Szerző Téma: Minden, ami Corollával kapcsolatos  (Megtekintve 5809776 alkalommal)

0 Felhasználó és 11 vendég van a témában

kalapos

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3033
Re:Minden, ami Corollával kapcsolatos
« Válasz #29430 Dátum: 2018.12.25 19:46:26 »
Egy kérdés : vettem koromtalanitot amit írtál. Meg szeretném csinálni csak az van rajta egy hogy "időzítő vagy Hall érzékelőt le kell húzni. Azok mik és feltétlenül kell? Mert néztem videókat és ott szinte senki nem csinálja... Előre is köszi!
Csak az a fontos, hogy az indítómotor körbeforgassa a főtengelyt párszor, úgy, hogy ne induljon be a motor. Ha a trafóról le van csatlakoztatva a főkábel, az elég :). (Meg persze a gyertyákról is a pipák...) A jeladó csatlakozója egyébként ott van az elosztó tetején.
Itt egy videó, hogyan csinálják géppel:
www.youtube.com/watch?v=wXRcf62glqU

A végén vigyázz, nehogy túlhúzd a gyertyákat.

palazs007

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 21
Re:Minden, ami Corollával kapcsolatos
« Válasz #29431 Dátum: 2018.12.25 21:47:11 »
Csak az a fontos, hogy az indítómotor körbeforgassa a főtengelyt párszor, úgy, hogy ne induljon be a motor. Ha a trafóról le van csatlakoztatva a főkábel, az elég :). (Meg persze a gyertyákról is a pipák...) A jeladó csatlakozója egyébként ott van az elosztó tetején.
Itt egy videó, hogyan csinálják géppel:
www.youtube.com/watch?v=wXRcf62glqU

A végén vigyázz, nehogy túlhúzd a gyertyákat.
Köszi szépen! Akkor végül is a jeladóval nem kell csinálni semmit ha jól értem, ha a fő kábelt leszedem.

kalapos

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3033
Re:Minden, ami Corollával kapcsolatos
« Válasz #29432 Dátum: 2018.12.26 10:37:44 »
Köszi szépen! Akkor végül is a jeladóval nem kell csinálni semmit ha jól értem, ha a fő kábelt leszedem.
Nem muszáj, bár nem ügy szétkapcsolni. Én úgy jártam el, ahogy írták.

palazs007

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 21
Re:Minden, ami Corollával kapcsolatos
« Válasz #29433 Dátum: 2019.01.06 13:14:53 »
Katalizátor tisztítót keress. Ami nekem bevált anno, az a cataclean. Többféle anyag van azóta, azokról nincs tapasztalatom. Carinánál 21-es hibakód jelöli a lambdaszonda hibát. (Oxigén szenzor). Ha megnézed a táblázatot, látható, hogy sok hiba esetén nem jelez a check engine. Ennél sem.

Azóta kicseréltettem a Lambdaszondát de nem lett jobb. Ha gyorsításnál háromnegyed gázon hagyom a lában akkor van hogy berobban és szépen gyorsul, aztán utána ha vissza engedem megin lomha. Teljesen változó. Lehet hogy valami benzinszivattyú vagy hasonló ami akadozik? lehet az a probléma attól függetlenül, hogy rossz minőségű benzint nem tankolok soha.  vagy mi lehet még a probléma? 

kalapos

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3033
Re:Minden, ami Corollával kapcsolatos
« Válasz #29434 Dátum: 2019.01.07 19:38:22 »
Azóta kicseréltettem a Lambdaszondát de nem lett jobb. Ha gyorsításnál háromnegyed gázon hagyom a lában akkor van hogy berobban és szépen gyorsul, aztán utána ha vissza engedem megin lomha. Teljesen változó. Lehet hogy valami benzinszivattyú vagy hasonló ami akadozik? lehet az a probléma attól függetlenül, hogy rossz minőségű benzint nem tankolok soha.  vagy mi lehet még a probléma?
Benzin+levegő+szikra+ECU. Ha nem valamelyik jeladó hibája, akkor mararad az első három valamelyike. Fojtószelep szenzor ellenállásának kimérése még adhat magyarázatot.
Gondolom a gyertyákat már megnézted. Elosztó pólusai, rotor nem korrodáltak? Ilyen triviális dolog, mint eldugult levegőszűrő, szívócső, okozhat ilyen tünetet. A benzinpumpa előtt viszont kicserélném a benzinszűrőt. Ezt nagyon gyakran elfelejtik, pedig van szervízintervalluma. Ennek eltömődése sem ad hibakódot.

fear001

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 4
Re:Minden, ami Corollával kapcsolatos
« Válasz #29435 Dátum: 2019.01.08 21:07:11 »
Sziasztok!

A fórumon már találkoztam nem kevés hasonló problémával... a félve rettegett P0420-as hibakóddal szenvedek már hetek óta.  Egy 2003-as Toyota Corolla 1.6  benzines autóról lenne szó. Szerelők és nem kevés fórumozás ( külföldi-magyar) vélemények sorával szembesültem ez idő alatt, viszont még mindig nem találkoztam rendes, költséghatékony megoldással.
Lambdaszondák kimérve, tökéletesen működnek, gyári toyota szoftver által ellenőrizve. CO kibocsájtás sajnos alapjáraton nem éri el a megengedett értéket, ez alapján gyanítom, hogy tényleg katalizátor hibával állok szembe.
A "szokásos" légtömegmérő, lambdaszonda, gyertya csere lehetőségen kívül van e esetleg valamilyen más alternatíva ami még szóba jöhet amivel esetleg megúsznék egy katalizátor cserét.
CataClean-t próbáltam , nem segített! Autópályán magas fordulaton használva az autót sem lett jobb a helyzet, a hibakódok : engine lámpa, trc és vsc együttesen ég. Kiütés után max. 10 km megtétele után egyből visszajöttek az említett kódok.
Toyota márkakereskedésben 140.000 Ft-os ajánlatot, míg UNIX-nál 159.000 Ft-os ajánlatot kaptam. A többi helyen szintén ilyen horror összegeket mondtak.
JAP-KER-ben nincs bontott katalizátor, már ennek is utánajártam.
Utángyártott és univerzális katalizátorral kapcsolatban van e valakinek tapasztalata? Mennyire megbízható, van e értelme benevezni valamelyikre vagy marad a Toyota által kínált horror összegű?
Fogyasztásban semmi eltérőt nem tapasztaltam, a fedélzeti szerint minden ugyanolyan mint régen.
Ami még ezenfelül érdekelne, hogy a trc és a vsc mivel ég a visszajelzőn ezek a funkciók ez esetben akkor nem is működnek? Vagy csak ezek együttese adja a katalizátor hibát? Erre egyértelmű választ még nem találtam.

Válaszaitokat előre is köszönöm! :)

Sziasztok!

Eltelt több mint 1 hónap és megérkezett a lambdaszondakiemelő amit rendeltem ingyenes házhoz szállítással nem volt még 2000 Ft sem. Ahogy írtátok a lépéseket be is tartottam. Pár perc várás és elindítás után nem jöttek vissza a hibakódok. Azóta több mint 300 km-t megtettem és nem jelzett be semmilyen hibakód! (kopp kopp).
Szeretném megköszönni az építőjellegű és pénztárcakímélő hozzászólásokat! Köszi még egyszer!  :)

mondi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8808
Re:Minden, ami Corollával kapcsolatos
« Válasz #29436 Dátum: 2019.01.08 22:53:33 »
Márkaszervízben szvsz neki se fuss, az ami a TTG-nél 400k, arra valószínűleg fognak mondani egy millió körüli ajánlatot.
Ezt megkérdezted, vagy csak vélemény? Ha jó márkaszervízbe viszed, egyáltalán nem drága... Nekem volt, hogy egy szervíznél a maszek szerelő ismerős (hivatalos, számla meg minden) megkérdezte mennyit fizettem a márkaszervízben, és amikor megmondtam, közölte, hogy ennyiért ő nem csinálná meg...

