Szerző Téma: Minden, ami Corollával kapcsolatos  (Megtekintve 6032876 alkalommal)

0 Felhasználó és 17 vendég van a témában

Konrad

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1314
Re:Minden, ami Corollával kapcsolatos
« Válasz #28080 Dátum: 2016.04.23 21:52:38 »
http://rickcasemazda.com/Service_Specials
Kemény 70 dollár:) egy egész szerviz csomaggal

Lehet én lógok ki az átlagból, de utálom, ha itthon hülyének néznek.
Konrád

OldPiet

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12282
Re:Minden, ami Corollával kapcsolatos
« Válasz #28081 Dátum: 2016.04.23 22:03:14 »
http://rickcasemazda.com/Service_Specials
Kemény 70 dollár:) egy egész szerviz csomaggal

Lehet én lógok ki az átlagból, de utálom, ha itthon hülyének néznek.
Jó van , kb annyi mint itthon, csak itthon nem adnak hozzá sütit meg kv-t. [rohog]
A sok inspektion, lehet arra megy ki, hogy találjanak még némi munkát a kocsidon ;)

conceptx

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 3
Re:Minden, ami Corollával kapcsolatos
« Válasz #28082 Dátum: 2016.04.23 22:39:27 »
Sziasztok, corolla hatchback e12 2006-ba milyen első tompított meg távolsági izzó kell? h7? vagy hb3 meg hb4?

Kgabe

  • S6 forever
  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9802
Re:Minden, ami Corollával kapcsolatos
« Válasz #28083 Dátum: 2016.04.23 22:53:19 »
h7
Gabe 254.

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26346
Re:Minden, ami Corollával kapcsolatos
« Válasz #28084 Dátum: 2016.04.24 07:13:32 »
http://rickcasemazda.com/Service_Specials
Kemény 70 dollár:) egy egész szerviz csomaggal

Lehet én lógok ki az átlagból, de utálom, ha itthon hülyének néznek.
A nővérem nem ilyen árakról szokott beszámolni, igaz Kaliforniában él, ami a legdrágább állam, de ott 70 dolláért max. körberöhögnek. Ausztriában is az itthonihoz képest jó másfélszeres árak vannak. (Tudom, ahhoz kell nézni, hogy mennyi az ottani jövedelem, de arra az aspektusra szeretnék rávilágítani, hogy az itthoni autójavítás fajlagosan sem drágább, mint más szolgáltatási tevékenység.)
Még egy dolog, kezdek elveszni a részletekben, de most az a gond, azért néznek hülyének, mert nem mosolyog a szerelő?
« Utoljára szerkesztve: 2016.04.24 07:18:46 írta music »
music     

OldPiet

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12282
Re:Minden, ami Corollával kapcsolatos
« Válasz #28085 Dátum: 2016.04.24 07:29:31 »

Még egy dolog, kezdek elveszni a részletekben, de most az a gond, azért néznek hülyének, mert nem mosolyog a szerelő?
Mondjuk  nem a mosolyért, sütiért, kávéért szeretnénk fizetni?
Én lehet, hogy félreérteném: jó munka helyett (kicsit át akarnak verni) ezt kapom :devil:

G86

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1489
    • Hypermiler Gábor Jóska Ódala.
Re:Minden, ami Corollával kapcsolatos
« Válasz #28086 Dátum: 2016.04.24 11:43:18 »
10 éves korára megérett az autó egy első lengéscsillapító porvédő cserére is, egyik oldalon már kicsit ki van szakadva. Gondolom másnál is előfordult már ennyi idősen ez nem olyan meglepő.
                                                                                                                                                   

conceptx

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 3
Re:Minden, ami Corollával kapcsolatos
« Válasz #28087 Dátum: 2016.04.24 22:46:20 »
h7

Köszönöm! pár napja van meg az autó és még nagyon új nekem minden!
akkor 4 darab kell bele ugye? 2 tompított meg 2 távolsági?

valamint még egy kérdés, van értelme alvázvédelmet tenni az autóra? körülbelül mennyibe kerülne egy ilyen védelem?

Kgabe

  • S6 forever
  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9802
Re:Minden, ami Corollával kapcsolatos
« Válasz #28088 Dátum: 2016.04.26 00:26:10 »
Így van, a tompított és a távolsági h7. A ködlámpában azt hiszem h11 van, de egyébként a kézikönyvben szépen össze van szedve, ha megvan, meg tudod nézni.
Gabe 254.

conceptx

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 3
Re:Minden, ami Corollával kapcsolatos
« Válasz #28089 Dátum: 2016.04.26 12:02:32 »
Okés, köszönöm, azért fordultam hozzátok mert sajnos nincs hozzá kézikönyv, így neten kerestem de abban valamiért hb3 meg hb4-volt írva, lehet azért mert angol volt és az más régióba szól. Magyarul nem találtam sajnos.

Ha van itt valaki tapasztaltabb még lenne néhány kérdésem:
-Toyota szervízben ha rácsatlakoznak diagnosztikát akkor mit tudnak kinyerni az autóból? Valós km-t például lehetséges?
-OBD-vel lehet állítani a különböző csipogásokon? Pl kulcs benthagyása nyitott ajtónál vagy biztonsági öv csipogása?

Illetve pár jótanácsot elfogadnék szívesen hogy mire érdemes figyelni az autóval kapcsolatban, mit érdemes elvégezni rajta.

ISTI 24P

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 8
Re:Minden, ami Corollával kapcsolatos
« Válasz #28090 Dátum: 2016.04.27 12:34:15 »
Sziasztok! Rég jártam erre! Volt nekem egy piros Toyota Corolla G6 TTE m 1999 es, KJX-799 piros, öt éve adtam el Tatára egy srácnak valamilyen Istinek,Pesten dolgozott,meg Németországba járt ki,az autóval azóta nem tudom mi van .Ha valamelyikőtök tud róla valamit kérlek jelezze!Van még egy piros azt hiszem az is Pesten van.
Mekkora hülye voltam hogy eladtam! :(
z autóm a mindenem!Mindent megadok neki,csak a gyári tuningra esküszöm!

overhaulin87

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 8
Re:Minden, ami Corollával kapcsolatos
« Válasz #28091 Dátum: 2016.04.28 16:03:17 »
Szia, énis eladtam az én corollámat anyagi okokból de nagyon megbántam, most viszont lenne egy kérdésem:

Véleményt szeretnék kérni, régebben volt egy e12-es corollám benzines, nagyon jó volt, hibamentes, azt szeretném kérdezni, hogy a yaris 2-es is van olyan megbizható mint a corolla? Olvastam hogy franciaországba rakják össze, de akkor is japán cuccok vannak benne :) csak jót hallottam róluk, esetleg valami tipushibájuk van? Mint pl a corolla beragadó fékei? Melyik a megbizhatobb? Köszönöm, ja ha yaris akkor 1.3-as benzinest vennék, corollából is benzinest, mert keveset használom :)

Ákos2004

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 6642
  • Corolla E12 1.4 vvti SOL Corolla E15 1.6 Luna
Re:Minden, ami Corollával kapcsolatos
« Válasz #28092 Dátum: 2016.04.28 18:26:25 »
Szia, énis eladtam az én corollámat anyagi okokból de nagyon megbántam, most viszont lenne egy kérdésem:

Véleményt szeretnék kérni, régebben volt egy e12-es corollám benzines, nagyon jó volt, hibamentes, azt szeretném kérdezni, hogy a yaris 2-es is van olyan megbizható mint a corolla? Olvastam hogy franciaországba rakják össze, de akkor is japán cuccok vannak benne :) csak jót hallottam róluk, esetleg valami tipushibájuk van? Mint pl a corolla beragadó fékei? Melyik a megbizhatobb? Köszönöm, ja ha yaris akkor 1.3-as benzinest vennék, corollából is benzinest, mert keveset használom :)
Szerintem igen. Az E12-esben sem volt minden japán..sőt.. az enyém japán szerelésű, de romlott már benne bosch ez az, meg denso ez az is... szóval tök mindegy.

overhaulin87

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 8
Re:Minden, ami Corollával kapcsolatos
« Válasz #28093 Dátum: 2016.04.28 19:34:41 »
Köszönöm :)

boci és pipi

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 232
  • Mozdonyvezetö
Re:Minden, ami Corollával kapcsolatos
« Válasz #28094 Dátum: 2016.04.28 21:09:34 »
Urak.Segitségre volna szükségem.
Toyota gurut keresek...Pesten,esetleg a Dunakanyarban.Olyat,aki a vvti tipust keni vágja.Válaszokat előre is köszönöm