Szerző Téma: Minden, ami Corollával kapcsolatos  (Megtekintve 6041753 alkalommal)

0 Felhasználó és 9 vendég van a témában

kleingy

  • Moderátorok gyöngye
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 13346
Re: Minden, ami Corollával kapcsolatos.
« Válasz #12885 Dátum: 2009.03.26 22:16:06 »
T'om...
Ma du fél három után derült ki, akkor még Érdről ugye visszavittem a kocsit Törökbálintra (szigorúan alacsony fordulatszámon tartva), de csak valamikor este 7-kor ment ki belőlem a remegés és a gyomorideg. Komolyan mondom olyan idegronyó lettem mintha az én autómra mondták volna ki a halálos ítéletet.  :surrender:
Na jó, inkább lassan alszom egyet. Köszi mindenkinek a lelki segélyszolgálatot.  :flowers:
szerk: húúú, Palaczk! Hétfőn megmondom, hogy vonatatunk-e vagy sem. Értelemszerűen haza nincs értelme vontatni, csak a szervizbe. Az meg ugye pénzkérdés! Köszi a felajánlást!  :flowers: (merev vontatórúd esetén mehet az én Corimmal a vontatás)
         

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
Re: Minden, ami Corollával kapcsolatos.
« Válasz #12886 Dátum: 2009.03.26 22:19:11 »
Ez nyilván tipp volt, nem kérdeztem rá, hogy miből gondolja. A nívópálcát húzta csak ki, de hát nemrég kapott ugye friss olajat.
Akkor derül ki, hogy pontosan mi van vele, ha szétkapják. A Sakurába viszik elvileg. Ha nem, akkor a Superbe.
És a saját lábán lesz kénytelen odamenni valószínűleg. Azért Törökbálintról elvontatni Óbudára vagy a XIII. kerületbe...  :helpsmilie:

Super - Máté Imi
 ;)

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re: Minden, ami Corollával kapcsolatos.
« Válasz #12887 Dátum: 2009.03.26 22:36:33 »
szerk: húúú, Palaczk! Hétfőn megmondom, hogy vonatatunk-e vagy sem. Értelemszerűen haza nincs értelme vontatni, csak a szervizbe. Az meg ugye pénzkérdés! Köszi a felajánlást!  :flowers: (merev vontatórúd esetén mehet az én Corimmal a vontatás)

A vontatórúd merev  :D ... Sok vontatás veteránja. Beszéljétek meg a szervízzel, hogy ott lehessen hagyni az autót akkor is, ha még nem tudnak egyből nekiállni. Nyilván csak elfér addig - ott a Misi által említett kontakt, beszéljetek vele. És akkor szólj hétfőn, ha aktuális a dolog. Azt már most mondom, hogy lehetőleg vmikor a kora délutáni órákban érnék rá erre. Értelemszerűen jó lenne elkerülni a 4 óra utáni besűrűsödést.
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

Kgabe

  • S6 forever
  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9802
Re: Minden, ami Corollával kapcsolatos.
« Válasz #12888 Dátum: 2009.03.26 22:37:24 »
Gabe 254.

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re: Minden, ami Corollával kapcsolatos.
« Válasz #12889 Dátum: 2009.03.26 23:11:46 »
Uggyan kérem...

('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

kis_andras

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4279
  • Rájder
Re: Minden, ami Corollával kapcsolatos.
« Válasz #12890 Dátum: 2009.03.27 00:03:44 »
Nem értek a lovakhoz... Mi ez? :szemez:
kisa
born to ride

lablac

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 6859
Re: Minden, ami Corollával kapcsolatos.
« Válasz #12891 Dátum: 2009.03.27 00:08:27 »
Nem értek a lovakhoz... Mi ez? :szemez:
Nem lovakhoz kell ez... mondjuk Toyotahoz se  :D Vontato rud :)


Voltak:  '08 Auris 2.0 D-4D Sol; '05 Honda Jazz 1.2 i-DSI S Cool, '09 Honda Accord 2.4 i-VTEC EX

kis_andras

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4279
  • Rájder
Re: Minden, ami Corollával kapcsolatos.
« Válasz #12892 Dátum: 2009.03.27 00:26:29 »
Rá nem jöttem volna :clap: Pici a kép, meg nem is láttam még olyat közelről, esélyem sem volt, köszi a választ :D
kisa
born to ride

rastlin

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 4
Re: Minden, ami Corollával kapcsolatos.
« Válasz #12893 Dátum: 2009.03.27 06:21:42 »
Sziasztok !
 Segítségeteket kérném 1 fontos döntésben. A 88-as carinámat lecserélném 1 (2000)Toyota Corolla.1.4.VVTI.16V -re csak a kiszemelt autoval egy problémám van a kilóméterórája 200 ezret mutat . Ha valakinek van tapasztalata (pozitiv , negatív) ennyít futott corollával megköszöném ha megosztaná velem. (rastlin@citromail.hu)
 
elöre is köszönök minden választ.

Ha a műszaki állapota és a karosszéria is jó, na és persze ha megfelelő áron adják, akkor a 200 ezer km szvsz semmiképp nem kizáró ok egy kilenc éves autónál. Nagyon sokat árulnak visszatekert számlálóval - jobb az ismert, valós 200 ezres futás, mint teszem azt a 250 ezerről 120 ezerre visszatekert. Mennyit kérnek a Corolláért?

A Carinád amúgy pontosan milyen? Mi a szándékod vele?

Köszönöm válaszodat , a corolláért 990-t kérnek elégjól felszereltségel rendelkezik ,és megtekintéskor sem tünt lestrapáltnak. kisebb szébséghibákat találtam a kasznin (kö pattogzás) ,de tényleg szépnek nézzet ki. A Carinámat már eladtam , holnap  visszi tölem az uj tulaj ( hát lehet hogy megkönnyezem)   egy fergeteges auto csak az idő sajna eljárt felette.

[a csatolmányt egy admin törölte]
toyota mindenek felett .......

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re: Minden, ami Corollával kapcsolatos.
« Válasz #12894 Dátum: 2009.03.27 07:19:49 »
Rá nem jöttem volna :clap: Pici a kép, meg nem is láttam még olyat közelről, esélyem sem volt, köszi a választ :D

Há nem vót nagyobb kíp  ::) ... Az enyém is pont ilyen, három rúdelemből és két kampóból összetákolandó.
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re: Minden, ami Corollával kapcsolatos.
« Válasz #12895 Dátum: 2009.03.27 07:24:49 »
Nem lovakhoz kell ez... mondjuk Toyotahoz se  :D

Ehhez képest eddig, egy kivétellel, csak Toyotákat vontattam vele  :hug:
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re: Minden, ami Corollával kapcsolatos.
« Válasz #12896 Dátum: 2009.03.27 07:52:55 »
Köszönöm válaszodat , a corolláért 990-t kérnek elégjól felszereltségel rendelkezik ,és megtekintéskor sem tünt lestrapáltnak. kisebb szébséghibákat találtam a kasznin (kö pattogzás) ,de tényleg szépnek nézzet ki. A Carinámat már eladtam , holnap  visszi tölem az uj tulaj ( hát lehet hogy megkönnyezem)...

Corolla: ez irányárnak jó, ha az autó okés. Persze inkább 900-at csinálj belőle  ;) ... Kőfelverődés meg jó jel (!), sokkal jobb, mintha frissen újra lenne festve.

Carina: megértelek  ::) ... Kétliteres?
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

wolfman

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2098
Re: Minden, ami Corollával kapcsolatos.
« Válasz #12897 Dátum: 2009.03.27 07:56:21 »
Sziasztok !
 Segítségeteket kérném 1 fontos döntésben. A 88-as carinámat lecserélném 1 (2000)Toyota Corolla.1.4.VVTI.16V -re csak a kiszemelt autoval egy problémám van a kilóméterórája 200 ezret mutat . Ha valakinek van tapasztalata (pozitiv , negatív) ennyít futott corollával megköszöném ha megosztaná velem. (rastlin@citromail.hu)
 
elöre is köszönök minden választ.

Ha csak a kilométer zavar, ne zavarjon. Láttam eladó E12-t 334.000 km-rrel, ugyanilyen motorral, úgyhogy az biztosan bírja. Az enyémben most 160 ezer fölött van...

wolfman

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2098
Re: Minden, ami Corollával kapcsolatos.
« Válasz #12898 Dátum: 2009.03.27 08:11:47 »
Mi se akarjuk!  :cry: Meglátjuk, mit tehetünk az ügy érdekében (vontatunk vagy nem, és ha igen, ki vontat és ki ül a vontatott autóban. vagy adjon kölcsön valaki egy merev vontatórudat és gond megoldva).
Egyelőre kollegina saját magát és a férjét próbálja felmosni a földről a hír hallatán, hogy az egy misis autó 2 hónap után konyec filma.
És nekik sincs zsebből 150 rongyuk egy ilyen mókára... Szóval lehet, hogy egy darabig csak hever majd a céges parkolóban az autó. Egyelőre passzolom.  :no:

Annyira tutihótfuszekli, hogy vezérműlánc...? Hidrotőke például nem lehet?

wolfman

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2098
Re: Minden, ami Corollával kapcsolatos.
« Válasz #12899 Dátum: 2009.03.27 08:15:35 »
Demeg vontatni minek nappal, mikor éjjel is lehet? ::) Ilyenkor el lehet kötéllel is parittyázni. Állítólag többen túlélték már...  :whistling: