látom az összefüggést?)
Én ezt már végigjátszottam, teljesen elfogadott tény már a klubban, hogy következő autóm olasz lesz. Eleinte jöttek a statisztikákkal, aztán belátták hogy nincs mit tenni, menthetetlen eset vagyok, most már ajánlatokat is kapok hogy na ezt a Kappát vedd meg, sőt a kocsimat is 1 hét alatt el tudnám passzolni fórumon belül :D
Szal nyugi és szeresd a Civicet, ne hallgass másra :D
Aki másnak vermet ás az a Stack Pointer

diegho

  • Vendég
Re:Egyéb autók
« Válasz #14277 Dátum: 2013.02.11 16:47:58 »
Megfordítanám: Csak Te nem látod...  :cool2:

Nem látom? Milyen összefüggést nem látok a legolcsóbb fostalicska téli gumi ajnározása, majd azzal balesetezés között? Persze nem tapasztalt sofőr ült az autóban, rá lehet fogni, csak pont ezért vannak az egyre jobb gumik, hogy ne csússzon meg, ha nem csúszik meg nincs mit korrigálni, nincs pánik, kapkodás. Amikor megvetted napokon át azt olvastuk, hogy mennyire jó ez, mintha magadat akartad volna meggyőzni (no meg a fórumozókat), hogy a legolcsóbb is szuper, pedig mindenki tudta, hogy nem az. Megtörtént a baj, de még mindig a saját igazadat hajtod, pedig tudod jól, hogy csak azon a 4 tenyérnyi felületen múlik, hogy megcsúszol és árokba kerülsz, vagy haladsz tovább nyugodtan. Talán meg sem fordult a fejedben, hogy ha nem kínai szar van a kocsin, akkor lehet nem is történik semmi baj?

DonPrego

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 7766
  • A Troll
Re: Egyéb autók
« Válasz #14278 Dátum: 2013.02.11 16:59:07 »
Reménytelen, feladom, Lancia Kappát mindeniki alá :D
Aki másnak vermet ás az a Stack Pointer

OldPiet

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12282
Re:Egyéb autók
« Válasz #14279 Dátum: 2013.02.11 17:07:19 »
Nem látom? Milyen összefüggést nem látok a legolcsóbb fostalicska téli gumi ajnározása, majd azzal balesetezés között? Persze nem tapasztalt sofőr ült az autóban, rá lehet fogni, csak pont ezért vannak az egyre jobb gumik, hogy ne csússzon meg, ha nem csúszik meg nincs mit korrigálni, nincs pánik, kapkodás. Amikor megvetted napokon át azt olvastuk, hogy mennyire jó ez, mintha magadat akartad volna meggyőzni (no meg a fórumozókat), hogy a legolcsóbb is szuper, pedig mindenki tudta, hogy nem az. Megtörtént a baj, de még mindig a saját igazadat hajtod, pedig tudod jól, hogy csak azon a 4 tenyérnyi felületen múlik, hogy megcsúszol és árokba kerülsz, vagy haladsz tovább nyugodtan. Talán meg sem fordult a fejedben, hogy ha nem kínai szar van a kocsin, akkor lehet nem is történik semmi baj?
Ugyan már az a mai Bogár u-i videó is bizonyitja, hogy van olyan, hogy nem tudsz mit csinálni, még a hókotró sem. Az utviszonyoknak megfelelően csuszkálsz akármilyen gumid van.