Szerző Téma: Minden, ami Corollával kapcsolatos  (Megtekintve 6039720 alkalommal)

0 Felhasználó és 26 vendég van a témában

cZsiga

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 297
    • http://szoft95.gportal.hu
Minden, ami Corollával kapcsolatos.
« Válasz #8955 Dátum: 2006.10.03 13:27:03 »
Jön a tél, és vennék téligumit felnivel.
A Toyotánál a legolcsóbb szerelt kerék 24000 Ft/db Barum Polaris. Jó ez? Megvegyem?
D: 212

kekesiz

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 332
Minden, ami Corollával kapcsolatos.
« Válasz #8956 Dátum: 2006.10.03 14:29:13 »
Idézetet írta: "czsiga"
Jön a tél, és vennék téligumit felnivel.
A Toyotánál a legolcsóbb szerelt kerék 24000 Ft/db Barum Polaris. Jó ez? Megvegyem?


Szerintem felesleges a Toyotánál kidobni a pénzt. Ennyiért sokkal jobb téli gumit lehet kapni acélfelnivel, máshol.  :kacsint:

Momo

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1097
    • http://mithrasz.fw.hu
Minden, ami Corollával kapcsolatos.
« Válasz #8957 Dátum: 2006.10.04 08:36:43 »
Idézetet írta: "kekesiz"
Idézetet írta: "czsiga"
Jön a tél, és vennék téligumit felnivel.
A Toyotánál a legolcsóbb szerelt kerék 24000 Ft/db Barum Polaris. Jó ez? Megvegyem?


Szerintem felesleges a Toyotánál kidobni a pénzt. Ennyiért sokkal jobb téli gumit lehet kapni acélfelnivel, máshol.  :kacsint:


Nekem Barum Polaris II-es téli gumim van. (Ingyé jött.  :nagymosoly:  ) de nem bántam hogy felraktam, én nagyon meg vagyok elégedve vele, két tél alatt még nem volt gondom vele és legalább 30.000 km-t mentem vele.
Momo 63
Toyota Corolla Hatchback 1,4

Peti

  • Vendég
Minden, ami Corollával kapcsolatos.
« Válasz #8958 Dátum: 2006.10.04 10:59:29 »
Idézetet írta: "czsiga"
Jön a tél, és vennék téligumit felnivel.
A Toyotánál a legolcsóbb szerelt kerék 24000 Ft/db Barum Polaris. Jó ez? Megvegyem?


Maszek gumist is kérdezz meg!
Néhány ezres tuti a zsebedbe marad... Ugyanazt a konfigot megvéve... :wink:

Peter

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1629
Minden, ami Corollával kapcsolatos.
« Válasz #8959 Dátum: 2006.10.04 12:55:45 »
Idézetet írta: "czsiga"
Jön a tél, és vennék téligumit felnivel.
A Toyotánál a legolcsóbb szerelt kerék 24000 Ft/db Barum Polaris. Jó ez? Megvegyem?


En a Toyotanal vettem a felnit, ott volt a legolcsobb.
A gumi meg a gumisnal volt a legolcsobb.

Varj egy kicsit, tuti lesz teli akcio a Toyotanal, vedd meg ott a felnit. Kozbe keress egy jo gumist.

Satriani

  • Vendég
Minden, ami Corollával kapcsolatos.
« Válasz #8960 Dátum: 2006.10.04 13:50:55 »
Népítélet összesítés - lehet böngészni a toyotás, corollás helyezéseket. Felül keresgéljetek. ;)

kekesiz

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 332
Minden, ami Corollával kapcsolatos.
« Válasz #8961 Dátum: 2006.10.04 13:55:26 »
Idézetet írta: "Satriani"
Népítélet összesítés - lehet böngészni a toyotás, corollás helyezéseket. Felül keresgéljetek. ;)


Elolvastam én is, de a 2002 utáni Corollák helyezését igencsak lerontotta 1-2 beteg népítélete.  :turelmetlen:

Georgexy

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 246
    • http://www.georgexy.fw.hu
Minden, ami Corollával kapcsolatos.
« Válasz #8962 Dátum: 2006.10.04 21:22:08 »
Úgy döntöttem írok én is egy kis dícséretet!
Nehogymár csak olyanok írjanak akik soha nem is ültek benne :D!
Hali
eorgexy

Toyota Corolla Luna 2006
:szivecske: :toy: :rohog:
http://www.georgexy.fw.hu/gallery

Peti

  • Vendég
Minden, ami Corollával kapcsolatos.
« Válasz #8963 Dátum: 2006.10.04 22:51:32 »
Idézetet írta: "Satriani"
Népítélet összesítés - lehet böngészni a toyotás, corollás helyezéseket. Felül keresgéljetek. ;)


Alapvetõen jó ötlet lenne a Népítélet... :hmm:
De sz*rnak rá a totálkárosok, így akárki beír egy 2mondatos baromságot, hogy 13km-nél szétesett a motor, 19-nél pedig a váltó és soha többet nem veszek Toyotát :arrow:  mindenbõl 1csillag... :?  
Egy ilyen ítélet meg elég keményen lehúzza az átlagot.
Néhány szempont lehetne amivel szelektálnak, így nem sokat ér ez a végeredmény-táblázat...

Mondjuk ha elolvassuk a negatív Corolla ítéleteket, akkor rájöhetünk, hogy exrönós az összes "szerencsétlen" Corollás :sunyi:  és javarészt szürreális baromságokat irkálnak össze...

Peti

  • Vendég
Minden, ami Corollával kapcsolatos.
« Válasz #8964 Dátum: 2006.10.04 23:22:30 »
Ja, és ne feledjük a nagyszámok törvényét, :nana:
Mert e11ítéletbõl kapásból majd' feleannyi van, mint e12bõl... :ordog:

Hogy a no.1 hondadzsesszrõl ne is beszéljünk...

kekesiz

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 332
Minden, ami Corollával kapcsolatos.
« Válasz #8965 Dátum: 2006.10.04 23:36:10 »
Idézetet írta: "Peti500"
Ja, és ne feledjük a nagyszámok törvényét, :nana:
Mert e11ítéletbõl kapásból majd' feleannyi van, mint e12bõl... :ordog:

Hogy a no.1 hondadzsesszrõl ne is beszéljünk...


Jó, a Honda jó minõségét még elhiszem (kivétel az új Civic, azt nagyon lehúzták), de egy Megane-ét vagy egy Golfét!  :kacag:

Satriani

  • Vendég
Minden, ami Corollával kapcsolatos.
« Válasz #8966 Dátum: 2006.10.05 00:04:09 »
Idézetet írta: "Peti500"
Ja, és ne feledjük a nagyszámok törvényét, :nana:
Mert e11ítéletbõl kapásból majd' feleannyi van, mint e12bõl... :ordog:

Az E11 nem gyenge gép, az egyetlen modell, ahol MINDENKI igennel válaszolt a "Megérte-e?" kérdésre. 2x ennyi ítélet is hasonlóan jó eredményt hozna. Az E12 ennyire nem hibátlan, még akkor sem, ha levesszük azt az egy barmot, aki életében nem látott Corollát, csak Mégane-t.

Idézetet írta: "Peti500"
Hogy a no.1 hondadzsesszrõl ne is beszéljünk...

Ne haragudj, de miért jó az összes, Toyotán kívüli autótípus nevét elferdítve írni? :)

A Jazz amúgy hibátlan, kiforrott kis autó, szerintem messze a kategória legjobb modellje volt az új Yaris érkezéséig, egyáltalán nem meglepõ, hogy ilyen jó eredményt ért el. Ha megnézed a külföldön készült vevõelégedettségi felméréseket, a Jazz azokon is remekül teljesít: nagy, ötletes, variálható, modern, kifinomult, takarékos, jó minõségû, tartós, az alapmotorral is korrektül megy, és már nem is vészesen drága - mit akarsz még?

KLaco

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8098
Minden, ami Corollával kapcsolatos.
« Válasz #8967 Dátum: 2006.10.05 07:29:06 »
Idézetet írta: "Satriani"
A Jazz amúgy hibátlan, kiforrott kis autó, szerintem messze a kategória legjobb modellje volt az új Yaris érkezéséig, egyáltalán nem meglepõ, hogy ilyen jó eredményt ért el. Ha megnézed a külföldön készült vevõelégedettségi felméréseket, a Jazz azokon is remekül teljesít: nagy, ötletes, variálható, modern, kifinomult, takarékos, jó minõségû, tartós, az alapmotorral is korrektül megy, és már nem is vészesen drága - mit akarsz még?
Nagyon is egyetértek veled.  :nagymosoly: 1szer ültem hátul Jazzben, kényelmes, kellõen tágas, variálható a tér nagyon, kilátás pazar, nagyon magasan ül az ember, nekem jobban bejön, mint a Yaris I. Ha nem kerülne ennyibe, meg nem lennék Toyota párti tuti ilyet vennék  :kacsint:
Laco 73 :D

Peti

  • Vendég
Minden, ami Corollával kapcsolatos.
« Válasz #8968 Dátum: 2006.10.05 09:19:07 »
Idézetet írta: "Satriani"

Ne haragudj, de miért jó az összes, Toyotán kívüli autótípus nevét elferdítve írni? :)

Mert Off autók és Toyota fórumon vagyunk... :nagymosoly:
Amúgy szavad ne feledd! A járisz topikba az Omegát "jól" írtam... :kacag:


Idézet
A Jazz amúgy hibátlan, kiforrott kis autó, mit akarsz még?


Semmit, csak vérszívás volt... :ordog:
Amúgy meg nem tetszik a Jazz, a Hondák közül az S2000 és a régi gyorsulóbajnok, csapott hátú 1.6vétekek tetszenek... :roll:

Peti

  • Vendég
Minden, ami Corollával kapcsolatos.
« Válasz #8969 Dátum: 2006.10.05 10:49:26 »
Most olvasgatom...
Az új szivik nagyot bukott, :shock:  legalább is az ítéletek szerint :arrow:  bár az ítéletek szerint a logenbájrönó is ott van az élmezõnybe... :mrgreen: