Szerző Téma: Minden, ami Corollával kapcsolatos  (Megtekintve 6030673 alkalommal)

0 Felhasználó és 15 vendég van a témában

leszilaci

  • Vendég
Minden, ami Corollával kapcsolatos.
« Válasz #10770 Dátum: 2007.12.26 19:29:32 »
Idézetet írta: "kleingy"
...
És felraktam az új Heko légterelõimet is! Sima bepattintós, nem a kédergumi alá rakós változat.

a yarisomhoz kédergumi alá rakos heko van.

remélem a tiéd már jobb minõségû, mint amit nekem sikerült vennem...
igazából nem is azzal van a bajom,h nem passzol tökéletesen, és ragasztóval kellene rögzíteni(azt meg nem akarom, mert ha le kell szedni, akkor kédergumival együtt jönne le), mert így ha lehúzom az ablakot, akkor elmozdul...hanem az zavar,h rettentõen gyorsan elöregedett a mûanyag :shock: nem szereti, ha törölgeted, mert karcolódik. oké, ezt még elfogadom, de az öregedéssel nem tudok napirendre térni :nemtom:

kleingy

  • Moderátorok gyöngye
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 13346
Minden, ami Corollával kapcsolatos.
« Válasz #10771 Dátum: 2007.12.26 19:34:15 »
Nálam is mozog láthatóan, fõleg ugye mivel itt ténylegesen hozzá is ér az ablakhoz, de egyelõre még feszül - a hideg miatt is -, majd jobb idõben talán passzentosabb lesz. De engem nem nagyon zavar, egyelõre jobban örülök neki, minthogy ilyeneken idegesítsem magam. 5 rongy, nem egy egetverõ összeg, ha 1-2 év múlva cserélni kell. De köszi a törlésre a tippet, majd nagyon óvatosan takarítom! Ja és aminek külön örülök, hogy automata az elektromos ablakom, de nem veszett vele össze! (értsd: nem nyílik le miatta az ablak magától) :pofa:
         

leszilaci

  • Vendég
Minden, ami Corollával kapcsolatos.
« Válasz #10772 Dátum: 2007.12.26 20:08:12 »
Idézetet írta: "kleingy"
... Ja és aminek külön örülök, hogy automata az elektromos ablakom, de nem veszett vele össze! (értsd: nem nyílik le miatta az ablak magától) :pofa:

egyébként tényleg jó dolog ez a légterelõ.
van a tiédben becsípõdésgátló? :shock: enyémben nem van...sikerült is becsípnem már az ujjamat egyszer :oops: (pont azt a rohadék légterelõt szerettem volna az anyósülés felöli oldalon feljebb pöccinteni-megigazítani miközben a vezetõülésben ültem és a másik kezemmel nyomogattam a gombot...nem kicsit röhögtem ki magam :rohog: tisztára mint mr beam :kacag: )

kleingy

  • Moderátorok gyöngye
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 13346
Minden, ami Corollával kapcsolatos.
« Válasz #10773 Dátum: 2007.12.26 20:13:18 »
:rohog: Mikor megvettem, elsõ dolgom volt kipróbálni a késõbbi hasonló meglepetések miatt.  :nagymosoly:
Odaszorította az ujjamat, de azonnal vissza is húzta. Így para volt, nehogy folyton centizgetni kelljen a légterelõ miatt az ablakot, de szerencsére perfekt együtt!  :faradt:
         

Xanyi

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 6060
Minden, ami Corollával kapcsolatos.
« Válasz #10774 Dátum: 2007.12.26 20:20:51 »
Idézet
van a tiédben becsípõdésgátló? enyémben nem van
A Yaris felfelé nem tud autómata funkciót, a Corolla viszont igen.
Xanyi

leszilaci

  • Vendég
Minden, ami Corollával kapcsolatos.
« Válasz #10775 Dátum: 2007.12.26 20:24:00 »
De ez a méregzsék harap...láttad volna, h milyen piros lett az ujjam :oops:  :kacsint:

Peti

  • Vendég
Minden, ami Corollával kapcsolatos.
« Válasz #10776 Dátum: 2007.12.26 20:47:26 »
Idézetet írta: "leszilaci"
van a tiédben becsípõdésgátló? :shock: enyémben nem van...
A Corollában sincs, én egyszer majdnem eltörtem egy leányzó ujjacskáját... :oops:

kleingy

  • Moderátorok gyöngye
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 13346
Minden, ami Corollával kapcsolatos.
« Válasz #10777 Dátum: 2007.12.26 20:50:35 »
Ha a hölgyike a J1-en ült, akkor bizony lehet, mert ott nincs becsípõdésgátló. Ellenben a B1-en van.  :pofa:
Legalábbis az én verdámban.
         

Peti

  • Vendég
Minden, ami Corollával kapcsolatos.
« Válasz #10778 Dátum: 2007.12.26 20:51:27 »
Idézetet írta: "Xanyi"
...egy kis gumitömítés ára még ott se lehet több pár száz Ft-nál (remélem).
Naja, bár abból kiindulva a 27,50-be kerülõ mûszerfal-izzóért is elkérnek 2-3ezer forintot, mert rajta van egy mûanyagfoglalat... Meg kell kérdezni...

Idézetet írta: "kleingy"
Ha a hölgyike a J1-en ült, akkor bizony lehet, mert ott nincs becsípõdésgátló. Ellenben a B1-en van.  :pofa: Legalábbis az én verdámban.
Komolyan, ezt nem is tudtam :hmm:  majd megkérem a lányt, hogy nézzük meg a másik oldalt. :mrgreen:  :ordog:

kleingy

  • Moderátorok gyöngye
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 13346
Minden, ami Corollával kapcsolatos.
« Válasz #10779 Dátum: 2007.12.26 20:53:56 »
Na az kemény! Én 20 db mûszerfalizzót (rizsszemizzót) vettem 800 HUF-ért. Persze foglalat nélkül, elvégre az a kocsiban van... Minden izzót cseréltünk.
         

Peti

  • Vendég
Minden, ami Corollával kapcsolatos.
« Válasz #10780 Dátum: 2007.12.26 20:56:32 »
Nekem mikor 3 kiment zsinórba, gondoltam megkérdezem mennyi, valami 2700 forintot akartak darabjáért :shock:  
Másnap vettem 180 forintért négy db izzót. :mrgreen:

Tamás69

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8391
    • http://www.capella.hu
Minden, ami Corollával kapcsolatos.
« Válasz #10781 Dátum: 2007.12.26 21:59:11 »
Idézetet írta: "Peti500"
A Corollában sincs, én egyszer majdnem eltörtem egy leányzó ujjacskáját... :oops:
Érdekes, nekem a kombiban mindkétoldalon becsípõdésgátlós volt.
Tamás
'07 Hilux
'98 Corolla HB 1,4
'05 Corolla 1,6 SOL
'03 Lexus IS200

Capella Computer Kft        Minden, ami számítástechnika!

Tamás69

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8391
    • http://www.capella.hu
Minden, ami Corollával kapcsolatos.
« Válasz #10782 Dátum: 2007.12.26 22:01:24 »
Idézetet írta: "kleingy"
:rohog: Mikor megvettem, elsõ dolgom volt kipróbálni a késõbbi hasonló meglepetések miatt.  :nagymosoly:
Odaszorította az ujjamat, de azonnal vissza is húzta. Így para volt, nehogy folyton centizgetni kelljen a légterelõ miatt az ablakot, de szerencsére perfekt együtt!  :faradt:


Ha az ablaknál levõ kapcsolót 5s - ig húzod felfelé, akkor újratanulja a végpontot!
Tamás
'07 Hilux
'98 Corolla HB 1,4
'05 Corolla 1,6 SOL
'03 Lexus IS200

Capella Computer Kft        Minden, ami számítástechnika!

Peti

  • Vendég
Minden, ami Corollával kapcsolatos.
« Válasz #10783 Dátum: 2007.12.26 22:04:42 »
Idézetet írta: "Tamás69"
Érdekes, nekem a kombiban mindkétoldalon becsípõdésgátlós volt.
Lehet a 3ajtósba nincs, midegy, nincs kedvem kipróbálni :mrgreen:

Amúgy melyik moderátor kollega rakta egybe az egyik (ill. a két :) ) hsz-om??? :szemez:

kleingy

  • Moderátorok gyöngye
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 13346
Minden, ami Corollával kapcsolatos.
« Válasz #10784 Dátum: 2007.12.26 22:11:46 »
Idézetet írta: "Peti500"
Amúgy melyik moderátor kollega rakta egybe az egyik (ill. a két :) ) hsz-om??? :szemez:
Én voltam. Szakmai ártalom a másik fórumról. Remélem, nem gond. :pofa:

Idézetet írta: "Tamás69"
Ha az ablaknál levõ kapcsolót 5s - ig húzod felfelé, akkor újratanulja a végpontot!
Köszi az infot, jól jöhet még!  :kacsint: