Szerző Téma: Minden, ami Corollával kapcsolatos  (Megtekintve 6032881 alkalommal)

0 Felhasználó és 18 vendég van a témában

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
Minden, ami Corollával kapcsolatos.
« Válasz #9060 Dátum: 2006.10.24 12:33:22 »
Szombaton KÖZGYÛLÉS!!!!
Figyelem:ÚJ HELYSZÍN!!!

cZsiga

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 297
    • http://szoft95.gportal.hu
Minden, ami Corollával kapcsolatos.
« Válasz #9061 Dátum: 2006.10.24 12:47:53 »
Idézetet írta: "djibril"
Idézetet írta: "czsiga"
Toyota Corolla reklámon láttam, valamelyik újság hátulján, hogy a Luna felszereltségi listáján szerepel a tolatóradar. Ez most nyomdahuba, vagy miiii?

Zs.


Igen, én tolatóradarral kapom. Árlista szerint nem tartozik a Luna csomaghoz, ez az 5csillagos ajánlat része...  :nagymosoly:


Jellegét tekintve milyen?

Grafikus, vagy csak változtatja a pittyegés ütemét?

Igazából egy halszemoptikás tolatókamera lenne az, aminek hasznát vettem volna a Hutákban, amikor meg kellett fordulni olyan helyeken, hogy éppeg csak picit volt szélesebb az út, mint az autó, két oldalt pedig patak...
D: 212

djibril

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 337
Minden, ami Corollával kapcsolatos.
« Válasz #9062 Dátum: 2006.10.24 13:12:06 »
Idézetet írta: "czsiga"
Idézetet írta: "djibril"
Idézetet írta: "czsiga"
Toyota Corolla reklámon láttam, valamelyik újság hátulján, hogy a Luna felszereltségi listáján szerepel a tolatóradar. Ez most nyomdahuba, vagy miiii?

Zs.


Igen, én tolatóradarral kapom. Árlista szerint nem tartozik a Luna csomaghoz, ez az 5csillagos ajánlat része...  :nagymosoly:


Jellegét tekintve milyen?

Grafikus, vagy csak változtatja a pittyegés ütemét?

Igazából egy halszemoptikás tolatókamera lenne az, aminek hasznát vettem volna a Hutákban, amikor meg kellett fordulni olyan helyeken, hogy éppeg csak picit volt szélesebb az út, mint az autó, két oldalt pedig patak...


TPA400 kódszámon fut a Corolla tartozékok között. Valszeg a legegyszerûbb csipogós cucc...
djibril #238
Corolla Hatchback 2006 1.4 D-4D Luna

cZsiga

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 297
    • http://szoft95.gportal.hu
Minden, ami Corollával kapcsolatos.
« Válasz #9063 Dátum: 2006.10.24 13:29:43 »
Idézetet írta: "djibril"
Idézetet írta: "czsiga"
Idézetet írta: "djibril"
Idézetet írta: "czsiga"
Toyota Corolla reklámon láttam, valamelyik újság hátulján, hogy a Luna felszereltségi listáján szerepel a tolatóradar. Ez most nyomdahuba, vagy miiii?

Zs.


Igen, én tolatóradarral kapom. Árlista szerint nem tartozik a Luna csomaghoz, ez az 5csillagos ajánlat része...  :nagymosoly:


Jellegét tekintve milyen?

Grafikus, vagy csak változtatja a pittyegés ütemét?

Igazából egy halszemoptikás tolatókamera lenne az, aminek hasznát vettem volna a Hutákban, amikor meg kellett fordulni olyan helyeken, hogy éppeg csak picit volt szélesebb az út, mint az autó, két oldalt pedig patak...


TPA400 kódszámon fut a Corolla tartozékok között. Valszeg a legegyszerûbb csipogós cucc...


Ha rosszindulatú akarok lenni, akkor biztosan megmaradt raktáron, és az új Corollákhoz nem lesz jó, így gyorsan beépítik. De nem akarok rossz indulatú lenni, így feltételezem, hogy most rendelték meg Japánból ehhez az 5*-os akcóhoz  :nagymosoly:
D: 212

djibril

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 337
Minden, ami Corollával kapcsolatos.
« Válasz #9064 Dátum: 2006.10.24 14:20:25 »
Idézetet írta: "czsiga"
Idézetet írta: "djibril"
Idézetet írta: "czsiga"
Idézetet írta: "djibril"
Idézetet írta: "czsiga"
Toyota Corolla reklámon láttam, valamelyik újság hátulján, hogy a Luna felszereltségi listáján szerepel a tolatóradar. Ez most nyomdahuba, vagy miiii?