Szóval mielőtt terjeszted a városi legendát, érdemes utánanézni.
Az autó benzinnel megy, minden más a sátán műve...

Silent

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4159
Re:Minden, ami Corollával kapcsolatos
« Válasz #29437 Dátum: 2019.01.08 23:26:36 »
Sziasztok!

Eltelt több mint 1 hónap és megérkezett a lambdaszondakiemelő amit rendeltem ingyenes házhoz szállítással nem volt még 2000 Ft sem. Ahogy írtátok a lépéseket be is tartottam. Pár perc várás és elindítás után nem jöttek vissza a hibakódok. Azóta több mint 300 km-t megtettem és nem jelzett be semmilyen hibakód! (kopp kopp).
Szeretném megköszönni az építőjellegű és pénztárcakímélő hozzászólásokat! Köszi még egyszer!  :)
:clap:

Ezt megkérdezted, vagy csak vélemény? Ha jó márkaszervízbe viszed, egyáltalán nem drága... Nekem volt, hogy egy szervíznél a maszek szerelő ismerős (hivatalos, számla meg minden) megkérdezte mennyit fizettem a márkaszervízben, és amikor megmondtam, közölte, hogy ennyiért ő nem csinálná meg...

Szóval mielőtt terjeszted a városi legendát, érdemes utánanézni.
TTG óradíja 6500ft volt legutóbb, márkaszervízben 13000ft. Cartárs aki ilyet csináltatott, azt mondta, hogy az ár kétharmadát a munkadíj tette ki. TTG nem gyári, de jó minőségű alkatrészt is betesz, a márkaszervíz csak az aranyárban kapható gyárit. Lehet matekolni, aztán el lehet dönteni, hogy urban legend vagy nem. Az árajánlat kérés nem fáj, el kell kérni mindkét helyről és betenni ide, hogy lássuk.
Váltócsapágyat a márkaszervízben csináltattam, 140k lett a vége, remekül dolgoztak, de mégiscsak 13k/h óradíjjal csinálták. TTG-nél lett volna 90k, mivel a végösszeg nagy része itt is a munkadíj volt.

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26316
Re:Minden, ami Corollával kapcsolatos
« Válasz #29438 Dátum: 2019.01.09 13:17:57 »
Eltelt több mint 1 hónap és megérkezett a lambdaszondakiemelő amit rendeltem ingyenes házhoz szállítással nem volt még 2000 Ft sem.

TTG óradíja 6500ft volt legutóbb, márkaszervízben 13000ft. Cartárs aki ilyet csináltatott, azt mondta, hogy az ár kétharmadát a munkadíj tette ki.
Nekem most cserélték (TTG), 8000-be fájt cakumpakk.
« Utoljára szerkesztve: 2019.01.09 21:35:00 írta music »
music     

micila

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 6024
  • épGÉPész
Re:Minden, ami Corollával kapcsolatos
« Válasz #29439 Dátum: 2019.01.09 15:22:59 »
Nekem most cserélték (TTG), 8000-be fájt cakumpakk.


Ez volt az alap téma


Ez volt egy hozzászólás.


Ez arra a riposzt.

Ez pedig az előzőre a kontra.

Neked a TTG dugattyú gyűrű sort cserélt 8000 Ft-ért???
de internis non iudicat praetor  /Aquinói Tamás nyomán/
audacter mentiare, semper aliquid haeret
Nouă ouă ouă nu

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26316
Re:Minden, ami Corollával kapcsolatos
« Válasz #29440 Dátum: 2019.01.09 21:32:04 »
Szonda kiemelőt tett bele. Arról is esett szó, de a kedvedért átszerkesztem.
« Utoljára szerkesztve: 2019.01.09 21:36:06 írta music »
music     

mondi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8808
Re:Minden, ami Corollával kapcsolatos
« Válasz #29441 Dátum: 2019.01.09 22:19:09 »
:clap:
TTG óradíja 6500ft volt legutóbb, márkaszervízben 13000ft. Cartárs aki ilyet csináltatott, azt mondta, hogy az ár kétharmadát a munkadíj tette ki. TTG nem gyári, de jó minőségű alkatrészt is betesz, a márkaszervíz csak az aranyárban kapható gyárit. Lehet matekolni, aztán el lehet dönteni, hogy urban legend vagy nem. Az árajánlat kérés nem fáj, el kell kérni mindkét helyről és betenni ide, hogy lássuk.
Váltócsapágyat a márkaszervízben csináltattam, 140k lett a vége, remekül dolgoztak, de mégiscsak 13k/h óradíjjal csinálták. TTG-nél lett volna 90k, mivel a végösszeg nagy része itt is a munkadíj volt.
Ez érdekes, tőlem már kérdezték meg márkaszervízben, hogy gyári alkatrészt kérek, vagy utángyártottat. Lehet nem jó márkaszervízbe jársz...
Az autó benzinnel megy, minden más a sátán műve...

TCr

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 851
Re:Minden, ami Corollával kapcsolatos
« Válasz #29442 Dátum: 2019.01.10 10:12:41 »
Nekem most cserélték (TTG), 8000-be fájt cakumpakk.

Az én autómra is ez a sors vár, már 3x ütöttem ki a P0420 hibakódot, de eddig nem volt időm elmenni a TTG-hez.
Jellemzően ~2.000 km-enként villan fel emiatt a motorellenőrző lámpa.

Mennyire időtálló ez a lambdaszonda kiemelős történet?
Műszaki vizsgán a károsanyag-kibocsájtás tesztnél bukik a dolog?

Silent

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4159
Re:Minden, ami Corollával kapcsolatos
« Válasz #29443 Dátum: 2019.01.10 17:29:13 »
Ez érdekes, tőlem már kérdezték meg márkaszervízben, hogy gyári alkatrészt kérek, vagy utángyártottat. Lehet nem jó márkaszervízbe jársz...
Lehet, de nekem jó. Mayer Pilisvörösvár. A csere után kissé túl hamar kapkodnak mindig, és megvan a csak_gyári_alkatrész becsípődésük, de egyébként csak jót tudok róluk mondani. Annyi, hogy egy motorfelújítást biztosan nem náluk csináltatnék 13k/h díjért, hanem a TTG-nél feleannyiért.


Mennyire időtálló ez a lambdaszonda kiemelős történet?
Műszaki vizsgán a károsanyag-kibocsájtás tesztnél bukik a dolog?
Ha a katalizátorod rendben van, akkor a károsanyag kibocsátásod nem romlik tőle. Sőt. Hibás lamdaszondával üzemanyagban gazdagabb a keverék ha jól tudom, tehát úgy magasabb a kibocsátásod.

OldPiet

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12282
Re:Minden, ami Corollával kapcsolatos
« Válasz #29444 Dátum: 2019.01.10 22:41:00 »
:clap:
TTG óradíja 6500ft volt legutóbb, márkaszervízben 13000ft. Cartárs aki ilyet csináltatott, azt mondta, hogy az ár kétharmadát a munkadíj tette ki. TTG nem gyári, de jó minőségű alkatrészt is betesz, a márkaszervíz csak az aranyárban kapható gyárit. Lehet matekolni, aztán el lehet dönteni, hogy urban legend vagy nem. Az árajánlat kérés nem fáj, el kell kérni mindkét helyről és betenni ide, hogy lássuk.
Váltócsapágyat a márkaszervízben csináltattam, 140k lett a vége, remekül dolgoztak, de mégiscsak 13k/h óradíjjal csinálták. TTG-nél lett volna 90k, mivel a végösszeg nagy része itt is a munkadíj volt.
Váltócsapágycsere nekem a Mayernél került 90e-be(6-8 éve volt). De nagyban függ attól melyik csapágyat vagy csapágyakat kell cserélni.