Zs.


Igen, én tolatóradarral kapom. Árlista szerint nem tartozik a Luna csomaghoz, ez az 5csillagos ajánlat része...  :nagymosoly:


Jellegét tekintve milyen?

Grafikus, vagy csak változtatja a pittyegés ütemét?

Igazából egy halszemoptikás tolatókamera lenne az, aminek hasznát vettem volna a Hutákban, amikor meg kellett fordulni olyan helyeken, hogy éppeg csak picit volt szélesebb az út, mint az autó, két oldalt pedig patak...


TPA400 kódszámon fut a Corolla tartozékok között. Valszeg a legegyszerûbb csipogós cucc...


Ha rosszindulatú akarok lenni, akkor biztosan megmaradt raktáron, és az új Corollákhoz nem lesz jó, így gyorsan beépítik. De nem akarok rossz indulatú lenni, így feltételezem, hogy most rendelték meg Japánból ehhez az 5*-os akcóhoz  :nagymosoly:


Ha megnézed, egész Ajrópában így lehet kapni a Luna vagy annak megfelelõ felszereltségû (csehszlovákiában Dream néven fut) Corollákat. Jó sok maradhatott  :pofa:
Más olvasatban akciózzák a kifutó modellt, h könnyebben el lehessen adni az új megjelenése elõtt. Aminek viszont én nagyon örülök  :nagymosoly:, mert kövezzetek meg, de nekem jobban bejön az E12...
djibril #238
Corolla Hatchback 2006 1.4 D-4D Luna

nemtamas

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 41
Radar
« Válasz #9065 Dátum: 2006.10.24 14:58:38 »
Idézetet írta: "djibril"
Idézetet írta: "czsiga"
Toyota Corolla reklámon láttam, valamelyik újság hátulján, hogy a Luna felszereltségi listáján szerepel a tolatóradar. Ez most nyomdahuba, vagy miiii?

Zs.


Igen, én tolatóradarral kapom. Árlista szerint nem tartozik a Luna csomaghoz, ez az 5csillagos ajánlat része...  :nagymosoly:


Annak idején én 100 000 HUF -ot fizettem a könnyûfémfelni + tolatóradar + ködlámpa hármasért. 8)
Egyszerû csipogós: kb 1,5 méternél kezdi, 1 méternél sûrûbben csipog, 0,5 méternél folyamatosan sípol.
Kapásból megszoktam. Parkolásnál mindig megilyesztem a mögöttem parkolót, mert simán kb 10 centire van a vonóhorgom, mikor megállok.  :pofa:

Így jobban szeretek tolatni, mint orral beállni. (Kéne az elejére is ilyen csipogó...)

Üdv.:
nemtamas

Savaria

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 413
    • http://www.park-asz.hu
Minden, ami Corollával kapcsolatos.
« Válasz #9066 Dátum: 2006.10.24 17:54:53 »
http://www.rally.hu/hir.php?id=55859

Lehet majd szurkolni!  :vezetes:  :toy:
color=green]Savaria[/color] 91

whis

  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 11516
  • [2]
Re: Radar
« Válasz #9067 Dátum: 2006.10.24 18:02:36 »
Idézetet írta: "nemtamas"
Annak idején én 100 000 HUF -ot fizettem a könnyûfémfelni + tolatóradar + ködlámpa hármasért. 8)

Annak idején és csak a felnikért legomboltam 120e-t, a ködlámpát csomagban vettem (Terra), amúgy 120e lett volna. És a tolatóradar még ezeken felül lett volna.  :roll:
'16 RAV4 HSD AWD Trend +Safety

Savaria

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 413
    • http://www.park-asz.hu
Minden, ami Corollával kapcsolatos.
« Válasz #9068 Dátum: 2006.10.24 18:13:19 »
http://www.rally.hu/hir.php?id=55859

Lehet, nem mindenkinek világos a dolog: 2000 cm3, szívómotor, engedélyezett a 4WD.
Télleg: nem ezeket hiányoljátok az "Auris" -ból? :wink:
color=green]Savaria[/color] 91

B. Á r p i

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 87
Minden, ami Corollával kapcsolatos.
« Válasz #9069 Dátum: 2006.10.26 07:34:12 »
Sziasztok!

A napokban írtam néhány tapasztalatot a másfél éves corollámmal kapcsolatosan. Az egyik ilyen volt, hogy az alsõ ablakok rezonálnak rosszabb minõségû úton. Igazából nem ismerem a felépítését az ablakemelõnek, de a korábbiakban olvasva úgy éreztem ki, hogy nem bonyolult beállítani. Tudtok segíteni nekem, hogy hová kell nyúlni és mit kell csinálni a beállításhoz?

Köszönettel,  Árpi
Árpi

cZsiga

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 297
    • http://szoft95.gportal.hu
Minden, ami Corollával kapcsolatos.
« Válasz #9070 Dátum: 2006.10.26 07:41:06 »
Idézetet írta: "Savaria"
http://www.rally.hu/hir.php?id=55859

Lehet, nem mindenkinek világos a dolog: 2000 cm3, szívómotor, engedélyezett a 4WD.
Télleg: nem ezeket hiányoljátok az "Auris" -ból? :wink:


Jó lesz, de mennyi a csomag felára?  :nagymosoly:
D: 212

Peti

  • Vendég
Minden, ami Corollával kapcsolatos.
« Válasz #9071 Dátum: 2006.10.26 10:53:08 »
Idézetet írta: "B. Á r p i"
Sziasztok!

A napokban írtam néhány tapasztalatot a másfél éves corollámmal kapcsolatosan. Az egyik ilyen volt, hogy az alsõ ablakok rezonálnak rosszabb minõségû úton. Igazából nem ismerem a felépítését az ablakemelõnek, de a korábbiakban olvasva úgy éreztem ki, hogy nem bonyolult beállítani. Tudtok segíteni nekem, hogy hová kell nyúlni és mit kell csinálni a beállításhoz?

Köszönettel,  Árpi


Én is szeretem a doityourself-et...
De szerintem vidd el m.szervizbe, egy óra alatt beállítják gariba, nekünk is ennyi volt a Yarison...
És akkor nem piszkolod össze magad, nem kell venned bolhákat ha ne adj' eltörik 1-2, meg ilyenek... :wink:

PParker

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 624
Minden, ami Corollával kapcsolatos.
« Válasz #9072 Dátum: 2006.10.26 15:46:07 »
Másnak is tud mocsok mód párasodni a szélvédõ esõben? :mivan:  Nem hiszem el, hogy csak a klímával lehet leszedni.... :elkeseredett:
zt értem, hogy gõzgép. De mi hajtja?!

Szeke

  • Lost & Found :)
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4578
Minden, ami Corollával kapcsolatos.
« Válasz #9073 Dátum: 2006.10.26 16:09:12 »
Idézetet írta: "PParker"
Másnak is tud mocsok mód párasodni a szélvédõ esõben? :mivan:  Nem hiszem el, hogy csak a klímával lehet leszedni.... :elkeseredett:

Igen.
Pedig de. vagy fûtéssel.
'83 Camry 2.0 GLi Liftback (most épp nem automata)  Sunroof + '05 Yaris I  D4D

cZsiga

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 297
    • http://szoft95.gportal.hu
Minden, ami Corollával kapcsolatos.
« Válasz #9074 Dátum: 2006.10.26 18:00:29 »
Idézetet írta: "Szeke"
Idézetet írta: "PParker"
Másnak is tud mocsok mód párasodni a szélvédõ esõben? :mivan:  Nem hiszem el, hogy csak a klímával lehet leszedni.... :elkeseredett:

Igen.
Pedig de. vagy fûtéssel.


De jó, hogy feljött a téma!

Nekem miden egyes klímás párátalanításkor valami vegyianyag is kerül a szélvédõre, amit csak ablaktisztítóval tudok leszedni. Olajos-szivárványos fénytörést okoz. Szürköletben és sötétben, ha jönnek szembe, akkor rettentes, alig látom az utat.

Ez mi lehet ?
D: 212